Natrag   Forum.hr > Razno > Forum Help!

Forum Help! Tehnička pomoć za Forum.hr. Top tema: Forum FAQ

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.01.2012., 01:12   #41
ponoć i 12
koja idila od surfanja
marre30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2012., 01:18   #42
Quote:
marre30 kaže: Pogledaj post
ponoć i 12
koja idila od surfanja
upravo to! milina

zašto? pojma
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2012., 01:44   #43
Jes, sve leti !
Mc Ozy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2012., 02:06   #44
ok, tehnika, osim sto je sada manje korisnika online, sto je jos drugacije u ovo doba noci? sad u 1 ujutro sve radi kako treba... a po danu je nemoguce. stignes usput i raditi
tanveer is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2012., 02:36   #45
U jednom trenutku kad je trebalo strasno dugo da se otvori stranica veceras, je bilo preko 7000 korisnika i gostiju online. Sada ih je svega oko 2.500 to je neka normala. Server je vjerovatno propterecen i treba ga osloboditi mamutske arhive i ugasenih tema, jos kad tu dodje masa ljudi, nastupi guzva u sesnaestercu i opsta zbrka.

Trenutno je uzivancija.
Monica B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2012., 04:59   #46
A tek sada, u 4 u jutro !!! Sekundarno, je govoril moj stari !
__________________
Istina o Franji Tuđmanu https://www.youtube.com/watch?v=AekZAAdw0dQ
Mc Ozy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2012., 09:18   #47
Quote:
Monica B. kaže: Pogledaj post
U jednom trenutku kad je trebalo strasno dugo da se otvori stranica veceras, je bilo preko 7000 korisnika i gostiju online. Sada ih je svega oko 2.500 to je neka normala. Server je vjerovatno propterecen i treba ga osloboditi mamutske arhive i ugasenih tema, jos kad tu dodje masa ljudi, nastupi guzva u sesnaestercu i opsta zbrka.

Trenutno je uzivancija.
Sve postove do 2011. treba prebaciti na odvojeni disk, a pretraživač Foruma
preusmjeriti osim na server i na taj disk. Tada će i ovih 7000 korisnika vjerojatno biti manji problem.
ktopol is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2012., 10:40   #48
Quote:
Čive kaže: Pogledaj post
ma nije do providera nego do smećarskog servera
O'š kupit novi?
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2012., 11:10   #49
Quote:
Spectre kaže: Pogledaj post
O'š kupit novi?
Evo, oću

Ako ga nemoš održavat, prodaš ga

Govorim općenito
Čive is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2012., 11:28   #50
Forum.hr je jedna od največih podatkovnih veličina na net- u Hrvatskoj a kladio bi se i šire .Znate li koliko snažni moraju biti serveri za ovo vrtiti,e sad znate li koliko koštaju serveri koji bi vrtili ovu gromadu od foruma glatko kao urica..Neka uredništvo foruma uz ove baneriće koje reklamiraju otvore i račun na koji vjerni korisnici forum.hr mogu uplatiti koju kunu.
teribile is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2012., 11:37   #51
Quote:
teribile kaže: Pogledaj post
Forum.hr je jedna od največih podatkovnih veličina na net- u Hrvatskoj a kladio bi se i šire .Znate li koliko snažni moraju biti serveri za ovo vrtiti,e sad znate li koliko koštaju serveri koji bi vrtili ovu gromadu od foruma glatko kao urica..Neka uredništvo foruma uz ove baneriće koje reklamiraju otvore i račun na koji vjerni korisnici forum.hr mogu uplatiti koju kunu.
Ma shvaćan ja da ovo košta
Al ne može se ovako unedogled Mora postojat neko riješenje
Čive is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2012., 11:52   #52
na forumu je bilijun tema koje su zaključane i ne koriste više nikome. a ima takvih sa hrpom slika i videa. Malo bi pomoglo kad bi se to obrisalo. No, oni to čuvaju za buduće "naraštaje" korisnika kad netko traži nekaj određeno u tražilici.
zmayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2012., 14:12   #53
Katastrofa sporo zadnjih tjedan dana! Ne kuzim kaj se promijenilo tako naglo u zadnjih sedam dana??! Ne vjerujem da je server odjednom"naglo ostario" ili da se broj korisnika odjednom naglo upeterostrucio! Ocito je jos nesto u igri..ali ja nemam vremna za to beskonacno otvaranje stranica....

Moze molim neko pojasnjenje od strucnog tima!
tenaTT is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2012., 14:29   #54
Quote:
renny kaže: Pogledaj post
Moze molim neko pojasnjenje od strucnog tima!

Nema odgovora
__________________
Prihvatite svaku stresnu situaciju kao pas! "Ako to ne mozete pojesti ili igrati se s time... popiskite se na to i krenite dalje"
fairy_dea is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2012., 15:00   #55
Sporoooooo i sporije

Sram vas može biti Sredite to već jednom, nije bitno kako, može i čarobnim štapićem, al sredite
__________________
ursula1000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2012., 15:50   #56
lijepo molim vas 1500 forumaša i 5000 trenutnih virkala da napuste forum 15-tak minuta da ja u miru posurfam
marre30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2012., 15:56   #57
I jos mi nesto nije jasno. Ako idem na forum putem iphone-a koristeci tapatalk i wi fi, onda radi normalno brzo! No preko racunala katastrofa!
tenaTT is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2012., 16:19   #58
Dobro pitanje. Postaje neizdrživo.
Agent69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2012., 17:17   #59
Quote:
marre30 kaže: Pogledaj post
lijepo molim vas 1500 forumaša i 5000 trenutnih virkala da napuste forum 15-tak minuta da ja u miru posurfam
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2012., 17:29   #60
zanimljivo kako može jedan forum od milijun regani korisnika se vrtiti normalno, a ovaj sa puno manje sere

i nemojte mi bacati te spike "znaš ti koliko košta jači server"..........mislim ako je vec jedan od "najvećih", kao što kaže onaj genijalac gore
__________________
"It Ain't Over, 'Till It's Over"
Komar22 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:59.