Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca > Druženje forumaša

Druženje forumaša Virtualna i real life druženja. Ex Tulumara.

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.08.2016., 22:29   #141
Imam 26 godina,iz Zagreba sam, zaposlen, ako ste za lagana druzenja, kavice, opustene razgovore, javite se.
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Old 25.09.2016., 16:35   #142
Pozdrav dragi ljudi...

Imam 21 godinu, zaposlen, iz Zagreba, društven jednom do dva puta tjedno...pošto nema dovoljno ljudi da se popune i ostali dani sem ovih na poslu. Volim mirnija druženja, ali i svakave aktivnosti koje ne radim, a radio sam. Mogu izaći i van, dapače, rasplesat se uz dobru mjuzu (VIP, Sax, Klub., Pepermint (bio 2 put)), bo te imam zagradu u zagradi

Uglavnom, tražim nove, vedre ljude za recimo uzet termin za nogomet navečer (ne trebate znat igrat, bitno je da šutamo, ni ja nisam igro ima preko 5 godina, hah), i treba nas oko 10, a ja mogu dovest 2, 3...almost there...Paintball recimo, roštilj dok se još stigne, Sljeme, vožnja bajkovima po Jarunu ili malo duža ruta do Samobora na kremšnite, a možda i samo ovako obična druženja na cugi/izlasku. Eto, javite se, pa se družimo, tu vas barem ima, hahaha
ride away is offline  
Old 05.10.2016., 17:40   #143
Tražim nekog (m/ž/grupa) tko bi išao na Tjedan restorana u Zg.
Marra is offline  
Old 05.10.2016., 21:18   #144
Pozdrav, ne znam što naročito napisati ovdje a da ne zvući preglupo. Ukratko tražim nove ljude za upoznavanje. Pored svih lažnih prijateljstava i nategnutih odnosa meni trenutačno nedostaju prave osobe koje bi s pravom mogao nazvati prijateljima. Pred kojima ne bi trebalo biti glume i površnosti. Nekoga za otić u šetnju, do grada, na cugu i sl. Znam da nisu svi ljudi na istoj valnoj duljini tako da ni ne očekujem velika čuda al svejedno… Ako se netko jednako osjeća neka se javi. Imam 26 god iz zagreba sam

Ono što mogu predložiti je i to da kad nas se skupi više da se onda nađemo svi skupa. Može se napraviti i viber grupa radi lakšeg dogovora i upoznavanja. To je već i isprobano. Tolko od mene, za sve ostalo u inbox
Jetronic is offline  
Old 12.10.2016., 21:57   #145
Tražim ovo!
__________________
"And it seems we would come to appreciate all the things that stay with us everyday, but we only see what moves, and I can't help but notice this new view."
Bixler-Zavala is offline  
Old 14.10.2016., 01:12   #146
bokic

smisljala sam nickname 20 minuta jer je sve zauzeto, fakat se nadam da ce ovaj oglas uroditi plodom

pa hajmo - imam 27 godina i voljela bi upoznat novu zensku osobu/osobe za druskanje tipa setnja, trcanje, izlozbe i/li povremene izlaske, cugica cagica đir..
bas sam nekako u moodu za upoznati nove individue.. onako, laganini - bez obaveze, a ak kliknemo - yolo!
glitter galaxy is offline  
Old 28.10.2016., 13:09   #147
Bok svima!

Cura sam, imam 30 godina, iz Zagreba i jednostavno ne znam gdje nekoga novog upoznati (nisam baš nešto od ludih izlazaka), a volim piti kave i družiti se Nije da nemam prijatelja niti da sam Pale sam na svijetu, ali zašto ne imati nekoga novog u životu za druženje (ne seks).. Možemo na kavu, u šetnju, kino, kazalište... bilo što ako nam bude ugodno skupa

I da, slobodno mi se jave i cure i dečki, tražim prijateljstvo
__________________
...eye for an eye makes the whole world blind...
sfingaaa is offline  
Old 30.10.2016., 18:34   #148
Tražim nekog za juru stublića i film ovaj petak u boogaloou
sefgradilista is offline  
Old 02.11.2016., 19:36   #149
novo

Neko za druženje, bilo gdje, bilo ko, može m ili ž,bilo bi dobro u prirodi. Ja sam ž, nedavno doselila u Zg,pa da malo upoznam grad, 44 godine, rastavljena,djeca, pa ako ima neko s istim željama tu sam
blue 40 is offline  
Old 04.11.2016., 02:13   #150
tražim neku osobu za druženje u zagrebu, otići prošetati, provozati bicikl, posjetiti neku izložbu u muzeju.
greengold is offline  
Old 05.11.2016., 11:11   #151
Ima neka cura/cure, da bi htjela izici van veceras? Preferiram ljepse, fensi klubove, ali u biti mozemo se i bilogdje svalit na sank i piti, necu biti izbirljiva
Nisam bila mjesec dana vani i vec mi fali malo i plesanja i cuganja, guzve, dima..pa eto, ako ste u slicnoj situaciji i imate izmedju 20-27 god javite se
Minnimmi is offline  
Old 05.11.2016., 14:43   #152
Ja žensko, 30 godina, od osmog mjeseca ostala bez posla pa sad imam viška slobodnog vremena, ti si ili muško ili žensko nebitno, glavno da ti je do druženja i da ne želiš stalno visiti doma. Druženje može biti ili šetnja ili cuga ili odlazak u prirodu, može i izlazak ako se bolje skompamo. Više sam zatvoreniji tip osobe, zato šutnja nije oblik umišljenosti s moje strane nego testiranje tebe kao osobe, moram te prvo skužit da bi se otvorila. Nevolim površne razgovore tipa ja ja ja i moja guzica itd, volim ljude koji se mogu uhvati za nešto u životu, koji su idealisti u bilo kojem pogledu i koji stvari rade iz ljubavi a ne zato "što to neko kaže" ili iz dužnosti. Ne preferiram preduga dopisivanja, tjedan dva najviše a onda ide upoznavanje pa ak si kliknemo nastavimo se družit ak ne svak svojim putem.

Također je nebitno da li si ti introvertirana ili ekstrovertirana osoba, bitno je da si kliknemo

Inbox je spreman
jelich is offline  
Old 08.11.2016., 15:40   #153
Lijepi pozdrav svima. Mi smo bračni par sa jednim djetetom. Ja imam 38 godina, suprug 42godine i klinac ima 13 godina. Ovim putem tražimo prijatelje za zajednička druženja (ništa nastrano samo druženje). Spletom nekih okolnosti morali smo se seliti i u ovoj sredini (okolica Zagreba) nemamo nikoga, pa sam pomislila, ajde vrijedi pokušati. Ja trenutno ne radim dok suprug radi na institutu R. Bošković. Suprug voli ribičiju, svira u bendu. Volimo izlete u prirodu, roštiljade, more, rijeke i puno smijeha. Ovim putem voljeli bi upoznati par zajedničkih interesa za druženje pa tko zna možda kliknemo i postanemo best frends. Za sve stojim na raspolaganju na pp.
kbegicsi is offline  
Old 17.11.2016., 09:35   #154
Trazim zensko bice za setnju,otic nekamo na pivo i za klafranje

Ja sam M,32 god,Zg a ostalo moze u inbox!
Rodion is offline  
Old 13.12.2016., 15:09   #155
društvo za rock koncerte

Pozdrav svima ima netko zainteresiran za koncert Majki u saxu u petak ili Urbana u tvornici 23.12?
Minimau is offline  
Old 16.12.2016., 17:38   #156
još jedanput

..Neko za povremeno druženje..kava, brbljanje, obilazak Zg da ga upoznam.....ja ž 44, tražim ž, jer sam nova u Zg pa nemam drušvo...
blue 40 is offline  
Old 24.12.2016., 20:36   #157
Bok...mi smo par iz okolice zg..34 i 32 god..i trazimo zensku osobu za druzenje...sifra..ajde da si kliknemo
kamikaza vg is offline  
Old 09.01.2017., 00:02   #158
Išla bih na ovaj party, a nitko od moje ekipe nije baš previše zainteresiran... Pa ako ima neka cura koja bi također išla, a nema s kim (20-25, ja imam 22 ) https://www.facebook.com/events/1742259899431691/
kj1504 is offline  
Old 16.01.2017., 13:46   #159
Smile mačke

Tražim društvo za mjuzikl "Mačke"
dorek19 is offline  
Old 24.01.2017., 17:45   #160
Tražim djevojku koja je mentalno i moralno starija nego njene godine. Koja ne pije, ne puši, ne partija i zna pričati o čemu god postavim temu (ili ona meni). Koju ne razumije njeno društvo, jer je crna ovca/čudakinja u društvu. Koja osjeća da je nitko ne razumije. Jer razmišlja drukčije i zrelija je nego što ima godina. Do 27 godina prioritet, može i neka sa malko više, ali kasnije i same žene postanu zrele i na mojoj razini. Moje godine zaključite iz posta, time čete i pokazati da ste ta drukčija osoba. Naravno, za društvo, sok ili išta bez alkoholno, nekada kino (ako bude po ukusu nas oboje), bilo što intelektualno ili pak obična šetnja. Ili ako si šutljiva, ali ne radikalno, da se raspričam sa tobom i ukažem na mnoga zanimljiva razmišljanja u sferi bilo koje znanosti. Moja mentalna razina je čovjeka od 40+ godina. Dakako dosta sam mlađi. Izgledam još mlađe Slobodno: PM me

P.S. Djevojku, ne ženu (u pravnom smislu te riječi -oženjenu).
Outlast is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:33.