Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.10.2010., 18:18   #501
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Pa to, da mu dam odmah ili ne, hoću se zaljubiti...itd.
Sa dam-ne dam si ti počeo, možemo zanemariti.


E, a ovo drugo, gdje je razlika ako cura pita za spell da se netko zaljubi u nju ili ja pitam da se ja zaljubim u nekog?
Anida is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2010., 18:59   #502
Quote:
Anida kaže: Pogledaj post
Sa dam-ne dam si ti počeo, možemo zanemariti.
Ako ti je tako lakše...

Quote:
E, a ovo drugo, gdje je razlika ako cura pita za spell da se netko zaljubi u nju ili ja pitam da se ja zaljubim u nekog?
Pa zaljubi se, ko ti brani. Bar je to ženama lako, nađi nekog i umisli si svašta o njemu i eto, zaljubljena si.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2010., 19:16   #503
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Ako ti je tako lakše...


Pa zaljubi se, ko ti brani. Bar je to ženama lako, nađi nekog i umisli si svašta o njemu i eto, zaljubljena si.
Za muški šovinizam postoji Muški kutak.
Anida is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2010., 20:13   #504
How To Cast Magic Spells
-Sylvia- is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2010., 21:08   #505
Quote:
-Sylvia- kaže: Pogledaj post


Ova izgleda k'o da je napušena, valdja od one suhe trave
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 15:35   #506
Quote:
love.spell kaže: Pogledaj post
Evo bit ću iskrena.Ne treba mojoj prijateljici,sestri itd.treba meni.
Znam da je tema već bila.ali trebam nešto učinkovito.
Već 3 godine volim jednu osobu i spremna sam sve učiniti za nju.
Imate li kakav DJELOTVORAN love spell? (može i na pp)
Bez suvišnih komentara,molim.Ajde prije nego poludim.
Hvala.


Pa ako si ruzna nista ti nece pomoci ....znas skupi kakvih para pa se sredi malo utegni...
Uglavnom mi smo ti muskarci mnogo jednostavni
 
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 21:12   #507
love spell <3

Best Night: Friday
Best Moon: Full

Things you will need:
*1 sheet of lined paper
*1 Red pen or marker
*1 letter envelope
*your favorite perfume
*your favorite shade of red lipstick
*a few Pink or Red flower petals

Write out the qualities you want in a lover on the sheet of paper using the pen.

Next spritz the paper with your perfume.

Fold the paper and place it in the envelope.

Now take the flower petals, hold them in your RIGHT hand. Envision yourself happy and in love, squeezing the petals tight in your hand. Keep envisioning this scene.

Drop the petals into the envelope. Seal the envelope closed and seal the whole spell with a kiss. Apply the red lipstick and kiss the envelope!!

Place in a safe place. NEVER open it again, if you do this will break the spell.

*NOTE: DO NOT USE CHARACTERS/QUALITIES SPECIFIC TO A CERTAIN PERSON. THE SPELL WILL NOT WORK THAT WAY!!!!

Zadnje uređivanje -Sylvia- : 26.10.2010. at 21:26.
-Sylvia- is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 21:25   #508
Easy Love Spell

Needed:

*Pen
*White Paper
*Pink Candle

Time:Friday Night

On a Friday evening, light your pink candle. With your favorite pen and a white piece of paper, write your first name and your lovers last name. Draw a circle around the names and close your eyes and meditate on what you want (the two of you together, how happy you will be, etc.) Repeat three times:

"Our fate is sealed
We are one
So mote it be
It is done!"


Watch your pink candle for at least 15 minutes while meditating about the person you want and the wonderful love you will have together. If possible, meditate until the candle burns out. You may also use a larger candle and do the spell every night for seven nights, meditating 15 minutes each night.
-Sylvia- is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 22:04   #509
Nije da svi znaju engleski, ajd se malo potrudi pa prevedi.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2010., 08:55   #510
Quote:
Kamael kaže: Pogledaj post
Pa ako si ruzna nista ti nece pomoci ....znas skupi kakvih para pa se sredi malo utegni...
Uglavnom mi smo ti muskarci mnogo jednostavni
Gluposti, nakon odgovarajuće količine alkoholnog pića ružnoću neće ni primjetiti.
Begemotica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2010., 13:05   #511
razumijem te, i ja to pokusavam nac, znam za poticaje - tj. da ti on kaze da te voli, ako te voli... za rastuceg mjesec da mjesecu svaku noc kazes 3 puta njegovo ime.
qwertzuiopq is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2010., 13:23   #512
Quote:
qwertzuiopq kaže: Pogledaj post
razumijem te, i ja to pokusavam nac, znam za poticaje - tj. da ti on kaze da te voli, ako te voli... za rastuceg mjesec da mjesecu svaku noc kazes 3 puta njegovo ime.
Glupost
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2010., 19:58   #513
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Nije da svi znaju engleski, ajd se malo potrudi pa prevedi.
ma svi znaju engleski, neda mi se prevodit
-Sylvia- is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2010., 20:37   #514
Onda bar napiši odakle si kopirala jer je običaj da se stavi internet adresa sa koje se copy/paste tuđi tekst.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2010., 22:00   #515
evo stranica

http://www.everythingunderthemoon.net/love-spells.htm
-Sylvia- is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2010., 23:57   #516
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Sram vas bilo. Banda crnomagijašica koja želi zarobiti nevinog čovjeka protiv njegove volje.

Zar nemate ni malo moralnih vrijednosti koje bi vas spriječile u činjenju zla?

Sva sreća da spelovi ne postoje i da ih se može vidjeti samo na filmovima inače bi svi nadrapali.

Nego, ima jedna zanimljiva anegdota kad je mlada cura došla kod vještice i pitala ju kako da napravi da dečko poludi za njom, vještica je jednsotavno rekla "Daj mu p...."
Nije djelovalo Sto sad?

Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2010., 09:01   #517
Quote:
Noemi kaže: Pogledaj post
Nije djelovalo Sto sad?

Kažem ja njemu da to tako ne ide

E, sad se bacaš na ruže, parfeme i crvenu šminku ili šaputanje njegovog imena na mjesečini
Anida is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2010., 09:34   #518
Tko vas ne zna...

No to je samo još jedan problem na internetu, pošto ne znamo pozadinu izjava koje se ovdje pojavljuju skloni smo povjerovati svemu što se piše. Kad bi se upoznali sa pozadinama vaših slučajeva našli bi nemagijske razloge zašto je to tako kako vi tvrdite. A to opet povlači za sobom da je prije uporabe bilo kakvih magijskih sredstava potrebno pripremiti povoljnu klimu sa "zemaljskim" metodama. Npr. ako nekoga maltretirate i onda ga pokušate vratiti magijskim sredstvima teško da će vam išta od toga uspjeti jer ste prije toga uložili puno veću količinu energije kako bi tu osobu odagnali od sebe.

__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2010., 20:42   #519
Za ove kojima ovakve gluposti padaju na "pamet"...zamislite se na trenutak u situaciji da Vas netko želi pridobiti protiv vaše volje, netko koga ne volite, netko koga ne podnosite, netko koga ne želite blizu sebe, onda to više ne zvuči tako zabavno, zar ne?

Nitko ne mora ništa protiv svoje volje jer se drugom tako hoće, za sve postoji zašto i zato pa i za to zašto netko ne želi biti s nekim tko bi htio biti s njim, i tu se zaustavite i poštujte tuđu volju jer posljedice mogu biti totalno suprotne od onih kako ste ih zamislili, a samo ćete vi najviše odgovarati za njih, bilo kad i na bilo koji način, s (moš mislit) magijskim djelovanjem kao i bez njega.
Lyndra is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2010., 15:14   #520
mozes probati magiju svijece. to ti je najjednostavnije
-Sylvia- is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:45.