Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.08.2011., 15:54   #81
Ja sam to dosad uvijek osjetio, čak sam pretposljednje dvije cure doslovce pitao: "Dobro, kad me namjeravaš ostaviti?" - pa su se pravile lude.

No dobro, meni često vele da sam vještac.
__________________
What the heck, Hek?!
Hekatonhir is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2011., 00:05   #82
Quote:
Pak Lena kaže: Pogledaj post
mozda zato jer zene poklanjaju vise paznje detaljima

em sto lakse prikrivaju tragove jer vode racuna o sitnicama koje bi ih mogle odati, em sto bolje uocavaju stvari kod svoje druge polovice koje ih odaju
ono...picajzle su
ovo s deteljima totalno stoji.zene su i u zlocinima puno bolji i precizniji svjedoci bas zbog tih uocavanja detalja.npr muski svjedok ce reci tip s crvenom kapom dok ce zena reci kapa je imala "natpis taj i taj" ili kraj nosa mu je znamenka..itd..
ryana is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2011., 00:24   #83
Kako to znati ?

Nikako.

Mozemo jedino pokusati vjerovati drugoj strani da je iskrena prema nama. Ako je netko stvarno dobar lazljivac i dobar glumac, sve ce moci zataskati i usprkos famoznoj zenskoj intuiciji ( a svoju stvarno smatram jako dobrom ).

Naravno, neki nece uvijek sve moci zataskati, ali ona stara 'sve se sazna' nije bas uvijek tocna. Neke stvari se nazalost nikada ne saznaju.

Sve one teme po Internetu na foru 'kako znati da vas vara', sve one navedene stavke u stilu da kad je nevjeran, poklanjat ce vam vise paznje da ubije svaku sumnju, duze ce biti na poslu, bla bla - sve to nisu nikakva pravila.

Tako da samo mozemo nastojati dati sve od sebe u vezi u kojoj jesmo i nadati se najboljem.
Tonnie is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2011., 01:26   #84
ne znam jel to netko već možda spominjao. čitala sam neki intervju s jednim "privatnim detektivom" , tipom koji ima privatnu detektivsku agenciju tu u zagrebu.

tip je bivši policijski inspektor, kriminalist i tako, zna znanje... bave se raznim stvarima, među ostalim i uhođenjem bračnih partnera ako to stranka zatraži... kaže da takvih zahtjeva ima dosta (satnica im je 200 kn ako kog zanima ). i kaže tip da žene definitivno očito imaju puno bolju intuiciju, jer da su u 80 posto slučajeva žene koje zabriju da ih muž vara, i dođu mu u agenciju, u pravu, dok kad mu s istom sumnjom dođu muškarci jedva u 50 posto slučajeva da se to pokaže točnim (što se ovog drugog tiče, još postoji mogućnost da žene bolje lažu i bolje se skrivaju ).
aryna is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2011., 10:40   #85
Ma, aryna, naši forumski detektivi ipak bolje znaju.

http://www.24sata.hr/ljubav-seks/zen...e-od-60-198390
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2011., 10:45   #86
Quote:
aryna kaže: Pogledaj post
ne znam jel to netko već možda spominjao. čitala sam neki intervju s jednim "privatnim detektivom" , tipom koji ima privatnu detektivsku agenciju tu u zagrebu.

tip je bivši policijski inspektor, kriminalist i tako, zna znanje... bave se raznim stvarima, među ostalim i uhođenjem bračnih partnera ako to stranka zatraži... kaže da takvih zahtjeva ima dosta (satnica im je 200 kn ako kog zanima ). i kaže tip da žene definitivno očito imaju puno bolju intuiciju, jer da su u 80 posto slučajeva žene koje zabriju da ih muž vara, i dođu mu u agenciju, u pravu, dok kad mu s istom sumnjom dođu muškarci jedva u 50 posto slučajeva da se to pokaže točnim (što se ovog drugog tiče, još postoji mogućnost da žene bolje lažu i bolje se skrivaju ).
Eh. Selection bias, između ostalog. On zaključuje iz svojih slučajeva, a to baš i nije precizan uzorak. Nešto slično kao kad bih ja nagađao o rezultatima izbora iz mišljenja svojih prijatelja.

No ostaje da su žene bolje u laganju, muškarci u detekciji laganja… to ti dođe kao još jedna evolucijska utrka u naoružanju.
__________________
···•••··· That’s an easy guess. I’m clearly an annoying person and have problems with both genders. ···•••··· Soulless minion of orthodoxy ···•••···
Pušenje je ovisnost, a pušači smrde. ···•••··· Words to live by: Nie mój cyrk, nie moje małpy. ···•••··· hr.wikipedia i kriplovi ···•••··· 2D:4D = 0.863
···•••··· Detektor sarkazma, razrađen, uščuvan, svježe kalibriran, s atestom, povoljno prodajem ili mijenjam za artikl po dogovoru. ···•••···
Lastan is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2011., 14:50   #87
Quote:
Lastan kaže: Pogledaj post

No ostaje da su žene bolje u laganju, muškarci u detekciji laganja… to ti dođe kao još jedna evolucijska utrka u naoružanju.

Biti dobar u laganju znači da lažeš tako da se to ne može otkriti. Ako se može, ne lažeš dobro.

Ako muškarci dobro detektiraju laganje, onda žene nisu dobre lažljivice. Ako su pak dobre lažljivice, muškarci ih ne mogu detektirati.
Illana is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2011., 14:53   #88
Quote:
Lastan kaže: Pogledaj post
No ostaje da su žene bolje u laganju, muškarci u detekciji laganja…
Ne slažem se.
I ne, nemam linkove na znanstvena istraživanja koja to mogu potkrijepiti.
Jednostavno, gledam oko sebe poslijednjih 30 i koju godinicu. Otvorenih očiju.

Žene i bolje lažu i bolje detektiraju laž.
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2011., 15:42   #89
Quote:
aryna kaže: Pogledaj post
ne znam jel to netko već možda spominjao. čitala sam neki intervju s jednim "privatnim detektivom" , tipom koji ima privatnu detektivsku agenciju tu u zagrebu.

tip je bivši policijski inspektor, kriminalist i tako, zna znanje... bave se raznim stvarima, među ostalim i uhođenjem bračnih partnera ako to stranka zatraži... kaže da takvih zahtjeva ima dosta (satnica im je 200 kn ako kog zanima ). i kaže tip da žene definitivno očito imaju puno bolju intuiciju, jer da su u 80 posto slučajeva žene koje zabriju da ih muž vara, i dođu mu u agenciju, u pravu, dok kad mu s istom sumnjom dođu muškarci jedva u 50 posto slučajeva da se to pokaže točnim (što se ovog drugog tiče, još postoji mogućnost da žene bolje lažu i bolje se skrivaju ).
Ja sam mislila da je puno skuplje! Baš je povoljno.

on topic: a jedino tako da ga 0-24 imate na oku.
tu je, rekla bih, najproblematičnija stavka posao. zato bi bilo idealno zajedničko radno mjesto!
magic potion is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2011., 19:07   #90
Quote:
magic potion kaže: Pogledaj post
Ja sam mislila da je puno skuplje! Baš je povoljno.
da, 200 kn na sat, plus benzin - to sam zaboravila.

da, nije skupo, dobiješ konkretne info o kretanju i druženju i corpus delicti, fotke i ostalo (ne znam kak to, jel se tip zavlači ispod kreveta, pa onda 'HOP' uslika kad dođe vrijeme za to ili kaj) ... cool.

Zadnje uređivanje aryna : 01.09.2011. at 19:13.
aryna is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2011., 19:41   #91
Quote:
aryna kaže: Pogledaj post
da, 200 kn na sat, plus benzin - to sam zaboravila.

da, nije skupo, dobiješ konkretne info o kretanju i druženju i corpus delicti, fotke i ostalo (ne znam kak to, jel se tip zavlači ispod kreveta, pa onda 'HOP' uslika kad dođe vrijeme za to ili kaj) ... cool.
1) Ako žena ne može izdvojiti par stotina kuna da sazna da li je muž vara, bolje joj je da se zavarava da je sve idilično.

2) Čudno mi je da detektivu treba samo 200 kn za slike, praćenje, traženje odakle i tko su te žene...itd

3)detektivi uglavnom snime sve što se događa vani...poljubci, grljenje, darivanje ruža...
Zora Evenei is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2011., 19:44   #92
Quote:
Zora Evenei kaže: Pogledaj post
1) Ako žena ne može izdvojiti par stotina kuna da sazna da li je muž vara, bolje joj je da se zavarava da je sve idilično.

2) Čudno mi je da detektivu treba samo 200 kn za slike, praćenje, traženje odakle i tko su te žene...itd

3)detektivi uglavnom snime sve što se događa vani...poljubci, grljenje, darivanje ruža...
Recesija. Možda se prilagodili tržištu!
magic potion is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2011., 20:02   #93
Quote:
Zora Evenei kaže: Pogledaj post
1) Ako žena ne može izdvojiti par stotina kuna da sazna da li je muž vara, bolje joj je da se zavarava da je sve idilično.
dašta. koliko samo žene utuku na makeup i frizera, a koliko su fotki dragog s nekim dromfuljama mogle dobit za tu lovu. evo, za jedne pramenove = fotke 3 sata njegovog kurvanja.

Quote:
magic potion kaže: Pogledaj post
Recesija. Možda se prilagodili tržištu!
i skromnije plaćene žene trebaju imat svog privatnog detektiva.
aryna is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2011., 20:09   #94
Quote:
Tonnie kaže: Pogledaj post
Kako to znati ?

Nikako..

Nije istina


Kad mužjak dođe kući, natjeraš ga da se skine, naspeš vode u lavor (škaf, vjedro....) i staviš mu (nekako, ne znam kako) jaja u vodu.
Ako potonu, tvoj je.
Ako plutaju - reži ih



To sam nedavno čula od mlade i obrazovane žene
__________________
Kad lopovi počnu braniti ono što su stekli, neće biti ljućih boraca za poštenje.
nemam pojma is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2011., 20:14   #95
Quote:
nemam pojma kaže: Pogledaj post
Nije istina


Kad mužjak dođe kući, natjeraš ga da se skine, naspeš vode u lavor (škaf, vjedro....) i staviš mu (nekako, ne znam kako) jaja u vodu.
Ako potonu, tvoj je.
Ako plutaju - reži ih



To sam nedavno čula od mlade i obrazovane žene
ahhaha izgleda da treba odmah odrezat. ne znam kao inače samo njih stavit u lavor.
aryna is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2011., 20:30   #96
Quote:
aryna kaže: Pogledaj post
ahhaha izgleda da treba odmah odrezat. ne znam kao inače samo njih stavit u lavor.
Ne'mam pojma. Počela mi je objašnjavati, ali mi se malčice vrtilo u glavi od tih infromacija, pa nisam baš shvatila


Edit: možda da pitam kk-a da probam na njemu
__________________
Kad lopovi počnu braniti ono što su stekli, neće biti ljućih boraca za poštenje.
nemam pojma is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2011., 20:33   #97
Quote:
nemam pojma kaže: Pogledaj post
Ne'mam pojma. Počela mi je objašnjavati, ali mi se malčice vrtilo u glavi od tih infromacija, pa nisam baš shvatila


Edit: možda da pitam kk-a da probam na njemu
stari trik na selu
pisalo i na forumu o tome

muz je morao sjesti u lavor i onda se gleda plivaju li jaja ili ne
odbijanje se smatralo prizanjem preljuba
Pak Lena is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2011., 20:36   #98
Quote:
Pak Lena kaže: Pogledaj post
muz je morao sjesti u lavor i onda se gleda plivaju li jaja ili ne
odbijanje se smatralo prizanjem preljuba
Aaaaa, tako se to radi
A ako lavor nije dovoljno velik da može sjesti u njega
__________________
Kad lopovi počnu braniti ono što su stekli, neće biti ljućih boraca za poštenje.
nemam pojma is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2011., 20:49   #99
Quote:
nemam pojma kaže: Pogledaj post
Aaaaa, tako se to radi
A ako lavor nije dovoljno velik da može sjesti u njega
a onda neka placa dektetiva ako joj skupo kupit veliki lavor
Pak Lena is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2011., 23:46   #100
Quote:
nemam pojma kaže: Pogledaj post
Kad mužjak dođe kući, natjeraš ga da se skine, naspeš vode u lavor (škaf, vjedro....) i staviš mu (nekako, ne znam kako) jaja u vodu.
Ako potonu, tvoj je.
Ako plutaju - reži ih


ja sam čula za modificiranu izvedbu;
frendova majka kaže da je ona svom mužjaku, koji je radio u dalekim zemljama, uvijek rukom vagnula muda nakon povratka kući

Zadnje uređivanje baja : 02.09.2011. at 00:05.
baja is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:37.