Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.03.2011., 16:42   #621
Quote:
godfather_ kaže: Pogledaj post
Ma nije mi niko rekao nego onako bavim se teretanom pa ponekad pogledam jeli sta napregnuto pazim se i za vrijeme tusiranja sam nesto napipkao otisao doktoru uradio nalaze sve super pa zbog toga pitam da nastavim s teretanom..A koliko kod tebe to dugo ima ??
dosta dugo...
Bugy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2011., 00:41   #622
I care nemas nikakvi problema s time ????
godfather_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2011., 14:26   #623
Ne razumijem zasto bi rebra bolila, logicnije mi je da je neki misic u pitanju, ali ipak ja imam osjecaj da me boli nesto unutra a ne mogu odrediti mjesto tocno gdje me boli!? Dali ta bol moze biti povezana s bubregom?
nana76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2011., 21:15   #624
Quote:
godfather_ kaže: Pogledaj post
I care nemas nikakvi problema s time ????
očito da nemam bruh, već upalu limfnih žlijezda (tj. malo su se uvećale, ne mora biti upala), mislim da si ti pobrkao stvari...
Bugy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2011., 11:55   #625
OK hvala ti kod mene se skroz smanjilo jos malo pa ga nema ali imam nekakav cudan osjecaj malo u desnom a nekad malo u lijevom testisu ali sigurno je to psihickim utem umislio XD
godfather_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2011., 01:08   #626
Quote:
nana76 kaže: Pogledaj post
Ne razumijem zasto bi rebra bolila, logicnije mi je da je neki misic u pitanju, ali ipak ja imam osjecaj da me boli nesto unutra a ne mogu odrediti mjesto tocno gdje me boli!? Dali ta bol moze biti povezana s bubregom?
Može biti, ali to bi te vise boljelo prema ledjima i to donji dio. UZV će dati odgovor. Kad sam rekao rebra mislio sam i na mišiće naravno. Gle, stvarno me dugo mucilo i prošlo je budi strpljiva i ne razmisljaj puno o tome.
hulja is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2011., 15:35   #627
Hvala puno na odgovoru, svaki dan gledam a nitko da odgovori, a ako je tebi proslo, valjda cu i ja biti takve srece, hvala jos jednom! Sad se par dana super osjecam, ni traga neke boli, ali kad dodju dani pa me to krene muciti, a ja cak ne znam tocno ni odrediti gdje me boli, uzas!

Zadnje uređivanje nana76 : 23.03.2011. at 15:43.
nana76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2011., 20:28   #628
Bas je tako i meni bilo, obavio sam sve preglede... I sve ok. Na uzv kazem: pa tu me boli a Dr kaže pa tu nema nista osim bubrega koji je u redu. osjetim jedan dan malo pa idućih dana sve jače i to mi je bilo koma, isto sam stalno mislio da je bol unutra ali nisam mogao naći gdje. Onda bi popustalo polako dok ne bi prestalo i neko vrijeme mir. I onda opet... Užas svi su mislili da sam lud i da imam fantomske bolove i da je to na psihickoj bazi.. ali nije! Meni je pomoglo redovno plivanje dva puta tjedno i razgibavanje kod kuće.. probaj... I da, bilo bi mi puno lakse da sam tada znao da nisam jedini! Drži se!
hulja is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2011., 09:54   #629
Tako i mene zovu, ono po narodski "jeremija", jer misle da izmisljam, jer kako ne znam gdje me boli itd.... Probam malo razgibavanja, i sto je jos vaznije, ne razmisljanja o tome, pa ce proci.....valjda, tnx...
nana76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2011., 15:35   #630
Evo da se javim ponovo, posto sam trazila po netu rjesenje za moje bolove i vidjela da se dosta ljudi javljalo s istim problemima, kod mene ta bol jos ne prestaje, pitala sam doktoricu sto tu ima, a ona mi je odgovorila da tu nema nista sto bi bolilo, a ako da me nastavi boliti neka dodjem kasnije, a iskreno bas nemam volje ici kad me po njenom misljenju boli "nista"!
nana76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2011., 15:35   #631
Bolovi u trbuhu :(

Imala sam pms prije par dana mi je zavrsilo,i sad me boli tj. ne boli me nego nekako mi je cudno u trbuhu. -.-'' Sta da radimmm..jbti trbuuh?!?! Btw sutra idem na put grrrh ://
simpa_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2011., 23:28   #632
Stvarno ne znam gdje da pitam, pa ću tu.

Uglavnom nemam nikakvih bolova u trbuhu, no ono što je problem (i postaje sve veći) je "cviljenje" iz trbuha,tj krukruljenje.

Problem je tim veći što sam večinu dana na faksu i u knjižnici, gdje je tišina, i to se užasno čuje i stvarno mi je neugodno. Npr. sad za vrijeme rokova, nekad mi proleti dan u knjižnici bez išta naučenog jer se ne mogu skoncentrirati jer non stop mislim kako će opet počet i osramotit ću se

Kakvi savjeti, bilo što
Falala is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2011., 00:19   #633
Quote:
Falala kaže: Pogledaj post
Stvarno ne znam gdje da pitam, pa ću tu.

Uglavnom nemam nikakvih bolova u trbuhu, no ono što je problem (i postaje sve veći) je "cviljenje" iz trbuha,tj krukruljenje.

Problem je tim veći što sam večinu dana na faksu i u knjižnici, gdje je tišina, i to se užasno čuje i stvarno mi je neugodno. Npr. sad za vrijeme rokova, nekad mi proleti dan u knjižnici bez išta naučenog jer se ne mogu skoncentrirati jer non stop mislim kako će opet počet i osramotit ću se

Kakvi savjeti, bilo što
pa na to utječe i prehrana, stres......
probaj uzimati više probiotika, ima u apotekama raznih tbl koje možeš kupiti bez rp, meni zna isto koji put krulit bez razloga, popijem linex, imala sam prije i rudakol tbl, ali to ide na rp, pitaj u nekoj boljoj apoteci sigurno će ti nešto preporučit
sparina123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2011., 23:49   #634
Quote:
sparina123 kaže: Pogledaj post
pa na to utječe i prehrana, stres......
probaj uzimati više probiotika, ima u apotekama raznih tbl koje možeš kupiti bez rp, meni zna isto koji put krulit bez razloga, popijem linex, imala sam prije i rudakol tbl, ali to ide na rp, pitaj u nekoj boljoj apoteci sigurno će ti nešto preporučit
Da, istina, stvarno se lošije hranim i poprilično je i stres prisutan.

Tbl, može malo detaljnije? Jel znaš naziv cijeli, da mogu izguglati
Jel misliš da će to pomoći? jer stvarno ne znam kako da si drugačije pomognem, a stvarno ne mogu život iz temelja promijenit (mislim na ove probleme koji uzrokuju stres) radi krukrljenja.

Hvala ti puno na odgovoru
Falala is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2011., 01:18   #635
pa ne mogu ti baš pomoći, ja ne volim ići dr, pa uzimam po savjetu magistre u apoteci ako mi kaj treba, za linex forte kapsule proguglaj, ja ih imam uvijek doma to mi je preporučila moja frendica kojoj je sestra dr i meni pomažu kod crijevnih tegoba, a pijem i dosta kefira, probiotik-jogurti,linex tbl su za rješavanje/reguliranje probavnih problema, rudakol ide na rp i to mora dat gastroenterolg, odi u neku bolju apoteku pa reci tegobe koje imaš dat će ti nešto, a i za stres uzmi nešto, pitaj u više apoteka za svoje tegobe, pa odluči na temelju preporuka, neki puta oni više objasne nego dr opće prakse
sparina123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2011., 17:47   #636
Hvala ti puno na odgovoru, pokušat ću s linex forte pa što bude
Falala is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2011., 09:38   #637
pozdrav ljudi. iman veliki problem. uz hemeroide, koji mi nisu veliki problem jer mi ne smetaju pri sjedenju i pucaju pa sam malo bez njih pa se stvoru i tako u krug, neman redovitu stolicu. evo danas je srijeda a ja nisan bila od subote na wc. uz to svaku večer (već dva tjedna) trbuh mi je napuhan (ko u 5. mjesecu trudnoće) i ne mogu se sagnuti jer mi se javljaju bolovi oko pupka. moram se dobro izmasirati po trbuhu da bi pustila vjetar, a pri masiranju osjećam pod prstima doslovno kako mi sadržaj u crijevima putuje popračem svakokojakim zvukovima.
ah da, ne znam jel potrebno napomenuti da sam prošle godine u 9. mjesecu završila na hitnoj uz jake grčeve u trbuhu, jakim proljevom i povračanjem i na reng.snimci su mi rekli da iman zraka u crijevima ali kad sam sutradan došla (na moguću operaciju) rekli su mi da mi se to smirilo i da operacija nije potrebna.
hranim se relativno zdravo, nisan na čokaladi i sendvičima.
zadnja stolica mi je bila tanka a za o sam čitala da je simptom raka debelog crijeva?!
molim vas vaše mišljenje što bi mi moglo biti... pozzz
iva_4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2011., 18:28   #638
Quote:
nana76 kaže: Pogledaj post
Evo da se javim ponovo, posto sam trazila po netu rjesenje za moje bolove i vidjela da se dosta ljudi javljalo s istim problemima, kod mene ta bol jos ne prestaje, pitala sam doktoricu sto tu ima, a ona mi je odgovorila da tu nema nista sto bi bolilo, a ako da me nastavi boliti neka dodjem kasnije, a iskreno bas nemam volje ici kad me po njenom misljenju boli "nista"!
dobar dan
e to "ništa što bi bolilo" me gnjavi do ludila
nisu pronašli ništa i ništa
ali doc opće prakse mi kaže da može biti da se moji miomi povećavaju i sve guraju unutra i da moram paziti kako se krećem da ih ne zakrenem na "peteljkama", ili da ne iskrvare u unutrašnjost trbušne šupljine, svakako me prestrašila
Ako se baš usredotočim, u trenutcima jake boli, jedva dišem i imam osjećaj "jeke" u želucu, kao da me tamo nešto steže ili peče, ali stvarna bol je ispod lijevog rebra i u trbušnjoj šupljini, dublje unutra.
Bol nije povezana s nekom određenom vrstom hrane. Danas me boli nakon domaće juhice i govedine, neki dan sam bila gladna, još prije doručka me stislo
a davno prije me je pupak znao zaboliti a onda bi se ta neugodnost prenjela na lijevu stranu.
U životu možda 4 puta, ali krvnički jako me bolilo
__________________
Sve i svi oko tebe tvoji su učitelji
NanaDeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2011., 09:57   #639
Question

E da, upravo sam prije tjedan dana bila kod ginekologa, i vec duze vrijeme imam endometriozu na oba jajnika, a vec sam imala dvije operacije jajnika upravo radi tih cista, ali doktorica mi kaze da me pod rebrom ne boli radi toga, da je to visoko da bi me radi cista bolilo, e sad valjda je tako...........
nana76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2011., 17:10   #640
Bol u lijevoj strani trbuha, iznad lijevog kuka.

pozdrav svima, javljam se prvi puta imam 55 god. molio bih za pomoć već nekoliko dana imam bolove u predjelu trbuha sada više na lijevoj strani iznad lijevog kuka ali ponekad me boli cijeli trbuh tjera me na češće podrigivanje a bol nije konstantna već u intervalima jača- slabija apetit imam ali se bojim jesti imam stolicu,mokrim ali ta bol me plaši ako je netko imao slične tegobe molio bih da se javi ali i svi drugi koji mi mogu dati savjet unaprijed hvala .
željo vuk is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:37.