Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba > Play liste

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.07.2015., 10:32   #961
Posteri/članci

Pozdrav! ima nekog da kojim slučajem prodaje k-pop postere koji su bili objavljeni u različitim magazinima? Barem da znate nekog da ima višak i da im ne treba ili tako nešto...članci su također uključeni!
Eronel is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2015., 13:39   #962
Ova tema nikako da živne...netko zainteresiran za k-pop party 31.10 u Zagrebu?
MorningSun is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2015., 16:52   #963
Quote:
MorningSun kaže: Pogledaj post
Ova tema nikako da živne...netko zainteresiran za k-pop party 31.10 u Zagrebu?
ja idem... stalna sam postava na tim partyjima.
__________________
~ Why am I not like the wind, like the mist; why are there no feathers that float up to the sky? ~
sancchan is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2015., 02:33   #964
f(x) - 4 Walls

Dok ef eks postoji život ima smisla.
__________________
*
Šlus is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2015., 23:32   #965
Quote:
Eronel kaže: Pogledaj post
Pozdrav! ima nekog da kojim slučajem prodaje k-pop postere koji su bili objavljeni u različitim magazinima? Barem da znate nekog da ima višak i da im ne treba ili tako nešto...članci su također uključeni!
Bilo koje grupe ili...? Imam jedno desetak postera različitih grupa.

___________________________________________

Prati li netko Junsua? Sto mislite o XIA - Yesterday i OeO
Waegukin is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2016., 16:48   #966
Quote:
Šlus kaže: Pogledaj post
Dok ef eks postoji život ima smisla.
Upravo to!

Quote:
Waegukin kaže: Pogledaj post
Sto mislite o XIA - Yesterday i OeO
Yesterday je nice, dobri lyrics, njegov glas paše uz ovakav stil glazbe. Oeo... meh.

Quote:
Eronel kaže: Pogledaj post
Pozdrav! ima nekog da kojim slučajem prodaje k-pop postere koji su bili objavljeni u različitim magazinima? Barem da znate nekog da ima višak i da im ne treba ili tako nešto...članci su također uključeni!
Super pitanje! Jel itko zna gdje se može doći do postera online možda?
Npr poster Sung Sikyung-a i Donghyun Kim-a (UFC). Doduše više nisam curica da bih imala postere povješane po zidovima, but hey, I need a bit of Ballad King and Stungun in my life ...and in my bedroom.
EllyTheDreamer is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2016., 15:32   #967
Kad smo vec kod postera:
GOT7 1st concert Fly in Seoul 2nd Poster is Released!
EllyTheDreamer is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2016., 16:24   #968
Pozdrav svima! Ne znam je li ovaj thread još uopće na životu...?
Ali ipak da pokušam. Odlučih po prvi put kupiti kpop album pa me zanima koje biste mi shopove preporučili (naravno online)? Upoznata sam s nekima, ali mene interesira kakva iskustva konkretno ljudi iz Hrvatske imaju s njima?
Posebice ako bih zaobišla EMS (jer još uvijek namjeravam jesti nešto narednih mjesec dana)?

*u obzir dolaze samo shopovi čija prodaja ulazi u official charts (kpoptown, kpopmart...)
Jung Hoseok is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2016., 23:09   #969
Quote:
Jung Hoseok kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima! Ne znam je li ovaj thread još uopće na životu...?
Ali ipak da pokušam. Odlučih po prvi put kupiti kpop album pa me zanima koje biste mi shopove preporučili (naravno online)? Upoznata sam s nekima, ali mene interesira kakva iskustva konkretno ljudi iz Hrvatske imaju s njima?
Posebice ako bih zaobišla EMS (jer još uvijek namjeravam jesti nešto narednih mjesec dana)?

*u obzir dolaze samo shopovi čija prodaja ulazi u official charts (kpoptown, kpopmart...)
mozda je malo kasno, al eto...
ja sam narucivala s catchopcd.net (racuna se na Hanteo i Gaon chart-u) i ktown4u (Hanteo, mozda jos koji chart, al su definitivno official), obe stranice su mi bile super, obicno bi usporedila cijene pa vidila gdje je jeftinije (cesto su vrlo slicne cijene)
s ktown4u nisam nikad uzimala shipping bez tracking-a (onaj najjeftiniji), al na catchopcd jesam, nikakvih problema nije bilo, uvijek bi mi paketi dosli unutar dva tjedna
ako se odlucis na catchopcd.net, ako se prijavis kroz ovaj link, dobit ces popust https://www.catchopcd.net/modules/so....php?uid=790-0
LucyKpop is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2016., 22:50   #970
https://www.youtube.com/watch?v=OO0VYB7Q0OU

https://www.youtube.com/watch?v=--zku6TB5NY
faros22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2017., 13:28   #971


putnikbroj is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2018., 22:16   #972


Ceka se comeback-as kraljica,koji bi trebao bit za koji tjedan navodno.

Inace,meni su omiljeni K.A.R.D. i Blackpink.Pristin sa Wee woo je presladak,mada koji breakdown u pjesmi je trebao da postane jos bolja,ovako je malo jednolicna ,iako je catchy.
blackkeys18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2018., 17:58   #973


U jedan dan oko 8 milja,trendira ko #1 u koreji
blackkeys18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2018., 16:12   #974
Bump

pomele sve, #opet

regdor toille is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2018., 00:11   #975
Ludnica su te grupe za koje "nitko" ne zna da postoje, a prvi dan na youtube imaju preko 20-30 milijuna pregleda.
gareton is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2018., 13:50   #976
made^i_n^asia
__________________
Don’t be a follower be a student!
osaki ni douzo!-ie ie douzo osaki ni!
rokurota is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2018., 16:47   #977
Trebam MV za kiss and make up.
Quote:
ZOU kaže: Pogledaj post
prošli tjedan su bili oni iz BTS kod Grahama i svi komentari su bili svršavanje na te dosadne lutke. Nije mi to nimalo jasno. :ka va:
A sta bi tribali,bit ludi i izvodit pizdarije ko attention seeking ameri onda bi reka da se namecu.
Nisam inace fan kpop boy grupa,vise girl ...al sta je je,zahvalan sam BTSu jer sire kpop .naravno,cudno mi je bilo to koliko mediji pisu o njima (tipa billboard),kad je twice npr. Uvik bio tu negdi po viewsima sa BTSom , kao i blackpink.
Quote:
gareton kaže: Pogledaj post
korejskih pop grupa:tr ep:

BTS, Blackpink su iz Južne Koreje

Meni je fascinatno kada globalno razvikani glazbenih ( svi ga znaju pušta se na svim radio postajama), prvi dan dosegne, uvrh glave do 10 milijuna pregleda, a onda se pojavi nekakva grupa za koju "nitko" ne zna da postoji i prvi dan preko 30 milijuna pregleda
Hehe kpop industrija je puno razvijenija nego sto to neki anti kpop zapadnjaci misle. Fanovi ustvari podupiru ne samo pogledima na youtubeu, nego i kupujuci albume,official lightstickove itd. ,lojalni su. Vizualizacija,spotovi,koreografije i glasovne mogucnosti privlace,its a fact.

Evo jedan primjer sto kazes za poglede na ytu

Debut pjesma ove grupe(znaci rookie grupa!),izbaceno na yt prije 6 sati..preko 2 mil. Viewsa



Gledam u kpop fan grupi,jedan narucio odma 5 istih(mini) albuma ove grupe,sto ga izaslo 180 dolara.
blackkeys18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2018., 17:19   #978
Ali ti pregledi su često džabe, koliko se grupa s velikim brojem pregleda iz kpopa raspalo pa odu na hiatus pa ovo pa ono etc. da je to do yt pregleda onda bi svi živjeli bolje, njima je glavna stvar da dobro prodaju u svojoj zemlji u Koreji jer ako to ne funkcionira onda, koliko sam ja skužio, i ne žive baš tako dobro.

Ali danas je to puno naprednije nego prije par god. a ovo zapravo i jest prvi pravi val koji prelazi i na zapad sa btsom, bp itd. Iako je i prije bilo tu i tamo nekih pjesama od solo artista iz kpop svijeta, tipa CL, Gdragon sa Skrillexom i Diplom ili Hyuna itd.
PhillHeath is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2018., 10:21   #979
Meni su svi ti kpop bendovi previše umjetni. Ne mislim sad na fizički izgled vec na cijelu auru, energiju koju ti bendovi salju. Iako nisam nešto previše upucena u kpop, ipak imam dojam da svi ti članovi odu na audiciju od izdavačke kuce, recording label spoji 4-10 ljudi koji dobro izgledaju i to je to.
Od svih tih silnih invazija kpop-a sam vidjela samo da plešu i ponašaju ko lutke. Iako je zapadnjačka kultura ošla u krivom smjeru svejedno postoji barem nekakva različitost. Imaš Adele koja nije klasicna ljepotica, imas Gagu koja se probila sa svime osim sa savršenim izgledom, Ed Sheeran, Nicki, bad bitch poput Rihanne. Barem si osoba može nac nešto što mu paše.
MissMusica is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2018., 12:47   #980
Quote:
MissMusica kaže: Pogledaj post
Meni su svi ti kpop bendovi previše umjetni. Ne mislim sad na fizički izgled vec na cijelu auru, energiju koju ti bendovi salju. Iako nisam nešto previše upucena u kpop, ipak imam dojam da svi ti članovi odu na audiciju od izdavačke kuce, recording label spoji 4-10 ljudi koji dobro izgledaju i to je to.
Od svih tih silnih invazija kpop-a sam vidjela samo da plešu i ponašaju ko lutke. Iako je zapadnjačka kultura ošla u krivom smjeru svejedno postoji barem nekakva različitost. Imaš Adele koja nije klasicna ljepotica, imas Gagu koja se probila sa svime osim sa savršenim izgledom, Ed Sheeran, Nicki, bad bitch poput Rihanne. Barem si osoba može nac nešto što mu paše.
Upravo to. a i pjesme koliko sam čula su takav bljuzgavi pop da bi se toga i Britney Spears posramila. Doslovno ne možeš nikoga razlikovati osim po spolu svi se ponašaju ko jedan. Tako da apsolutno ne razumijem čime je kpop dospio i na zapad.
ZOU is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:27.