Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostali mediji

Ostali mediji O medijima, bez televizije. I novinarima. Podforumi: Tisak, Radio, Internet

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.01.2008., 18:26   #21
Sportsku rubriku SD gotovo uvijek preskačem, a ona je s onim svojim "novinarima" sama po sebi biser. Posljednji put sam ćirnula prije dva-tri dana; izvješćujući sa ženskoga slaloma, neki Josip Smolić napis'o: "Obraz naših cura osvjetlala je Nika Fleiss koja je nakon druge vožnje skončala šesnaesta." Ni manje ni više, nego je ustvrdio da je (božesačuvaj i daleko bilo!) Nika Fleiss - umrla! I to šesnaesta, što znači da je pomor bio masovan.

Da barem SD ima lektorsku službu, pa da oni poprave stvar! Al nema.
!xoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2008., 19:42   #22
Evo malo prije reporter RTL-a: "ne zna se da li će doći Branimir Šeks, koji je u pritvoru..."
__________________
Love is all you need.
summer123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2008., 20:04   #23
he, he, onaj Tomislav Jelinčić svako malo ima takvih čudnih i ni malo shvatljivih izjava
__________________
Be bold. Or italic. Never regular.
maredoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2008., 20:05   #24
Ma nije Tomislav Jelinčić, nego neki reporter, koji se s terena javljal.
__________________
Love is all you need.
summer123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2008., 12:30   #25
Opet SD! Sjećam se kako se to-što-je-nekad-bio-ugledan-dnevni-list (sad ga čitam samo zbog servisnih informacija) svojedobno pridružilo ismijavanju Kirina zbog Jubita - oni su "objasnili" neupućenima da je pravilno Jou Tube.
!xoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2008., 12:40   #26
Quote:
!xoo kaže: Pogledaj post
Sportsku rubriku SD gotovo uvijek preskačem, a ona je s onim svojim "novinarima" sama po sebi biser. Posljednji put sam ćirnula prije dva-tri dana; izvješćujući sa ženskoga slaloma, neki Josip Smolić napis'o: "Obraz naših cura osvjetlala je Nika Fleiss koja je nakon druge vožnje skončala šesnaesta." Ni manje ni više, nego je ustvrdio da je (božesačuvaj i daleko bilo!) Nika Fleiss - umrla! I to šesnaesta, što znači da je pomor bio masovan.

Da barem SD ima lektorsku službu, pa da oni poprave stvar! Al nema.


počivale u miru
 
Odgovori s citatom
Old 11.01.2008., 14:26   #27
kada je pišekica pitala onog starog koji je glavni u onj klapi koja je nastupala na dori:
"da li ste vi dalmatineri ili dalmatinci?".UŽAS
__________________
volume3d: "Zvuči kao neki recept 'jeftina torta za 12-15min' koji bi uploadala neka bosanka na youtube (obavezno mora ići puding ili šlag iz vrećice ili biljni šlag)"
Ja,Lucifer is online now  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2008., 14:26   #28
Quote:
!xoo kaže: Pogledaj post
Opet SD! Sjećam se kako se to-što-je-nekad-bio-ugledan-dnevni-list (sad ga čitam samo zbog servisnih informacija) svojedobno pridružilo ismijavanju Kirina zbog Jubita - oni su "objasnili" neupućenima da je pravilno Jou Tube.
Ajme genijalno...
__________________
Stephen Colbert: "Beauty isn't in the eye of the beholder; I've checked. There's nothing in there but veins and goo."
colbert is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2008., 14:27   #29
Quote:
Ja,Lucifer kaže: Pogledaj post
kada je pišekica pitala onog starog koji je glavni u onj klapi koja je nastupala na dori:
"da li ste vi dalmatineri ili dalmatinci?".UŽAS
Ovo pak brijem da se zajebavala (premda uopce nije duhovito)...
__________________
Stephen Colbert: "Beauty isn't in the eye of the beholder; I've checked. There's nothing in there but veins and goo."
colbert is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2008., 12:57   #30
A tek provala u komšiluku ... to bi trebalo sabrati ...
tutlek1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2008., 20:03   #31
http://img509.imageshack.us/img509/1936/cesizr6.jpg
(Slobodna Dalmacija)

http://th23.photobucket.com/albums/b...otine_anim.gif
__________________
...I'm as happy as a Frenchman who's just invented a pair of self-removing trousers...
InfraRedRidinghood is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2008., 20:31   #32
Prije nekoliko mjeseci jedna je HTV-ovka koja prati glazbu izvještavala o održanom koncertu i među ostalim nabrojila imena skladatelja: "Izvedena su djela Mozarta, Bacha i Dvorka." Čudila sam se kako nisam čula za posljednjega, a onda dešifrirah! Radi se o Antonínu Dvořáku; umjesto [Dvožaka] pročitala je [Dvorka] jer je mislila da je a nepostojano kao i kod nas, a kvačicu na r valjda je smatrala ukrasnim detaljem. I toj jadnici koja nikada nije čula za znamenitog skladatelja dali da prati glazbena zbivanja?
!xoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2008., 20:59   #33
Quote:
!xoo kaže: Pogledaj post
Prije nekoliko mjeseci jedna je HTV-ovka koja prati glazbu izvještavala o održanom koncertu i među ostalim nabrojila imena skladatelja: "Izvedena su djela Mozarta, Bacha i Dvorka." Čudila sam se kako nisam čula za posljednjega, a onda dešifrirah! Radi se o Antonínu Dvořáku; umjesto [Dvožaka] pročitala je [Dvorka] jer je mislila da je a nepostojano kao i kod nas, a kvačicu na r valjda je smatrala ukrasnim detaljem. I toj jadnici koja nikada nije čula za znamenitog skladatelja dali da prati glazbena zbivanja?
Au, fakat grdo. Cuj, kak je krenulo, mozes bit sretan da nije procitala Mozart (sa 'z') i Batsch...
__________________
Stephen Colbert: "Beauty isn't in the eye of the beholder; I've checked. There's nothing in there but veins and goo."
colbert is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2008., 23:55   #34
Quote:
!xoo kaže: Pogledaj post
Čudila sam se kako nisam čula za posljednjega, a onda dešifrirah! Radi se o Antonínu Dvořáku
kod iste bi vjerojatno chopin bio čopin.
Crimson Petal is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2008., 19:25   #35
Quote:
colbert kaže: Pogledaj post
Au, fakat grdo. Cuj, kak je krenulo, mozes bit sretan da nije procitala Mozart (sa 'z') i Batsch...
E, vidiš, a mene su u tom smislu već anestezirali; kada čujem [Mozart], ja više gotovo uopće ne reagiram, jer sam to ne jednom čula. [Bača] i [Čopina] još čekam. Nema sumnje da ću ih i dočekati, kako je krenulo...
!xoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2008., 19:34   #36
Quote:
ElliQuinn kaže: Pogledaj post
Možda su shvatili kako bi izgledalo da su napisali "Kurčeva igra"?
U tom slučaju bi bila Kurčevljeva igra.

OT: Njih troje su bili sjajan tandem.
Perrault is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2008., 23:26   #37
Quote:
Crimson Petal kaže: Pogledaj post
kod iste bi vjerojatno chopin bio čopin.
__________________
nitko i nista
amy-lee**** is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2008., 00:19   #38
SD danas! Tako se, primjerice, Wilson Harrelson ?????, kojem je 2007. godina bila zaista teška, u samo nekoliko tjedana...o bože
arenx is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2008., 00:32   #39
Quote:
arenx kaže: Pogledaj post
SD danas! Tako se, primjerice, Wilson Harrelson ?????, kojem je 2007. godina bila zaista teška, u samo nekoliko tjedana...o bože
Ma Wilson Harrison Ford...

A ljuuuudi moji, koji tutleki tamo pisu, ma jel to cistacica preuzela posao?
__________________
Stephen Colbert: "Beauty isn't in the eye of the beholder; I've checked. There's nothing in there but veins and goo."
colbert is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2008., 00:37   #40
A u jutarenjm od ponedjeljka, vrli novinar Željko Petrušić, piše o sudaru automobila i četverokolica!?!?!?!?!
tutlek1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:33.