Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.04.2013., 13:57   #61
Quote:
shakti28 kaže: Pogledaj post
pozdrav, imam pitanje..upotrijebila sam cijelu teglicu od 1/2 kg toplog blata, stiglo mi je za 8 mazanja..i taman da cu kupiti novu teglu, u prodaji je samo hladno blato..E sad, ne znam hoce li i to dati efekta, jer nisam zavrsila tretman do kraja s toplim..a i cula sam da to hladno nema bas jacinu, odnosno ucinkovitost kao toplo..Jel se nekome nesto slicno dogodilO?
Hvala
Toplo blato je Rapido i ima brzi efekt al nebitno je cime nastavljas kuru

BTW: Rapido blata ima u DM u Gardenu ako kome treba
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2013., 15:37   #62
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
Toplo blato je Rapido i ima brzi efekt al nebitno je cime nastavljas kuru

BTW: Rapido blata ima u DM u Gardenu ako kome treba
Ciao, hvala na informaciji, i samo jedan mali ispravak..Toplo blato nije samo Rapido..postoji i obicno toplo blato..Fango al Caldo
shakti28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2013., 16:35   #63
Rezultati

Pozdrav svima! Evo nakon 9 tretmana ( mazanja)- pocetak 3.sedmice- toplog blata ( obicnog, ne Rapido) primjetila sam male promjene na bolje. Kazem male jer stvarno imam puno celulita ( iako sam normalne građe). Tako da cu naravno nastaviti, a i kroz cijelo ljeto, jer kad se zavrsi cijeli tretman
( mjesec dana) onda se nastavi samo jednom sedmicno.
Evo, toliko od mene..Go Guam
I da, ovo nije nikakva reklama..Samo cura koja se od svoje 17. ( sad imam 29) bori sa celicem
shakti28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2013., 23:51   #64
Quote:
*fairy_dust* kaže: Pogledaj post
jeste li koristili njihove proizvode?ako jeste,jeste li zadovoljne?
ja ih vec dugo koristim i moram reci da sam vise nego zadovoljna!(kreme,gelovi... protiv celulita)
Bok, tko zna jesi li ti jos tu?
Ako jesi, mozes mi reci nakon koliko nanosenja si primjetila razliku na bolje?Ne znam jesi li koristila njihovo blato.
Hvala!
shakti28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2013., 11:43   #65
ja sam to koristila i planiram opet. po meni je rezultat vidljiv trenutno. odmah nakon tretmana koža (ok, osim što je crvena) je zaglađenija,vidno manje grbava. no to je kratkog trajanja. za konkretne rezultate potrebno je ne sjećam se koliko nanošenja al evo taman toliko koliko traje kanta od pola kile. da li možda 6 puta?

nego..što pokušavam izguglati pa nikako..ko je uvoznik za hrvatsku...želim kupiti 1kg jer je malo povoljnije.

znam da ima duž ozaljske ili tratinske jedna apoteka u kojoj ima jako velik izbor lacote proizvoda i sve veličine pakiranja. ali nikako se ne mogu sjetiti di je ta ljekarna ni kako se zove.
mogu si vizualizirati da je na južnoj strani ulice (desno ako ideš prema ciboni) i da je na križanju sa nekom omanjom okomitom uličicom te da se ulaz u ljekarnu nalazi na samom uglu (taj kut kuće/zgrade je kao odrezan, ako ste me shvatili)

zna li tko postoji li još ta apoteka, kako se zove...baš bi zovnula da pitam imaju li kilu blata (da ne dolazim uzalud, nije mi usput)
__________________
A snaha bijaše jezičljiva, (guzičljiva) nazlobna, proždrljiva i goropadna.
katjes is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2013., 12:22   #66
Quote:
katjes kaže: Pogledaj post

zna li tko postoji li još ta apoteka, kako se zove...baš bi zovnula da pitam imaju li kilu blata (da ne dolazim uzalud, nije mi usput)
misliš možda na biljnu ljekarnu fito-medi, ozaljska 7? davno sam tamo nešto kupovala no čini mi se da postoji još uvijek. http://www.mojkvart.hr/Zagreb/Tresnj...karna/aeternum
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2013., 13:05   #67
Quote:
katjes kaže: Pogledaj post
ja sam to koristila i planiram opet. po meni je rezultat vidljiv trenutno. odmah nakon tretmana koža (ok, osim što je crvena) je zaglađenija,vidno manje grbava. no to je kratkog trajanja. za konkretne rezultate potrebno je ne sjećam se koliko nanošenja al evo taman toliko koliko traje kanta od pola kile. da li možda 6 puta?

nego..što pokušavam izguglati pa nikako..ko je uvoznik za hrvatsku...želim kupiti 1kg jer je malo povoljnije.

znam da ima duž ozaljske ili tratinske jedna apoteka u kojoj ima jako velik izbor lacote proizvoda i sve veličine pakiranja. ali nikako se ne mogu sjetiti di je ta ljekarna ni kako se zove.
mogu si vizualizirati da je na južnoj strani ulice (desno ako ideš prema ciboni) i da je na križanju sa nekom omanjom okomitom uličicom te da se ulaz u ljekarnu nalazi na samom uglu (taj kut kuće/zgrade je kao odrezan, ako ste me shvatili)

zna li tko postoji li još ta apoteka, kako se zove...baš bi zovnula da pitam imaju li kilu blata (da ne dolazim uzalud, nije mi usput)
evo ja sam kontaktirala talijane jer sam imala pitanje u vezi mijenjaja toplo/hladnog blata, i oni su mi dali ovaj kontakt za Rijeku: [email protected]
Nadam se da ti je od pomoci. Ja inace kupujem u DM-u. Mislim da su dosta jeftini, jer sam toplo blato dobila za 130 kn, a hladno za 180 kn. A kad ti se salje preko poste, uvijek moras dodavati za postarinu..tako da mi se neda sav taj trud .

I hvala na odgovoru! Nadam se da ce mi se situacija poboljsati kad potrosim ovu drugu teglu od polak kile.

Zadnje uređivanje shakti28 : 19.04.2013. at 13:08. Reason: Telura di Rieka, che si occupa della distribuzi dei nostri prodotti in CroaziaTelura DOO E-mail: [email protected].
shakti28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2013., 13:08   #68
Quote:
shakti28 kaže: Pogledaj post
evo ja sam kontaktirala talijane jer sam imala pitanje u vezi mijenjaja toplo/hladnog blata, i oni su mi dali ovaj kontakt za Rijeku: [email protected]
Nadam se da ti je od pomoci. Ja inace kupujem u DM-u. Mislim da su dosta jeftini, jer sam toplo blato dobila za 130 kn, a hladno za 180 kn. A kad ti se salje preko poste, uvijek moras dodavati za postarinu..tako da mi se neda sav taj trud .

I hvala na odgovoru! Nadam se da ce mi se situacija poboljsati kad potrosim ovu drugu teglu od polak kile.
Ako znas tal:
Gentile Shakti

grazie per la mail.

Il fango "freddo" funziona come quello "caldo", perciò i risultati sono uguali.

Per saperne di più sui nostri prodotti, puoi contattare direttamente la ditta Telura di Rieka, che si occupa della distribuzione dei nostri prodotti in Croazia.

Telura DOO
E-mail: [email protected]

Cordiali saluti.
shakti28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2013., 21:38   #69
Quote:
shakti28 kaže: Pogledaj post
evo ja sam kontaktirala talijane jer sam imala pitanje u vezi mijenjaja toplo/hladnog blata, i oni su mi dali ovaj kontakt za Rijeku: [email protected]
Nadam se da ti je od pomoci. Ja inace kupujem u DM-u. Mislim da su dosta jeftini, jer sam toplo blato dobila za 130 kn, a hladno za 180 kn. A kad ti se salje preko poste, uvijek moras dodavati za postarinu..tako da mi se neda sav taj trud .
nisam te shvatila; tko ti je nudio toplo za 130 a hladno za 180, telura ili direkt od talijana?
ja zvala teluru da se raspitam za mogućnost kupnje od njih i rekli su da su oni samo veleprodaja i ne mogu mi prodati ovako (logično)

a gledala sam na ebay.it i cijene su identične ovima u našim dućanima. nema tu nekih odstupanja. (pa mi je baš čudno otkud tebi ta cijena od 130?)

jedino što se isplati a to je kupnja 2 kg za cca 100€ + 2 neke kreme/gel od 250ml uključene u cijenu.
čak i sa poštarinom (koja je začuđujuće povoljna s obzirom na težinu paketa) to sve dođe cca 105-110 € pa mi se čini odlično za s nekim podijeliti pa da obe profitiramo/profiitirate
__________________
A snaha bijaše jezičljiva, (guzičljiva) nazlobna, proždrljiva i goropadna.
katjes is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2013., 22:15   #70
Quote:
katjes kaže: Pogledaj post
nisam te shvatila; tko ti je nudio toplo za 130 a hladno za 180, telura ili direkt od talijana?
ja zvala teluru da se raspitam za mogućnost kupnje od njih i rekli su da su oni samo veleprodaja i ne mogu mi prodati ovako (logično)

a gledala sam na ebay.it i cijene su identične ovima u našim dućanima. nema tu nekih odstupanja. (pa mi je baš čudno otkud tebi ta cijena od 130?)

jedino što se isplati a to je kupnja 2 kg za cca 100€ + 2 neke kreme/gel od 250ml uključene u cijenu.
čak i sa poštarinom (koja je začuđujuće povoljna s obzirom na težinu paketa) to sve dođe cca 105-110 € pa mi se čini odlično za s nekim podijeliti pa da obe profitiramo/profiitirate
Nista nisam nabavljala preko interneta. Njih sam samo pitala nesto u vezi blata da mi objasne..a ne da kupim..
Navedene cijene su od DM-a. Samo tamo sam kupovala blata.
shakti28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2013., 08:24   #71
netko je nešto tu pobrkao.
blato -ja pričam o blatu baš blatu, ne blatnim kremama.
baš blato je ono što se u katalogu zove GUAM SEAWEED MUD. - toplo blato i SEAWEED MUD COOLING FORMULA hladno.
blatne kreme su GUAM SEAWEED MUD GEL CREAM

o kojoj kremi ti pričaš? ako se dobro sjećam, oko 130kn su one kreme u tubi..

a 2008, 2009, 2010 pa i (začudo!) i ove godine, blata o kojima ja pričam koštaju oko 200-230 kn/0,5kg i oko 380-400kn/kg.
__________________
A snaha bijaše jezičljiva, (guzičljiva) nazlobna, proždrljiva i goropadna.
katjes is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2013., 10:38   #72
Quote:
katjes kaže: Pogledaj post
netko je nešto tu pobrkao.
blato -ja pričam o blatu baš blatu, ne blatnim kremama.
baš blato je ono što se u katalogu zove GUAM SEAWEED MUD. - toplo blato i SEAWEED MUD COOLING FORMULA hladno.
blatne kreme su GUAM SEAWEED MUD GEL CREAM

o kojoj kremi ti pričaš? ako se dobro sjećam, oko 130kn su one kreme u tubi..

a 2008, 2009, 2010 pa i (začudo!) i ove godine, blata o kojima ja pričam koštaju oko 200-230 kn/0,5kg i oko 380-400kn/kg.
Ja sam pred 3 dana u dm-u uzela blato rapido od 300gr.Cijena je 130kn s tim da se u knjizici za 50bodova dobije 25% popusta na Guam,pa sam uzela jos i kremu za trbuh.Blato je na kraju izaslo 97,5kn.
MOANI is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2013., 11:17   #73
E to je pak treći proizvod
ima i blato za zrelu, za osjetljivu, rapid, dren blato,..štajaznam.
Btw:
300g x1,66666667=500g
130kn x 1,66666667= cca 210kn

Tako da je cijena rapida identična cijeni običnog (vrućeg/hladnog) razmjerno gramaži.



Sent from my ST18i using Tapatalk 2
__________________
A snaha bijaše jezičljiva, (guzičljiva) nazlobna, proždrljiva i goropadna.

Zadnje uređivanje katjes : 26.04.2013. at 11:24.
katjes is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2013., 12:47   #74
Quote:
katjes kaže: Pogledaj post
netko je nešto tu pobrkao.
blato -ja pričam o blatu baš blatu, ne blatnim kremama.
baš blato je ono što se u katalogu zove GUAM SEAWEED MUD. - toplo blato i SEAWEED MUD COOLING FORMULA hladno.
blatne kreme su GUAM SEAWEED MUD GEL CREAM

o kojoj kremi ti pričaš? ako se dobro sjećam, oko 130kn su one kreme u tubi..

a 2008, 2009, 2010 pa i (začudo!) i ove godine, blata o kojima ja pričam koštaju oko 200-230 kn/0,5kg i oko 380-400kn/kg.
Dakle, u DM-u sam kupila BLATO/MUD/FANGO! ne kremu! Za iznos koji sam naznacila prije: Toplo blato sam platila 130 kn od pola kile, a hladno blato 180 kn, isto tako pola kile.
Nadam se da sam sada konacno jasnija
shakti28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2013., 23:09   #75
GUAM CREMA DERMOTERMICA

Bok cure,
ima li tko iskustva sa Crema dermotermica od GUAM-a? Kupila sam je danas u mulleru i maloprije utrljala. nemam nikakve reakcije u smilu vrucine, samo malo crvenila. ja zapravo nemam problem sa vidljivim celulitom, vise mi je potrebno ucvrsititi kozu koja se pocela opustati, tipa smezurana koljena.
Zanima me koliko se dugo upotrebljavaju te kreme i da li ih je potrebno nanositi svaki dan? na upustvima nista ne pise...
jara is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2013., 22:24   #76
cure, guam blato je zakon. evo, prije par dana završila sam kuru s hladnim blatom i mogu reći da stvarno vidim rezultate napravit ću pauzu, pa ću ponoviti...uglavnom, izgleda da stvarno djeluje
anadrog is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2013., 22:35   #77
Quote:
anadrog kaže: Pogledaj post
cure, guam blato je zakon. evo, prije par dana završila sam kuru s hladnim blatom i mogu reći da stvarno vidim rezultate napravit ću pauzu, pa ću ponoviti...uglavnom, izgleda da stvarno djeluje
Reci mi molim jesi li imala puno ili malu celulita..Odnosno jel ti vidljiv i bez da stisces kozu? Hvala
shakti28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2013., 13:35   #78
Quote:
shakti28 kaže: Pogledaj post
Reci mi molim jesi li imala puno ili malu celulita..Odnosno jel ti vidljiv i bez da stisces kozu? Hvala
a onako, bilo ga je.. ne znam što smatraš malo/puno.. vidjelo se prije recimo kad sam sjela (ono u kratkim hlačicama) i kad sam stisnula kožu, a sad kad stisnem kožu skoro ga više nema mislim da to blato stvarno djeluje
anadrog is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2013., 15:29   #79
Quote:
anadrog kaže: Pogledaj post
a onako, bilo ga je.. ne znam što smatraš malo/puno.. vidjelo se prije recimo kad sam sjela (ono u kratkim hlačicama) i kad sam stisnula kožu, a sad kad stisnem kožu skoro ga više nema mislim da to blato stvarno djeluje
djeluje da, ali naravno brze ako ga manje imas..ja ga imam puno pa ide puno sporije..sretno
shakti28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2013., 14:12   #80
Quote:
anadrog kaže: Pogledaj post
a onako, bilo ga je.. ne znam što smatraš malo/puno.. vidjelo se prije recimo kad sam sjela (ono u kratkim hlačicama) i kad sam stisnula kožu, a sad kad stisnem kožu skoro ga više nema mislim da to blato stvarno djeluje
nemoj se puno tjesit jer rjesila ga se nisi nego si zategnula kozu, popravila tonus i izbacila dio viska vode a celulit se ne moze maknut samo kremama blatom itd..
Guam je jako dobar kao back up masazama tj kada se kombiniraju
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:20.