Natrag   Forum.hr > Društvo > Druženje & kava

Druženje & kava Mjesto gdje se forumaši druže

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.08.2007., 23:21   #1
Pomoć molim - rođendanske podvale

prijatelj slavi 29 rođendan...................
smisljamo neku postenu foricu da mu podvalimo za rodendan al u nedostatku inspiracije trazim pomoć!!!!!!!!!!!!!
unapred zahvaljujem
petrah is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2007., 23:24   #2
kad se bude odnekud vraćala odglumi mrtvo tijelo kad bude prolazila kraj tebe...po mogućnosti neka bude mrak...kad se ona odmakne ili pobjegne ustani se i kreni trčat za njom...
isprobano, frendica me je mrzila idući tjedan dana i isprepadala se kao nikad u životu
 
Odgovori s citatom
Old 19.08.2007., 23:25   #3
Ima ona otrcana fora: kupite mu neku sitnu stvar, ne nuzno jeftinu... stavite u kutiju, pa u jos vecu, i tako jedno 10 puta...

Uz poklon nek ide poruka tipa: srecan rodjendan puno, puno srece i - strpljenja...
__________________
Kad bismo se potrudili da budemo onakvi kakvi bi trebalo da jesmo, manje bi nas stajalo truda da se predstavljamo drugacijima nego sto jesmo (La Rochefoucauld)
Jedna Tanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2007., 23:26   #4
Quote:
WichitaQ kaže: Pogledaj post
kad se bude odnekud vraćala odglumi mrtvo tijelo kad bude prolazila kraj tebe...po mogućnosti neka bude mrak...kad se ona odmakne ili pobjegne ustani se i kreni trčat za njom...
isprobano, frendica me je mrzila idući tjedan dana i isprepadala se kao nikad u životu
Poenta rodjendana nije valjda da umres na taj dan (od straha)?!
__________________
Kad bismo se potrudili da budemo onakvi kakvi bi trebalo da jesmo, manje bi nas stajalo truda da se predstavljamo drugacijima nego sto jesmo (La Rochefoucauld)
Jedna Tanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2007., 23:27   #5
ma nabavite neku golu tetu da mu plese...
 
Odgovori s citatom
Old 19.08.2007., 23:34   #6
Ako bas treba da bude efektno, dajte mu svjecice da ih ispuse , a tortu mu onda zalijepite za lice ( mislim, koliko ostane na istom... ostatak bi trebalo "bacach" da sacuva, shteta da se baci ). Sve treba propratiti rijecima "nek ti je sladak rodjendan!"...
__________________
Kad bismo se potrudili da budemo onakvi kakvi bi trebalo da jesmo, manje bi nas stajalo truda da se predstavljamo drugacijima nego sto jesmo (La Rochefoucauld)
Jedna Tanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2007., 23:40   #7
ili mu jednostavno spremite iznenađenje, ono tipa, on dođe, kući ili negdje, a vi svi se dreknete iznenađenje....
 
Odgovori s citatom
Old 19.08.2007., 23:41   #8
hvala svima, s obzirom da ce se rodendan slaviti van grada
, a da nemam previše love za neke tete, nadamo se da ce kreativnost proraditi jer su opcie velike........ a mi najednom potpuno nekreativni
petrah is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2007., 23:43   #9
ma mislio sam na neku tetu iz drustva... ili skupite 29 goli teta nek mu plesu na 29 rodjendan...
 
Odgovori s citatom
Old 19.08.2007., 23:43   #10
Ma imamo mi ideja...ih...

Mozete mu kupiti 100 komada rajsferslusa i napisati propratni tekst "Toliko da ih otvoris do sljedeceg rodjusa"!
__________________
Kad bismo se potrudili da budemo onakvi kakvi bi trebalo da jesmo, manje bi nas stajalo truda da se predstavljamo drugacijima nego sto jesmo (La Rochefoucauld)
Jedna Tanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2007., 23:44   #11
Quote:
El Rodeo kaže: Pogledaj post
ma mislio sam na neku tetu iz drustva... ili skupite 29 goli teta nek mu plesu na 29 rodjendan...

Najbolje nek angazuju one iz Bandicevog vrtica?...



__________________
Kad bismo se potrudili da budemo onakvi kakvi bi trebalo da jesmo, manje bi nas stajalo truda da se predstavljamo drugacijima nego sto jesmo (La Rochefoucauld)
Jedna Tanja is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:30.