Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dojenčad i predškolci

Dojenčad i predškolci Roditeljstvo korak po korak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.03.2010., 13:41   #2261
Quote:
wilmica_st kaže: Pogledaj post
nakon mjeseceve samo pola kg manje
nemoj biti , bitno da je manje
ana:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2010., 15:06   #2262
pridružujem se ekipi koja mršavi
trenutno sam na 72-74 (kak se vagi prohtije koji dan) a cilj mi je 65 do ljeta.
Htjela sam na mjesečevu od nedjelje ali mi je ponedjeljak bio izuzetno naporan i još sam dobila mengu (puca mi glava već 2 dana) i nema nikakve šanse da bi izdržala, prije bi se negdje složila po podu
Ali probat ću idući tjedan, pa ćemo vidjeti. Inače ne jedem slatko u korizmi, pa možda i to bude imalo kakvog efekta, za sad mi ne fali prestrašno. Kad je nova mjesečeva?
__________________
04.09.09. Smjehuljica
SubiBubi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2010., 16:23   #2263
Moja borba protiv postporođajnog trbuha

Evo tek sam se pridruzila ovdje, ukratko ja sam vam novopecena mama koja se bori sa visak kilograma, vec sam srezala 10kg proslih 2 mj i jos ih imam 15-tak kg . Nisam na dijeti, hranim se normalno, te samo pokusavam izabrati sta zdravije namirnice, dakle to su mi promjene za ostatak zivota a ne samo kako bi smrsavila!
Naravno kao mama ne stignem bas sve odraditi, uspijela sam sebe motivirati da vježbam svaki dan (kardio, interval, snage) i to doma bez ikakve opreme! Zapocela sam svoj blog gdje pisem o svojoj borbi te pokusavam napisati ono sta sam naucila dosad. bilo bi mi drago da me posjetite i podrzite na svom putu komentari i primjedbe su dobrodosli!! pozdraaaav svima mamama

http://www.sandy-headquarters.blogspot.com
sandibel123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2010., 18:34   #2264
Quote:
pink5 kaže: Pogledaj post
jel imaš inače drugih simptoma osima napuhnutosti?
Ono,lijena crijeva,bolovi u želucu...Jer meni je samo napuhan,nemam drugih tegoba,osim što ne idem svakodnevno na wc.

Ništa,onda sutra krećem s activiom
ja idem svaki dan na wc kakati. tj. svako jutro.
tako sam si istrenirala metabolizam jer to mi je dio opsesivno kompulzivnog poremećaja.
bez zajebancije.
tragikomedija.
kad sam imala zatvor (mislim, zatvor, helou, zatvor je kad nemaš stolicu više dana, meni je zatvor kad mi govno kasni 15 minuta) znala sam kasniti na posao zato jer bih si odmah išla gurati čepić u guzu jer nije bilo šanse da odem van iz kuće tako "prljava" tj. dok nosim toliku hrpetinu toksina u sebi.
veli meni moj muž:
"da mi je tvoj mozak na tjedan dana kako bih se odmorio."

ali ovak...osjećam ti se poletno do negdje 5 popodne... a onda kako sve više toga kombiniram i miješam tako osjetim da mi je sve neugodnije u crijevima pa me krene nekak frkati , pa mi se prducka a nemrem prditi, pa se osjećam užasno teško ko da imam 200 kila u crijevima.

otkad jedem activiu više me ne muči to... uopće nemam takav filling.
__________________
"All I know is the child is my warrant and if he is not the word of God, then God never spoke..."
Death-of-Art is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2010., 18:40   #2265
Quote:
Death-of-Art kaže: Pogledaj post
otkad jedem activiu više me ne muči to... uopće nemam takav filling.
znači nebuš im tražila novce nazad

kaj fakat valja? ima razlike u odnosu na neki drugi jogurt?
ana:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2010., 19:36   #2266
Quote:
Death-of-Art kaže: Pogledaj post

otkad jedem activiu više me ne muči to... uopće nemam takav filling.
znači to stvarno pali??

ja imam užasnih problema, uvijek moram imati u zalihi suhih šljiva, marelica. prije sam imala i teglicu "bekunisa" za svaki slučaj, sada ga ne smijem jer dojim. a i bolje mi je bez njega. kad ga uzmeš, rasturi ti crijeva i počisti i ono kaj si jeo prije 5 godina...
__________________
All I ever wanted, all I ever needed is here in my arms...
marcipanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2010., 10:16   #2267
i meni je probava u komi ...svaki dan pridvecer isto mi pocne vrtat u crijevima...pa bi na wc...pa ne bi ....nadutost....koma ziva...moram si ju i ja uzet.....koristila samu ju prije nekih 2 godine....i isto mi ju puno pomogla....
naldor is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2010., 07:32   #2268
74,5



i dobila opet novi prijedlog za dijetu paleo-dijeta
__________________
*Kad postoji volja, nađe se i način!*

Zadnje uređivanje Ferrari-Ficho : 04.03.2010. at 08:07.
Ferrari-Ficho is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2010., 07:57   #2269
activiu sam koristila u trudnoći, ono kasnije kad su krenuli problemi,jel,i pomogla mi je
btw, meni montignac paše iako brljam ajme, 4 kg su otišle u cca 4 mj. kako bi tek bilo da ga se strogo držim!
__________________
...draga, ljubavi jedina, s koje si planete..dopusti mi da malo i ja s tobom budem dijete...
disident is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2010., 15:21   #2270
pala nam tema na dno druge stranice, ne može to tak dok god imamo kaj za skidat

veli dobrica da je sutra opet vrijeme za mjesečevu, zaboravila sam kad , i idemo?

moram si limune kupit danas

tko će još gladovati?
ana:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2010., 16:05   #2271
Quote:
Death-of-Art kaže: Pogledaj post
ja idem svaki dan na wc kakati. tj. svako jutro.
tako sam si istrenirala metabolizam jer to mi je dio opsesivno kompulzivnog poremećaja.
bez zajebancije.
tragikomedija.
kad sam imala zatvor (mislim, zatvor, helou, zatvor je kad nemaš stolicu više dana, meni je zatvor kad mi govno kasni 15 minuta) znala sam kasniti na posao zato jer bih si odmah išla gurati čepić u guzu jer nije bilo šanse da odem van iz kuće tako "prljava" tj. dok nosim toliku hrpetinu toksina u sebi.
veli meni moj muž:
"da mi je tvoj mozak na tjedan dana kako bih se odmorio."

ali ovak...osjećam ti se poletno do negdje 5 popodne... a onda kako sve više toga kombiniram i miješam tako osjetim da mi je sve neugodnije u crijevima pa me krene nekak frkati , pa mi se prducka a nemrem prditi, pa se osjećam užasno teško ko da imam 200 kila u crijevima.

otkad jedem activiu više me ne muči to... uopće nemam takav filling.
nikako se sjetit kad dođem u dućan da trebam kupit activiu
Prije do sam radila imala sam isti raspored,buđenje,pranje,sređivanje,ispijanje kave i kakanje,onda pravac posao.
I to mi je bio ritual prije posla,nije bilo jutra da se nisam ispraznila.
Sad ne idem svaki dan na wc,ali ni ne smeta me,jedino što me smeta napuhan trbuh.

Mislim,ovo je mila majka naspram onog poslije poroda,više me boljelo na školjci nego porod







To što je tema malo stala,ne znači da nismo više na dijeti
Skinla sam,nema pojma koliko,ali izgledam malo mršavija.
Ne znam kad je mjesečeva mijena,ali bojim se da ovaj put neću ići na tu dijetu,imam neku večeru s curama pa ću odgoditi do druge mijenje
pink5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2010., 17:05   #2272
ja krećem u teretanu, od mjesečarenja nema nista...imam previše za skinut. 15 kg!!!
__________________
A2009/M2012/M2014
wilmica_st is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2010., 21:18   #2273
Ja ću mjesečarit, samo moram pogledat kad smijem zadnje jest
Sva sretna danas kad sam stala na vagu - 71kg, znači -2 kg!!
nadam se da će i mjesec nešto napravit po tom pitanju. Inače sam jako ponosna na sebe jer sam se upravo vratila s jednih krstitki na kojima sam odolila beze torti i kesten pireu bez problema!
__________________
04.09.09. Smjehuljica
SubiBubi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2010., 21:32   #2274
Moja vaga danas prvi put pisala 74! Ja sam si bila sretna k'o malo dijete
__________________
*Kad postoji volja, nađe se i način!*
Ferrari-Ficho is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2010., 08:04   #2275
Pola kile došlo nazad. Al potjerat ću ja njih!


I zašto ovdje više nikoga nema? :tuc tuc:
__________________
*Kad postoji volja, nađe se i način!*
Ferrari-Ficho is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2010., 08:57   #2276
Quote:
Ferrari-Ficho kaže: Pogledaj post
Pola kile došlo nazad. Al potjerat ću ja njih!


I zašto ovdje više nikoga nema? :tuc tuc:
Ma tih pola kile nije ništa, možda samo nisi na wc-u bila .
Meni stalno varira kila i pol gore dole.

Nego ja sam prošli tjedan naručila iz Topshopa onaj Relax&Tone, ručni masažer za mršavljenje, opuštanje i oblikovanje tijela pa vam javim kakav je kad mi dođe. Mislim ga kolistiti za celulit na bedrima i guzi, namažem kremom protiv celulita i 10min masiram s tim masažerom.
mila26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2010., 10:58   #2277
Quote:
Ferrari-Ficho kaže: Pogledaj post
Pola kile došlo nazad. Al potjerat ću ja njih!


I zašto ovdje više nikoga nema? :tuc tuc:
dont vori bejbe,ćeraj ih
ma tu smo..samo ne stignem od turbo mališe......al sve pod kontrolom...prođe još jedna mjesećeva i 1 kg manje.....ubijam barijeru koja mi se otima kontroli
Mai is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2010., 11:00   #2278
Quote:
mila26 kaže: Pogledaj post
Ma tih pola kile nije ništa, možda samo nisi na wc-u bila .
Meni stalno varira kila i pol gore dole.

Nego ja sam prošli tjedan naručila iz Topshopa onaj Relax&Tone, ručni masažer za mršavljenje, opuštanje i oblikovanje tijela pa vam javim kakav je kad mi dođe. Mislim ga kolistiti za celulit na bedrima i guzi, namažem kremom protiv celulita i 10min masiram s tim masažerom.
de javi jel djeluje bar na masžu..mene ubijaju ramena i listovi zbog Jm..bar da to izmasiram pošteno ...a za trbuh i butine budemo vidjeli kako kod tebe djeluje
Mai is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2010., 11:11   #2279
Quote:
Mai kaže: Pogledaj post
de javi jel djeluje bar na masžu..mene ubijaju ramena i listovi zbog Jm..bar da to izmasiram pošteno ...a za trbuh i butine budemo vidjeli kako kod tebe djeluje
Ok, javim vam. Samo treba 2-3tj da uopće dođe. I ja sam si mislila ak baš ne djeluje na masne naslage i celulit valjda će bit nešto od masaže.
mila26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2010., 11:35   #2280
Quote:
mila26 kaže: Pogledaj post
Ok, javim vam. Samo treba 2-3tj da uopće dođe. I ja sam si mislila ak baš ne djeluje na masne naslage i celulit valjda će bit nešto od masaže.
Dobro si me sjetila. Imam negdje po kući neki masažer iz topshopa, davno kupljen. Mogla bih ga izvući iz zaborava Celulita kod mene ko u priči
__________________
Srećica
somewhere in time is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:43.