Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.05.2008., 17:27   #441
http://img169.imageshack.us/my.php?i...ture203km8.jpg
http://img142.imageshack.us/my.php?i...ture195dw3.jpg
http://img368.imageshack.us/img368/8...e191gc6.th.jpg

Cijena s futer štokom (25cm), alu kvakama, kamenim pragom po narudžbi (25cm) 7800 kuna. Ista vrata bez futer štoka s kamenim pragom 6300 kuna.

P.S. oko vrata je katastrofa jer uređujemo stan!
krseverin is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2008., 17:40   #442
Ja sam uzeo kod firme iglass vrata Oikos. Je da me s montažom koštalo (prije 1o mjeseci) oko 14500 kuna ali sam jaaako zadovoljan.
Traper is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2008., 11:43   #443
KOLNOA VRATA

LOŠA ISKUSTVA SA KOLNOA VRATIMA !!!!


Kupio sam njihova vrata.... sve je bilo super dok nisam vidio da je propuh kroz doljni dio vrata, majstori su došli podesili vrata - ok .... brava je počela štekati, majstor je došao pogledao i rekao, možemo promjeniti bravu (nije bio siguran da li je brava ili cilindar neispravan). Došao je majstor za koji dan sa pomoćnim radnikom (koji inače ne montira vrata nego je varioc ali nisu imali drugog jer je bila subota), 3 sata su rastavljali vrata promijenili bravu na hodniku, nekako su sklopili vrata, poljepili i montirali....vrata više ne izgledaju kao nova nakon kompletnog rastavljanja - ok sve je radilo neko vrijeme.......

Ponovno je počela brava štekati nakon nekog vremena, reklamirao sam vrata i tražio isporuku novih vrata.....dolaze majstori, napominjem da već 5 put gledam majstore iz Kolnoe... Donijeli su nova vrata ali krivi cilindar, majstor sjeda u kombi i vrača se u firmu po novi cilindar, vrača se završavaju montažu.

Nadam se da će sada sve raditi jer ako ponovno počne brava štekati tražit ću ih da si odnesu vrata i da vrate novac
spacelab4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2008., 20:49   #444
Zanima me da li postoji iznutra na protuprovalnim vratima i ona visoka brava (sa kojom se isto može zaključati kao i dolje)?
Zanima me prvenstveno zato što mi djeca stalno potežu za kvakom, pa mi tako dodatno osiguravamo da ne gibaju van...
Valjda sam dobro postavio pitanje ?
Xeroxmeister is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2008., 21:12   #445
Quote:
Traper kaže: Pogledaj post
Ja sam uzeo kod firme iglass vrata Oikos. Je da me s montažom koštalo (prije 1o mjeseci) oko 14500 kuna ali sam jaaako zadovoljan.
Ako se smije znati koji model od Oikosa imaš? Pitam zato jer se i ja spremam uzeti Oikos u Iglassu, a odlučio sam se definitivno za novi model Tekno. mislim da pred 10 mjeseci još nije bilo Tekna, a i cijene su mu preko 15 tisuća, ali mislim da je u biti osnova ista kao i kod ostalih Oikos vrata jedino su razlike u oblogama i estetici. Sad se još premišljam oko nekog novog sistema elektronskog otvaranja i muku mučim, odlična stvar ali taj sport bi me koštao još nekih dodatnih 10 tisuća...
skinnyfat is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2008., 18:07   #446
Radila sam u firmi Bramont koja se bavi izradom garažnih vrata po mjeri. Dakle sami izrađuju i kroje sekcijska garažna vrata po mjeri svijetlog otvora. Nalaze se u Brdovcu kraj Zaprešića, ali vrše ugradnju vrata sa motorom i svim potrebnim djelovima po cijeloj Hrvatskoj. Ljudi koji su od njih naručivali vrata i ugradnju bili su uglavnom zadovoljni. Tko treba može se i kod njih informirati.
prilika is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2008., 11:46   #447
što mislite o firmi bonus protego ( središće), na netu piše da drže talijanska i kineska vrata. Frend mi je uzeo od njih talijanska za 4200 + montaža ( 1000) i zadovoljan je... dal još netko ima iskustva s njima?
freya@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2008., 23:06   #448
Koja vrata kupit za do 3000 kn?
krckolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2008., 09:18   #449
Ja jos uvijek tapkam u mraku sto se tice ponude u Rijeci. Sto nema ovdje zbilja nitko osim bankeia koji je ugradjivao protuprovalna u Ri?

Gledala sam u Zg vrata od Kolnoe i ta su mi odlicna. Jedini problem je sto masno naplacuju ugradnju van zg-a, tako da bih na osnovnu cijenu morala placati jos 1-2 tisuce kn. A nedajboze da nesto bude krivo, pa da se moraju vracati na reklamaciju i slicno Radili su u Rijeci nekad sa Sulekic usluge iz Trinajstica, ali vise ne. Taj iz Trinajstica zastupa Dierre vrata. Cijena ok, vrata ok, sve zapravo ok - osim sto mi ova od Kolnoe izgledaju bolje i mogu birati bas onu nijansu koja mi pase uz namjestaj.

Bila sam jos zaviriti u Intercasa na Potoku - preskupo. Finesa na Martinkovcu nudi neka BiH vrata koja mi ne djeluju bas nesto, a talijanska nemaju izlozena vec se moraju birati po katalogu i dodju isto papreno.

Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2008., 20:39   #450
Quote:
Lei kaže: Pogledaj post
Ja jos uvijek tapkam u mraku sto se tice ponude u Rijeci. Sto nema ovdje zbilja nitko osim bankeia koji je ugradjivao protuprovalna u Ri?

Gledala sam u Zg vrata od Kolnoe i ta su mi odlicna. Jedini problem je sto masno naplacuju ugradnju van zg-a, tako da bih na osnovnu cijenu morala placati jos 1-2 tisuce kn. A nedajboze da nesto bude krivo, pa da se moraju vracati na reklamaciju i slicno Radili su u Rijeci nekad sa Sulekic usluge iz Trinajstica, ali vise ne. Taj iz Trinajstica zastupa Dierre vrata. Cijena ok, vrata ok, sve zapravo ok - osim sto mi ova od Kolnoe izgledaju bolje i mogu birati bas onu nijansu koja mi pase uz namjestaj.

Bila sam jos zaviriti u Intercasa na Potoku - preskupo. Finesa na Martinkovcu nudi neka BiH vrata koja mi ne djeluju bas nesto, a talijanska nemaju izlozena vec se moraju birati po katalogu i dodju isto papreno.

I mene zanima gdje u Rijeci mogu kupiti dobra vrata. Bio sam u Senconu , u Intercasi, pa u nekom dućanu na Orehovici i u onom novom centru pored Peveca, a za Liburnu ne želim više ni čuti...
Sve je to ili loše ili bezobrazno skupo (jebo vrata od 30k kn) ili nemaju montažu pa ti pred kuću iskrcaju vrata od 100kg pa se misli... Kinesko sranje od 900kn neću ni u ludilu. BTW jeste li znali da ako uvezete kontejner "protuprovalnih" vrata iz Kine sa dostavom u riječku luku - ta vas vrata koštaju 200-250 kn po komadu. To su ona vrata koja su po trgovačkim centrima ili kod lokalnih biznismena od 1000 kn na više.
Lei, pošto su ta Dierre vrata i koliko treba čekati i koliko su paprena ona iz Finese?
chemical brother is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2008., 22:09   #451
Quote:
chemical brother kaže: Pogledaj post
Lei, pošto su ta Dierre vrata i koliko treba čekati i koliko su paprena ona iz Finese?
Dierre su oko 5500, s ugradnjom i demontazom starih (Sulekic, Trinajstici). Skuzila (tnx bankei na podacima) da mi je ova firma: http://www.protuprovalnavrata.com/ doslovno pred nosom, a i bankei ima ok iskustva s njima, idem jos to izviditi. Ne znam koliko se ceka, to cu tek saznati

Finesa ima BiH vrata koja imaju izlozbena i koja su oko 3.5 ili 4 tisuce kuna, ne sjecam se vise jer me nisu zanimala. Za ova talijanska nisam uspjela doznati tocnu cijenu, ali krece se oko 6 pa na dalje, s tim da nije u to uracunata montaza i demontaza, a za konkretnu cijenu mi je zena htjela dati katalog pa da si ja to izvidim, pa da mi sloze ponudu.

Zvala sam danas i Ful Blind (ti na Orehovici... al sele se na Kukuljanovo). Pocetna cijena od 7.5 na gore
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2008., 22:28   #452
Fala. Sutra zovem ove iz "Satelita" (baš su mogli staviti i adresu da ih ne moram tražiti pomoću satelita). Imaš li možda tel. od Sulekića? Bosanska vrata me ne zanimaju , ali ova cifra od 6000+ kn za talijanska vrata mi se čini ok ako su vrata dobra..
chemical brother is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2008., 22:35   #453
Quote:
chemical brother kaže: Pogledaj post
Fala. Sutra zovem ove iz "Satelita" (baš su mogli staviti i adresu da ih ne moram tražiti pomoću satelita). Imaš li možda tel. od Sulekića? Bosanska vrata me ne zanimaju , ali ova cifra od 6000+ kn za talijanska vrata mi se čini ok ako su vrata dobra..
Satelit nema klasicni prodajni salon. Imaju na Turnicu (blizu zgrade Honde, tamo u nizu koji pocinje Arena pekarom) prostor u koji se mogu doci pogledati vrata, ali ih treba nazvati i dogovoriti se, jer uglavnom nisu tamo nego na terenu.

Sulekic je 051 274 204. Oni imaju izlozbeni prostor + ured i rade od 8 do 15

Za Finesu i talijanska vrata ne znam sto da mislim.... ne bi bas htjela kupovati na nevidjeno i samo iz kataloga
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2008., 15:03   #454
Quote:
BUFFET kaže: Pogledaj post
Cijena je oko 7500 kn na više. Pazi kod odabira vrata kakve ključeve imaju i dali se daju replicirati jer ako izgubiš ključ u stan možeš jedino bagerom.
hmmmm.. nije baš točno.. imam vrata koja imaju 4 ključa koja se ne daju duplicirati i jednom dečko otključao vrata iznutra i ostavio ključeve u vratima.. malo kasnije sam ja izlazila, zalupila vrata i krenem ja zaključavati, a kad ono ključ ne ide unutra.. skužila sam u čemu je problem i mislila sam se upucati.. zovem frenda i veli on da ima bravara za hitne intervencije koji otvaraju sve.. zovem ja 988 i stvarno mi teta dala broj, nazvala ja i frajer došao kroz sat vremena.. i sad najbolji dio: frajer je bio u stanu kroz doslovno 5 minuta, bez da je nešto oštetio vrata ili bio glasan.. to iskustvo me koštalo kojih 600kn, ako se ne varam..

nakon toga sam se upitala koja je svrha tih vrata jer onaj koji zna zanat će ti provaliti vrlo brzo i neprimjetno..
zujalica02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2008., 13:17   #455
Quote:
Lei kaže: Pogledaj post
Satelit nema klasicni prodajni salon. Imaju na Turnicu (blizu zgrade Honde, tamo u nizu koji pocinje Arena pekarom) prostor u koji se mogu doci pogledati vrata, ali ih treba nazvati i dogovoriti se, jer uglavnom nisu tamo nego na terenu.

Sulekic je 051 274 204. Oni imaju izlozbeni prostor + ured i rade od 8 do 15

Za Finesu i talijanska vrata ne znam sto da mislim.... ne bi bas htjela kupovati na nevidjeno i samo iz kataloga
Montirao sam isto neka talijanska prije dvije godine 6-7 tisuca odlicna, mehanizam nikad problema , protupozarna ,sve neki certifikati,dizajn sve ok ,ali nisam gledao na zvucnu izolaciju koje prakticno i nema, sve sa hodnika i na hodnik se cuje ,bolja je zvucna izolacija bila sa drvenim vratima, zato dobro pazite vrlo je vazan taj test. Ako neko ima kakav prijedlog kako naknadno to rijesiti, dali postoje kakvi servisi koji bi naknadno to rastavili (vrata su dosta debela)i ugradili nekakvu izolaciju.
global2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2008., 14:24   #456
Quote:
zujalica02 kaže: Pogledaj post
hmmmm.. nije baš točno.. imam vrata koja imaju 4 ključa koja se ne daju duplicirati i jednom dečko otključao vrata iznutra i ostavio ključeve u vratima.. malo kasnije sam ja izlazila, zalupila vrata i krenem ja zaključavati, a kad ono ključ ne ide unutra.. skužila sam u čemu je problem i mislila sam se upucati.. zovem frenda i veli on da ima bravara za hitne intervencije koji otvaraju sve.. zovem ja 988 i stvarno mi teta dala broj, nazvala ja i frajer došao kroz sat vremena.. i sad najbolji dio: frajer je bio u stanu kroz doslovno 5 minuta, bez da je nešto oštetio vrata ili bio glasan.. to iskustvo me koštalo kojih 600kn, ako se ne varam..

nakon toga sam se upitala koja je svrha tih vrata jer onaj koji zna zanat će ti provaliti vrlo brzo i neprimjetno..
Bravar je ušao u stan bez frke zato što su vrata bila samo zatvorena. Da su bila zaključana, to bi već bio malo veći problem i tada se više nebi pitala koja je svrha tih vrata.
chemical brother is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2008., 21:06   #457
Yap. On pomoću nekih elastičnih, hm, folija gurne onaj jezičac i vrata se bez po muke otvore. Kod zaljučanih mi je reko da onda buše i razvaljuju skoro cila vrata. Al 600kn???? Wow! Ja platila jednom 350, drugi put ( ) 250.
Migra is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2008., 10:09   #458
Ako je onaj lik preko 988, ja sam platila oko 500KN. U nedjelju. Jer nedjeljom samo on otvara vrata. S mojim vratima mu je trebalo 15min i par izmijenjenih folija, ali je obavio posao.
laella is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2008., 22:55   #459
Quote:
freya@ kaže: Pogledaj post
što mislite o firmi bonus protego ( središće), na netu piše da drže talijanska i kineska vrata. Frend mi je uzeo od njih talijanska za 4200 + montaža ( 1000) i zadovoljan je... dal još netko ima iskustva s njima?
uh, ja danas gledao... i ono kaj bi došlo u obzir (jedina koja iznutra imaju onaj leptir, iliti fiksni ključ, kaj se ne može izvaditi) tak su sfušano postavljena, škripe, limitator otvaranja se jedva miče... mislim, strava ! znam da tako ne bi trebalo biti i da ta vrata mogu (i moraju) glatko funkcionirati, ali ako su ih u izložbenom prostoru tako postavili, hej, kako će ih tek onda postaviti kod mene ?!
šteta.
teka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2008., 10:26   #460
protuprovalna vrata

Ko zna za neka dobra protuprovalna vrata? vVdjela sam u metro neka kineska za 1000kn ali to me ne zanima.Cijena nije bitna zelim kvalitetu
ana-horvat is offline  
Odgovori s citatom Received Warning
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:39.