Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.05.2017., 00:25   #1
Početak zajedničkog života :)

Nisam našla sličnu temu, ako postoji molim admine da ju prebace

S koliko godina ste počeli živjeti s partnerom?
Jeste li živjeli zajedno prije braka ili tek nakon što ste se ''uzeli''?
Koliko dugo ste bili u vezi kada ste započeli zajednički život?

Shoot
NotGoTArya is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2017., 02:11   #2
Nemam pojma iskreno. Kad smo se upoznali ona je bila u domu a ja sam imao stan u blizini, tako da je ona jako brzo vecinu vremena pocela provoditi kod mene. Vjencali smo se kad smo se poznavali nekih 5 godina. Tada smo skuzili da vec godinama zivimo skupa
__________________
Zli zeleni kefir
Ego is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2017., 07:45   #3
počeli smo živjeti zajedno praktički na samom početku veze. Još 6mjeseci sam plaćala svoj stan ali nisam prespavala tamo ni jednu noć. Muljali smo se povremeno jedno godinu dana prije toga.
Ja sam imala 25.
Vjenčali smo se skoro 3 godine nakon toga.
__________________
If I lay here
If I just lay here
Would you lie with me and just forget the world?
Zhuta is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2017., 10:13   #4
Quote:
NotGoTArya kaže: Pogledaj post
Nisam našla sličnu temu, ako postoji molim admine da ju prebace

S koliko godina ste počeli živjeti s partnerom?
Jeste li živjeli zajedno prije braka ili tek nakon što ste se ''uzeli''?
Koliko dugo ste bili u vezi kada ste započeli zajednički život?

Shoot
23
Počeli smo živjeti zajedno nakon cca 6 mjeseci, budući da ni jedno od nas dvoje nije bilo iz Zg, nekako je logično bilo da uzmemo stan zajedno, a ne svatko svoj, kad bismo ionako visili jedno kod drugog.
Nakon 2 godine zajedničkog života je i brak došao na red. Tad smo već imali malu curicu od 6 mjeseci. Ona je sad velika curka od 5 godina, a nama je ove godine 5. godišnjica braka.
__________________
I can't go on.
I'll go on.
WednesdayAddams is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2017., 12:56   #5
Počeli zivjet prije nego smo prohodali.
Splet okolnosti.

Pa sam ostala trudna pa smo prohodali, pa sam rodila pa smo se ženili.
__________________
"Sve što je javno štampano treba biti i javno kritizirano." M.K.
lee anabell is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2017., 13:30   #6
Počeli smo živjeti skupa ja sa 21 i on sa 22. Prije zajedničkog života smo bili službeno 3 godine skupa, a neslužbeno se muvamo od sredine srednje škole, a poznajemo se od kretanja u srednju. (Ne znamo kako i kad smo se upoznali)

Nismo živjeli skupa prije nego što smo se "uzeli" jer smo potpisali papire čisto radi lakšeg dobivanja dokumenata u državi u koju smo planirali seliti. Tako da smo matičara riješili onako usputno i usporedno sa preseljenjem.

Pošto nismo otišli tamo gdje smo htjeli se znamo zezat da smo se džaba ženili, ali smo se i prije vjenčanog lista dogovorili da papir ništa ne mijenja, da je on tu samo da nam je lakše dić kredit i da nas se ne razdvaja po svijetu
__________________
Lutko ja sam rešio peticu idemo da plešemo! - BPE <3
QMSBiaaač is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2017., 23:22   #7
Quote:
lee anabell kaže: Pogledaj post
Počeli zivjet prije nego smo prohodali.
Splet okolnosti.

Pa sam ostala trudna pa smo prohodali, pa sam rodila pa smo se ženili.
Ovo je vrh! Ja zahtijevam detalje

Mi smo prohodali kad sam ja imala 24., on 26. Uselili smo nakon dvije god. veze. Zaručili se vrlo brzo nakon tog, al onda su uletili njegovi roditelji sa molbom da se vjenčanje "odgodi", nadajući se da će sin jedinac ipak naći neku bolju Al planiramo se vjenčati sami ove godine, tako da ih ni nećemo obavještavati prije, da ne bi opet bilo srčanih problema i visokog tlaka
TheAria is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2017., 23:51   #8
Quote:
TotallyAria kaže: Pogledaj post
Ovo je vrh! Ja zahtijevam detalje

Mi smo prohodali kad sam ja imala 24., on 26. Uselili smo nakon dvije god. veze. Zaručili se vrlo brzo nakon tog, al onda su uletili njegovi roditelji sa molbom da se vjenčanje "odgodi", nadajući se da će sin jedinac ipak naći neku bolju Al planiramo se vjenčati sami ove godine, tako da ih ni nećemo obavještavati prije, da ne bi opet bilo srčanih problema i visokog tlaka
Bože kakvi roditelji
Sretno vam u zajedničkom životu :klap:
NotGoTArya is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 08:27   #9
Upoznali smo se kad sam imala 18, a on 19 godina, prohodali 2 godine nakon toga, dakle ja 21 i on 22.
Budući da oboje nismo iz Zagreba a tu studiramo, stalno smo bili u mom stanu i zapravo od početka veze živjeli zajedno.
Sad ja imam 22 i on 23 i baš smo službeno zajedno na stanu. Planiramo se vjenčati za 2 godine kad završimo faks
BubamaraMis is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 13:49   #10
Quote:
BubamaraMis kaže: Pogledaj post
Upoznali smo se kad sam imala 18, a on 19 godina, prohodali 2 godine nakon toga, dakle ja 21 i on 22.
Budući da oboje nismo iz Zagreba a tu studiramo, stalno smo bili u mom stanu i zapravo od početka veze živjeli zajedno.
Sad ja imam 22 i on 23 i baš smo službeno zajedno na stanu. Planiramo se vjenčati za 2 godine kad završimo faks
Čestitam
NotGoTArya is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2017., 00:03   #11
Quote:
NotGoTArya kaže: Pogledaj post
Bože kakvi roditelji
Sretno vam u zajedničkom životu :klap:
Jel da Što je najgore, oni su ne loši ljudi, dobri prema svima, osim prema meni. I što je još gore, smatraju se liberalnima i tolerantnima Al što je tu je, ne triba nama njihov blagoslov, mi dugo plovimo u vanbračnoj zajednici, a od ove godine ćemo i u bračnoj, ako Bog da A njih ko šiša

Hvala
TheAria is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2017., 14:32   #12
upoznali se u prvom srednje, dakle imali smo 14. onda se nismo družili ni ništa.

igrom slučaja smo se počeli ponovno družit kad sam ja imala 23, on 24, prvo kakti bili frendovi, onda prohodali, za 2 godine počeli živjet skupa, vjenčali se kad sam imala 31, on 32. neki dan nam je bila 7 godina braka, imamo dečkeca od 4 godine dobro je sve
__________________
nema više labavo!
kaduljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2017., 22:29   #13
Upoznali se sa 20, prohodali sa 21. Uselili kad nam je bilo 27/28 i nakon godinu dana puklo. On odselio, a ja jos god dana bila u tom stanu prije nego sam se svojima vratila. U drugom slucaju se uselila sa nepunih 31, zivjeli god dana (nakon god dana veze) i opet puklo i sad zivim solo u drugom stanu. Cisto da nije sve happy end ))

Sent from my E560 using Tapatalk
Teeja is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 00:06   #14
Počeli živjeti skupa kad je on imao 18, a ja 19.
U međuvremenu se vjenčali i rastali kad je on imao 24, a ja 25.

Možda nije klasičan happy end, ali za mene u svakom smislu je .
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 09:45   #15
Upoznali se i prohodali kad mi je bilo 23, njemu 24. Počeli živjeti skupa nakon godinu dana, i trajalo je narednih 5 god.
On se odselio, ja sam još uvijek u istom stanu, a on u braku.
__________________
Everything you've ever wanted is on the other side of fear
BlueEyes31 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 12:26   #16
Krenuli s mojih 27 i njegovih 30.
Uselili se nakon 3 mjeseca. Malo je bilo brzo ali oboje smo placali rentu na dvije strane a ionako je stalno bio kod mene. Prakticnost je presudila, a i mislila sam si kad cu ako necu sad probati sa suzivotom, nisam vise bila klinka
Vjencali se skoro 4 godine nakon upoznavanja.
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 20:22   #17
Upoznali smo se s 14 godina, prohodali s 17 godina, uselili se zajedno s 19godina. Oboje smo radili pa nije bilo problem oko novaca.. U stanu smo bili 4 godine i tad se vjenčali, s 23 godine..
Sad ćemo skoro 25 i dalje funkcionira
Tinchy_09 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:32.