Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.02.2018., 10:05   #4481
Quote:
Deaineira kaže: Pogledaj post
we'll never know.
meni znaju ne pustit papirić pa se pošiljka zna i vratit. to se desilo zadnji put dok je još pp slala poštom, paket stigao ali ne i papirić pa su ga vratili nazad. kad sam ih pitala zašto nisu pustili papirić, rekli su da ne znaju di je ulica, a uredno znaju donijet račune tako da je njihova izlika bezvezna.
I meni se to dešavalo prije, sad imam super poštara pa sve stiže na vrijeme , ako ti ne dođe još danas i sutra malo ih posjeti
sobarica is offline  
Old 22.02.2018., 12:00   #4482
Cure vidim da su manje vise dobra iskustva s notinom. Da li je netko mozda narucivao Vichy, Avene, dermokozmetiku opcenito?
Zanima me cisto radi roka upotrebe? Hm?
Uncika is offline  
Old 22.02.2018., 12:59   #4483
S notina sam naručivala Biodermu i Uriage, sve je bilo ok s rokovima

Imam pitanjce, jučer sam naručila s Pink Pande Nabla Dreamy paletu, stigao mi je mail potvrde narudžbe u kojem piše da je nemaju na skladištu, ali da je određeni broj paleta rezerviran i da će je poslat oko 01.03., a danas mi je stigao mail od GLSa da mi je paket s PP pripremljen i da će sutra biti dostavljen. Malo sam zbunjena time, jel nakon narudžbe s PP automatski ide mail od GLS ili kaj
Uzela sam plaćanje pouzećem pa ne znam jel sutra moram imat spremne pare i biti spremna na lovljenje s dostavljačem.
bedacha is offline  
Old 22.02.2018., 18:05   #4484
Quote:
sobarica kaže: Pogledaj post
I meni se to dešavalo prije, sad imam super poštara pa sve stiže na vrijeme , ako ti ne dođe još danas i sutra malo ih posjeti
znaš da me panika pere. sva sreća pa i nisam nešto prezaposlena pa mogu ić na šalter pitat. ako bude, super, ako ne, wait game is continuing.
__________________
//Remember how you were before you locked your heart away//lastfm
Deaineira is offline  
Old 22.02.2018., 18:10   #4485
Quote:
bedacha kaže: Pogledaj post
S notina sam naručivala Biodermu i Uriage, sve je bilo ok s rokovima

Imam pitanjce, jučer sam naručila s Pink Pande Nabla Dreamy paletu, stigao mi je mail potvrde narudžbe u kojem piše da je nemaju na skladištu, ali da je određeni broj paleta rezerviran i da će je poslat oko 01.03., a danas mi je stigao mail od GLSa da mi je paket s PP pripremljen i da će sutra biti dostavljen. Malo sam zbunjena time, jel nakon narudžbe s PP automatski ide mail od GLS ili kaj
Uzela sam plaćanje pouzećem pa ne znam jel sutra moram imat spremne pare i biti spremna na lovljenje s dostavljačem.

bilo bi poželjno da imaš spremne pare svakako. za prvi dio pitanja ne znam stvarno, ali ako ti je pripremljeno onda znači da su se preračunali u skladištu i da su taj mail poslali iz predostrožnosti.
__________________
//Remember how you were before you locked your heart away//lastfm
Deaineira is offline  
Old 23.02.2018., 14:43   #4486
Ima li netko iskustva s naručivanjem s Online ljekarna Coner, proizvodi ok, dođu brzo?
Sarah Walker is offline  
Old 23.02.2018., 14:44   #4487
Ok su, brzo dođe, naručivala sam par puta.
__________________
Zlatko Vujović

We leave our legacy like dust in the sands of time
Fantasma is offline  
Old 23.02.2018., 14:50   #4488
Hvala na brzom odgovoru
Sarah Walker is offline  
Old 23.02.2018., 16:05   #4489
Quote:
Sarah Walker kaže: Pogledaj post
Ima li netko iskustva s naručivanjem s Online ljekarna Coner, proizvodi ok, dođu brzo?
upravo sam dobila narudžbu od njih, naručila sam 21., danas je došlo, šalju glsom + 3 testera. kod mene dobivaju plus.
__________________
//Remember how you were before you locked your heart away//lastfm
Deaineira is offline  
Old 23.02.2018., 17:02   #4490
Quote:
Sarah Walker kaže: Pogledaj post
Ima li netko iskustva s naručivanjem s Online ljekarna Coner, proizvodi ok, dođu brzo?
Quote:
Fantasma kaže: Pogledaj post
Ok su, brzo dođe, naručivala sam par puta.
Quote:
Deaineira kaže: Pogledaj post
upravo sam dobila narudžbu od njih, naručila sam 21., danas je došlo, šalju glsom + 3 testera. kod mene dobivaju plus.
Sto ste narucivale, fali mi kod njih 100 kn za free shiping i ne znam vec 3 dana sto uzet.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Old 23.02.2018., 18:08   #4491
Ja sam.tamo dosta stvari narucivala i bas sam zadovoljna od isporuke do dostave.
Ja narucujem preparativu za sebe i djecu.
Vitamine za trudnice, opcenito mi je lakse naruciti nego ici do obliznje ljekarne stati u redu i pilat farmaceutkinju dok njih 10 iza mene zeli uzeti antibiotik, neofen itd.
Baki sam tamo narucivala i tlakomjer.
Ja svaki put imam.za duplu besplatnu narudzbu
calecaki is offline  
Old 23.02.2018., 18:11   #4492
Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
Sto ste narucivale, fali mi kod njih 100 kn za free shiping i ne znam vec 3 dana sto uzet.
Caudalie ti je snižen 30% do 25.2., može se stvarno jeftino uzet stvari...
Ja razmišljam dal da uzmem SOS serum
Sarah Walker is offline  
Old 23.02.2018., 18:15   #4493
Quote:
Sarah Walker kaže: Pogledaj post
Caudalie ti je snižen 30% do 25.2., može se stvarno jeftino uzet stvari...
Ja razmišljam dal da uzmem SOS serum
Super. Meni treba serum od Skeyndora, na 20% je off i fali ni jos 100 kn. Idem poskicat Caudalie. Hvala!
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Old 23.02.2018., 18:17   #4494
Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
Super. Meni treba serum od Skeyndora, na 20% je off i fali ni jos 100 kn. Idem poskicat Caudalie. Hvala!
Sarah Walker is offline  
Old 23.02.2018., 18:56   #4495
Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
Sto ste narucivale, fali mi kod njih 100 kn za free shiping i ne znam vec 3 dana sto uzet.
Imaju i bioderma micelarne 1+1 gratis ,ako ih koristite!

Sent from my SM-T700 using Tapatalk
lunazona is offline  
Old 23.02.2018., 18:59   #4496
Quote:
lunazona kaže: Pogledaj post
Imaju i bioderma micelarne 1+1 gratis ,ako ih koristite!

Sent from my SM-T700 using Tapatalk
To sam kupila prosli mj, hvala!
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Old 23.02.2018., 19:18   #4497
Naručila sam 19.02 na ljekarni Coner i do danas ništa,poslali su tek nakon što sam se jutros javila, zaboravili su izgleda, desi se, nije mi ništa hitno
sobarica is offline  
Old 23.02.2018., 22:27   #4498
Ja sam isto prije preko ljekarne Coner naručivala dok nisam otkrila phama.hr iliti ljekarna petrunić. Neki dan su imali 20% na Dermalogicu. Uzela si ultracalming gel od 500ml za 270 kn. Murad im je 50%. Na poklon su mi poslali 10 testera Dermalogice. Svaka im čast. Odsad samo preko njih uzimam preparativu
silver777 is offline  
Old 23.02.2018., 23:25   #4499
Quote:
silver777 kaže: Pogledaj post
Ja sam isto prije preko ljekarne Coner naručivala dok nisam otkrila phama.hr iliti ljekarna petrunić. Neki dan su imali 20% na Dermalogicu. Uzela si ultracalming gel od 500ml za 270 kn. Murad im je 50%. Na poklon su mi poslali 10 testera Dermalogice. Svaka im čast. Odsad samo preko njih uzimam preparativu
škicnut ću kasnije i usporedit cijene jer mi je glupo platit nešto na akciji bubam 300+ kn a na notinu redovna cijena 245 kn (uspoređivala sam cijene Filorge na coneru i notinu)
__________________
//Remember how you were before you locked your heart away//lastfm
Deaineira is offline  
Old 23.02.2018., 23:41   #4500
Uzimala sam Phyto paket šampon i maska.
I par puta vitamine i minerale za kosu.
To je bilo prošle god.
__________________
Zlatko Vujović

We leave our legacy like dust in the sands of time
Fantasma is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:41.