Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.07.2012., 12:56   #201
hoce biti nama visim sestrama placen staz samo 1600 kn ili onih 3800, 4000 kn?? cula sam da valjda vjecaju i da ce slijedeci natjecaj biti tek u 9. mjesecu i placen 1600 kn. uff
__________________
Dati nekomu drugu šansu isto je kao da mu daješ drugi metak za pištolj jer te promašio prvi put!
mijach is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2012., 11:54   #202
Quote:
mijach kaže: Pogledaj post
hoce biti nama visim sestrama placen staz samo 1600 kn ili onih 3800, 4000 kn?? cula sam da valjda vjecaju i da ce slijedeci natjecaj biti tek u 9. mjesecu i placen 1600 kn. uff
Rečeno jest da će natječaj negdje u 9. mjesecu ali da će biti promjena u financiranju nije nigdje spomenuto koliko ja znam...
__________________
What's Virgin Mean?
supergirl37 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2012., 13:42   #203
ovako, ja sam predala papire za volontiranje, zvali su me nakon 2 mj. da me hzzo odobrio. Sada cu ici na burzu uzeti potrebne papire da mogu dobivati 1600 kn. Uvjet za 1600 kn. je da sam prijavljena na burzi 3 mj. (90 dana).
kutija za sve is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2012., 13:42   #204
zaboravila sam reci da sam visa strucna sprema
kutija za sve is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2012., 09:57   #205
Quote:
kutija za sve kaže: Pogledaj post
ovako, ja sam predala papire za volontiranje, zvali su me nakon 2 mj. da me hzzo odobrio. Sada cu ici na burzu uzeti potrebne papire da mogu dobivati 1600 kn. Uvjet za 1600 kn. je da sam prijavljena na burzi 3 mj. (90 dana).
da mnogo ih je tako u zadnje vrijeme islo i onda su na zavodu za zaposljvanje odbijeni posto od 5. mjeseca ta mjera za nas ne vrijedi. ako tebi prode super ali nemas nikakve zakonske osnove za to.
__________________
What's Virgin Mean?
supergirl37 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2012., 11:09   #206
Quote:
kutija za sve kaže: Pogledaj post
ovako, ja sam predala papire za volontiranje, zvali su me nakon 2 mj. da me hzzo odobrio. Sada cu ici na burzu uzeti potrebne papire da mogu dobivati 1600 kn. Uvjet za 1600 kn. je da sam prijavljena na burzi 3 mj. (90 dana).
Kako mislis predala si papire za volontiranje? Ne kužim ovo sa burzom... Znači ako nisi prijavljen neće ti se uopće plaćati? Ja završavam sredinom 9 mj, isto sam prvostupnica, ali ne kužim uopće ove stvari , kako , što i gdje
MoonFairy20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2012., 19:39   #207
Da li je moguće odraditi pripravnički staž u inozemstvu?
čajni kolačić is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2012., 07:11   #208
Quote:
čajni kolačić kaže: Pogledaj post
Da li je moguće odraditi pripravnički staž u inozemstvu?
Navodno da je i tada treba odraditi samo 6 mjeseci ali koja je procedura to ne znam
__________________
What's Virgin Mean?
supergirl37 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2012., 12:49   #209
Gdje bih se mogla raspitati? Trenutno se nalazim u Njemačkoj pa je idealna prilika da saznam iz prve ruke
čajni kolačić is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2012., 13:04   #210
Da li netko zna smiju li se tokom staža napraviti neke pauze pa mi staž traje duže, npr. zbog bolovanja, putovanja, trudnoće itd?
ana_87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2012., 14:30   #211
Izgleda da ce se uskoro HZZ i HZZO na sastanku pokusati dogovoriti da staz bude placen 1600kn! Zasto netko ne otvori otvorenu grupu na facebooku pa da se tamo svi skupimo i krenemo u borbu za financirani staž po starom sistemu?
__________________
cvbcb
majstorrr is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2012., 14:48   #212
Quote:
majstorrr kaže: Pogledaj post
Izgleda da ce se uskoro HZZ i HZZO na sastanku pokusati dogovoriti da staz bude placen 1600kn! Zasto netko ne otvori otvorenu grupu na facebooku pa da se tamo svi skupimo i krenemo u borbu za financirani staž po starom sistemu?
Odakle ti ta informacija?

Cuj, mozemo mi napraviti sta hocemo, okupljati se i boriti koliko hocemo, ali ako oni vele da nema novaca, tako ce i biti. Nazalost.

I opet ce se vecina ljudi boriti da dobije i takav staz (placen 1600kn) nego da doma sjedi ili da stazira za 0kn.
maya_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2012., 12:33   #213
Quote:
maya_zg kaže: Pogledaj post
Odakle ti ta informacija?

Cuj, mozemo mi napraviti sta hocemo, okupljati se i boriti koliko hocemo, ali ako oni vele da nema novaca, tako ce i biti. Nazalost.

I opet ce se vecina ljudi boriti da dobije i takav staz (placen 1600kn) nego da doma sjedi ili da stazira za 0kn.
Informaciju sam dobio od osobe iz HZZO-a.

Imas prvao bolje je biti Hrvat i sjediti doma, ponasati se pasivno pa lijepo poslije imas zbog cega kukat i piz**t...
__________________
cvbcb
majstorrr is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2012., 14:07   #214
Quote:
majstorrr kaže: Pogledaj post
Izgleda da ce se uskoro HZZ i HZZO na sastanku pokusati dogovoriti da staz bude placen 1600kn! Zasto netko ne otvori otvorenu grupu na facebooku pa da se tamo svi skupimo i krenemo u borbu za financirani staž po starom sistemu?
Grupa postoji kako sam i već prije napisala uz nekom post-u. https://www.facebook.com/groups/422638031101147/
__________________
What's Virgin Mean?
supergirl37 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2012., 14:09   #215
Quote:
maya_zg kaže: Pogledaj post
Odakle ti ta informacija?

Cuj, mozemo mi napraviti sta hocemo, okupljati se i boriti koliko hocemo, ali ako oni vele da nema novaca, tako ce i biti. Nazalost.

I opet ce se vecina ljudi boriti da dobije i takav staz (placen 1600kn) nego da doma sjedi ili da stazira za 0kn.
Ako će nas plaćati 1600 kn onda neka i doktore toliko plaćaju. Mislim koje su to već nebuloze s tim natječajem...
__________________
What's Virgin Mean?
supergirl37 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2012., 22:21   #216
Quote:
majstorrr kaže: Pogledaj post
Informaciju sam dobio od osobe iz HZZO-a.

Imas prvao bolje je biti Hrvat i sjediti doma, ponasati se pasivno pa lijepo poslije imas zbog cega kukat i piz**t...
imam i ja informaciju iz hzzo da ce se plaćat normalno 70% od plaće pa sad ko tu koga
maja46 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2012., 14:09   #217
http://www.facebook.com/groups/422638031101147/
Dragi kolege i kolegice koji čekate staž, uključite se u grupu na face-u gdje se raspravlja o stažu i mogućnosti prosvjeda ... Pozdrav svima
MoonFairy20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2012., 16:37   #218
Prema nekim informacijama iz vise izvora koje imam,natjecaja od strane HZZO-a ove godine NECE bit..sto u prijevodu znaci da za sve osim doktora medicine nece bit natjecaja debelo vise od godinu dana..krajnje je vrijeme da se organiziramo i poduzmemo nesto povodom ovoga..ko nije na fb nek se registrira..
Vermox is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2012., 17:51   #219
Quote:
ana_87 kaže: Pogledaj post
Da li netko zna smiju li se tokom staža napraviti neke pauze pa mi staž traje duže, npr. zbog bolovanja, putovanja, trudnoće itd?
mozes pauzirati samo zbog trudnoce. ispada da duze ne mozes biti bolestan jer moras pocet ispocetka stazirat
__________________
Dati nekomu drugu šansu isto je kao da mu daješ drugi metak za pištolj jer te promašio prvi put!
mijach is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2012., 17:52   #220
Quote:
Vermox kaže: Pogledaj post
Prema nekim informacijama iz vise izvora koje imam,natjecaja od strane HZZO-a ove godine NECE bit..sto u prijevodu znaci da za sve osim doktora medicine nece bit natjecaja debelo vise od godinu dana..krajnje je vrijeme da se organiziramo i poduzmemo nesto povodom ovoga..ko nije na fb nek se registrira..
da ali sta nije visim sestrama bio zadnji natjecaj u 11.om mjesecu 2011.?
__________________
Dati nekomu drugu šansu isto je kao da mu daješ drugi metak za pištolj jer te promašio prvi put!
mijach is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:26.