Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.03.2011., 18:39   #1
Potražnja frizerskih usluga

Drage curke,
nakon konzultacija s modovima ponovo otvaram temu.
Naime, dogovoreno je da nema javnog oglašavanja frizerki budući to ipak spada u domenu marketinga i malih oglasa, što se ovdje ne smije.

Znači postovi koje pišete moraju sadržavati samo formu:
"tražim tu i tu uslugu, na toj i toj lokaciji, ponude na pm"
i to je sve što post smije sadržavati. Nikakve druge komentare, nikakav chat, a pogotovo se ne smiju javljati oni koji usluge nude. dakle, samo i isključivo traženje usluga.

Dakle, otvaram priču:

Tražim frizera/ku koja me je voljna bojati i šišati kod kuće uz korištenje gotovih kupovnih boja koje bismo zajednički odabrale u nekom kupovnom centru. Razlog: moja želja da u nekom trenutku se sama počnem bojati. Lokacija: istočni dio Zagreba. Molim ponude na pm
anpi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2011., 20:49   #2
Čitala sam prošlu temu, bila je dobra ideja...

Ja trenutno trebam jedan stručan savjet nekog dobrog frizera/frizerke pa nek se javi na pm da pojasnim kaj me interesira!

Hvala!
__________________
~~..Little angel go away, come again some other day! The devil has my ear today, I'll never hear a word you say..He promised I would find a little solace, and some piece of mind, whatever just as long as I don't feel so..~~

https://www.instagram.com/mrs.annamolly/
AnnaMollyHr is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 12:24   #3
Cool Trazim curu za modela.

Pocela sam raditi u frizerskom salonu i trazim curu koja bi mi bila model za pramenove.
Pramenovi po tvojoj volji,ja ih samo trebam napraviti
Pozeljno : normalna gustoca kose,ravna poluduga ili duga kosa.
Curke javite mi se na PM.
Ja radim posljepodne ,tako od 2 do 6 vrijedi

Tko zeli besplatne pramenove neka mi se javi,pita sto hoce,odgovaram ujutro kad budem kuci

Nakon negog vremena cu trebat i modele za druge stvari tako da mozete provjeravati ou temu a frizure koje planiram radit nece biti ekscentricne,tako da se ne bojite
Trinity Blood is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2011., 09:44   #4
Onda bi trebala napomenuti da niti trazim niti nudim novce za te stvari koje radim.
Trinity Blood is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2011., 15:13   #5
oke neznam jesam pogodila temu il ne, al treba mi ako neko ima kakvu preporuku za frizera na Kajzerici ili tamo u blizini SD Stjepan Radić, solidan frizer za napravit jednu svatovsku punđicu a da ne kosta ko suvo zlato. znam da ih tamo kod Baskijere na Horvaćanskoj ima masa, pa ako neko ima iskustva koji je najbolji, bila bi zahvalna za informaciju, na privatnu pruku naravski, da ne reklamiramo jer se izgleda nesmije
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2011., 23:12   #6
evo i ja tražim neki salon u području centra-trnje-sigečica . šišanje i bojanje kose
Moschino_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2011., 13:27   #7
Ja tražim frizerku, s iskustvom, koja je voljna doć mi doma skratiti vrhove. Iz Samobora sam.
__________________
29.01.2010. :-)
frutabel is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2011., 10:04   #8
Dugo se farbam u tamno smeđu/crnu i htjela bi ići na što svijetliju boju, koliko god je to moguće, a i ne proći skupo pa ako ima netko tko bi to napravio a da me ne "odere" kao saloni ili ako netko zna jeftiniji salon MOLIM da mi javi!
*petrunjela* is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2011., 22:09   #9
Kome treba iskusna frizerka za rad u kuci javite u pm
Nacadn is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2011., 11:26   #10
Tek sam pocela radit i vecinom sam se bavila bojama jer smatram da mi to najbolje ide i jako uzivam u tom. Trazim curu s dugom kosom za feniranje Molim zainteresirane da mi se jave na PM.
Ne budite sramezljive
Trinity Blood is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2011., 12:36   #11
Ima netko dobra iskustva s nekim frizerskim u Zg u kojem se možeš taj dan naručit na frizuru (feniranje na četku duge guste kose), da me ne počupaju i da je jeftino (do 60 kn)? Ps. Nije bitno kakve šampone koriste, donijela bih svoj
Tnx
Primam preporuke i za nekog ko radi doma ( u tom slučaju gornja granica cijene 40 kn- ja nosim svoj šampon i regenerator)
__________________
“In general, remember that is we who torment, we who make difficulties for ourselves."
Eve* is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2012., 22:23   #12
Potražujem frizerske usluge šišanja i bojanja na području Varaždina i Čakovca, ili u tim okolnim mjestima Kućne usluge, da napomenem, ili da ja dođem osobno ili da frizer/ka dođe kod mene. Molim, ako takva postoji, neka mi se javi na PP, pa ćemo se sve dogovoriti Zahvaljujem!
*Cupcake* is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2012., 16:02   #13
Tražim frizerku na riječkom području koja radi afropletenice,nemora u salonu može i doma ..Ponude na pp hvala
crnka90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2012., 18:18   #14
Tražim frizerku na zapadnom području grada,ja sam na Trešnjevci,koja bi mi znala napravit onaj ombre efekt. Imam plavu kosu svijetlu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
" ne daj mi da vidim ovo nije svijet za nas... "
Chocollina is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2012., 23:05   #15
Quote:
Nacadn kaže: Pogledaj post
Kome treba iskusna frizerka za rad u kuci javite u pm
meni Nacadn....muku mučim ko bi me došel ošišati u bolnicu (Petrovu) iz koje nebum tak skoro izašla....imam kratku kosu, ali sad sam već cela zarasla... ;(
Darinka13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2012., 10:57   #16
svečani friz

imam ravnu kosu do pola vrata, treba mi napraviti frizuru za moje vjencanje da traje 15 sati bez raspada.
ideje za frizuru nemam, osim da hocu bijeli cvijet u kosi .

lokacija ZG, preferiram zapad ali nije obavezno

ako netko zna nekog pouzdanog/provjerenog pliz javite se na pm.
martincius is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2012., 14:27   #17
Tražim dobru frizerku koja bi bila voljna doći doma (zapadni dio grada ZG) na farbanje izrasta i frizuru bilo kada do subote 13h najkasnije...Hvala
dolcenera6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2012., 21:58   #18
tražim frizerski salom na potezu čakovec-varaždin koji koristi wella / koleston farbe.. hvala
heybaby is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2012., 04:23   #19
Frizeri i frizerski saloni #2

moze mi netko preporucit di u zagrebu mogu naci frizerski koji pruza dobre usluge feniranja ( i na ravno i na kovrce) a ima neku akciju bilo da je feniranje jeftino ili npr. platit 200-300kn mjesecno za neograniceno feniranje?
teaa0612 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2012., 18:29   #20
Imaš Studio ljepote-Jarun tržnica...,ja tamo uzmem paket 4 fen frizure na sve dužine kose za 200 kn..,imam dugu kosu pa mi se isplati...
sanja.d is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:04.