Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša > Zagreb

Zagreb Dan i noć u metropoli

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.04.2008., 22:22   #1
MUP u ZG [Petrinjska] - izdavanje putovnice - nekoliko pitanja!

Ovako, informirao sam se malo i cijena nove putvnice je svugdje ista - s tim da u "normalnom" mup.u treba čekati 3 tjedna, a u petrinjskoj samo dva dana...

pa me zanima u kojem periodu dana je najbolje doći, tj. kada su najmanje gužve?

Mislim da biljega treba za 70kn, no zanima me da li treba čekati red za dobivanje one uplatnice od 150kn ili se može negdje uzeti bez čekanja...

htio bih doći sa svim stvarima odmah i sve srediti u jednom mahu...

Tnx unaprijed!
Catalyst Group is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2008., 12:10   #2
nije ti tamo važno kad ćeš doć - uvijek, al baš uvijek je gužva

uzmeš broj i čekaš... stigneš na red za nekih 20-30 minuta
__________________
Ehre die Alten, verspotte sie nie. Sie waren wie du und du wirst wie sie.
ruzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2008., 15:34   #3
hehe hm, onda možda ipak otiđem u regularni mup, will see hehe
Catalyst Group is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2008., 02:40   #4
..a nije to u Petrinjskoj, mislim, ovo expresno sredjivanje putovnice samo ako imaš valjan razlog?
__________________
"All these worlds are yours except Europa. Attempt no landing there."
mirrorball is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2008., 18:08   #5
Malo me zbunilo omo "normalan MUP" vs. Petrinjska. KAj je to normalan MUP (naime, nakon godina i godina staža u MUP-u znam da tam nismo normalni ) Di je ta lokacija? Jer, zahtjev za izdavanje putovnice osobama koje žive na području ZG podnosi se u Petrinjskoj (PU Zagrebačka), a ne u Vukovarskoj/Savskoj odnosno Ilici, di je MUP.

Uplatnicu možeš kupit bilo gdje ak znaš koje podatke upisat u nju. Nekad davno je u Petrinjskoj malo prema Trgu, bila trafika gdje su prodavali već ispunjene uplatnice. Ne znam jel to još dela.
__________________
Never underestimate the power of stupid people in large groups!
mama Dalton is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2008., 23:00   #6
...pa..ako sam ja dobro skužio Catalyst Group nije iz Zagreba i želi putovnicu dobiti čim prije. Dakle, recimo da je "Normalni MUP" u Varaždinu, a "Nenormalni" u Zagrebu. Pošto se putovnica u "Normalnom MUP-u" u Varaždinu čeka tri tjedna, a u "Nenormalnom" u Zagrebu dva dana - njega valjda interesiraju podaci o stanju stvari u "Nenormalnom MUP-u" u Zagrebu. Zato ja i pitam - da li pri izdavanju putovnice u "Nenormalnom MUP-u" trebaš podastrijeti neki valjani razlog zašto ti treba podhitno ili je možeš dobiti bez problema?
__________________
"All these worlds are yours except Europa. Attempt no landing there."
mirrorball is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2008., 17:36   #7
da uviijek je gužva ali.....ako si možeš zriihtat da ti firma da papir da ti treba putovnica da trebaš na službeni put na tom šalteru uopće nije gužwa i mislim da može bit odma drugi dan gotowo tako sam ja naprawila i odnjela to swe u petak i gotowo u pon bilo
mala_slatka_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2008., 04:26   #8
Hm, trebao sam već podnjeti zahtjev u lokalnom Mupu... znači za ovo brzo izdavanje treba neku potvrdu imati... to mi onda ne igra ulogu...

Ništa, idem u lokalni MUP da mi putovnica bude gotova do kraja mjeseca...
Catalyst Group is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2009., 14:07   #9
Quote:
mala_slatka_zg kaže: Pogledaj post
da uviijek je gužva ali.....
nije gužva popodne i predvečer, pred zatvaranje. tada se može obaviti s puno manje čekanja.
mup u petrinjskoj ti radi do 19 h.
aryna is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2008., 21:06   #10
Svasta.. ja sam u Zbk dobila putovnicu za 2 dana bez problema, napomenula sam teti na zadnjem šalteru cini mi se - da mi je malo hitno, a hvala bogu svi svakog znaju u gradu i sredjeno mi bilo za 2 dana
Good evil is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2008., 21:33   #11
Znam da cu malo biti offtopic...no da li netko zna u koje je doba dana najbolje ici po novu osobnu? (naime, ova mi istice za kojih mjesec dana)...ne mogu bas previse cekati jer radim po cijeli dan
__________________
I had the ambition to not only go farther than man had gone before, but to go as far as it was possible to go.
astronom@zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2008., 00:30   #12
ujurto od pola 8 do nekih pola 9 nemaš gužve i između 15 i 16 h. provjereno.
rebecca brandon is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2008., 02:34   #13
Quote:
rebecca brandon kaže: Pogledaj post
ujurto od pola 8 do nekih pola 9 nemaš gužve i između 15 i 16 h. provjereno.
fala
__________________
I had the ambition to not only go farther than man had gone before, but to go as far as it was possible to go.
astronom@zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2009., 15:11   #14
Alo ekipa, ja dolazim iz st u zg samo da bih uspjela zurno srediti putovnicu, cak su mi rekli da moze biti gotova u jedan dan...
pa me zanima da me netko uputi....kako od zeljeznickog kolodvora do Petrinjske? Please advise....
merri_t is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2009., 15:26   #15
pješice.
Kad izađeš sa kolodvora, prijeđeš cestu i tramvajsku prugu i kreneš na desnu stranu (u smjeru pošte).Druga ulica lijevo je Petrinjska.Ravno po njoj cca 5 min-na lijevoj strani je MUP.
Maxica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2009., 13:00   #16
Jedno pitanjce: Kada se radi žurna putovnica, da li je potrebno sada nešto naveliko i naširoko pisati koji je razlog podizanja žurne putovnice ili je ovima na šalteru svejedno s obzirom da se žurna sada više plaća? Koliko znam, sad više nije potrebno donositi potvrde od firme, tur. agencija itd. nego kao samo negdje navest neki razlog...
__________________
God is on the TV.
Gorila is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2009., 13:34   #17
ja sam to odradio neki dan.. gđa. na šalteru me zamolila da na vrhu onog žutog formulara napišem razlog žurnosti - u jednoj rečenici.

npr. službeni put u belgiju.
i to je to - putovnica bila gotova za dva dana.
solar is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2009., 19:57   #18
bok,
zna netko jel se i dalje mogu, kad vadim novi pasoš po prvi put, vaditi "normalne" putovnice, kao one do nedavno il isključivo biometrijske? trebam za dete pa da znam, jer stare su bile oko 250 kn, a ove nove bio su čak 400-500, nije duplo skuplje, al skoro.. tnx svima.
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2009., 21:02   #19
A ja sam se zajebo....a i zajebali me u Petrinjskoj....

Kad sam prije skoro mjesec dana(točije 28.10.) došao tamo i pitao dali će mi putovnica biti gotova do najkasnije 20.11. rekli su nema frke...100% je gotova do tog datuma pa nema razloga davat 200 kn više da bude gotova u par dana a meni putovnica još nije gotova....a prošlo je skoro pa mjesec dana...

A usput da odgovorim na post iznad mene...netreba se najnovija vadit...može se i stra vadit...bez po frke...
__________________
“You spend the first years of a child’s life teaching it to walk and talk, then you spend the rest of its life telling it to shut up and sit down”
Dwarfinjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2009., 21:04   #20
biometrijsku vadiš samo ako želiš..
solar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:00.