Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.09.2018., 10:08   #661
Darwin
Darwin
Čoravi čiča

Žao mi je ovog malog iz zadnje vijesti, unesreći ga "najsigurniji učesnik prometa u hrvata kojem netreba lječnički" ....
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2018., 10:37   #662
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Darwin
Darwin
Čoravi čiča

Žao mi je ovog malog iz zadnje vijesti, unesreći ga "najsigurniji učesnik prometa u hrvata kojem netreba lječnički" ....
"Tijekom vršenja očevida je utvrđeno da je vozač mopeda upravljao bez vozačke dozvole, da na glavi nije nosio zaštitnu kacigu, da moped nije bio registriran i da nije imao ispravne propisane uređaje za osvjetljavanje (prednje putno svjetlo)."

A po mrklom mraku. A jebga, zakazo starom Ćoravom šišmišu i eho - lokator, a ionako ne radi kroz šajbu.

Inače, uopće nisam shvatio nikakve zadrtosti prema deklariranim katolicima iz BiH. Upisi su točni i ne stigmatiziraju cijeli "entitet" kao nešto negativno, kako su neki dušebrižnici shvatili, pa da sada trebaju objašnjavati da su oni GENERALNO dobri ljudi.
__________________
"Svoju mater advartajzing!"-AP, alias RA
HHmischko is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2018., 10:56   #663
Uvažavam korekciju.

Darwin
Darvin
Gluhi šišmiš + Darwin.

Sva tri su zapravo dobitak za društvo.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2018., 11:21   #664
Quote:
RoadRage kaže: Pogledaj post
Ali ne, finim zagrepcancima su oni niza klasa.
Podvrsta homo sapiensa "fini zagrepčanci" vrsta su pred izumiranjem.
Iselili su se u okolicu Samobora, Velike Gorice i Dugog Sela, a dio u puno dalje krajeve. Preostalo je nekoliko mahom ostarjelih primjeraka i više nije moguća obnova podvrste.
Često se današnje stanovništvo Zagreba pogrešno svrstava u tu podvrstu.
__________________
You're never too old to rock'n roll if you're too young to die!
Brichi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2018., 11:31   #665
SLAVONSKI BROD/ ZADUBRAVLJE- Provedenim očevidom policijski službenici Postaje prometne policije Slavonski Brod su utvrdili da je do prometne nesreće došlo iz razloga što je 73-godišnji vozač osobnog automobila, započeo skretati ulijevo, u smjeru kolnika ulice Dubrava, a da prije toga nije propustio moped kojim je upravljao 17-godišnjak, koji je, dolazeći iz suprotnog smjera, zadržavao smjer svojeg kretanja, uslijed čega je došlo do udara prednjeg dijela mopeda, u prednji lijevi bočni dio osobnog automobila te pada mopeda i vozača istog na kolnik.

Tijekom vršenja očevida je utvrđeno da je vozač mopeda upravljao bez vozačke dozvole, da na glavi nije nosio zaštitnu kacigu, da moped nije bio registriran i da nije imao ispravne propisane uređaje za osvjetljavanje (prednje putno svjetlo).

U ovoj prometnoj nesreći, teške tjelesne ozljede zadobio je vozač mopeda, koji je u bolnici u Slavonskom Brodu, zadržan na daljnjem liječenju.

Policija protiv vozača osobnog automobila podnosi kaznenu prijavu zbog sumnje u počinjenje kaznenog djela izazivanja prometne nesreće u cestovnom prometu, dok protiv vozača mopeda slijedi više prekršajnih prijava, javljaju iz PU brodsko- posavske.



Ne kužim kako ovo ovo podcrtano u gornjem tekstu ne anulira ovo zacrnjeno.
kako ga je starček trebao vidjeti ako je ovaj vozio bez svijetla po noči?
Prigorecc is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2018., 11:37   #666
Quote:
Prigorecc kaže: Pogledaj post
Policija protiv vozača osobnog automobila podnosi kaznenu prijavu zbog sumnje u počinjenje kaznenog djela izazivanja prometne nesreće u cestovnom prometu, dok protiv vozača mopeda slijedi više prekršajnih prijava, javljaju iz PU brodsko- posavske.



Ne kužim kako ovo ovo podcrtano u gornjem tekstu ne anulira ovo zacrnjeno.
kako ga je starček trebao vidjeti ako je ovaj vozio bez svijetla po noči?
Pa jedino tako je moguće. Oduzeo mu je prednost i time izazvao prometnu nesreću.
Ostale okolnosti mu idu na ruku i sigurno će se na to pozvati, ali ne mogu i ne smiju policajci zaobići činjenicu da je izazvao prometnu nesreću i dalje je stvar suda kako će odlučiti.
Vozač mopeda će snositi posljedice za svoje pogreške.
Točno kako su javili iz PU.
__________________
You're never too old to rock'n roll if you're too young to die!
Brichi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2018., 11:39   #667
Objašnjeno ti je već (ili sam to čitao na Legalisu )

Milicija po automatizmu prijavljuje sve učesnike što je win-win situacija za njih, nitko ne može prigovoriti da su "propustili prijavit krivca".
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2018., 12:00   #668
https://www.carscoops.com/2018/09/ci...-racing-crash/
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2018., 12:03   #669
Milicioneri moraju podnijeti kaznenu prijavu uvijek - jer ne odlučuju oni o eventualnom pokretanju kaznenog postupka već državno odvjetništvo, tako da oni uvijek, ali baš uvijek moraju podnijeti kaznenu prijavu, a onda će državno odvjetništvo utvrđivati da li ima elemenata za pokretanje postupka ili će se kaznena prijava odbaciti.
Troskot is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2018., 12:04   #670
Svaka čast majstoru na pick-upu, piva je ostala u ruci
wasx is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2018., 12:25   #671
Ovo je mimo svih pravila utrkivanja. Očito nevezana, roll bar igračka, nezaštićeno drvo na kružnoj utrci... Ovaj organizator treba direkt u zatvor
jurrica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2018., 15:22   #672
Quote:
RoadRage kaže: Pogledaj post
Ima jos pitanja, kako da ne. Jako cijenim tvoje misljenje, pa me zanima, sto ti se cini, tko su vece seljacine, ekipa iz Rudesa ili zagrebacke Dubrave?

Ne smatram ih nižom klasom, smatram ih drugim narodom. Nije to nekakav elitizam, jednostavno se moj sustav vrijednosti razlikuje od njihovog.

Oni su većinom bogomoljci i veliki nacionalisti, ja nisam.

Za dubravu i rudeš me zaboli, koga briga za te kvartove.

Nego, riječ je o nesrećama i prometu općenito. Eto, uglavnom furaju krunice na retrovizoru, a divljaju, prebrzo voze... Jesu čuli za ono "ne ubij !"...


Sarrazin is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2018., 16:15   #673
Daj odjebi na politiku ili gdje se već okupljate.
Doze is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2018., 17:14   #674
Quote:
Prigorecc kaže: Pogledaj post
SLAVONSKI BROD/ ZADUBRAVLJE- Provedenim očevidom policijski službenici Postaje prometne policije Slavonski Brod su utvrdili da je do prometne nesreće došlo iz razloga što je 73-godišnji vozač osobnog automobila, započeo skretati ulijevo, u smjeru kolnika ulice Dubrava, a da prije toga nije propustio moped kojim je upravljao 17-godišnjak, koji je, dolazeći iz suprotnog smjera, zadržavao smjer svojeg kretanja, uslijed čega je došlo do udara prednjeg dijela mopeda, u prednji lijevi bočni dio osobnog automobila te pada mopeda i vozača istog na kolnik.

Tijekom vršenja očevida je utvrđeno da je vozač mopeda upravljao bez vozačke dozvole, da na glavi nije nosio zaštitnu kacigu, da moped nije bio registriran i da nije imao ispravne propisane uređaje za osvjetljavanje (prednje putno svjetlo).

U ovoj prometnoj nesreći, teške tjelesne ozljede zadobio je vozač mopeda, koji je u bolnici u Slavonskom Brodu, zadržan na daljnjem liječenju.

Policija protiv vozača osobnog automobila podnosi kaznenu prijavu zbog sumnje u počinjenje kaznenog djela izazivanja prometne nesreće u cestovnom prometu, dok protiv vozača mopeda slijedi više prekršajnih prijava, javljaju iz PU brodsko- posavske.



Ne kužim kako ovo ovo podcrtano u gornjem tekstu ne anulira ovo zacrnjeno.
kako ga je starček trebao vidjeti ako je ovaj vozio bez svijetla po noči?
dakle saće oplest po starcu...

moj vid i sud:
stari sa 73 godine mora ić svake godine na pooštreni lječnički! AMEN!

mali balavac bi trebo dobit zabranu polaganja vozačkog u narednih 10 godina + višestruke kazne zbog opetovanih kršenja propisa ZSPC...
__________________
"jinglebell, jinglebell, jinglebell rock
all I wanted is you to fuck..."
ex conn is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2018., 17:21   #675
Quote:
jurrica kaže: Pogledaj post
Ovo je mimo svih pravila utrkivanja. Očito nevezana, roll bar igračka, nezaštićeno drvo na kružnoj utrci... Ovaj organizator treba direkt u zatvor
Dominikanska Republika, stabla na kruznoj stazi... Mislim da je sve jasno...
Markkonen is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2018., 17:42   #676
Ok. Ima smisla da policija automatizmom dize prijavu protiv svih.
To je kao ono kada huligan na cesti napadne slucajnog prolaznika a ovaj se idiot ide braniti, pa im policija obojici napise prijavu za krsenje javnog reda i mira
Prigorecc is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:57.