Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Književnost

Književnost Čitam, dakle jesam
Podforumi: Mali literarni kutić, Klub knjige

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.11.2003., 19:34   #1
Kupovanje knjiga preko Interneta

koji je site najsigurniji za kupovanje stranih knjiga preko interneta? i najpovoljniji.
__________________
At one point you've got it, than you lose it- than it's gone forever
ane is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2003., 21:03   #2
Mislim da je amazon ....
kisha is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2003., 01:25   #3
Ja sam isto pred mjesec dana kupila jednu knjigu preko amazona jer mi se je cinio nekako najsigurniji od svih
__________________
Boh?
Alyssa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2003., 01:30   #4
Quote:
Alyssa kaže:
Ja sam isto pred mjesec dana kupila jednu knjigu preko amazona jer mi se je cinio nekako najsigurniji od svih
i jel dosla? nakon koliko?
__________________
I don't want to set the world on fire
I just want to start a flame in your heart
Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2003., 01:39   #5
koliko ti je doslo postarine?
__________________
At one point you've got it, than you lose it- than it's gone forever
ane is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2003., 12:47   #6
Naručio sam hrpetinu knjiga sa amazon.com i amazon.co.uk proteklih nekoliko godina. Narudžbe su sigurne i sa amazon.com dolaze u roku od 10-ak dana, a sa amzon.co.uk 5-6 dana. Za poštarine pogledajte help sekcije, jeftinija je na amzon.comu. Carina na knjige ne postoji, no prilikom otvaranja pošiljke znaju naplatiti nekakvu carinsku pristojbu u visini od 80 kuna. U mom slučaju je od 30-ak narudžbi ta pristojba bila naplaćena 3-4 puta.
__________________
Anarthal, Hand of A'dal Talkhor
Arathorn is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2003., 11:23   #7
Meni su Moderna vremena i Algoritam najbolje za kupovanje online...na Modernima nema čak ni poštarine, osim za područje Zagreba , a knjige stignu za 2-3 dana i lijepo platiš pouzećem...najsigurnije
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2003., 15:26   #8
Amazon ti je siguran i knjige obicno dodu negdje za tri tjedna (bar sam tako zapamtio). Ali ima i bolja varijanta: odes u Tamaris ili Algoritam i knjigu narucis preko njih. Trebala bi proci jeftinije!
Wile E. Coyote is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2003., 20:19   #9
nazalost ove koju ja trazim nema vise u algoritmu. narucila sam preko amazon. postarina je negdje 5 dolara. sada cekam da dode.
thanks anyway!
__________________
At one point you've got it, than you lose it- than it's gone forever
ane is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2003., 10:11   #10
Quote:
Ava Adore kaže:
i jel dosla? nakon koliko?
Nakon dva tjedna i 31 dolar postarine zato jer je prije isla u Boston kod frenda to je bilo oko 10 dolara mi se cini i onda iz Bostona do Hr je 20 dolara. MA trebala sam narucit da mi direktno dostave doma mozda bi mi bilo doslo jeftinije i to puno jeftinije
__________________
Boh?
Alyssa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2003., 10:12   #11
Quote:
Crow Jane kaže:
Meni su Moderna vremena i Algoritam najbolje za kupovanje online...na Modernima nema čak ni poštarine, osim za područje Zagreba , a knjige stignu za 2-3 dana i lijepo platiš pouzećem...najsigurnije
Mozes platiti na neki drugi nacin ako kupujes preko Algoritma a da recimo nije na karticu?
__________________
Boh?
Alyssa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2003., 11:17   #12
Quote:
Alyssa kaže:
Mozes platiti na neki drugi nacin ako kupujes preko Algoritma a da recimo nije na karticu?
Pa kažem ti, pouzećem.
Jedino kaj pri tom HP zračuna neki postotak provizije od 3%, kaj ne bi da plaćaš karticom...ali ipak je bolje
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2003., 11:26   #13
Nisam citala sve pa ne znam je li netko spomenuo, no: Moderna Vremena imaju mogucnost kupnje knjige online, ali je stvar u tome da ju podignes u njihovoj trgovini u Teslinoj.
A kada kupujete knjige online preko njih onda su negdje 25 posto jeftinije.

Znaci prakticki dodjete u knjizaru i kupite knjigu za nekoliko novaca manje.
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2003., 21:58   #14
Quote:
Crow Jane kaže:
Pa kažem ti, pouzećem.
Jedino kaj pri tom HP zračuna neki postotak provizije od 3%, kaj ne bi da plaćaš karticom...ali ipak je bolje
Hvala
__________________
Boh?
Alyssa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2003., 12:47   #15
ja sam kupovala na www.superknjizara.com ..nude cak i popust za online prodaju.dodje jeftinije nego da odes sam do ducana u savskoj...
__________________
cute but psycho. things even out.
NoWa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2004., 14:46   #16
kupnja knjiga preko interneta

evo molim vas da mi preporucite neke online knjizare (po mogucnosti sa knjigama na hrvatskom, no moze i na engleskom).
dali je to uopce isplativo? kakva su vasa iskustva?
hvala!
__________________
Tko pod drugim jamu kopa,
najsladje se smije!
cemo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2004., 14:59   #17
Evo ti link pa pogledaj jedan od mojih postova gdje su nabrojane neke internetske knjižare (ne da mi se to opet pisat).
Isplati li se, ovisi ponajprije o količini, popustu koji daju i tome plaća li se ili ne dostava.
Anyway, prolistaj te linkove, možda nađeš štagod dobra.
Anteaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2004., 15:01   #18
Ja sam naručivao knjige od Sveznadara!
...link ti je http://www.sveznadar.com
Meni su bili sasvim ok,knjige sam platio pouzećem,bili su dosta brzi i nikakvih problema nisam imao!
__________________
Optimist je čovjek bez velikog iskustva.
platom is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2004., 15:01   #19
www.superknjizara.hr
www.moderna-vremena.hr
www.algoritam.hr

Itak dalje, imas ih dosta, ove tri su mi prve pale na pamet. Iskustva super. Uopće više ne švrljam po knjižarama.
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2004., 15:13   #20
www.knjigajeknjiga.com

polovne knjige, a nađe se i novih, cijene prihvatljive, dostava džabe, ako si u zg, dofuraju ti, inače šalju poštom, preporučam

inače, polovne knjige isplativo je kupovati i na tržnicama, u zg je buvljak, u rijeci na tržnici na brajdi imaš beljuljija koji prodaje knjige po 10 kn i isto mu je da ti proda dostojevskog od 500 stranica ili udžbenik iz obrane iz 1969-te...

inače, kod modernih vremena sam naručio nekoliko knjiga priej cca godinu dana, ali nikad nisu stigle, kada sam ih mejlao, rekli su da su na putu... nisam ih nikad dobio
adNtoX is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:24.