Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.12.2014., 21:26   #41
čovjek si, nisi životinja. ako se ne možeš kontrolirati & ako toliko gubiš kontrolu da pljuješ, bacaš predmete na nekoga - slobodno se uputi psihijatru.[/QUOTE]



Priznajem da si tu u pravu
krasnovlad is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2014., 21:31   #42
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Čuj, ja ne znam u kojem se kontekstu pljuvanje ne može gledati kao krajnji izraz ponižavanja. Kad nekog pljuneš poručuješ mu da je bijeda, da ti se gadi, da ga ne možeš gledati, da je za tebe dno dna.
Ja gledam nogomet, a ti se po sedmi put našetavaš između ekrana i mene unatoč mom opetovanom negodovanju. Pljuc koji ćeš dobit je odraz moje nevoljkosti da se ustanem iz kauča i šljasnem te po guzici.

E sad, ti možeš ići dramiti pa brijati na gađenje i nepoštovanje i zlostavljanje i kaj sve ne....al bogme, dok ne završi tekma ne motaj se ispred tv-a jer ću te opet i bez pardona pljucnut.

A možeš se na prvi pljuc jednostavno nasmijati i dobiti ševu nakon tekme.

Svatko bira po svome
Rain is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2014., 21:33   #43
Quote:
Rain kaže: Pogledaj post
Svatko bira po svome
Pa ovo je svakako istina. Ti ćeš odabrati partnericu koju napaljuje pljuvanje i svakom dobro. No nekako mislim da pljuvanje s ove teme baš i nije bilo u tom kontekstu.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2014., 21:39   #44
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Pa ovo je svakako istina. Ti ćeš odabrati partnericu koju napaljuje pljuvanje i svakom dobro. No nekako mislim da pljuvanje s ove teme baš i nije bilo u tom kontekstu.
Ja ću prije svega gledati da odaberem partnericu kojoj je barem ponekad dovoljno nešto reći samo jednom
Rain is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2014., 21:40   #45
Samo mali cinični komentar: tema mi je premjestena u vjencanja i rastave. Nit smo se vjenčali nit se rastali, ali ocito admini smatraju da pod ljubav ne spadamo
pikaboola is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2014., 21:41   #46
Quote:
Rain kaže: Pogledaj post
Ja ću prije svega gledati da odaberem partnericu kojoj je barem ponekad dovoljno nešto reći samo jednom
Sretno s tim
pikaboola is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2014., 21:41   #47
Quote:
pikaboola kaže: Pogledaj post
Samo mali cinični komentar: tema mi je premjestena u vjencanja i rastave. Nit smo se vjenčali nit se rastali, ali ocito admini smatraju da pod ljubav ne spadamo
Nije, tema ti je na Život u dvoje.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2014., 21:43   #48
Quote:
pikaboola kaže: Pogledaj post
Sretno s tim
Nice

Sad si me zaintrigirala čak toliko da idem pokušati pročitati tvoj uvodni post. Ne obećavam puno....ali idem pokušati
Rain is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2014., 21:43   #49
Polako još stigneš u rastavu i vjenčanja
krasnovlad is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2014., 21:47   #50
Quote:
Rain kaže: Pogledaj post
Nice

Sad si me zaintrigirala čak toliko da idem pokušati pročitati tvoj uvodni post. Ne obećavam puno....ali idem pokušati
ma nemoj se truditi vidjet ces puno toga gdje je nesto receno vise nego jednom
pikaboola is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2014., 21:47   #51
Quote:
krasnovlad kaže: Pogledaj post
Polako još stigneš u rastavu i vjenčanja
Ako je izgubila onih 13 kg zbog kojih je dobila hračak....stigne i na posprsja, noge, guze....
Rain is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2014., 21:49   #52
Dosta oftopičarenja i četa.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2014., 21:52   #53
Quote:
pikaboola kaže: Pogledaj post
Da li ste ikada imali vezu u kojoj vam je partner izgledao kao da ima dva potpuno suprotna lica?
Nisam.

I iskreno, ni ti ni on mi se ne činite nešto stabilni, od histeriziranja, presinga, polijevanja vodom pa do njegovog urlanja i pljuvanja.

Nisi zadovoljna s tom vezom od samog početka, pogriješili ste, probali krpati - ne ide, očito. Vozi dalje. Radi na svojim planovima kako si to radila i prije njega.
__________________
I can turn a gray sky blue
SubSV is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2014., 22:15   #54
obecanja ludom radovanja,ne kazu dzabe, ali iz vlastite zelje da se to obecanje i odrzi,oprostimo..do sljedeceg puta.
ali, isto tako neki svoj cin vise ne ponove, ovaj tvoj je vjerojatno u sebi vristao i kad nije znao sto vise reci,pljuc.

ne bih znala zasto,niti mi se daju dijagnoze,no cini mi se da si po napisanom u toj vezi ipak ti davala vise i planirala i potezala, mislim ta scena on spava na kaucu,pepeljara puna opusaka,tanjur kraj glave,isse. ko tinejdzer. neodgojeni

svaka cast jer trebalo je imati zivaca,naravno da si ga voljela,i da i on ima i dobrih strana i sav je divan krasan i bajan,pogotovo ispred drugih,pa kad se desi sranje,svi te gledaju u cudu , tko?? on?? ma ne,nema sanse,pa on nikad blablabla..

ok,placi,ne ces svakako plakati slijedecih 10 godina,proce.
ali svakako je puno ljepse biti u vezi gdje te partner uvazava i postiva.
__________________
Istina ima toliko lica, možes li vjerovati onomu što vidiš?
Sve o čemu si sanjao jednoga dana može postati istina.
Hoćes li moći zaboraviti osobu koju si zaista volio,a da ne uništiš tu mogućnost?
ninel is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2014., 22:25   #55
Quote:
pikaboola kaže: Pogledaj post
Ovo je moja priča (i upozoravam biti ce dugacka):

.
Lijepo i drago moje.. ja sam čovjek u godinama već.. ne možeš svoju životnu priču razvući preko cijele stranice.. ljudi nemaju vremena to čitati a kamo li da od cijelog štiva mogu pohvatati važne detalje...
Gle, ti si jako ambiciozna žena, a ovaj dečko nije za tebe. On nije loš dečko ali previše je razlike u životnoj filozofiji među vama. Ti si se odrekla odlaska u inozemstvo jer ti je on uteg sa druge strane, dopistila si sebi lošu vezu, prešla preko svog ponosa, postala histerična, sa viskom kilograma.. mislim da jednostavno ne živiš život koji želiš, a zbog "ljubavi" si imala volje to sve tolerirati. Agresiva od Vas oboje dokaz je da bez obzira na godine Vi niste u stanju komunicirati na kvalitetnom nivou, niste u stanju kontrolirati svoje reakcije, niste u stanju niti izraziti sebe. Agresiva je posljedica dubokih frustracija koje svakodnevno doživljavate jedno zbog drugog. Grubih riječi bude u svakoj vezi ali razbijanje, plucanje, vrijeđanje, pakiranje, ostavljanje je odraz dječjeg ponašanja, bijega od problema, nemogućnosću da se suočite sa problemima i vama samima..
Ne savjetujem ti ništa, osim da ne činiš ono što ne želiš. Život je prekratak da bi ga provodila sa nekim i u nečemu što te ne usrećuje. Ti imaš jaki poriv da kontroliraš partnera, život općenito, da preodgajaš kao neka majka ali ljudi se ne mogu preodgajati. Muškarci ne vole dominatne žene, one koje prve guraju naprijed, one koje stalno žugaju i prigovaraju.. to je poprilično destruktivno i za ego i za sexualni život, i muškarci tada obično odgovaraju kontraefektom (nije ga briga, ne želi, povlači se u sebe, pobjegne..)
Iz ove priče ja te vidim u inozemstvu, u krvavoj borbi za karijeru, u želji da ostavriš svoje ambicije.. Ideš kod psihoterapeuta, ne znam da li su problemi koje imaš plod manjka vjere u sebe i visokog očekivanja da udovoljiš i pokazeš drugima (i sebi) da vrijediš.. nadam se da nije tako.. Idi za svojim snovima, muškaraca će uvijek biti ako ne možeš u jednom pronaći ono što te usrećuje, pronaći ćeš u drugom..
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2014., 22:57   #56
Quote:
pikaboola kaže: Pogledaj post
Samar mi je vise kao wake up call ili dosta je i presao si svaku granicu. Pljuvanje je - po meni - najgori oblik ponizenja
Jeste. Jedan od najgorih oblika ponižavanja.

Kada sam imala 17, urokana i pijana napala tipa koji je taman dao nogu mojoj najboljoj prijateljici. Kako me ekipa zadržala - uz bujicu jako ružnih uvreda koje sam sipala prema njemu, pljunula sam mu u facu.
Opće više nisam imala potrebu prebiti ga, pljuvanje je bilo vrh vrhova poniženja.

Tebe je tvoj bivši tri put pljunuo. Tri put.
__________________
"Nisam ti ja baš ko ovi tvoji snubeći veprovi, riba napisala da je zgodna i plava pa zvjerad digla obrvu." LBY
Retra is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2014., 08:27   #57
Quote:
Retra kaže: Pogledaj post
Jeste. Jedan od najgorih oblika ponižavanja.

Kada sam imala 17, urokana i pijana napala tipa koji je taman dao nogu mojoj najboljoj prijateljici. Kako me ekipa zadržala - uz bujicu jako ružnih uvreda koje sam sipala prema njemu, pljunula sam mu u facu.
Opće više nisam imala potrebu prebiti ga, pljuvanje je bilo vrh vrhova poniženja.

Tebe je tvoj bivši tri put pljunuo. Tri put.
Dobro oprostit ćemo ti jer si bila pijana Inače ti nebi oprostili.
Slažem se sa svima koji kažu da je pljuvanje najgori ili jedan od najgorih oblika ponašanja.Čitao sam uvodna dva maratonska posta i mogu reći za autoricu da bi za nju bilo najpametnije da je odmah prekinula sa tim tipom već kod prvog pljuvanja a ona ih je sačekala još dva.Znam da ima svašta i svakakvih veza,ima i takvih di jedan drugog mlate pa pljuvaju,pa se malo vole,pa se opet pljuvaju i mlate,pa se vole itd,uglavnom ispada da ne mogu jedan bez drugog.Baš svašta.
__________________
I'm not crazy,my reality is just different from yours
dugii is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2014., 09:40   #58
Quote:
dugii kaže: Pogledaj post
Dobro oprostit ćemo ti jer si bila pijana Inače ti nebi oprostili.
Slažem se sa svima koji kažu da je pljuvanje najgori ili jedan od najgorih oblika ponašanja.Čitao sam uvodna dva maratonska posta i mogu reći za autoricu da bi za nju bilo najpametnije da je odmah prekinula sa tim tipom već kod prvog pljuvanja a ona ih je sačekala još dva.Znam da ima svašta i svakakvih veza,ima i takvih di jedan drugog mlate pa pljuvaju,pa se malo vole,pa se opet pljuvaju i mlate,pa se vole itd,uglavnom ispada da ne mogu jedan bez drugog.Baš svašta.
Hvala na tom svečanom činu oprosta dugii.

Napisala sam godine i stanje u kojem sam bila čisto da dočaram autorici u kakvom stanju netko treba biti da se spusti na taj nivo. Kada ideš nekoga pljunuti, tvoje je ponašanje infantilno i gotovo van kontrole (ja sam bila pijano i napušeno napiđženo derište). "Gotovo" pod navodnicima jer da se barem pinku ne kontroliraš, osobu koju pljuješ bi bacio na pod i brisao njome noge.

Odnosi u kojima se ljudi malo mlate, malo pljuju, malo ližu su tipični love-hate odnosi, izuzetno toksični i pogubni po emotivnu stabilnost. Dobro je dok barem jedna strana zadrži dovoljno prisebnosti i uvidi da nanovo i nanovo vrte začarani krug disfunkcionalnosti i odluči izaći iz toga. Nadam se da je i autorica toliko prisebna.
__________________
"Nisam ti ja baš ko ovi tvoji snubeći veprovi, riba napisala da je zgodna i plava pa zvjerad digla obrvu." LBY
Retra is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2014., 10:03   #59
Quote:
Retra kaže: Pogledaj post
Hvala na tom svečanom činu oprosta dugii.

Napisala sam godine i stanje u kojem sam bila čisto da dočaram autorici u kakvom stanju netko treba biti da se spusti na taj nivo. Kada ideš nekoga pljunuti, tvoje je ponašanje infantilno i gotovo van kontrole (ja sam bila pijano i napušeno napiđženo derište). "Gotovo" pod navodnicima jer da se barem pinku ne kontroliraš, osobu koju pljuješ bi bacio na pod i brisao njome noge.

Odnosi u kojima se ljudi malo mlate, malo pljuju, malo ližu su tipični love-hate odnosi, izuzetno toksični i pogubni po emotivnu stabilnost. Dobro je dok barem jedna strana zadrži dovoljno prisebnosti i uvidi da nanovo i nanovo vrte začarani krug disfunkcionalnosti i odluči izaći iz toga. Nadam se da je i autorica toliko prisebna.
Ma ja znam Retra da si ti inače zlato (malo te zezam.)
Al je tvoje priznanje toga i osuda takvog ponašanja, kako da kažem pohvalno,bez zezancije.
Ja isto mislim da je dobro da autorica prekine taj nezdravi odnos.Nisam čitao sve postove,možda i jest odlučila da prekine.
__________________
I'm not crazy,my reality is just different from yours
dugii is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2014., 10:28   #60
Quote:
pikaboola kaže: Pogledaj post
Ovo je moja priča (i upozoravam biti ce dugacka):

...
nepopravljivo je. ti još uvijek čekaš dan kad će sve biti kao na početku. no to se neće desiti.


Quote:
Retra kaže: Pogledaj post

Kada sam imala 17, urokana i pijana napala tipa koji je taman dao nogu mojoj najboljoj prijateljici. Kako me ekipa zadržala - uz bujicu jako ružnih uvreda koje sam sipala prema njemu, pljunula sam mu u facu.
kak neki teško proživljavaju pubertet i tinejđerstvo
sanjita is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:14.