Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.09.2010., 16:23   #481
Nahranila si ti njega svojom sexualnom energijom i perverzijom.
Tako se najlakše nahrane i namire
Ajde priznaj
Dejjan is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2010., 16:23   #482
Quote:
Atlantidica kaže: Pogledaj post
Meni se nešto slično dogodilo. Ali na žalost nisam bila takve sreće kao ti pa da me netko spasi . Pronašao me u tom stanju kada mi više nije bilo do ničega...
U početku je bilo prekrasno. Bila sam presretna i sigurna da mi ga je sam Bog poslao. Nakon pola godine veze, saznala sam da paralelno ima dvije veze. On je iz Zg. a ja iz St. Druga je bila iz Petrinje... Možete zamisliti moj šok. Naravno da je negirao, ja sam bolesno ljubomorna, izmišljam... Al stavila sam ga pred gotov čin. Fotografija njih dvoje. Goli i zagrljeni... Rekao je da neće više i bla. bla. Ponovilo se... Još nekoliko puta. Zajedno smo 4 ipo godine. Volim ga, ali ne mogu više. Ponekad mi se čini kao da ću poludjeti. Sva čula su mi uključena. Mislim da se on promijenio, čak sam u to sigurna, ali ne mogu se opustiti. Alergična sam na njegovo dopisivanje porukama... Uvijek se bojim da je na pomolu nova avantura... Znam da u zadnju godinu i po nije bilo toga, ali povjerenje mi je nekoliko puta izigrao. Pokušala sam se pomaknuti od njega, ali ne mogu. Nakon dva dana počima pakao. Ne mogu jesti, spavati, funkcionirati. Kao da sam začarana, ponovno mu se vraćam. Ne razumijem to. Sa bivšim suprugom sam bila 17 godina. Imam dijete sa njim. Ostavila sam ga jer je imao ljubavnicu. Sa ovim sada nemam ništa, ali jednostavno ne mogu otići... I ne znam kako ga nakon svega tako jako volim... Oprostila sam mu, ali ne mogu pomaknuti taj strah iz sebe. Ne želim biti opet povrijeđena.
Razmišljala sam o magiji. Ali... Mislim da nisam u fazi kada razmišljam čisto.
Čak sam i u blagoj depresiji.
Može li taj tvoj prijatelj i meni pomoći? Pomoći da shvatim kojim putem trebam ići?
ok poslaću ti pp
YourAngel is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2010., 16:26   #483
Quote:
Dejjan kaže: Pogledaj post
Nahranila si ti njega svojom sexualnom energijom i perverzijom.
Tako se najlakše nahrane i namire
Ajde priznaj
Uuhhhhhhhhhh....... ne mogu da vjerujem
Jaooooo dejo pročita me ko otvorenu knjigu,
al u jedno m nisi u pravu, nema puno perverzije,
jest da sam malo podvojena ličnost, al ........
mislim da su maštarije u granicama normale........
YourAngel is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2010., 16:37   #484
Dobro,nema puno
Dejjan is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2010., 16:52   #485
Quote:
YourAngel kaže: Pogledaj post
ok poslaću ti pp
Puno ti hvala. Zvat ću ga idućih dana. Javim ti.
Atlantidica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2010., 22:19   #486
Ima li nekoga tko je probao s time?
Zanima me iskustvo, a ne teorija...

Kako to djeluje?
Znači li to da će me ta osoba voljeti i biti vjerna i bla bla (happily ever after).

Mogu li se javiti nekome da mi vrati voljenu osobu?

P.S. Molim vas da ne osuđujete, ili pak napadate, nije mi to zanimljivo... Ako ne možete pomoći, ne morate vrijeđati. Svatko ima pravo na svoj odabir...
somebody.new is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2010., 22:45   #487
Quote:
somebody.new kaže: Pogledaj post
Ima li nekoga tko je probao s time?
Zanima me iskustvo, a ne teorija...

Kako to djeluje?
Znači li to da će me ta osoba voljeti i biti vjerna i bla bla (happily ever after).

Mogu li se javiti nekome da mi vrati voljenu osobu?

P.S. Molim vas da ne osuđujete, ili pak napadate, nije mi to zanimljivo... Ako ne možete pomoći, ne morate vrijeđati. Svatko ima pravo na svoj odabir...
Funkcionira ako ta druga osoba nesto vec osjeca prema tebi. Ali ne u 100% slucajeva.
Nazalost, najvise savjeta koje mozes naci je vezano samo uz voddoo i slicne rituale - ti nisu bas efektivni.

Puno uspjeha. Ali nemoj se cuditi kada nakon smrti zavrzis na jednom prilicno toplom mjestu. (Hint: nisu Karibi, ali ima puno crnaca)
skip-e is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2010., 00:49   #488
ee ja našla na ovoj stranici http://www.luckymojo.com/lovespells.html#candlelove ovaj kao dolje spell.. I ja bi to htjela probat iz sprdnje da vidim hoće upalit. Šta vi mislite? jel vrijedi?


A WHITE CANDLE LOVE SPELL TO ATTRACT NEW LOVE


Get a white candle that will burn down in due time. You will have to inscribe it (see below), so it should be bigger than a birthday candle, and you will also have to watch it burn down to nothing (see below), so it should not be a 24 hour votive light.

Prepare an altar and decorate it with those things precious to you and to the one you love. Using a rose thorn from a white rose bush, inscribe the words "All my love come to me" 3 times on the candle. Place the inscribed candle in the center of the altar and light it. For the entire time the candle burns, gaze upon it and visualize your love coming to you in nakedness and beauty. When the candle burns out, collect the wax puddle that remains, wrap it up with the mementos from the altar and keep it in a safe place.

The result of this spell will not be "zombie" or "victim" thrall-love; but you will receive ALL the love that person has for you -- which may be less than, as much as, or more than the love you have for him. Accept the degree of love you receive with grace and tenderness.

If at some future time you no longer wish to receive that person's love, dispose of the ritual remains in a simple ceremonial way.
jastučnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2010., 16:03   #489
ne zezaj se sa takvim stvarima
koka_8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2010., 20:02   #490
Quote:
jastučnica kaže: Pogledaj post
ee ja našla na ovoj stranici http://www.luckymojo.com/lovespells.html#candlelove ovaj kao dolje spell.. I ja bi to htjela probat iz sprdnje da vidim hoće upalit. Šta vi mislite? jel vrijedi?


A WHITE CANDLE LOVE SPELL TO ATTRACT NEW LOVE


Get a white candle that will burn down in due time. You will have to inscribe it (see below), so it should be bigger than a birthday candle, and you will also have to watch it burn down to nothing (see below), so it should not be a 24 hour votive light.

Prepare an altar and decorate it with those things precious to you and to the one you love. Using a rose thorn from a white rose bush, inscribe the words "All my love come to me" 3 times on the candle. Place the inscribed candle in the center of the altar and light it. For the entire time the candle burns, gaze upon it and visualize your love coming to you in nakedness and beauty. When the candle burns out, collect the wax puddle that remains, wrap it up with the mementos from the altar and keep it in a safe place.

The result of this spell will not be "zombie" or "victim" thrall-love; but you will receive ALL the love that person has for you -- which may be less than, as much as, or more than the love you have for him. Accept the degree of love you receive with grace and tenderness.

If at some future time you no longer wish to receive that person's love, dispose of the ritual remains in a simple ceremonial way.
i je li uspjelo
-Sylvia- is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2010., 21:43   #491
Love spell <3

Evo bit ću iskrena.Ne treba mojoj prijateljici,sestri itd.treba meni.
Znam da je tema već bila.ali trebam nešto učinkovito.
Već 3 godine volim jednu osobu i spremna sam sve učiniti za nju.
Imate li kakav DJELOTVORAN love spell? (može i na pp)
Bez suvišnih komentara,molim.Ajde prije nego poludim.
Hvala.
love.spell is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2010., 16:28   #492
i meni isto treba
-Sylvia- is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2010., 16:37   #493
Sram vas bilo. Banda crnomagijašica koja želi zarobiti nevinog čovjeka protiv njegove volje.

Zar nemate ni malo moralnih vrijednosti koje bi vas spriječile u činjenju zla?

Sva sreća da spelovi ne postoje i da ih se može vidjeti samo na filmovima inače bi svi nadrapali.

Nego, ima jedna zanimljiva anegdota kad je mlada cura došla kod vještice i pitala ju kako da napravi da dečko poludi za njom, vještica je jednsotavno rekla "Daj mu p...."
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2010., 16:44   #494
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
"Daj mu p...."
I što sad ljubav ima s tim?

Osim toga, moderatorima crnomagijašima ne bi trebalo dopustiti pristup topicima mladih, naivnih djevojčuraka


E, a jel' postoji neki love spell da ga baciš sam na sebe?
Anida is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2010., 17:00   #495
Quote:
Anida kaže: Pogledaj post
I što sad ljubav ima s tim?

Osim toga, moderatorima crnomagijašima ne bi trebalo dopustiti pristup topicima mladih, naivnih djevojčuraka


E, a jel' postoji neki love spell da ga baciš sam na sebe?
Ako želiš raspravljati o platonskoj ljubavi imaš tu besmislenu temu na "Duhovnosti"

Crnomagijaš ima jednu zgodnu čaroliju koja bi mogla djelovati. Ali svako je mora za sebe napraviti. Znači, recept jest :

1) pronaći tjelesnu izlučevinu bilo kakvog tipa osobe za koju želite da vam dođe (najjednsotavnije je maznut mu žvakaću )

2) pronaći na internetu "Himnu Afroditi" (guglajte)

3) improvizirati mali hram sa stvarima koje su povezane sa božicom Afroditom (guglajte) + njegova/njena žvakaća (ili što god nabavili) spojena sa vašom.

4) ritual se radi oko ponoći što znači da vam zadnji obrok mora biti negdje oko podne.

5) meditacija, mirivanje, muzika povezana sa Afroditom (preporuka : http://www.youtube.com/watch?v=_o6lX_qdlLI)

6) uredite hram, 3 puta ponovite himnu, morate imati posebni kalež gdje ćete staviti malo piva koje ćete na kraju pola popiti a pola prosuti po zemlji.

7) ostalo improvizirajte



A šta bi ti love spel na sebe? Zar se ne voliš?
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2010., 17:01   #496
Ne odgovaram na PM, snađite se sami
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2010., 17:14   #497
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Ako želiš raspravljati o platonskoj ljubavi imaš tu besmislenu temu na "Duhovnosti"
Gdje si odmah našao platonsku ljubav?

Ako veza ne započne "davanjem" ne mora značiti da će zauvijek biti platonska.
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
A šta bi ti love spel na sebe? Zar se ne voliš?
Ne, ja bih love spell da se zaljubim
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Ne odgovaram na PM, snađite se sami
Dobro, dobro...
Anida is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2010., 17:19   #498
Quote:
Anida kaže: Pogledaj post
Gdje si odmah našao platonsku ljubav?

Ako veza ne započne "davanjem" ne mora značiti da će zauvijek biti platonska.

Ne, ja bih love spell da se zaljubim


Dobro, dobro...
To ti je taman tema za LJES
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2010., 17:22   #499
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
To ti je taman tema za LJES
Šta je tema za LJES dovraga?
Anida is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2010., 17:25   #500
Quote:
Anida kaže: Pogledaj post
Šta je tema za LJES dovraga?
Pa to, da mu dam odmah ili ne, hoću se zaljubiti...itd.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:52.