Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba

Glazba Rock around the clock
Podforumi: Play liste, Stvaranje glazbe, Zabavna glazba, Gitaristički kutak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.12.2016., 03:34   #761
Probao sam i ja to sranje sa infografikom, ali ne radi na profilima koji su banani (iako i dalje skroblam bez problema).
__________________
Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sewn shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Lord of Terror is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2016., 21:15   #762
ti si banan vec 2 god
Mortiis is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2016., 07:06   #763
Nazalost.

Ali kazem, normalo skroblam do dana danasnjeg jer iako baniran racun nije u potpunosti deaktiviran. Samo sto nikako ne mogu do tih podataka putem njihovog sucelja...
__________________
Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sewn shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Lord of Terror is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2016., 19:00   #764
jbg salji im emailove da te odbaniraju...napisi im da je bilo i vise nego dosta koliko si dugo baniran haha
Mortiis is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2016., 04:52   #765
Hahaha, vidit cu, mozda i budem ako forum ikada proradi opet.
__________________
Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sewn shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Lord of Terror is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2017., 19:07   #766
dobro kaj čovjek treba radit na lastefemu da bi dobio ban?
__________________
Liberté, égalité, jebalité

Tko god da mi je ukrao antidepresive, nadam se da je sad sretan
Puky Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 10:50   #767
hahah dođen ja nakon sto godina sa laptopa na last fm i vidin da je hvata šta mi je otac sluša na kompu
__________________
And peace all around may be your fortune.
Ostat ćemo sami ti i ja u svijetu kome rod i ne treba
Nevera is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 19:07   #768
Quote:
Nevera HC kaže: Pogledaj post
hahah dođen ja nakon sto godina sa laptopa na last fm i vidin da je hvata šta mi je otac sluša na kompu
tak ja imam nekolko desetaka skroblova dok mi je stara sjela za komp. slušala je Bacha i Mozarta
__________________
Liberté, égalité, jebalité

Tko god da mi je ukrao antidepresive, nadam se da je sad sretan
Puky Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2017., 16:20   #769
Meni je baš bezveze što nisu sad u siječnju, kad je infografika još uvijek dostupna, ubacili i statistiku iz prosinca
Rakkatakka is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2017., 17:37   #770
to je i meni cudno da su u obzir uzeli samo prvih 11 mjeseci
Mortiis is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 03:04   #771
Quote:
pukylly kaže: Pogledaj post
tak ja imam nekolko desetaka skroblova dok mi je stara sjela za komp. slušala je Bacha i Mozarta
Ako ne zajebavas onda tvoja playlista ima srece, ja bi vjerojatno zatekao Seku Aleksic.

Quote:
pukylly kaže: Pogledaj post
dobro kaj čovjek treba radit na lastefemu da bi dobio ban?
Postati na njihovim sluzbenim forumima.
__________________
Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sewn shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Lord of Terror is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 11:07   #772
postao sam i ja milijun puta,pogotovo kad neke stvari nisu radile kako trebaju..pa je sve bilo ok
Mortiis is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 16:05   #773
Quote:
Lord of Terror kaže: Pogledaj post
Ako ne zajebavas onda tvoja playlista ima srece, ja bi vjerojatno zatekao Seku Aleksic.
dobro, jednom davno, bila je to 2008. našle su se Gazde, Bekrije, pa i Donna Ares. Tad sam komp dijelio s bratom i posebno sam isključivao scrobbler kad bi završio. Desilo se jednom da zaboravim.
__________________
Liberté, égalité, jebalité

Tko god da mi je ukrao antidepresive, nadam se da je sad sretan
Puky Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 19:51   #774
i ja imam scrobler na drugom kompu kojeg je zena znala koristit,pa je znala nekad slusat u winampu nesto pa mi se scroblalo,pa morao stavit da se scrobler neukljucuje automatski...
Mortiis is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2017., 12:15   #775
uveli sada i onaj weekly

Mortiis is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2017., 16:52   #776
Quote:
Mortiis kaže: Pogledaj post
uveli sada i onaj weekly

fora stvar, meni se osobno više sviđa taj novi last.fm nego stari.
žajo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2017., 19:50   #777
meni čak i smeta kaj na search ti više ne nudi pronađene opcije kak tipkaš naziv, moraš baš kliknut pa da ti izbaci sve kaj je pronašao
__________________
Liberté, égalité, jebalité

Tko god da mi je ukrao antidepresive, nadam se da je sad sretan
Puky Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2017., 20:58   #778
Quote:
pukylly kaže: Pogledaj post
meni čak i smeta kaj na search ti više ne nudi pronađene opcije kak tipkaš naziv, moraš baš kliknut pa da ti izbaci sve kaj je pronašao
nisam ni skužil da su to ukinuli, šteta trebali su ostavit.
žajo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2017., 12:48   #779
oho vraceno je i ono kad odete na neki bend pa vam prikaze koliko vasih ''prijatelja'' to slusa..pa se moze i kliknit pa pokaze za svakog ''prijatelja'' kloliko puta je to slusao..
to mi je bila uvijek jebena stvar i jako mi je falila..

Mortiis is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2017., 20:58   #780
Eto, svake godine nesto vrate nazad. Za par godina bude ponovno kao sto je i bilo.
__________________
Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sewn shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Lord of Terror is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:03.