Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.03.2011., 12:44   #9661
Quote:
Zezica kaže: Pogledaj post
Moni, teže te prepoznajem zbog novog avatara, ali stil je - tvoj! Kad se Ali zagrlio sa onim stablom, ja sam bila uvjerena da je htio na taj način "opravdati" one masnice po licu! Trebao je još malo gasa dodati....
Hvala ti Moni, na pohvali. ...
... ... A vidis moguce je to, s obzirom da ga je Demir prebio k'o vola u kupusu, stamota se pojavit' onakav na ulici ... onda je novinare sam narucio ...

Quote:
Darija76 kaže: Pogledaj post
...
monimalu
Zahvaljujem i ostalim na lijepim postovima i slikicama
Quote:
mariana7 kaže: Pogledaj post
...
Vajt Moni MI Mina Gaga Oria

Cure bez vas i vaših slikica, gifova, postova i istraživanja ne da gledanje Asi ne bi bilo isto nego jednostavno ne bi bilo.....
Hvala Vam curke,
Ovdje su bas svi dragi i slazem se, i meni je gledanje serije puno zabavnije i ugodnije dok se druzim s vama! Drukcije to ne bi bilo to!

Quote:
mariana7 kaže: Pogledaj post
...
Asi je jučer složila više pametnih izjava nego u zadnjih pet serija.
....
zašto prema meni nisi tako tolerantana...prvi udarac u Demirovu odluku da nema spasa njihovom braku koji ima rok trajanja kao svježe mlijeko.

Povjerenjeosjećaj koji najviše cijeniš.Vidiš kako je lako posumnjati i u osobu kojoj najviše vjeruješ na svijetu.
Na sve načina mu je pokušala ukazati da su i oni ljudi od krvi i mesa.

Na kraju scena kada je poklopila duo biznis fantastikus
baš me zanima tko će prije puknuti mi ili oni
...
A sada nešto veselo
Nerima i Fatma toliko sam se ismijala na sunu + teretanu da sam doslovno pala sa kauča dok sam gledala

A da ne spominjem čizme i kada se ponudila de će svojoj priji Suhi kupiti iste.
Ma zamisli ih u čizmicama preko polja.
Asi je izrekla par najpametnijih svojih dosad. Gadjala je pravo u sridu problema.
ovaj dio oko tolerancije - mislim da se Demir tu dosta poistovjetio s Kerimom. Ranije mu Kerim kaze: 'Nesto se u meni slomilo, ne mogu to popraviti ma koliko se trudio.' Zato ga Demir ne moze osudjivati.

Fatma i Neri - i ja sam se toliko smijala, brat mi je u jednom trenutku rekao: 'De sta je toliko smijesno, prestani vise!'

Quote:
mariana7 kaže: Pogledaj post
http://i53.tinypic.com/2nu4ynt.gif
Dakle ovako izgleda rasprava o novoj shemi Nove Tv i o terminu Asi
... ovako cemo mi njih ...

Quote:
mrvica 1234 kaže: Pogledaj post
...
i dalje se zamjera što asi nije prije rekla za melek. i palo mi je nešto na pamet sjetimo se gondže i ziye. dermir vidi uplakanu gondžu, uzme je auto, razgovara s njom, onda ide odgojno razgovarati s ziyom, pa zove gondžu i provjerava kako je, ali cijelo vrijeme nije rekao ni riječ asi, a u to vrijeme ljubav baš cvijeta. a moglo je biti pogubno to što nije rekao asi, gondža se mogla ubiti. s tim da je to rekao asi nebi bila takva reakcija kakva je očekivana demirova reakcija, ali i on prvo pokušava riješiti bez uplitanja drugih, što je u redu.

da su napravili drugačije bili bi ista melek, cinkaroši, još što je gore ja zaboravila melek je znala da je demir razbio alijev poklon i nakon svega ide mu pričati za asi i alija i mislim da je ona provalila da su bili pred vjenčanjem, a dobro zna od prvog trenutka i to joj je demir u parizu rekao da je ona alijeve zaruke prihvatila samog zbog inata. ma nije melek glupa nego baš pokvarena, a to je velika razlika, kuži ona da ali nije načistu sa svojim osjećajima prema asi i bojim se da će ona sad prema asi biti kao dobra i krasna, a s druge strane raditi sve da joj malo napakosti, jer u svojoj pokvarenoj glavici hoće je kazniti što je njena ljubav još uvijek voli. ...
Ja joj ne zamjeram, htjela je pokusati pomoci bez da alarmira cijelu obitelj. Mislim da je pogrijesila poslije sto nije npr. zvala Demira da se nadju, poslije sastanka s Alijem. Tada je vec bila svjesna da je Melek zagrizla, a i vidjela da ljigo nece popustiti. Demir je ozdravio i nije imala razloga cekati. Jedino ako mu to nije planirala reci kasnije. Ali nekako nisam bas sigurna.

Usporedba G/Z i M/A ... Stvari su slicne, ali samo po tome sto je Demir htio pomoci njenoj sestri, a Asi njegovoj. Ali s obzirom na drustvo (kod njih - opcenito) mislim da Asi nije imala nikakvu sansu da preokrene Alijevu losu namjeru u dobru. Demir je kao musko mogao srediti stvar sa Ziyom, Asi ovdje nema sanse. Isto tako mislim da se Ziya i Ali nikako ne mogu staviti u isti kos. Ziya je bio preplaseni zenskaroscic, a Ali je kriminalac koji ne preza, puno je opasniji. Mislim da je ovo veliki problem i za samog Demira, tesko ce i on stati na kraj Aliju i Melek, ovako zatelebanoj.
monimalu is offline  
Old 12.03.2011., 13:06   #9662
Asi poentira. Šah-mat.


Oria is offline  
Old 12.03.2011., 13:17   #9663
Oria gifovi ti rasturaju.

Moni kužim ja da se mi u puno stvari slažemo

KoljegaAslan je u svojim fazama lucidnosti najveća moralana vertikala ove dvije kris kros obitelji.

Malo mu jepomutila razum ali on se protiv toga bori jer zna da će time povrijediti svoje bližnje.
Njemu je trenutno najvažnije da mu demir oprosti jer zna da ako to ne riješe sada takav jedan rascijep bit će sve teže zakrpati.

Čak je i čaknuta - takva sam kakva sam Nerima iskoritila priliku da se ispriča.
Jedino šumska vila Defne jedan korak naprijed dva nazad.
Dobro joj je N odvalila odgojnu. Uspravi se i naprijed bori se za svog muškaraca, ako ga želiš.


Melek.......šta da kažem a da već nisam na spojlerima........ma ništa neka ona lijepo odpleše u mp3 kad je već u tome toliko dobra
mariana7 is offline  
Old 12.03.2011., 13:22   #9664
gunajdin čudžuklar

Quote:
Zezica kaže: Pogledaj post
Par koji se čvrsto odlučio rastati, u svojoj kuhinji, sprema obiteljsku večeru i razgledava svadbene poklone. Ti znaš kuhati, pita to be divorced husband, svoju to be divorced wife? Među njima toliko iskri da to nije normalno!

Melek usput svratila do Asi, ponudila pomoć. Pa pitala od svih poklona, što se dogodilo sa Alijevim ogledalom. Pa pritom čula da se Asi sa njim želi sastati. Njezin mozak je od nesposobnog curetka uspio napraviti malu, proračunatu, i podlu glupaču. Ne kuži klinca, njoj hormoni vode sve funkcije, pa brzo otrči bratu ispričati sa Asi / Ali susret. Jer nju zanima samo jedno- da li Ali još uvijek ima nešto sa Asi. Sve druge informacije, pa i Asino upozorenje ona totalno krivo procesuira. Pa da smo mi na forumu ugrožene?! Eh, ta nehebica, gadna je to stvar.
mogla bih kvotat sve, ali izdvajam ovo. hihihi.
melek, ta mene više nervira od alibeya. kod njega znaš na čemu si, ali kod nje ne znaš - u svakom momentu je spremna na novu laž, izmišljotinu, glumatanje zarad ostvarenja svog cilja. nepredvidljiva je u svojim postupcima, a to je čini opasnom.

Quote:
Gaga** kaže: Pogledaj post
Demir i Asi su veceras dobro poceli sa onom cesmom. Koliko su se samo smijali. Bas su mi bili sltaki. Baba dzim se pokupio i otios kad je vidio da je sve u redu. Ali po meni najvaznija scena veceras je bila, da je Asi pokazala Demiru da covjek kadtad moze ne vjerovati cak i onomu kojem najvise vjeruje.

Kerim i Defne - Slusala sam Neriman kad je govorila Defni da je istina da je kod svakog problema dolazila na farmu. Pa ti si ih htjela tamo gusko jedna. Ti si najvise i kriva za te rasturene brakove. Ok, ispocetka je govorila Defni da ide kuci muzu ali poslije ju je malo malo zvala da dodje. A ova jedva doceka, anji nije dobro, pa anji nije dobro. Ima anje muza i druge djece i Fatmu! Ne trebas joj svaki put ti Defne. Ali Neriman je imala i jednu pametnu veceras, kad je rekla Defni da digne glavu gore, da nesto uradi da ovaj trci za njom. Defni bi sad valjo jedan poso u njenoj struci (sta ona ono zavrsi?). Mozda bi joj to pomoglo da malo stane na svoje noge. Kerima ne opravdavam, trebo je Defni reci da zeli razvod ako vise nemoze jel? A on frajer opet u svaleraciju!
potpis i na 1. i na 2. ... defne je mislim završila ekonomiju. zamisli.

Quote:
duchessa kaže: Pogledaj post
scena u kuhinji - ajme jesu smotani, dok se on bori s vodom , njoj kava kipi ... u vodi je spas ... kad je vodoinstalater Demir sredio cesmu gleda Asi onako 'pokislu' i 'jede' ocima

- Dok su pobrojali sve nesretne duse, Sarmina pjesma se zavrsila, ajme majko! Zaredali ih k'o na traci!

-Melek tupaca! Uprska stvar izmedju Demira i Asi, mislim da je to uradila namjerno,

Dok je cijela Antakya i čak Asina obitelj 40 dana vjerovala u glupost od zaruka Asi + Ali, Melek je znala da je to farsa, naime ona je bila tih 40 dana sa abijem u Parizu i tražila prsten i vjenčanicu za Asi.

To što sumnja u osjećaje Ali -> Asi, ima temelja...al za Asi ne
ako imaš broj vodoinstalatera, baš mi treba jedan ... sarmica pjeva, to joj jedino ostalo. ali pokazala je više "kičme i poštenja" od tako "poštene i fine" melek, koja je namjerno ono uradila, naravno. mene prosto iznenađuje njen "novi karakter". ali my mom je to rekla za melek ONOG TRENA KAD SE ALIBEY UOPĆE POJAVIO! kaže ona - vidi ove lude melek, degutantno se smiješi aliju, nabacuje mu se očigledno, a on ne zna niti da ona postoji ... imat će asi tu velikih problema. melek će bit problem. ... vidim da žena od blizu 60g. ipak ima iskustva, mama, moram te češće poslušat.

Quote:
monimalu kaže: Pogledaj post
Demirova cuvena: 'Ne mogu shvatiti dok dobro ne pokisnem, to je moj nacin zivota, prepustam se kisi.
njegova antologijska. kao ona ihsanova. svako ima tako jednu rečenicu. trebalo bi ih skupiti.

Quote:
hajat kaže: Pogledaj post
1.doganovci su imali veceru u svom krugu
sjajna atmosfera ... jedino namik sretan i veseo!

Quote:
skorpion1 kaže: Pogledaj post
zeziceeee, - kao i uvijek
marieisabel - a lijepo asi večeras secira demira, ma ona je moja kraljica, nema joj ravne, iako demir - je demir
minka - fotke , šešir dol, pogotovo ona na kojoj demir pokazuje zube, - ma izgrist ću te, ma ubit ću te, neponovljiv je kad poludi, pravo muško, aaaaa
potpis škorpi. na tvoj dio i na dio di potpisuješ ostale. demir ljut, šta da ti kažem ...

Quote:
mariana7 kaže: Pogledaj post
MinaCure bez vas i vaših slikica, gifova, postova i istraživanja ne da gledanje Asi ne bi bilo isto nego jednostavno ne bi bilo.
Quote:
mariana7 kaže: Pogledaj post
Asi je jučer složila više pametnih izjava nego u zadnjih pet serija. Svak od njih se bori sa tim nekim ponosom iako bi ga najrađe u mp3 posalo i skočio na ono drugo.

Aslan od kada je smirio svoju sajko kiljer fazu lik mi je sve draži i draži.
U svojoj osnovi nosi djetinju oduševljenost sitnicama i uvijek puca u glavu.

Prvo krađa duda, pa sada oraha a obitelj za njim već 20-ak godna plaća orahe i svi žive u blaženom neznanju.

To su one male stvari koje čine obitelj, sitne šale i uspomene koje tvore vezivno tkivo između pojedinaca koji su povezani na više od jednog načina.

Aslanove suze i njegovo gledanje Sarmašik plakata kada ga Suhejla prekida su tako dobro pokazale tu njegovu unutarnju borbu sa ljubavlju i osjećajem dužnosti prema obitelji.

Za razliku od njega Melek nema osjećaja za nikog nego za osjećaj zaljubljenosti. Ima rezoniranje debila.
tešekurler dženem. potpis na ovo.
Quote:
lili prvic kaže: Pogledaj post
ali prijevod su malo fulali.a njega mi je bilo malo zao jer ipak je to murat
haha. ovo zadnje! vrh.
Quote:
mrvica 1234 kaže: Pogledaj post
koliko demiru znači asi i koliko je ona za njega nešto posebno jučer je govorio melek (btw. koja mu je isto tako važna osoba kao i asi) ali se ne može u nikoga zaljubiti. pa čak ni u asi

demir jučer izgovorio legendarnu rečenicu (koja nažalost nije prevedena) ti si znala za koga si se udala, to kad razgovaraju na konjima,mislim to je tako jaki argument koji muškarci tako često koriste, pa tako i naš dragi demir, a on kao nije zano za koga se oženio, ali ne mogu se ja mijenjati, ja sam takav, a ti draga uzmi ili ostavi, kakva prilagodba.
potpis. ovo zadnje, znali su oni dobro tko su, zato su se i zaljubili, ali sada treba naći sredinu. sresti se negdje. valjda će se uskoro ihsan napit.

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
eh. ovaj multikvot mi opet pojeo barem 10 postova.
za pop***

GIF+PHOTO EKIPA - vrh vrhova!!!!

ema, asi69, oria - pojelo mi internetsko bespuće kvotinge. KISS za vas.
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Old 12.03.2011., 13:30   #9665
Quote:
tuba11 kaže: Pogledaj post
...
Bravo Asi!
Konačno je isplivao na površinu karakter neiskvarene cure. Vi koji ste unazad par dana pisali protiv Asi a u korist Demira, nadam se da ste uvidjeli grešku (kao i Demir).
Kao što reče D (između ostalog) volim da se moja buduća žena nikome ne da pokoriti pa čak ni meni.
Eto sada je vidio kako to izgleda (meni super).
Ma volim ja Demira samo što ga često ne shvaćam (ne bi ga ni u RL).
Sve u svemu jučerašnje epizode bez obzira što nije bilo hopa cupa jelte jedna od najboljih do sada.
Karakter neiskvarene cure??? Oprosti, ja se ne sjecam da je itko ovdje napisao je Asi pokvarena ili losa. Da je sumnjala nije nas proizvoljni zakljucak, to je sama jasno rekla.

A ovo drugo ... vidio je zenu s ex-zarucnikom, covjekom koji ga pokusava unistiti, a njegova zena to odlicno zna i pije kavu s njim ... u prvom trenutku svi bi reagirali kao on, pobjesnili i rekli wtf? I to u trenutku kad im je brak u krizi.

Sumnja na ubojstvo / sumnja na varanje? ... Kako god, drago mi je da je uvidio pravi razlog A/A sastanka, svkako ce bolje razumjeti Asi. Sad kad su oboje 'krivi', valjda ce se prije pomiriti.

Quote:
Tratincica83 kaže: Pogledaj post
...
Meni je problem Ziya&Gondza i Melek&Ali, neusporediv totalno.

Kao prvo Demir uopće nije odlučio da riješava taj problem. Demir se jednostavno zadesio u toj priči sasvim slučajno. Demri je vidio Gonđu i Ziyu kako šetaju. Navečer je nađe na čosku ulice kako stoji i plače. Ponudi joj prevoz kući, te joj kaže da mu ispriča u čemu je problem uz obećanje da nikome ništa neće reći. Demir ne dobije nikakav odgovor od Gonđa, ali zato sljedeći dan ugleda Ziyu u društvu drugih djevojaka, složi kockice i dobije odgovor na svoje pitanje. Odluči da malo zaprijeti Ziyi, kako bi ovaj jednostavno znao da se sa Gonđom ne smije više igrati. Sasvim korektno, bez da diže na noge cijelu porodicu i pravi halabuku. Posebno jer se sve to odvija kod njih na malo drugačiji način, te djevojke ne mogu tek tako da izlaze kako im je čejf.

Asi odluči da riješi sama problem između luđaka i maloumne djevojke. Totalno drugačija situacija. Ali je lik koji svaku sekundu koristi u kovanju plana kako da uništi Demira. Asi to naravno ne vidi, a to je i sama potvrdila kad je rekla Demiru da ne vjeruje da je Ali podmetnuo pušku. Onog momenta kada je vidjela da sa Melek ne može voditi razgovor te da je ova ne sluša, mislim da je ipak trebala taj problem podjeliti sa Demirom ili ako je već nije htjela da ga ne uzrujava, razgovarati sa Suhejlom. Ovdje je u pitanju pravi problem, jer Asi zna kakva je situacija sa Alijem i Demirom.
Ja ne znam šta je Asi uopće mislila da će postići razgovarajući sa Alijem....da će ovaj reći „haj važi Asi, neću više viđati Melek“ ...
Cijeli post! Dobro si nas podsjetila na situciju Demir/Ziya/Gonca i kako su se stvari odvijale.
I ja mislim da je izvana slicno, ali kad zagrebes ispod povrsine ... Ali je opasan, njemu nije cilj nisu ni Asi, ni Melek, nego Demir i kako ga unistiti.

Quote:
Oria kaže: Pogledaj post
moni, pronađi (sitne) razlike između tvog (kojeg skratih) i mog posta. ...
... ... ma tebe sam cekala! Ovo treba vidjeti, tesko je prepricati ...
monimalu is offline  
Old 12.03.2011., 13:31   #9666
našla nešto interesting

jučer nađem ovaj klipić (nije spojler) koji donosi poređenje 2 epizode (bolum 19 i 44), tj. monologe DEMIR & ASI. very interesting. za ekipu koja ne zna engleski, povadila sam naše prijevode i sastavila kolaž.

klip: http://www.youtube.com/watch?v=w-WHP...er_profilepage

<<<<<<<<<<<<<<<<<
FOTKE:











tu sam ja dodala the rečenicu od konobara!
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Old 12.03.2011., 13:43   #9667
Demir pobrkao lončiće. Tz, tz, tz.
Objasni ti njemu, Asi.





Tek sada idem čitati zaostatke, 6 stranica , moglo je i gore.
Oria is offline  
Old 12.03.2011., 13:48   #9668
Quote:
mina_jasmina kaže: Pogledaj post
...
melek, ta mene više nervira od alibeya. kod njega znaš na čemu si, ali kod nje ne znaš - u svakom momentu je spremna na novu laž, izmišljotinu, glumatanje zarad ostvarenja svog cilja. nepredvidljiva je u svojim postupcima, a to je čini opasnom. ...
bold ... bas napredvidljiva, jedan od gena koje dijeli s Aslanom ...

Quote:
mina_jasmina kaže: Pogledaj post
... poređenje 2 epizode (bolum 19 i 44), tj. monologe DEMIR & ASI. ...
http://www.youtube.com/watch?v=w-WHP...er_profilepage...
Sjajan klip Mina! Sto reci? Kako tumaciti Asino kasnjenje u shvacanju od 25 epizoda? (On je nju vec tada toliko volio.)
monimalu is offline  
Old 12.03.2011., 14:22   #9669
Quote:
mrvica 1234 kaže: Pogledaj post

ja mislim da demir nije krenuo po doručak, nego se odlučio kupiti peciva kad vidi onu djevojčicu kako odmah jede i ona ga je podsjetila na asi i onda odluči kupiti peciva
Za ovo se slazem

Za ovo drugo se ne slazem ne moze se stavljati u isti kos situacija gdje se Demir umijesao u situaciju Zye i Gonde sa Asinim mijesanjem situacije Alije i Melek jer postoji razlika ....Asi je bila zarucena za Alija ...da nije ova njezino mijesanje bio onda bilo na istoj razini sa Demirom...bez obzira sto ona voli Melek ipak je u toj prici i njezin bivsi zarucnik i zbog toga se nije trebala mijesati bez obzira sto ima dobre namjere...nema se tu sta cuditi da se te stvari krivo intrepetiraju ...ona je rekla Melek"Ti znas da smo mi bili zaruceni" i nakon toga ona zove Alija i kaze mu "Mi moramo razgovarati" i ova cuje wtf.... kao i ono "Ne vjerujem da je Ali to napravio" i slijedeca scena oni na kavi .....a pazi razvod je zbog pitanja povjerenja

Quote:
monimalu kaže: Pogledaj post

Usporedba G/Z i M/A ... Stvari su slicne, ali samo po tome sto je Demir htio pomoci njenoj sestri, a Asi njegovoj. Ali s obzirom na drustvo (kod njih - opcenito) mislim da Asi nije imala nikakvu sansu da preokrene Alijevu losu namjeru u dobru. Demir je kao musko mogao srediti stvar sa Ziyom, Asi ovdje nema sanse. Isto tako mislim da se Ziya i Ali nikako ne mogu staviti u isti kos. Ziya je bio preplaseni zenskaroscic, a Ali je kriminalac koji ne preza, puno je opasniji. Mislim da je ovo veliki problem i za samog Demira, tesko ce i on stati na kraj Aliju i Melek, ovako zatelebanoj.
Sto se ovog drugog tice Asi mu ne bi rekla ni kasnije zbog straha od njegove reakcije a mozda ga nije htijela ni zabrinjavati ....obadvoje su hebeni po pitanju kad treba zastiti onog drugog..... sto se tice tolerancije tu je Asi krivo shvatila Demira sto je i on sam kriv za to jer Asi ne zna sta D misli po pitanju prevare niti na sta se njegova tolerancija odnosila...uostalom lako je biti tolerantan prema nekome ako taj ne bode tvoje srce niti srce onoga za koga ti dises

Quote:
mina_jasmina kaže: Pogledaj post
melek, ta mene više nervira od alibeya. kod njega znaš na čemu si, ali kod nje ne znaš - u svakom momentu je spremna na novu laž, izmišljotinu, glumatanje zarad ostvarenja svog cilja.[B] nepredvidljiva je u svojim postupcima, a to je čini opasnom
[/QUOTE] Za ovo prvo se slazem koliko ta zenska mene iritira to je nenormalno

Quote:
mina_jasmina kaže: Pogledaj post
jučer nađem ovaj klipić (nije spojler) koji donosi poređenje 2 epizode (bolum 19 i 44), tj. monologe DEMIR & ASI. very interesting. za ekipu koja ne zna engleski, povadila sam naše prijevode i sastavila kolaž.
Kad je Asi ovo govorila meni je odmah pao napamet njegov monolog

@Oria

__________________
"Kada se dva pogleda sretnu u tisini to je poljubac dviju dusa koje se vole"

Drzat cu tvoju ruku ako se nebo srusi na nas... Pozdravili smo svoje nevolje bili smo spremni sagorjeti ....Ti si meni povjerena voljena moja...
MariaIsabella is offline  
Old 12.03.2011., 14:40   #9670
Ovo mi je jucer bilo najbolje:
Novi dan, svježina jutra...svježe obrijan mladić, zagledan, u iščekivanju. Odlučan pogled, a miran. Blag izraz lica odražava transparentnost njegove duše. I sva ljepota u jednostavnosti njegovog novog ruha najavljuje nešto NOVO.




Lijepa Asi. Prava Asi. Izgleda božanstveno, makar je u spavačici. Dostojanstvena i mirna. Izložena je pogledu i odgovara otvorenošću svog pogleda. Tek poluotvorena usta i jedno otkopčano dugme na spavačici šalju diskretan poziv: Tu sam, za tebe. Ljubavi, priđi mi bliže!






Kad su srca puna...i jedan mali zalogaj kruha što mi ga pružaš, bez riječi, bit će znak po kojem ćeš znati da te volim.
teresa is offline  
Old 12.03.2011., 14:41   #9671
"Koliko je znam covjek je ljubomoran na onoga koga voli" Bingo Asi dobro je znati prokuzi to onda
"Koliko znam nisi ljubomoran na onoga od koga zelis otici " (razvod) .... Asi kontaj, kontaj jos je tu nije otisao a ni postupak nije pokrenuti


Edit

Ja jos uvijek ne kuzim onaj dio kad je Melek rekla Aliju da je i Asi posumnjala kako je to Melek skuzila kad je Asi pred drugima branila Demira vise od same Melek

I jos jedna glupost kad Defne kaze Asi :"Demir nije dosao spavati kuci" nije dosao ali je nazvao svoju Asi i rekao joj to glupaco iako su pred razvodom

Asi i Demir kad su i najudaljeniji opet su si blizi nego Kerim i Defne u najboljim danima
__________________
"Kada se dva pogleda sretnu u tisini to je poljubac dviju dusa koje se vole"

Drzat cu tvoju ruku ako se nebo srusi na nas... Pozdravili smo svoje nevolje bili smo spremni sagorjeti ....Ti si meni povjerena voljena moja...

Zadnje uređivanje MariaIsabella : 12.03.2011. at 14:47.
MariaIsabella is offline  
Old 12.03.2011., 14:44   #9672
Ljuuudi, na stranicama nove tv pise u pon 55/71 a dosad je stajalo 105?! Jel to znaci da je stvarno ukidaju? Inace, i ja sam veeelika obozavateljica, non stop vas citam ali ne pisem jer vi svi to super obradite da se nema sto dodat.. pozdrav svima
Borovnica28 is offline  
Old 12.03.2011., 14:48   #9673
Quote:
laryca kaže: Pogledaj post
ŽIVOT JEDNOG IHSANA I NJEGOVE OBITELJI
...................
Kada se oženili stigla ih prolazna nesreća, kažu urokljivo oko.., a u dalekoj zemlji Hrv posebno se nestrpljjivo čekalo da se posokole po prvi put , zazivale su forumašice sve svece a posebno se molile božici rakije..
Ovo sam zaboravila komentirati. Modu samo reci Super!

Quote:
mariana7 kaže: Pogledaj post
1. Zašto prema meni nisi tako tolerantan?
2. Sada radiš ono za što mene optužuješ?
3. To je osjećaj koji najviše cijeniš ::::::: POVJERENJE::::::
4. Znaš koji je naš problem? Ne znamo razgovarati
5. Nisam znala da sebi pridaješ toliko važnosti
............i na kraju.........................
Zemlja nije na prodaju...........kao da je Minu poslušala ili njen post pročitala.....dočekala je da mu vrati za to što ju je stavio sa strane u pregovorima
Demir je priznao da je ljubomoran
Asi odmah suflira.............ljubomoran možeš biti samo na osobu koju voliš..........( slobodan prevod )
Eto danas Asi jednostavno
Post ti je prva liga. Sve si rekla u nekoliko recenica! A sto se tice ovog boldanog, citira cu Zezicu: On ce nju slati po caj! Aha!

Quote:
monimalu kaže: Pogledaj post
Ma Melek se zaljubila u kretena, nazalost. Nije problem samo njena blentava naivnost nego i zaljubljenost. Brat i tetka joj mogu tupiti danima, tjednima i godina o Aliju, ali nista nece djelovati na nju. Na sve sto joj Demir kaze, imat ce Alijev odgovor/opravdanje, da Demir to govori zbog ljubomore. Koliko dugo je vjerovala ovo za pusku? Pa ni dobrih par sati!
Demir kaze: 'Taj covjek nastoji uzeti sve sto imam, a moja naivna sestra to ne vidi!' Zar nije situacija za poludit'!?
Slazem se, najveci problem je njena zaljubljenost! Ne kazu dzabe: Ljubav je slijepa!


Quote:
whitelily kaže: Pogledaj post
i kraj ep ...al Alijeva faca , dobro ga je demir stukao ...il se namjerno zabio u drvo, da svi misle da nije toliki papak pa da je od udesa toliko masnica ....
Vidis to mi nije ni palo na pamet, ali kad malo razmislim moguce je. Kako da ne. Mislila sam, ljut je, brzo vozi, nije vidio. Ali kad je izaso iz auta nije se puno uplasio, izgledo je "normalno". Ljut ali ne i uplasen. Sta bi mu tek babo reko da je sazno da mu je sin pretucen. I ovako kad ga neko pita za razbijeno lice, moze reci da je od udarca pri udesu sa autom. To bi mi bilo logicno i pristaje uz Alija! Pohvala tebi dzenem za pomisao!


Quote:
duchessa kaže: Pogledaj post
Uradila je namjerno, nažalost (mislim na to nšto Asi uvaljuje u problem a to potkrepljuju i slijedeće činjenice:
Dok je cijela Antakya i čak Asina obitelj 40 dana vjerovala u glupost od zaruka Asi + Ali, Melek je znala da je to farsa, naime ona je bila tih 40 dana sa abijem u Parizu i tražila prsten i vjenčanicu za Asi.
Potpisujem! Za ovo sam cak bila zaboravila!

Quote:
whitelily kaže: Pogledaj post
@Zezica
@Gaga
@Oria gifovi
Hvala dzenem benem!


Quote:
MariaIsabella kaže: Pogledaj post
Jeste vi skuzili da fali dio scene kad su oni na koncertu

Jesam ja corava ili sta ovo je bilo na novoj

http://www.youtube.com/watch?v=tO1AB...el_video_title 8:32

a ovo je sa english subtitles
http://www.youtube.com/watch?v=zHJMKtRdOrI 4:35 ...ova scena od 4:53 nije bila ili je nisam vidila

Da u pravu si, ovo sto smo gledali na n ovoj - nije bilo onoga kad on nju pita, da li trazi nekoga ali umjesto toga je onaj covjek najavljivo dirigenticu. To opet nije bilo tamo sa engelskim prevodom!


Quote:
monimalu kaže: Pogledaj post
Fatma vs Neriman vs Suhejla ...... Pis nad pisevima!

ne mogu se prestati smijati ... ove tri su lude 100 na sat!
Bas su lude! Meni je Fatma najbolja, kako ona imitira Neriman! buahahaha


Quote:
mina_jasmina kaže: Pogledaj post
potpis i na 1. i na 2. ... defne je mislim završila ekonomiju. zamisli.
Zamislila! Hvala na potpisu

Quote:
mina_jasmina kaže: Pogledaj post
jučer nađem ovaj klipić (nije spojler) koji donosi poređenje 2 epizode (bolum 19 i 44), tj. monologe DEMIR & ASI. very interesting. za ekipu koja ne zna engleski, povadila sam naše prijevode i sastavila kolaž.
Cok cok interesantno! Doslovno isti razgovori! E sad da su jedno drugom to pricali bilo bi jos bolje! Slike za svu pohvalu!

Darija76, dobro dosla!

I dalje ekipa gifova i slika - svaka vam cast cure!
__________________
Dotaknuti nekoga znači dotaknuti mu dušu!
Gaga** is offline  
Old 12.03.2011., 14:53   #9674
Quote:
Gaga** kaže: Pogledaj post


Da u pravu si, ovo sto smo gledali na n ovoj - nije bilo onoga kad on nju pita, da li trazi nekoga ali umjesto toga je onaj covjek najavljivo dirigenticu. To opet nije bilo tamo sa engelskim prevodom!
Nije bilo zato sto su to samo isječci od Asi i Demir situacija a dirigent tu nije bio bitan u njihovoj shemi.... Ova scena sto su nasi izrezali ima u turskoj epizodi kao i ova sa dirigentom....Nemam pojma zasto su izrezali ali da je glupo ,glupo je
__________________
"Kada se dva pogleda sretnu u tisini to je poljubac dviju dusa koje se vole"

Drzat cu tvoju ruku ako se nebo srusi na nas... Pozdravili smo svoje nevolje bili smo spremni sagorjeti ....Ti si meni povjerena voljena moja...
MariaIsabella is offline  
Old 12.03.2011., 15:12   #9675
Ehhh da i ova 'dorucak' scena je bila malo malo . Prvo krenu s prepucavanjem tko moze vise pojesti pa lagano na bitnije teme.

D: Vidio sam curicu kako otkida kruh. Ista ti. Dugo nisam vidio takav tek.
A: Nisam zaboravila dane kada bi pojeo sve sarme. ...


Quote:
Borovnica28 kaže: Pogledaj post
Ljuuudi, na stranicama nove tv pise u pon 55/71 a dosad je stajalo 105?! Jel to znaci da je stvarno ukidaju? Inace, i ja sam veeelika obozavateljica, non stop vas citam ali ne pisem jer vi svi to super obradite da se nema sto dodat.. pozdrav svima
Nemoj puno vjerovati, non-stop mijenjaju.
monimalu is offline  
Old 12.03.2011., 15:14   #9676
Vajt, Asi62, moni, Gaga, zezica, mariana7, mina, i svi ostali, hvala vam svima na lijepim riječima. Drago mi je da vam se sviđaju gifovi.

Quote:
ema_kali kaže: Pogledaj post
Mada, moram reći, onaj Asin sastanak sa Alijem je čisti idiotizam. Asi je tu svjetski zeznula. Znam da je htjela najbolje, al jbg, totalno je krivo riješila taj problem. Trebala je reći Demiru, unatoč tome što znamo kako bi reagirao, pa nek se on gomba sa svojom glupom sestrom. Ovako je samo sebi natovarila problem na vrat..
I ja sam ovo pomislila, ali s obzirom da su oni tu situaciju brzo razjasnili, shvatila sam da je to samo poslužilo u pedagoške svrhe, kako si ti lijepo objasnila, što je, po meni, highlight sinoćnje epizode. (sada zanemari Neriman).

Quote:
ema_kali kaže: Pogledaj post
Pa kako je Asi pedagoški objasnila Demiru ''Što si pomislio kada si me vidio s Alijem? Posumnjao si u mene? Sada vidiš da je moguće posumnjati, čak i u nekoga koga voliš najviše na svijetu.'' Da, da. Demir se pokunjio tu, ponestalo mu argumeneta.
Quote:
mariana7 kaže: Pogledaj post
Ma ne paničarite bez veze
Quote:
whitelily kaže: Pogledaj post

i to za ukidanje ...molim vas nemojte više...kao što kažem po stoti put...nije Nova tv tako glupa, da ukine svoju najgledaniju seriju.....
Cure, držim vas za riječ.

Quote:
Zezica kaže: Pogledaj post
Petak je, duga epizoda. Puna očekivanja sam sjela na kauč, čekam brlju, čekam pomirenje....ma nema veze, meni je danas bila praznična epizoda!
Zezice, ne mislim na samo ovaj dio , nego cijeli tvoj post od sinoć mi je poseban, ako je to moguće. Ne znam objasniti zašto, ali ima neku komičnu ozbiljnost, i nasmije te i natjera na razmišljanje. Ja sam, inače, tvoje postove odlučila čitati po danu kad se mogu glasno i bez sustezanja smijati. Suzdržavam se od noćnog čitanja tvojih postova k'o Demir od bračnog seksa.

Quote:
mariana7 kaže: Pogledaj post

Dakle ovako izgleda rasprava o novoj shemi Nove Tv i o terminu Asi
Svi smo mi Demir Dogan.

Quote:
MariaIsabella kaže: Pogledaj post
@Oria

MI, možeš mi ovo malo objasniti. Želiš mi poručiti da me Demir čeka u krevetu? Inače, uzdamo se u tebe što se tiče izrezanih scena.

Vajt i mina, gledajući vaše slike sam se opet sjetila kakve grozne outfite je sinoć imala Asi. Šinjeli s predugim rukavima. Nju Demir stvarno voli.

Mina, za poređenje 19. i 44 epizode

teresa, naša mističarka, bravo, prelijepo.

Gledajući jučer vegetaciju, ne mogu zaključiti koje je godišnje doba. Ako su se Asi i Demir vjenačli u listopadu, koliko je vremena prošlo od toga, Prezeleno je sve za zimu, čak je i lišće na granama, je li moguće da su njihove zime tako blage? Ima li itko predodžbu koliko su oni već u braku? Bez konzumacije.

Što se tiče lošeg prijevoda, kad Asi i Demir razgovaraju na konjima o Melek, on joj kaže da sada zna da nije sam jer se i Asi brine o Melek. Naši su preveli: Znam da sam sam.
Oria is offline  
Old 12.03.2011., 15:20   #9677
Dobra mi je bila sinošnja epizoda, ali sam razočarana, ne zato što nije pao poljubac, nego jer Demir i Asi nisu raščlanili uzroke koji su bili povod za razvod. Dobro razjasniti stvari, čini mi se bitno da bi se mogla okrenuti nova stranica: spoznati, priznati, razumjeti, prihvatiti, moliti za oproštenje, oprostiti…pa tek onda idemo dalje. Kad je Demir pozvao Asi na večeru u svoju kuću, onda je jasno rekla da joj je žao zbog nekih stvari, a on ju je prekinuo s pomirdbenim riječima da je to prošlo, da trebaju zaboraviti itd. Takvo što jučer nisam vidjela. Nadam se da će biti u slijedećoj epizodi.
Po mom mišljenju, Asi je jučer napravila par kardinalnih pogrešaka, posebno u odlasku k Aliju u tajnosti i ponovno, inat zbog inata.

Quote:
Mariana: …imam osjećaj da je Demir stvarno prvo bio bijesan i da nije u nijednom trenutku pomislio da Asi nešto muti sa Alijem već je bio ljut i ljubomoran što njih dvoje uopće komuniciraju.
Upravo to! Nemaju što razgovarati. Asi uopće nije svjesna koliko je štete nanosi Demiru s Alijem.
Nikad mi Asi nije izgledala odvratnije nego jučer u onoj sceni kad se vraćala sa sastanka s Alijem, a Demir gledao za njom. Ispala je bijedno, u onoj sivoj haljini, sa zaglađenom frizurom i teškim cipelama.
I scena na konjima. Inat, pa opet inat. Prodat ću imanje, pa neću prodati, samo nek moja bude zadnja, da pokažem kako ja mogu ono što hoću. Takvom žene su same sebi patnja, jer im je njihova narav izvor trpljenja. Eto, ja tako vidim. Ništa od pametne i razborite Asi u tim scenama nisam vidjela.
Quote:
Tratinčica : Kao prvo Demir uopće nije odlučio da riješava taj problem. Demir se jednostavno zadesio u toj priči sasvim slučajno. Demir je vidio Gonđu i Ziyu kako šetaju. Navečer je nađe na čosku ulice kako stoji i plače. Ponudi joj prevoz kući, te joj kaže da mu ispriča u čemu je problem uz obećanje da nikome ništa neće reći. Demir ne dobije nikakav odgovor od Gonđa, ali zato sljedeći dan ugleda Ziyu u društvu drugih djevojaka, složi kockice i dobije odgovor na svoje pitanje. Odluči da malo zaprijeti Ziyi, kako bi ovaj jednostavno znao da se sa Gonđom ne smije više igrati. Sasvim korektno, bez da diže na noge cijelu porodicu i pravi halabuku.
Bitna razlika između Demirove intervencije u slučaju Ziya je ovo: on je neutralni promatrač, koji reagira u pravom trenutku prema osobi koja mu je važna za njezino dobro. Sistematičan je i dosljedan, osim Gonđe, razgovara sa Ziyom, privodi ga kao ženika, ha, ha… ali, na kraju postiže odličan rezultat.
U slučaju Asi-Ali-Melek, dok su još svježe Demirove patnje iz zatvora i vidjive posljedice svega toga u njihovom braku, k tomu još nezaboravljene Asine zaruke s Alijem, ona preko svega toga olako prelazi…sve u dobroj namjeri da se zauzme za Melek, da, ali potajno, da nitko ne sazna. I kasnije još predbaciti Demiru da je ljubomoran i da griješi u onome za što nju optužuje, tj. u povjerenju. Nije na istoj razini posumnjati da je Demir možda ipak ubojica i Demirova sumnja kad vidi svoju ženu ( bivšu Alijevu zaručnicu) s njim.
Ma ne, to je loše prikazano u jučerašnjoj episodi. Scenaristima je trebao povod za daljnji dijalog između Demira i Asi i Demirovo priznanje da je ljubomoran. To je u redu. Demir možda je ljubomoran, ali je u prvom redu ljut, s pravom, što se Asi nije prekinula u potpunosti vezu s Alijem.

Quote:
Tratinčica: Asi odluči da riješi sama problem između luđaka i maloumne djevojke. Totalno drugačija situacija. Ali je lik koji svaku sekundu koristi u kovanju plana kako da uništi Demira. Asi to naravno ne vidi, a to je i sama potvrdila kad je rekla Demiru da ne vjeruje da je Ali podmetnuo pušku. Onog momenta kada je vidjela da sa Melek ne može voditi razgovor te da je ova ne sluša, mislim da je ipak trebala taj problem podjeliti sa Demirom ili ako je već nije htjela da ga ne uzrujava, razgovarati sa Suhejlom. Ovdje je u pitanju pravi problem, jer Asi zna kakva je situacija sa Alijem i Demirom.
Ja ne znam šta je Asi uopće mislila da će postići razgovarajući sa Alijem....da će ovaj reći „haj važi Asi, neću više viđati Melek“
Nije ništa nije razmišljala, a kamoli da je mislila o Demiru, bila je samouvjerena i preuzetna. Mislila je kako ona sve može, a ispala je glupa. Mislim da scenaristi ubacuju takve scene zbog dinamike serije, ali meni se čini kao promašaj.
teresa is offline  
Old 12.03.2011., 15:21   #9678
Quote:
Tratincica83 kaže: Pogledaj post
Mrvice, ja nazalost opet imam primjedbu na tvoj post, i nadam se da mi ne zamjeraš.

Meni je problem Ziya&Gondza i Melek&Ali, neusporediv totalno.

Kao prvo Demir uopće nije odlučio da riješava taj problem. Demir se jednostavno zadesio u toj priči sasvim slučajno. Demri je vidio Gonđu i Ziyu kako šetaju. Navečer je nađe na čosku ulice kako stoji i plače. Ponudi joj prevoz kući, te joj kaže da mu ispriča u čemu je problem uz obećanje da nikome ništa neće reći. Demir ne dobije nikakav odgovor od Gonđa, ali zato sljedeći dan ugleda Ziyu u društvu drugih djevojaka, složi kockice i dobije odgovor na svoje pitanje. Odluči da malo zaprijeti Ziyi, kako bi ovaj jednostavno znao da se sa Gonđom ne smije više igrati. Sasvim korektno, bez da diže na noge cijelu porodicu i pravi halabuku. Posebno jer se sve to odvija kod njih na malo drugačiji način, te djevojke ne mogu tek tako da izlaze kako im je čejf.

Asi odluči da riješi sama problem između luđaka i maloumne djevojke. Totalno drugačija situacija. Ali je lik koji svaku sekundu koristi u kovanju plana kako da uništi Demira. Asi to naravno ne vidi, a to je i sama potvrdila kad je rekla Demiru da ne vjeruje da je Ali podmetnuo pušku. Onog momenta kada je vidjela da sa Melek ne može voditi razgovor te da je ova ne sluša, mislim da je ipak trebala taj problem podjeliti sa Demirom ili ako je već nije htjela da ga ne uzrujava, razgovarati sa Suhejlom. Ovdje je u pitanju pravi problem, jer Asi zna kakva je situacija sa Alijem i Demirom.
Ja ne znam šta je Asi uopće mislila da će postići razgovarajući sa Alijem....da će ovaj reći „haj važi Asi, neću više viđati Melek“

Koljega sviđa mi se tvoj mišljennje u vezi Aslana
zato služi forum za raspravu, normalno ima nas ovdje koje mislimo da sve možemo same i da nam muškarci za rješavanje problema ne trebaju, oni su nam partneri, normalno ima i onih koje će uvijek potražiti mušku pomoć i to je isto tako u redu. zato mi i drugačije gledamo i drugačije razmišljamo i znala sam da će biti primjedbe da oni nisu isti, ali ruku na srce, ponovo pogledala i demiru se sviđala asina reakcija na situaciju melek kad joj se na rijeci pokušava ispričati i on govori do sad sam se za melek uvijek brinuo samo ja, a zaboravio sam da si ti sad tu. on je isto tako ponosan na takvu asi, koja ide rješavati probleme, pa asi mu je ogradu rušila, zna on nju i upravu takvu asi voli. muškarci na prvu najčešće padaju na žene tipa defne koje su slabe, nemoćne, ali vidimo što se na kraju događa,(normalno ne uvijek) takvih žena kao asi se boje, ali ih cijene, poštuju i doživotno vole, to je razlika. tako demir nikad ne bi mogao s djevokom tipa defne, on treba izazov, kao što je rekao, mora biti prkosna, koja će prkositi i meni.

vidiš meni je osobno G/Z ozbiljnija situacija, em je tu gondža koja je puno mlađa nego melek, em je očito u depresiji.(plače, šuti) što bi bilo da se gondža ubila, da li bi bar djelomično bio kriv demir koji je šutio. ja mislim da bi bio, jer da je upozorio to se vjerovatno onda ne bi desilo. na ovu priču ovaku gledamo jer ima sretan kraj, a mogla je veoma lako imati nesretan kraj.

ovdje, samo je bilo pitanje kad će ga demir pretući prije ili kasnije, nikome se ništa nije moglo dogoditi. jedino što je melek da je pametnija nego što je lijepo mogla iz toga izvući i svi sretni i zadovoljni.demir bi i dalje imao lijepu slikicu o svojoj slatkoj i dragoj sestrici.

asi nije rekla da ne vjeruje da je ali podmetnu pušku nego je rekla nije moguće, a to isto govori i melek, njegova sestra. da asi vjeruje aliju, da li misliš da bi išla razgovarati s njim, zašto? samo ovim razgovorom pokazuje da mu ne vjeruje i da misli da ima loše namjere, to je i demir nakon prospane noći razumio.

teresa, zašto nećeš razumijeti da asi nije defne, da ona nikad neće živjeti u sjeni muškarca, nikada, ona je samuvjerena, poduzetna, ponosna, sigurno nije glupa i nije ispala glupa, jučer je bila asina epizoda, ona odrasta u zrelu osobu, koja zrelo razmišlja i to govori, i polako prisiljava demira i da on počne govoriti. asi spašava njihov brak, a ne demir, i zato u pol glasa govori, uzalud mi trud, ali nije asi nije, demiru treba malo dulje, ali voli on tebe.

da teresa ljubomora je nedostatak vjerovanja, nedostatak povjerenja, ona kad govori da isto radi on njoj za što je nju orkivljavao ne misli o razlogu nego o nedostatku vjerovanja i nedostaku povjerenja i normalno nakon toga demir sjedne i razmisli i zato drugi dan nastavlja razgovor jer zna da je asi u pravu.

Zadnje uređivanje mrvica 1234 : 12.03.2011. at 15:32.
mrvica 1234 is offline  
Old 12.03.2011., 15:23   #9679
Ovo je se odnosilo dusice na tvoje gifove.... Zar nisi rekla da sam ga ja najvise zasluzila pa valjda onda ceka mene

Za ovo dr radim na tome jer je to jako bitno
__________________
"Kada se dva pogleda sretnu u tisini to je poljubac dviju dusa koje se vole"

Drzat cu tvoju ruku ako se nebo srusi na nas... Pozdravili smo svoje nevolje bili smo spremni sagorjeti ....Ti si meni povjerena voljena moja...
MariaIsabella is offline  
Old 12.03.2011., 15:28   #9680
minka dobar klip i poredjenje
tereza vidno da si visila na temi religija i duhovno svaki tvoj post zraci time i to mi se svidja.samo sto sam ja i materialista i realista i hedonista pa mi se svidjaju nenormalno i minkini postovi
cure svidjaju se meni i ostali samo minka i tereza su ono extra za mene(nemojte me sad ubit)

a sad sto se tice ukidanja asi mislim da je tu i problem gledanosti drugih emisija
evo jedan primjer u slovackoj gdje je seha naravno najgledanija od svih kanala i vijesti i svega
i sta se desilo mjesto u pocetku sto su davali svaki dan devedeset min uni je skracuju
na 45 minuta.zasto
i meni nije bilo jasno
al neki dan na netu procitah intervju s direktoricom tv kuce koja daje markizu
problem je sto sve one domace relacije i serije padaju u vodu i glumci se jako bune jer ce ostati bez posla
a znate lobi svugdje funguje
eto to je problem valjda i u hrvatskoj pobojali se da ne ostanu bez posla
__________________
MBD
Варенька
oči mu sijaju koliko je želi, glupača jedna glupa, samo što Fikret ne želi samo da ona bude njegova, već da on bude njen, a to tuka nije mogla da razume (by red)
hajat is online now  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:41.