Natrag   Forum.hr > Društvo > Religija

Religija Religija u društvu
Podforum: Teologija i religijska praksa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.04.2007., 12:01   #161
Živjelo ne znanje!
__________________
/|\
vladdelucius is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2007., 12:09   #162
Quote:
vladdelucius kaže: Pogledaj post
Živjelo ne znanje!
Neznanje? Ne-znanje? Ne znanje? Gur-đi-jev?
Zašto onda koristite "ne" kada vam je zabranjeno koristiti ga? Htjeli bi se fukati a da vam ne uđe?
To je kao kada vegetarijanci ne jedu meso, ali mogu malo piletine. Samo malo...
Borut011 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2007., 12:16   #163
Nisi shvatio što sam htio reć. Očekivano ali totalno nebitno.
__________________
/|\
vladdelucius is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2007., 12:37   #164
Quote:
vladdelucius kaže: Pogledaj post
Nisi shvatio što sam htio reć. Očekivano ali totalno nebitno.
Rekao si ne znanje. Nije to gramatička greška. Znam da nije. Gurđijev ne dozvoljava upotrebu negacije.
Borut011 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2007., 19:39   #165
bilo ti je nedavno na Istrazi,prizivanje demona uništilo cijelu obitelj...(kćer im je bila povućena i počela se baviti prizivanjem demona i sotonizmom,nakon nekog vremena počinila je samoubojstvo,njezin brat veoma dobro stojeći i otac 4 djece,završio je u bolnici u Vrapču,a on i njegova majka ponavljali su da im je netko u kući i da ga se strašno boje,no njihov otac ništa nije vidio,na kraju je majka ubila sina i završila u umobolnici,a otac je ostao sam),spiritualni sotonizam kakvog Vladdelucius zastupa proizašao je iz onog standardnog odnosno tradicionalnog u kojem se žrtvuju životinje i ljudi,vrijeđa Isusa i naziva ga se kopiletom i vrijeđa Boga,a Demoni nisu dobre vile koje kad prizoveš i spune želju,jedini(gadan,ali pravi)način je preko Goetie prizvati demona,odnosno nasilno ga evocirati(stvoriti) i oko sebe napraviti brdo zaštitnioh krugova koji bi te štitili od njega,i onda nakon mukotrpne borbe,ako si dobar i iskusan mag vezati ga za sebe,inače ode glava,kako Vladdelucius priča da demona možeš invocirati ako stvarno jako i čvrsto vjeruješ u to,...moj odgovor je ..u noći zamisli da ti netko soji u kutu sobe,i tako u to vjeruj jako čvrsto,nakon nekog vremena ćeš stvarno vidjeti nešto
Syon is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2007., 02:08   #166
Quote:
Syon kaže: Pogledaj post
bilo ti je nedavno na Istrazi,prizivanje demona uništilo cijelu obitelj...(kćer im je bila povućena i počela se baviti prizivanjem demona i sotonizmom,nakon nekog vremena počinila je samoubojstvo,njezin brat veoma dobro stojeći i otac 4 djece,završio je u bolnici u Vrapču,a on i njegova majka ponavljali su da im je netko u kući i da ga se strašno boje,no njihov otac ništa nije vidio,na kraju je majka ubila sina i završila u umobolnici,a otac je ostao sam),spiritualni sotonizam kakvog Vladdelucius zastupa proizašao je iz onog standardnog odnosno tradicionalnog u kojem se žrtvuju životinje i ljudi,vrijeđa Isusa i naziva ga se kopiletom i vrijeđa Boga,a Demoni nisu dobre vile koje kad prizoveš i spune želju,jedini(gadan,ali pravi)način je preko Goetie prizvati demona,odnosno nasilno ga evocirati(stvoriti) i oko sebe napraviti brdo zaštitnioh krugova koji bi te štitili od njega,i onda nakon mukotrpne borbe,ako si dobar i iskusan mag vezati ga za sebe,inače ode glava,kako Vladdelucius priča da demona možeš invocirati ako stvarno jako i čvrsto vjeruješ u to,...moj odgovor je ..u noći zamisli da ti netko soji u kutu sobe,i tako u to vjeruj jako čvrsto,nakon nekog vremena ćeš stvarno vidjeti nešto
Velika je razlika što ti ovo navedeno govoriš jer si pročitao iz neke (kršćanske) knjige; a ja govorim iz iskustva.
__________________
/|\
vladdelucius is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2007., 09:38   #167
Quote:
Syon kaže: Pogledaj post
bilo ti je nedavno na Istrazi,prizivanje demona uništilo cijelu obitelj...(kćer im je bila povućena i počela se baviti prizivanjem demona i sotonizmom,nakon nekog vremena počinila je samoubojstvo,njezin brat veoma dobro stojeći i otac 4 djece,završio je u bolnici u Vrapču,a on i njegova majka ponavljali su da im je netko u kući i da ga se strašno boje,no njihov otac ništa nije vidio,na kraju je majka ubila sina i završila u umobolnici,a otac je ostao sam)
Nije.
__________________
Tak si kaj pes!
Prasec is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2007., 12:55   #168
Quote:
vladdelucius kaže: Pogledaj post
Velika je razlika što ti ovo navedeno govoriš jer si pročitao iz neke (kršćanske) knjige; a ja govorim iz iskustva.
nisam pročitao iz nikakve krščanske knjige,...odmah sam vas prokužio,kad bih pitao dali netko želi samnom izvesti ritual svi bi me ignorirali
Syon is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:11.