Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Fotografija > Fotoaparati i oprema

Fotoaparati i oprema Tvornica fotografija

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.08.2017., 12:59   #1
Kupnja novog Nikona

Pozdrav svima.

Ispričavam se ako sam otvorio temu a već ih ima i ako vas cijepim oko već viđenih i vama dosadnih p.itanja, nasojati ću biti precizan u pitanjima i sto manje kompliciran.

Imam par pitanja u vezi kupnje Nikon fotoaparata.Imam stari Sony H1 i ne mogu više, nešto bih si kupija.

Zadnjih par godina slabo slikam, malo bi se vratio, ali ne da mi se sa gore navedenim aparatom.Volim slikati prirodu, ali volim i slike gradova po noći.

E sad, razmišljao sam o svemu, i ne znam odakle da krenem.Možda me najviše muči pitanje razlika isključivo u kvaliteti same fotografije, uopće me ne interesiraju wi-fi, blue...,zakretni lcd i razne inovacije i upgradei, znači, samo fotka.I sad, lakse bi mi bilo izabrati da znam razlike i kolike su između serije3 i 5 i serija 5 i 7, a i neki entry level full frame nije da ne dolazi u obzir, smo da mi pomognete reći da li su objektivi puno skuplji nego za ove druge.

Ja sam tim ne mislim zarađivati, samo se vratiti malo ozbiljnije nečemu sto stvarno volim.
Mene, ovako nekako vuče serija 7 i recimo kupiti nešto bolje objektive.
I da li tu uopće ulazi serija 3 i 5 u razmišljanje, ipak bi htio da se vidi da je fotkano sa nečim malo boljim.

Veličina razvijanja nikad ne bi bila veća od A4.(i ako....)

Hvala vam.
__________________
Nobody Knows where you are... how near or how far... Shine on you crazy diamond!
mother is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 16:37   #2
jednostavno je, vidiš koliko ćeš novaca potrošiti na to i onda vidiš što najbolje možeš dobiti za te novce
Skrewdriver is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 07:07   #3
Dobra vecer, molim vas pomozite mi želio bih kupiti neki fotoaparat za snimajne i slikanje ,a sobzirom da nemam puno đeparca volio bih kupiti neki pristojni fotoaparat do 1300 kn.Ja sam gledao Nikon p500 ali neznam nista o tome pa ako imate nekog iskustva volio bih da mi pomognete.
Unaprijed se zahvaljujem!
TinnoGames is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:57.