Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.10.2017., 08:59   #8941
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
ste gledali cabin in the wood iz 2012?
Da. Meni je bio odličan film.
Tomo1972 is offline  
Old 07.10.2017., 11:34   #8942
Quote:
Tomo1972 kaže: Pogledaj post
Da. Meni je bio odličan film.
thanks
__________________
Awakening
manchild is offline  
Old 07.10.2017., 22:22   #8943
Dali je neko shvatio film All the boys love Mandy Lane?? Drug mi prodao pricu kako nije skoro gledao boljeg filma.. ono uzas sve osim amber heard.
mecs is offline  
Old 07.10.2017., 23:02   #8944
Dobar je, zgodna mala

Poslano sa mog Vivax Point X551 koristeći Tapatalk
__________________
pao mi secer sa srca
Phinkal is offline  
Old 08.10.2017., 11:36   #8945
Da se vratim na temu, jedini horror koji me stvarno oduševio ove godine je Blackcoat´s Daughter, od onda kad sam ga pogledala i ovdje nešto malo spominjala, još sam ga nakon toga tri puta gledala. Toliko odličan film da nemam riječi, dugo me tako nešto nije oduševilo 100%, odličan, savršen horror.[/QUOTE]

pogledao, iskreno ni jedne horror scene nije bilo, ako gledam horror valjda je u cilju barem da se iscimam ako ništa više a ne da blenem bzvz.

Stvarno loš film i ona Ema Roberts i vriska na kraju nigdje veze s vezom
mecs is offline  
Old 08.10.2017., 11:40   #8946
Pogledao nocas Amitville novi. . cijeli film se nis ne dogadja prakticki, neuspjel pokusaj neke misterije, mlako, gluma je osrednja, s nepotrebnim stvarima. Belle hoda po kuci u nekim pripijenim gacicama. , i takve fore.. Nis posebno film

Poslano sa mog Vivax Point X551 koristeći Tapatalk
__________________
pao mi secer sa srca
Phinkal is offline  
Old 08.10.2017., 13:40   #8947
Quote:
mecs kaže: Pogledaj post

pogledao, iskreno ni jedne horror scene nije bilo, ako gledam horror valjda je u cilju barem da se iscimam ako ništa više a ne da blenem bzvz.

Stvarno loš film i ona Ema Roberts i vriska na kraju nigdje veze s vezom
Ako ti je cilj iscimati se, onda definitivno ovo nije film za tebe. Film nema niti jedan jump scare (što se vidi i u traileru), to je istina. S druge strane, meni ima ono što nema 90% horora koje pogledam, a to je atmosfera. Plus odlična gluma, što je među hororima rjeđe od poštenog političara. Jump scare ≠ horor scena.
Volunteer is offline  
Old 08.10.2017., 19:07   #8948
Quote:
mecs kaže: Pogledaj post
Da se vratim na temu, jedini horror koji me stvarno oduševio ove godine je Blackcoat´s Daughter, od onda kad sam ga pogledala i ovdje nešto malo spominjala, još sam ga nakon toga tri puta gledala. Toliko odličan film da nemam riječi, dugo me tako nešto nije oduševilo 100%, odličan, savršen horror.
pogledao, iskreno ni jedne horror scene nije bilo, ako gledam horror valjda je u cilju barem da se iscimam ako ništa više a ne da blenem bzvz.

Stvarno loš film i ona Ema Roberts i vriska na kraju nigdje veze s vezom[/QUOTE]

slazem se koma film
__________________
pao mi secer sa srca
Phinkal is offline  
Old 08.10.2017., 20:30   #8949
http://www.imdb.com/title/tt2023587/

nije mi loš, ali nije strašan i već vidjeno.
mecs is offline  
Old 08.10.2017., 20:55   #8950
Quote:
Volunteer kaže: Pogledaj post
Drago mi je da netko dijeli moje oduševljenje, film se gotovo uopće ne spominje na temi, a to definitivno zaslužuje. Za one koji nisu gledali - ovaj film je dokaz da se priča o opsjednutosti može odlično ispričati, a da se ne upade u jednu te istu čudnakuća-demon-opsjednuće priču.
Gerald's Game sam prestao gledati kad su se pojavile prve halucinacije jer mi je izrazito neuvjerljivo, trashy i pomalo smiješno. Nisam se mogao uživiti u film.
I meni je drago.

Quote:
Volunteer kaže: Pogledaj post
Ako ti je cilj iscimati se, onda definitivno ovo nije film za tebe. Film nema niti jedan jump scare (što se vidi i u traileru), to je istina. S druge strane, meni ima ono što nema 90% horora koje pogledam, a to je atmosfera. Plus odlična gluma, što je među hororima rjeđe od poštenog političara. Jump scare ≠ horor scena.
Od riječi do riječi.

A sudeći po ovoj rečenici mislim da nije ni povezao neke stvari.
Quote:
mecs kaže: Pogledaj post
Stvarno loš film i ona Ema Roberts i vriska na kraju nigdje veze s vezom

I phonk i mecs mogli bi se za početak naučiti quotat... jer stvarno nema smisla ovako.
Hellcat is offline  
Old 09.10.2017., 10:02   #8951
Gerald's Game - Solidan do momenta kada Geralda strefi hercika, nakon toga opasno krece da smara sa onim silnim halucinacijama al'ono bas. Tako da sam ga reda radi fast forwardovao, i vidim da je nastavio u istom smarackom ritmu do samog kraja tako da za mene je ovo bila bezvezarija neopisiva.

Happy Hunting - Film nam govori o malenom gradicu (Bedford Flats, pustinjska pripizdina u blizini granice sa mexicom) u kojem su se prije xyz godina lovili bizoni jednom u godini, to je ujedno bio i dogadjaj godine, ostala 364 dana vlada zesca monotonija i ucmalost. E sad, posto bizona vise nema, sheriff sa jos par glavnih rednecka iz carsije organizira lov na ljude za koje oni odluce da 'im nema vise pomoci'. Fino covjek sjeo, zapalio cigaretu, smislio pravila i ozezi...A sta reci na kraju, nije ni da ne valja a istovremeno nije ni nista specijalno. Ja generalno volim filmove na ovaj kalup, tako da mora biti bas los da meni bude los. I radila ga je Mel Gibsonova sincina. Sve u svemu, moze se pogledat.
__________________
Ponekad samo pozelim da me neko probudi, cvrsto zagrli i kaze: Evo, ovdje je kafa i 5 milijuna eura!
Zgodni is offline  
Old 09.10.2017., 10:58   #8952
Pogledala sam Blackcoat kad ste ga već nahvalili. Osrednji mi je. Ima atmosferu, ali bih rekla da je više mistična nego jeziva, tj. nije mi dovoljno jeziva. No svakako bolji od filmova koji se trude biti edgy.
Krekushka is offline  
Old 15.10.2017., 23:00   #8953
Gledao netko ovo?
The Babysitter (2017) :

http://www.imdb.com/title/tt4225622/
nixa2210 is offline  
Old 16.10.2017., 20:42   #8954
Quote:
nixa2210 kaže: Pogledaj post
Gledao netko ovo?
The Babysitter (2017) :

http://www.imdb.com/title/tt4225622/
ja jucer, a ono, nis posebno
__________________
pao mi secer sa srca
Phinkal is offline  
Old 16.10.2017., 21:21   #8955
Leatherface mi nije nešto, ne dodaje nešto značajnije franšizi. Ali dobro, cjela franšiza je puna bezveznih filmova, pri tom najviše mislim na filmove od 86 do 94. Nešto vrijede samo original i filmovi iz 2003 i 2006.
PatriotSLO is offline  
Old 16.10.2017., 22:15   #8956
Quote:
PatriotSLO kaže: Pogledaj post
Leatherface mi nije nešto, ne dodaje nešto značajnije franšizi. Ali dobro, cjela franšiza je puna bezveznih filmova, pri tom najviše mislim na filmove od 86 do 94. Nešto vrijede samo original i filmovi iz 2003 i 2006.
Nisam gledao Leatherfacea, ali se slažem. Većina filmova u franšizi su katastrofalna i jedva gledljiva (neka ni to poput drugog dijela). Original mi je nekad bio super, ali kad ga danas gledam mi i nije baš nešto. Mislim da je to jedan od onih filmova koje je (nažalost) pojelo vrijeme. Remake iz 2003. mi je bolji i jedan je od rijetkih gdje je remake bolji od originala, a i ovaj iz 2006. mi je isto bio odličan. Film iz 2013. mi je bio ok (u usporedbi s filmovima iz '86.-'94.), ali ništa posebno.
Tomo1972 is offline  
Old 16.10.2017., 22:18   #8957
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
ste gledali cabin in the wood iz 2012?
Nazalost da, jedan od rijetkih kojem sam dao 1/10 na imdb. Tako mi je grozan bio. Al nekima je vau zbog nekog razloga

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
__________________
daj da lutamo ulicama praznim, puni snova
Jobi is offline  
Old 16.10.2017., 22:19   #8958
@manchild (za cabin in the woods) Nazalost da, jedan od rijetkih kojem sam dao 1/10 na imdb. Tako mi je grozan bio. Al nekima je vau zbog nekog razloga

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
__________________
daj da lutamo ulicama praznim, puni snova
Jobi is offline  
Old 17.10.2017., 09:16   #8959
Quote:
nixa2210 kaže: Pogledaj post
Gledao netko ovo?
The Babysitter (2017) :

http://www.imdb.com/title/tt4225622/
Gledala. Dobar je, iznenadio me.
Krekushka is offline  
Old 17.10.2017., 12:53   #8960
Pogledao Geralrds Game i jako dobar...oni koji ocekuju horror radi horrora ce se razocarati. Ovdje je horror nuspojava svega šta se dešava u tijelu, umu...ali necu spoilat. uglavnom, jako dobar film i preporuke za pogledat.
ChaosInMotion is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:52.