Natrag   Forum.hr > Društvo > Druženje & kava

Druženje & kava Mjesto gdje se forumaši druže

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.08.2007., 12:13   #1
Ispunjeno vrijeme

Zašto je važno da čovjek ima "život" ,koja bi bila definicija toga?dali je to toliko važno?zašto nešt mora imati?!
L-carnitin is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2007., 12:25   #2
Quote:
L-carnitin kaže: Pogledaj post
Zašto je važno da čovjek ima "život" ,koja bi bila definicija toga?dali je to toliko važno?zašto nešt mora imati?!
Ja tebe niš' ne razmem! Kaj tebe zapravo muči, da nisi promašio podforum? Da malo više pojasniš kaj si htio zapravo reči!
7777777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2007., 12:32   #3
ak sam fulao ispričavam se,ali mislim da nisam ..dakle ispunjeno vrijeme,mislio ono poslije posla sve 4 u zrak,da nemaš kaj raditi i da ti je dosadno i tako...
L-carnitin is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2007., 12:34   #4
Quote:
L-carnitin kaže: Pogledaj post
ak sam fulao ispričavam se,ali mislim da nisam
nisi, samo deri...
just Sandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2007., 12:36   #5
Quote:
L-carnitin kaže: Pogledaj post
ak sam fulao ispričavam se,ali mislim da nisam ..dakle ispunjeno vrijeme,mislio ono poslije posla sve 4 u zrak,da nemaš kaj raditi i da ti je dosadno i tako...
A tooooooo! E, onda ti tu ne mogu pomoći....nek se drugi jave i odgovore na tvoja pitanja jer ja si ne mogu priuštiti sve četiri u zrak, uvijek imam nešto za raditi i nikad mi nije dosadno!
7777777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2007., 12:52   #6
Quote:
7777777 kaže: Pogledaj post
A tooooooo! E, onda ti tu ne mogu pomoći....nek se drugi jave i odgovore na tvoja pitanja jer ja si ne mogu priuštiti sve četiri u zrak, uvijek imam nešto za raditi i nikad mi nije dosadno!

tak nekak sam i ja mislio,ali ti imaš za radit i nije ti dosadno,nije ni meni...svako ima ispunjeno vrijeme,makar meditirao ili samo odmarao,to ovisi od čovjeka do čovjeka..sam neki drugačije to shvaćaju
L-carnitin is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:47.