Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Pogledaj rezultate ankete: Koji vam je anticelulitni preparat dao najbolje rezultate?
. 0 0%
. 0 0%
Glasovatelji: 0. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.03.2004., 20:00   #101
Quote:
Crow Jane kaže:
Ja sam zadovoljna novim Vichijem!

Potrošila prvu bočicu i vidi se

Naravno, svjesne smo činjenice da firme ne bi imale od čeg živjet kad bi nešto STVARNO djelovalo na celulit
i ja zadovoljna
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2004., 22:55   #102
Quote:
pink_cat kaže:
ja ju kombiniram sa masažnom kremom protiv celulita i peeling gelom za tuširanje i isto ko Annie, nakon tjedan dana. ja sam skroz bila u šoku, stvarno se celulit smanjio. . A moram napomenuti da nisam vježbala.
cek cek,cekropia gel kombiniras s kremom/kojom?
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2004., 23:24   #103
Quote:
Samantha kaže:
cek cek,cekropia gel kombiniras s kremom/kojom?

sa afroditinom energy massage cream. nju si umasiram 2 do 3 puta tjedno. masiram se u smjeru srca otprilike 10 minuta. s tim fino potaknem cirkulaciju, a na večer kad se istuširam stavim cekropiju
pink_cat is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2004., 23:26   #104
Quote:
Blue_Sunflower kaže:
Ovo smatram najvaznijom izjavom danas pronadenom na Forumu.

Molim sad detalje - koje to sve kreme/gelovi imaju tu cudotvornu biljku?



ja ne znam koje još kreme imaju cekropiju, ali ovo što ja koristim ti je Afroditin gel od cekropije, ima je i u njihovoj masažnoj kremi.
pink_cat is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2004., 23:32   #105
znaci tu masaznu(hebote ovo nemam eto mi sutra troska)stavljas samo 2-3 puta tjedno,a gel(to imam) samo navecer

ajd radit cu i ja tako
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2004., 23:39   #106
ta krema za masažu je dosta gusta, pa čak i ako nisi imala namjeru masirati se, moraš, jer je to jedini način da ju dobro naneseš
pink_cat is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2004., 23:41   #107
Quote:
Samantha kaže:
znaci tu masaznu(hebote ovo nemam eto mi sutra troska)stavljas samo 2-3 puta tjedno,a gel(to imam) samo navecer

ajd radit cu i ja tako
ma možeš ti i obrnuto, zavisi kad se tuširaš . nemoj se tuširati odmah nakon masaže jer ćeš sve isprati, a nemoj ni stavljati cekropiju ako se nisi istuširala
pink_cat is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2004., 00:15   #108
Quote:
pink_cat kaže:
ta krema za masažu je dosta gusta, pa čak i ako nisi imala namjeru masirati se, moraš, jer je to jedini način da ju dobro naneseš
zavjera afrodite...ma super to je inace jedini nacin da se izmasiram.
a znaci treba se oprat nakon masaze?ne odmah,al treba?

ma ostavit cu ja to nek djeluje.
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2004., 11:27   #109
ne nemoj oprati kremu nakon masaže. zato se ja izmasiram u jutro, a navečer kad se istuširam stavim cekropiju. a ak se inače tuširaš u jutro, onda cekropiju stavi u jutro, a izmasiraj se navečer
pink_cat is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2004., 11:33   #110
ne skinem li celulit negdje sam zajebala u terapiji
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2004., 11:42   #111
javit ćeš kako napreduješ
pink_cat is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2004., 12:52   #112
Quote:
pink_cat kaže:
nemoj ni stavljati cekropiju ako se nisi istuširala
zašto?
ja to mažem dvaput dnevno, a bash se ne tuširam tolko
zašto je to toliko bitno?
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2004., 13:02   #113
zato što se bolje upija gel/krema ako se stavlja na čistu kožu. čak bi trebalo svaki put korisiti njihov (ili neki drugi) peeling za tuširanje, ali ja imam dosta suhu kožu pa ga ipak koristim manje. ali to je sve individualno, ja sam samo napisala kako ga ja koristim.
pink_cat is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2004., 13:15   #114
Pink cat, ja imam samo taj gel od Afrodite. Vidim da ti koristis malo vise njihovih proizvoda. Mozes jos kaj preporucit?

Di kupujes njihove proizvode? Ja sam vidjela velike varijacije u cijeni, npr. ovaj gel je u ljekarnama od 70-80 kn, a uu metrou sam ga kupila za 44
__________________
Možeš mi ubiti ljeto - al živjet će proljeće...
Annie1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2004., 13:35   #115


ja koristim peeling gel za tuširanje, cekropija gel i energetsku masažnu kremu. Imala sam i hidratantno mlijeko za njegu (isto iz body slim linije), ali nisam primjetila neke super rezultate pa ga više ne koristim. e da, nisam napisala da nakon što umasiram kremu, još izmasiram bedra sa nekim malim ručnim plastičnim masažerom. kupila sam ga od avona, bio je na nekakvoj rasprodaji.
ja afroditu kupujem u dm-u. ne znam koje su cijene točno, znam samo da je u mercatoru bila puno skuplja. Nisam sigurna ali mislim da je u Billi najjeftinija. probat ću sad naći račun iz dm-a, bila sam prije par dana.
pink_cat is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2004., 13:36   #116
Quote:
Annie1 kaže:
ovaj gel je u ljekarnama od 70-80 kn,
to je definitivno preskupo
pink_cat is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2004., 13:38   #117
Znam, a zamisli razocarenja kad odes u apoteku, pljunes 78 kn za gel i sutradan vidis isti taj u metrou za 44!!

Mam sam si jos jedan morala kupit !!
__________________
Možeš mi ubiti ljeto - al živjet će proljeće...
Annie1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2004., 13:53   #118
Quote:
pink_cat kaže:
zato što se bolje upija gel/krema ako se stavlja na čistu kožu.
tnx
to sam znala da se bolje upija, ali mislila sam da možda nemam nikakvog efekta ako nije čista koža
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2004., 14:38   #119
Quote:
pink_cat kaže:
ne nemoj oprati kremu nakon masaže. zato se ja izmasiram u jutro, a navečer kad se istuširam stavim cekropiju. a ak se inače tuširaš u jutro, onda cekropiju stavi u jutro, a izmasiraj se navečer

Isuse, ja ovo ne mogu shvatit.
Ja cu se tusirat ko i do sada navecer, a stavljat novi Vichy ujutro i navecer.
Valjda necu nesto zajebat...

A afroditu sa cekropijom cu kupit za mjesec dana, kad dodem u Zgb...kaj bum tek onda zakomplicirala..... jebote morat cu si u kalendar sve zapisivat...
Blue_Sunflower is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2004., 09:52   #120
Unhappy Celulit

Hy to all!
Znam da je ovaj topic veoma čest,ali ipak sam se odlučila postaviti vam par pitanja oko celulita.
Ovih mjeseci nabacila sam viška kilograma oko 5.
Nije da se to baš vidi na meni rekli bi mi da sam se udebljala ali negdje 2kg.
To samo vidim na vagi(tih 5 kg viška).
Mislim da su to samo oni leteći i da prestanem papati kojih 2 tjedna to bi sve otišlo,ali jaako sam se zapustila i tako mi se pojavio celulit.
I dosta se vidi,da li bi se taj celulit maknuo ili bar poboljšao da skinem tih 5 kg?
Počela sam trčati i vježbati da se malo popravim.
I koje sredstvo bi mi mogle preporučiti da mi pomogne?
Što misliti o Vichyu?
Hvala vam puno djevojke!
__________________
:)
Shiney is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:21.