Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostali mediji

Ostali mediji O medijima, bez televizije. I novinarima. Podforumi: Tisak, Radio, Internet

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.11.2010., 19:12   #61
Quote:
Gugenheim kaže: Pogledaj post
Moram ovo podijeliti s vama:

"4 rijeke" ili tako nesto...

Tihomira Dujmovica

Andruju Hebranga!!!!!!


http://www.youtube.com/watch?v=kpV8K1qULVA
__________________
Ubočeni svijet
ari peka nikkola is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2010., 12:37   #62
...meni je dujmović ok...mislim da sa hebrangom pretjeruje...po meni bi češće trebao pozivati u goste admirala lošu...on uvijek ima dobrih stvari za reći...što se tiče pitanja u talk showu imam osjećaj da je većina dogovorena sa gostom...to je moje subjektivno zapažanje...sad?...uglavnom mislim da bi se tihomir i njegova emisija trebala profilirati na nekoj sadašnjoj ili budućoj televiziji sa nacionalnom koncesijom...onda bi trebalo emisiju i doraditi...uglavnom zanimljive su teme...

p.s. prema meni pitanje je hoće li biti nacionalne tv koju će zanimati takva emisija...moguće je da će nas zaglupljivati reality showovima i žutim vijestima
sa estrade...a moguće je da će i nove tv biti 'ljevičarske' pa ih takve emisije i neće zanimati...nikad ne znaš što vrijeme donosi...
...pozdrav tihomiru i njegovim gostima...
bingos is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2010., 16:01   #63
Kolumne g.Dujmovića ističu se po pretjerivanju političkog ocnjivanja njemu nepripadajućih provenijencija i zazoru od objektivnog.On stremi ka nekoj hlapljivoj osjećajnosti prema zastavi,naciji i državi i povijesnom naslijeđu u kojem ne nalazi nikakve subjektivne odgovornosti.Osobno,njegov stil je umjeren i dovoljan.Nije od nekog kalibra,tek je za uporabu demokratskog folklora pisanja riječi.
__________________
"..Slijedi život s mnogo pouzdanja čak i onda kada je budućnost nedostupna očima smrtnika.."-Homer
Peća is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2010., 17:15   #64
Quote:
bingos kaže: Pogledaj post
...meni je dujmović ok...mislim da sa hebrangom pretjeruje...po meni bi češće trebao pozivati u goste admirala lošu...on uvijek ima dobrih stvari za reći...što se tiče pitanja u talk showu imam osjećaj da je većina dogovorena sa gostom...to je moje subjektivno zapažanje...sad?...uglavnom mislim da bi se tihomir i njegova emisija trebala profilirati na nekoj sadašnjoj ili budućoj televiziji sa nacionalnom koncesijom...onda bi trebalo emisiju i doraditi...uglavnom zanimljive su teme...

p.s. prema meni pitanje je hoće li biti nacionalne tv koju će zanimati takva emisija...moguće je da će nas zaglupljivati reality showovima i žutim vijestima
sa estrade...a moguće je da će i nove tv biti 'ljevičarske' pa ih takve emisije i neće zanimati...nikad ne znaš što vrijeme donosi...
...pozdrav tihomiru i njegovim gostima...
A zar ostale nisu?Pa normalno da je dogovreno,tv ne bi mogla funkcionirati bez dogovora
__________________
----
Novi233 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2011., 15:39   #65
Tihomir Dujmović je za vas pametnjakoviće profesor povijesti i bontona.Učite od njega ako ste Hrvati i volite svoju domovinu,ako ste ljubitelji literature tipa Nož V.Draškovića i poete dr.Radovana onda ćemo se svi pomoliti za vaše duše.

Hrvatski narod mora plaćati tv pretplatu i urednike koji dezinformiraju narod,a ne možemo na državnoj tv gledati novinare kao g.Dujmović i gđa.Višnja Starešina koje bi narod i građani rado čuli.
Možemo gledati majmunska vjenčanja,a ne možemo gledati naše vrhunske tenisače koji igraju u finalu i polufinalu međunarodnih natjecanja.
Živio naš g.Tihomir Dujmović i nek mu dragi BOG da zdravlja i dug život na radost Hrvata i svih građana koji vole svoju domovinu HRVATSKU.
Hrki777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2011., 16:48   #66
rijetko pro-Hrvatski orijentiran kolumnist,ali ipak, desničar koji će na kraju danas glavoati za ljevičarski HDZ
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2011., 04:46   #67
Quote:
Hrki777 kaže: Pogledaj post
Tihomir Dujmović je za vas pametnjakoviće profesor povijesti i bontona.Učite od njega ako ste Hrvati i volite svoju domovinu,ako ste ljubitelji literature tipa Nož V.Draškovića i poete dr.Radovana onda ćemo se svi pomoliti za vaše duše.

Hrvatski narod mora plaćati tv pretplatu i urednike koji dezinformiraju narod,a ne možemo na državnoj tv gledati novinare kao g.Dujmović i gđa.Višnja Starešina koje bi narod i građani rado čuli.
Možemo gledati majmunska vjenčanja,a ne možemo gledati naše vrhunske tenisače koji igraju u finalu i polufinalu međunarodnih natjecanja.
Živio naš g.Tihomir Dujmović i nek mu dragi BOG da zdravlja i dug život na radost Hrvata i svih građana koji vole svoju domovinu HRVATSKU.
A ja mislio da se retardant nanosi samo na tračnice.
schmokljan is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2011., 11:27   #68
Pa, čovjek sigurno misli na Novaka Đokovića
__________________
Ubočeni svijet
ari peka nikkola is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2011., 23:56   #69
Quote:
ari peka nikkola kaže: Pogledaj post
Pa, čovjek sigurno misli na Novaka Đokovića
naravno čilić...kad je bio u par polufinala onda se nije moglo platiti prenos
bitno je da se ima za vjenčanje "omiljenih" nam britanaca
to se prenosilo i na kakt i državnoj televiziji-htvu, iako je rtl ili nova to prenosila cijeli dan !
za to se ima para, za hrvatske tenisače u (polu)finalima nema!??
Hrki777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2011., 22:47   #70
Kako Dujmović brani HDZ, pa to je strašno.
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2011., 09:06   #71
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
Kako Dujmović brani HDZ, pa to je strašno.
Mozda ima clansku iskaznicu, kao Hloveerka...

Mene bi strasno zanimalo na ciju stranu Dujmovic staje u onom prekjucerasnjem slucaju Glavaseve putiovnice (i laganja, politicke korupcije).

Na stranu desnicarsko-populistickog Glavasevog HDSSB-a, koji ovako na prvi pogled djeluje uvjerljivije u svojoj verziji dogadjaja...

...ili na stranu najdrazeg gosta, Hebranga...
Gugenheim is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2011., 13:19   #72
Evo, da i ja jednom pohvalim Dujmovica.

Jucer je na "otvorenom" Hloverka, po partijskom zadatku, vec drugi uzastopni dan obradjivala temu uhicenja Boljkovca. Trebalo je ponovno priglupim gledateljima, potencijalnim biracima, pricati o udrugom svjetskom ratu.

No Dujmovic se nije navukao na to, nije nam pricao o 1945. godini. Cak mi se cini da bih se sa svime sto je rekao mogao sloziti, a na trenutke mi se cinilo da sam ja zesce na strani osudjivanja Boljkovca (naravno, ako je kriv) nego Dujmovic.
Gugenheim is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2013., 18:24   #73
Quote:
baobab kaže: Pogledaj post
Dujmović je dobio otkaz, i Malenica, naprosto zato jer mu svaka kolumna liči kao jaje jajetu, red komunista, red Jugoslavije, red srba, red prešućivanja grijeha HDZ-a, iz interesnih razloga, za koje bi SDP rastezao na 1000 kartica, etc.

Drugo, osim što su mu tekstovi sadržajno identični i time dosadni, on nema nikakav stil, netko je dobro primijetio da je čak i jedan Ivkošić za njega po stilu nedostižan.

Treće, VL je vjerojatno dopizdilo plaćanje odšteta po njegovim kolumnama jer često laže, znam da je i kazneno osuđen jer je nešto lagao o nekoj kandidatkinji za VS, naravno problem je bio jer je bila srpkinja.

On je medijski eksponent Hebranga i te struje u HDZ-u i za to je masno plaćen, znam puno o tome, ali reći ću samo to da je on vlasnik nekoliko radio stanica u HR za koje je koncesiju dobio uz asistenciju barba Andrije.
A otkud Vi, ako smijem priupitati, tako ''dobro'' poznajete Tihomira da čak, k tomu posve neutemeljeno, donosite zaključke koji su na razini dječačkih ''lovačkih priča'' u kojima srdela postaje minimalno 50-kilogramski šaran?

Nekako sumnjam da ste, konobareći, stekli visok ''status'' u Tihomirovoj ''društveno-političko-medijsko-kulturnoj eliti'' koja bi vam povjeravala poslovne i privatne ''tajne'', a koje - nakon ''povjere'' - metodom igre ''gluhog telefona'' ili pak iz čiste ljudske zlobe i zavisti mušice pretvaraju ne u slonove, već u dinosaure.

Uzgred, Tihomir - kao i svaki čovjek na svijetu - ima i svojih vrlina i mana , prilikom čega bih kao ''mane'' izdvojila česte promjene mišljenja i raspoloženja (u kontekstu podložnosti utjecajima onih koji su mu u određenom trenutku srcu draži od onih koji su to bili dan-dva, pa čak i tek par sati ranije), nedosljednost i podosta visok stupanj ''ego-tripa'' - što nerijetko djeluje prilično iritantno, no daleko više od navedenih ''mana'' kod Tihomira su prisutne vrline koje spomenute ''mane'' itekako ublažuju; između brojnih, ističu se iznimna empatičnost i toplina (pritom ne mislim na toplinu tijela , nego duše ). I još mi je jedna njegova osobina srcu mila (valjda stoga što i sama redovito ''depiliram jezičinu'', a obično kod drugih volimo i svoje osobine ): nema dlake na jeziku.
*leona* is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2013., 12:56   #74
Dujmović je nacionalno orijetiran i desničar ali nervira me ta njegova opsjednutost Titom, Bleiburgom, Domovinskim ratom, Tuđmanom. Ipak nije ni njemu uopće loše danas. Mislim da je on prikriveni apologet ustaštva samo ne smije to reći javno da se izgubi kredibilitet.
Momak 90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2013., 12:58   #75
Quote:
Momak 90 kaže: Pogledaj post
Dujmović je nacionalno orijetiran i desničar ali nervira me ta njegova opsjednutost Titom, Bleiburgom, Domovinskim ratom, Tuđmanom. Ipak nije ni njemu uopće loše danas. Mislim da je on prikriveni apologet ustaštva samo ne smije to reći javno da se izgubi kredibilitet.
njega zanima samo novac, novac za sebe, a surfanje na krilima neke ideologije je pomoćno sredstvo da do njega dođe. Kao i njegovom prijatelju Hebrangu.

http://www.nacional.hr/clanak/24843/...pomoc-hebranga
Bolji od tebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2013., 14:35   #76
Uopće ne sumnjam da mu je cilj zarada. Objavio je i knjigu sa svojim zabranjenim kolumnama. Navodno dok je Tuđman bio živ da nije ništa pozitivno napisao o njemu. Hebrang mi je postao odvratan. Trebali bi pogledati njegove nastupe u tv emisjima 2009. kad je otišao Sanader kako ga je hvalio i uzdizao u nebesa a poslije ga se odrekao. Takve ljude ne podnosim.
Momak 90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2013., 12:27   #77
Ne simpatiziram politicke ocjene koje iznosi Dujmovic jer se kose sa naravnim i zdravim politickim razlozima,ali ne dopustam da se covjeka zabranjuje i cenzurira od strane uhljebljenickog HRT-a!!
KOS Oficir is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2013., 00:12   #78
Quote:
KOS Oficir kaže: Pogledaj post
Ne simpatiziram politicke ocjene koje iznosi Dujmovic jer se kose sa naravnim i zdravim politickim razlozima,ali ne dopustam da se covjeka zabranjuje i cenzurira od strane uhljebljenickog HRT-a!!
Čudno, baš prije nekoliko dana sam vidio Dujmovića u emisiji Studio HTV4 na HRT4.
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2015., 21:09   #79
maloprije je bio na hrt-u zajedno s helenom puljiz (t-portal). još jednom se potvrdilo ono što sam i znao, da je riječ o klasičnom desničarskom pacijentu s opsesivno-kompulzivnom fiksacijom na aktualnosti iz 40.-ih 20. st. tip bi u priči o kiseljenju paprike ili novim mobilnim aplikacijama, prije ili kasnije došao ne temu komunista i partizanskih zločina. to je već jedno poodmaklo stanje haluciniranja. o kakvim se tu potisnutim konfliktima, projekcijama, introjekcijama ili čemu već radi, teško mi je reći, to treba pitati njegovog psihijatra.

nije naravno zakazao ni u ovoj emisiji. tema su bili predsjednički izbori i bezveznjak milanović, kakav je ekonomski i politički trenutak, to valjda nije potrebno posebno objašnjavati, ali je gosn dujmović, uznemiren kao kakav adolescent, na kraju završio na - partizanskim zločinima.

eto, štioče, ako te muče neki bezvezni problemi, tipa da imaš kredit u švicarcima, nemaš posla, radiš za minimalac ili imaš neku tešku bolest, znaj da su to sve trice i kučine u usporedbi s po dujmoviću i njemu sličnim polupismenim besposličarima centralnim pitanjem ovog društva, a to su partizanski zločini od prije sad već sasvim pristojnih 70 godina. dakle iz vremena kad još ni roditelji većine nas nisu bili rođeni. ako je vjerovati ekspertu dujmoviću, ništa od pobrojanih problema neće se moći riješiti dok god se to krucijalno pitanje ne rasvijetli.

tko plaća takve likove, tko ih i zašto zove u emisije, kome oni trebaju, šta mi to od njih možemo saznati pametnog, kakve itko od njih ima koristi...? ja ne znam odgovor niti na jedno od tih pitanja.
__________________
čuvajte se lažnjaka koji dolaze k vama u vučjoj koži, a iznutra su pekinezeri zaigrani. (matko, 17.5.2013.)
nego što je ludo pred svijetom, izabra providnost da posrami umišljene mudrace. (korina, 27.1.2013.)
leone.sb is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2015., 01:14   #80
Tihomir je copy paste primjerak desničara koji imaju mišljenje da njima pripada Hrvatska, zbog njima svojstvenih ''ljudskih kvaliteta''.
Zato stalno provociraju teme povijesnih mjesta, kojekakvih statua, lustracija jer žele podredit državu sebi i učinit je sebi prihvatljivom.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:51.