Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.10.2015., 19:08   #501
Quote:
ajmoplavi kaže: Pogledaj post
Pozdrav,isprike ako ova tema vec postoji nisam mogao naci..
Zamisli, postoji tema s popisom svih fakulteta s linkovima i tražilica.
Rakkatakka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2015., 17:13   #502
Quote:
ajmoplavi kaže: Pogledaj post
Pozdrav,isprike ako ova tema vec postoji nisam mogao naci..
imam par pitanja u vezi Kif-a u zg,pa ako je tko bio ove ili prosle godine bilo bi super..
Kad pocinju prijave,trajanje i tezina prijemnog,jel lako upast,tj s kojim ocjenama iz srednje i mature možes uopce uc u utrku za mjesto,kakav je faks(predavanja,vjezbe itd)
znaci opce informacije,ako tko ima vremena bio bi zahvalan
Netko pomoc ??
ajmoplavi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2015., 01:53   #503
Thumbs up

pozdrav ljudi.evo da pomognem koliko mogu. planirao sam ove godine upisati kinezioloski fakultet ali nisam pa cu vjerojatno sljedece. saznao sam dosta informacija. pa evo ako nekog zanima strucni studij kineziologije u splitu. to vam je moguce upisati razlicite smjerove a to su: nogometni trener, kondicijska priprema sportasa, fitnes trener, trener odredjenog sporta itd. to je izvanredni strucni studij ciji se semestar placa 5400kn, odnosno 10 800kn cijela godina fakulteta. placanje je moguce u ratama s tim da je potrebno uplatit 2000 kn odmah pri upisu, oko 1500 kn u listupadu i ostatak do veljace. ovaj izvanredni strucni studij kineziologije netrazi nikakve provjere motorickih sposobnosti, dakle u koliko zelite upisati izv str studij necete morati ici na nikakve motoricke sposobnosti zato sto oni nisu uvjet upisa, dok redovni sveucilisni studij trazi motoricke sposobnosti. nadam se da sam nekog pomogao. u koliko sam pogrjesio negdi ispravite me i kazite tocno, ma da mislim da nisam jer su sve ove informacije dobio u 6 mjesecu kada sam zvao referadu. Ako meni neko moze pomoc pa mi reci jeli fax tezak ili nije? kolike otprilike knjige ili skripte u stranicama? (oprostite na pravopisnim greskama jer sam u zurbi pa zelim sto prije zavrsit)
Trener1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2016., 17:12   #504
Kako izgleda prijemni na kineziologiji (za bilo koji smjer može ako može za izobrazbu fitness trenera)
city_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2016., 22:30   #505
Pozdrav.ove godine planiram upisati kif iako se dvoumim jer nije bas faks od kojeg se ima kruha.a u zagrebu na prijemnom ces dobit 9 sportova gdje ce ti biti gledana tehnika. Prvo moras proci plivanje. U splitu se samo norme znaci snage ispunjava
live4cro is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2016., 13:36   #506
Može li mi netko tko studira ili je završio KIF malo pomoći? please
bilbo23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2016., 23:09   #507
Postoje li pripreme za kif u zgu,a da se ne mora izdvojit nekoliko tisuća kuna na to? Neke osim onih koje organizira puls 220
__________________
“If you are going through hell, keep going.” - Winston Churchill
speed... is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2016., 14:58   #508
Za one koje zanimaju pripreme za KIF- https://www.facebook.com/pripremezap...ispit/?fref=ts

još uvijek se čeka da se skupi dovoljan broj ljudi. Počinje se oko 10.4.2016. Sve informacije su vam na linku.
funkheaven is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2016., 14:51   #509
Kineziologija Zagreb- upisi na fitnes smjer

Hej ljudi.
Zanimalo bi me ukoliko je netko prisutan, prošle godine, upisao kineziološki u Zagrebu, smjer fitnes pa bi li mogao napisati šta i kako je bilo na prijemnom pošto sam čula da je drukčiji od onog za smjer profesora tjelesnog.
Hvalaa
Cvjeta-242 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2016., 14:39   #510
moze li mi se u inbox javit netko tko ide na kif? po mogucnoti kineziterapija
Mr Determined is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2016., 12:48   #511
može li netko tko je student na kineziološkom fakultetu da opiše jedan tjedan na 1 godini na faxu ?

ak nije bed da mi odgovorite na ova pitanja:

1. u koliko sati ste ujutro na faxu ?

2. kakav vam je raspored i imate li veće rupe ?

3. otprilike u koliko sati ste gotovi, kad idete doma ?

4. jesu li obavezno prisustvovati na svakom predavanju, vježbi, to jest imaju li neka predavanja a da nisu obavezna, to jest možeš izaći na ispit bez da si bio na svakom predavanju, zapisuju li te profesori, prozivaju li te ?

5. jel moguće bit na faxu uvijek samo ujutro, npr od od 8-16 sati ?

6. jel moguće istodobno raditi i studirati na ovom fakultetu ?

mislim jel ima vremena za ići na posao i jeli uopće moguće nakon hrpu teških i iscrpljujućih treninga imat energije za nešto drugo ?

Kakva su vaša iskustva? jel ima netko da radi preko student servisa ?

7. jel ima netko da putuje svaki dan iz drugoga grada na fax ? jel to moguće i isplativo ili ste svi iz zagreba i tu živite sa roditeljima ili u studentskom domu ?

tenx na odgovorima
topaz is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2016., 08:19   #512
nitko ?...ništa ?.....hmm shvatit ću ovo kao odgovor...toliko ste zauzeti i umorni da nemate ni vremena surfati malo po internetu ? ili je ova tema toooloko zamrla da nitko tu više ne dolazi ? i sad ti saznaj nešto od studenta sa kif-a
topaz is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2016., 18:53   #513
jel bi itko mogao rec sta je otprilike bilo na prijemnom. hvala
ghost69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2016., 15:07   #514
Moze li mi netko poslat primjer(e) seminarskog rada? Prvi puta pisem pa da znam okvirno kako treba pisati. Dobili smo upute ali mi jos neke stvari nisu jasne pri pisanju.
Bulba123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2018., 20:29   #515
Bok! ima li tko ideju koji bi bio zajednički mail studenata vašeg fakulteta? Provodim istraživanje za doktorsku disertaciju i potreban mi je neki zajednički mail studenata (ako takav postoji kod vas) kako bih mogla provesti istraživanje. Zvala sam fakultet nebrojeno mnogo puta ali mi ne odgovaraju, a hitno mi je. Zajednička mail adresa studenata trebala bi biti javni podatak uh... Dakle, ne zanimaju me pojedinačne mail adrese studenata jer se to kosi s anonimnošću ispitanika već samo jedan taj zajednički mail, tipa ono [email protected] ili slicno..

Neka se nađe neka dobra duša pa javi na privat i spasi me muke jer moram napraviti istraživanje na 3000 studenata :/ Hvala puno!
__________________
E seppellire lassù in montagna, tutte le genti che passeranno, Mi diranno...Che bel fior!
limitedB is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2018., 11:12   #516
Bok svi,

evo mene opet. Trebam vašu pomoć. Pišem doktorski rad i u sklopu njega provodim istraživanje o misiji i zadaćama suvremenog sveučilišta. Ako biste bili voljni, zamolila bih vas da ispunite ovaj kratki upitnik dolje na poveznici. Upitnik sadrži SAMO 12 pitanja, a puno bi mi značilo da ga ispunite jer trebam imati 10000 ispunjenih upitnika :/.
Poveznica za pristup upitniku: http://limesurvey.srce.hr/357174?lang=hr

Hvala svima koji će odvojiti dio svog vremena za ovo, zahvalna sam vam do neba!
__________________
E seppellire lassù in montagna, tutte le genti che passeranno, Mi diranno...Che bel fior!
limitedB is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2019., 07:38   #517
Bok, razmisljao sam nakon srednje na KIF, samo pregledavam opcije trenutno nista jos nisam odlucio.
No zanima me u vezi s kifom, moram li nešto trenutno trenirati kako bi mogao upasti tamo i sve što ide poslje?
Trenirao sam nogomet neke 4 godine uz to da ga igram dosta često oduvijek, rukomet jednu godinu i još nešto gimnastike i slično davno. Tako da nemam nekakvu "karijeru" ili pozadinu sportova, no u teretanu idem zadnjih godinu dana, vani trčim (sprint), pa me zanima idu li takvi kao ja na ovakve fakultete i bi li trebali ići?
Dzmk is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2019., 12:50   #518
Dzmk nema ti to nikakve veze, faks mogu upisat oni koji oce. Naravno sad ti tu igra najveca uloga prijamni ispit, jer imas nekoliko vjezbi koje moras proc i naravno da ce netko proc koji trenira i bavi se s nekim sportom, nego onaj sta ne trenira. Al opet moze taj sta ne trenira uvatit se tih vjezbih sta trazu i proc. Sve zavisi o tome koliko bi volia to studirat. Na ispitu ja mislin imas 8 vjezbi koje moras proc i kad prodes onda ti se gleda kako si maturu napisa. Ovo ti govorin za Split jer je u Zagrebu drugaciji ispit, obavezno pogledaj na njihovoj stranici sta traze tocno mozda se i promilo sta.
INeedHelp6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2019., 11:45   #519
Pozdrav, zna li netko koliko bodova otprilike obično ima zadnja upisana osoba na rang listi?
zz123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2019., 15:58   #520
Pozdrav!

Zanimaju me uvjeti za upis onih koji nemaju državnu maturu a završili su srednju školu prije 2008. godine?

rangiraju li se vanredni studenti jednako, tj. ako ja pristupim rangiranju bez državne mature, ide li na isti popis vanrednog studiranja, i onaj koji je pisao državnu maturu?
Po tom ja sa maksimalnim brojem bodova bez državne mature, nemam šansi pored onih koji su istu pisali i natukli dodatne bodove.

ako se tako vrednuje.
hvala na svakoj informaciji.
__________________
Over and in, last call for sin.
PinkastiFlojd is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:43.