Natrag   Forum.hr > Društvo > Religija

Religija Religija u društvu
Podforum: Teologija i religijska praksa

Pogledaj rezultate ankete: Psujete li Boga, Majku Božju, svece?
Da 23 37.10%
Ne 39 62.90%
Glasovatelji: 62. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.05.2007., 11:02   #41
Quote:
igod kaže: Pogledaj post
Samo vjernik može psovati takve stvari.


Postoje dvije vrste psovki, s obzirom na namjenu: one koje služe da se jednostavno ispucaš i one kojima je namjena nekoga uvrijediti, povrijediti i poniziti.

Ako se samo ispucavaš, a ne vjeruješ, onda je glupo psovati stvari prema kojima nemaš nimalo emocionalnog odnosa.
Ako pak nekoga želiš jako uvrijediti, moraš unaprijed znati koliko mu to znači; da meni netko krene psovati bogove i svece, samo bih mu se smijao...
__________________
Krumpir Vampir ponovo je tu! Sisat će vam škrob dok vas ne otjera u grob!

math_baby reče: samo toliko da znate da vam cp.tar moze, u dogovoru s nekim od admina promijeniti sadrzaj vaseg bloga ukoliko mu se taj sadrzaj ne svidja!
cp.tar is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2007., 20:15   #42
Quote:
sad but true kaže: Pogledaj post
ma haujesnou. prazne riječu tebi zato što ti ništa ne znače, al to je isto kao da ja tebi opsuem mater i kažem da su i to prazne riječi, tebi sigurno ne bi bile.
...

bi.
jesi mi kad jebo mamu?meni to apsolutno nista ne bi puno znacilo,kad bi mi to reko sigurno bi se naljutio kao sto bi se naljutio da mi opsujes bilo sto u afektu svađe.a djelujes kao normalan momak,te nevjerujem da bi nakon toga i dalje pljuvao po mojoj mami i mastao o jebanju nje same vec bi shvatio kako je ta psovka bila nusproizvod nekakve svađe te da zapravo nemas nista protiv nje,te nemas nikakve sexualne nakane u vezi s njom.

dakle pokusavam realno gledati na sve ovo,te ako je bog doista stvorio nas sve ja mu se ljubazno zahvaljujem,ali nevjerujem da njemu previse znaci kad ga netko od nas zapsuje.
MortarMoruzgwa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2007., 22:08   #43
Quote:
Sonja75 kaže: Pogledaj post
Hi, ako vjerujete u Boga, Mariju , ISUSA i ostale Svece, kako onda mozete psovati u nesto u sto vjerujete , i ljubite?

A ako ne vjerujete u njih, oni za Vas ne postoje, pa kako onda mozete psovati nesto cega nema?
Ljudi gdje Vam je logika?
Smiješno,pa kako možete psovati pasa,mater i oca kad ih imate tj.postoje tj.vjerujete u njih
pajdo1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2007., 08:12   #44
Quote:
pajdo1 kaže: Pogledaj post
Smiješno,pa kako možete psovati pasa,mater i oca kad ih imate tj.postoje tj.vjerujete u njih

hi, majka i otac su stvorenja koja su nama dala zivot i onog tko psuje svoje ili necije tudje roditelje samo covjek moze zaliti jer bas je jadan.
Sonja75 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2007., 19:00   #45
samo budala ne viruje a mrtvi kreten, primitivac psuje.osobno poznam dosta ljudi koji psuju ,neki prijatelji čak, dida, poznanici neki od njih su dobri, većina ustvari al nemogu skužit to da Boga psuju.ja ne psujen jer virujen u Boga i nedozvoljavan si takvo šta jer je po meni to velika uvrida.ove koji psuju Boga ja bi tuka macon svaki put kad opsuju al opet onda,štase previše oko njih ustručavat kad će svkao dobit za svoje i za riči i djela. najjači su mi ovi liberalci, kvazi ateisti,filozofi koji ne viruju a toliko vole srat o tome u šta ne viruju da je to onda za nevirovat..
Ja!! is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:08.