Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.03.2011., 21:55   #361
super tema..pomoc...gdje u zagrebu odnijeti koznu jaknu na farbanje..dio jakne na suncu izbljedio..hvala unaprijed
dvorac.w is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2011., 15:45   #362
Quote:
Lara 21 kaže: Pogledaj post
Cure, jel moguće suzit trapke u struku? Da krojačica napravi neki ušitak odozada? Ja to nisam nikad radila pa ne znam..
Ništa jednostavnije. Dva ušitka i to je to.
__________________
Mojne_me
Mojne_me is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2011., 15:51   #363
Quote:
RabidXPanic kaže: Pogledaj post
ja ih uvijek perem na 40, stavim ih u neku vrećicu (tipa one za grudnjake). i izvučem vezice van obavezno.
Moj ex. je mislio da ja keficom i ručno perem njegove svete Adidasice. Jednog dana je došao kući i čuje kako veš-mašina ronda.
Naravno da ronda kad su unutra 2 para tenisica! Adidas, naravno.
Na 40 stupnjeva i nikad im ništa nije bilo
Prema tome, provjereno, sigurno možeš.
__________________
Mojne_me
Mojne_me is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2011., 16:03   #364
Bušenje rupe na koži, remenu..

Zna li netko gdje se mogu napraviti 'metalne' rupe na kožnom remenu, nešto poput ovoga:

Uploaded with ImageShack.us


Trebaju mi takve dodatne rupe na remenu od torbe.. Rade li to oni koji izrađuju kožnu galanteriju?!
Preporuke...?!!


I gdje se mogu izbušiti obične rupice na remenu?!
apollo11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2011., 20:33   #365
kupila sam crne uske hlače i zanima me kako mogu na njima napraviti bijele crte ili šare, onako rokerski stil
neki kažu da pošpricam domestosom. koliko je to sigurno i ima li i neki drugi način ?
hvala
Reny02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2011., 21:47   #366
zna li netko gdje u zagrebu mogu kupiti crnu boju za bojanje tkanine a da nije ona dm-ova za bojanje u mašini?

dakle one praškaste, u vrećicama, s kojima se boja u loncu?
__________________
moj albumić - prodajem nove prada sunčane naočale
Abbey Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2011., 14:27   #367
Palo mi je par perlica s ogrlice,pa znate li gdje bih to mogla odnesti na popravak?
malcreada is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2011., 13:58   #368
Quote:
Abbey Lee kaže: Pogledaj post
zna li netko gdje u zagrebu mogu kupiti crnu boju za bojanje tkanine a da nije ona dm-ova za bojanje u mašini?

dakle one praškaste, u vrećicama, s kojima se boja u loncu?
u chemacu na vukovarskoj
__________________
Život je vječni kompromis između idealnog i ostvarivog.

Bertrand Rasel
Amimanera is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2011., 10:51   #369
Quote:
Reny02 kaže: Pogledaj post
kupila sam crne uske hlače i zanima me kako mogu na njima napraviti bijele crte ili šare, onako rokerski stil
neki kažu da pošpricam domestosom. koliko je to sigurno i ima li i neki drugi način ?
hvala
pa kupi još jedne hlače sa bijelim crtama


nego, meni je sa nekoliko komada nakita ispalo po nekoliko onih bling-bling kamenčića pa sad to ružno i nenosivo izgleda. gdje to mogu popraviti? ili kupiti zamjenske pa ću sama zalijepiti? tipa ovoga, samo mi ispade par ovih kamenčića.. i baš sam

__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2011., 11:45   #370
Prepravci kožne jakne

Quote:
Elementya kaže: Pogledaj post
Zanima me da li postoji mogućost, npr. produljenja rukava na kožnoj jakni ?
I da li zna netko koja je cijena takvog zahvata, ili ima neku preporuku gdje otići to napraviti?

Hvala
E ovako, ja sam bila potrgala jaknu na rukavu, jakna mi je bila draga pa sam je svakako htjela popraviti. Preko poznanika sam došla do izvrsnog majstora (radi godinama u Parizu) koji je jaknu savršeno popravio, ništa se nije primijetilo, i čak nije skup a radi sve vrste popravaka a čak šiva po mjeri prema tvom crtežu ili slici nekog modela, stvarno savršeno. imam njegov telefon 0xxxxxxxx.
sretno

Zadnje uređivanje mokry : 09.05.2011. at 14:39.
maja bobinac is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2011., 22:17   #371
Quote:
Amimanera kaže: Pogledaj post
u chemacu na vukovarskoj
ajme hvala ti do neba, nisam dugo provjeravala jel mi netko odgovorio, prestala sam nakon desetak dana...i sad slučajno odem i vidim!
idem odmah sutra vidit, hvala ti!
__________________
moj albumić - prodajem nove prada sunčane naočale
Abbey Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2011., 12:21   #372
Pozdrav ljudi...zanima me mogu li ista uciniti sa svojim hiršnim plavim cipelama na kojima su se s unutarnje strane pojavile fleke, cipele izgledaju kao da su na tim mjestima spaljene, tako da ne znam sta mi je ciniti s njima jer su mi jako drage ...one izgledaju ovako: http://www.wholesale-dress.net/fashi...-g1245375.html
hercegovka18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2011., 10:00   #373
pitanje
žulje me nova tenisica na zadnjem gornjem dijelu (ahilove tetive).. kak da to rešim.. i to samo leva
magjar07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2011., 22:56   #374
Quote:
magjar07 kaže: Pogledaj post
pitanje
žulje me nova tenisica na zadnjem gornjem dijelu (ahilove tetive).. kak da to rešim.. i to samo leva
Flaster.
__________________
Voljeli smo isto đubre - ja tebe, a ti sebe.
Zla_Patuljčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2011., 23:36   #375
ili onaj silikonski umetak za šuzu,ako će ti se držat.najbolje kombinacija tog dvoje
Kelj is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2011., 14:04   #376
BOJANJE GUMENOG RUBA TENISICA

Bok svima!
Imam jedno pitanjce....
Znate kako izgledaju Startasice.. e, pa mene zanima da li je moguće i kakvim bojama prefarbati onaj njihov gumeni rub na koji je zalijepljena tkanina....
tj. kojim bojama se može farbati uopće takva guma, za džonove i sl., a da boja se zadrži i ne zguli prvom kišom i sl.
Zahvaljujem!
Ushminkane Pepe is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2011., 22:06   #377
Ljudi pomagajte! U ponedjeljak imam maturalnu veceru i upravo sam otkrila da ne mogu plesat i zavrtit se u stiklama jer je na djelu potplate guma koja zapinje o pod. Potplate su plasticne. Zanima me jel netko zna ima li postolara koji popravljaju plasticne potplate (jer znam da inace popravljaju il gumene potplate il lijepe gumu za plasticne). I da, guma se ne moze odljepit jer su stikle radene tako da je guma ispod plastike pa su zagrebali malo plastiku da dodu do te gume. Ili ako neko zna moze li se to s necim premazat ili slicno da budu skliske
Lucka102 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2011., 21:56   #378
starke, koje su izvana bijele, a iznutra zelene su pustile boju i sad su mi starke zelenkaste. ima li tko kakav savijet kako da izbjelim starke opet?
radio33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2011., 21:58   #379
baci ih u varikinu na kratko
__________________
OOS
lik iz bajke is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2011., 12:52   #380
ja tražim torbara ili već nekoga ko bi mi promijenio postavu na torbi?

Zna netko nekoga za preporučiti?
peachwoman is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:31.