Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Na rubu znanosti

Na rubu znanosti Istraživanja bez granica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.05.2017., 22:01   #41
Quote:
Clovis kaže: Pogledaj post
Jel netko nešto osjetio?
Samo južinu. I hvala bogu, nema je više.
Begemotica is offline  
Old 21.05.2017., 22:08   #42
Quote:
Begemotica kaže: Pogledaj post
Samo južinu. I hvala bogu, nema je više.
znaš šta, neznan odakle si, ali ode u šibeniku brate svi ludi na južinu. nema dugo govori mi jedan partner da je posla ljude kući taj dan u podne
strange quark is offline  
Old 23.05.2017., 17:39   #43
Quote:
Clovis kaže: Pogledaj post
Možda je to autosugestija i podsvjesna opterećenost baš ovakvim stvarima. Da se recimo brineš oko toga vara li te žena, sanjao bi ženu itd.
Pa istina, bio sam opterećen nekim stvarima, pa mi je možda od toga na psihičkoj bazi se pojavilo u snu takvo stanje.

Ali baš sam osjetio kao da netko prolazi kroz mene i uzima mi energiju iz tijela. Ja sam se samo srušio, nisam mogao apsolutno ništa. Pružao sam otpor, nastojao ostati jak, ali uzalud. Samo me bacilo na pod.


.
klokanovac is offline  
Old 25.05.2017., 14:37   #44
Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post
Pa istina, bio sam opterećen nekim stvarima, pa mi je možda od toga na psihičkoj bazi se pojavilo u snu takvo stanje.

Ali baš sam osjetio kao da netko prolazi kroz mene i uzima mi energiju iz tijela. Ja sam se samo srušio, nisam mogao apsolutno ništa. Pružao sam otpor, nastojao ostati jak, ali uzalud. Samo me bacilo na pod.


.


I? Što ste radili na podu?
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is online now  
Old 25.05.2017., 15:02   #45
Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
Ma jel se ti to meni upucavaš malena?


Quote:
I? Što ste radili na podu?
Zazivali hitnu i što bržu hospitalizaciju.
klokanovac is offline  
Old 31.05.2017., 13:14   #46
klokane otiđi u doktora. Vjerojatno ti fali željeza.
SinnFein is offline  
Old 02.06.2017., 18:47   #47
Quote:
Dragan kaže: Pogledaj post
Verovatno se radi o kosmickom valu vec ranije najavljenom - Sunce se pretvara u Crvenog Diva 2012. godine.
Medjutim kada sam ja tvrdio da taj val nesto kasni, jer ga je usporio fotonski pojas, zli moderatori su mi zatvorili temu - Sunce se pretvara u Crvenog Diva 2013. godine.

Na svu srecu istina se ne moze sakriti, tako da ce kad tad ti valovi stici do nas i Sunce ce se pretvoriti u Crvenog Diva.
Osim ako pre toga ne dodje Isus ponovo - Upozorenje pred drugi dolazak Isusa Krista.
Ili komet Elenin
Ili Trump postane predsednik USA.
Val stiže iz centra naše galaksije samo je crna rupa toliko moćna kao kosmičko tijelo da iz sebe izbaci toliko masivnu i moćnu energiju. U evanđelju je jasno opisano mjesec će izgubiti svoj sjaj zajedno sa suncem, meteori će padati, zemlja će se čitava tresti, ljudi će se uplašiti od buke vjetra i mora, nebeske sile će se poremetiti. Tek poslije toga dolazi Božanstvo na zemlju.

Sva proročanstva drevnih civilizacija su pisala o ovome ne zaboravite oni su bili neuporedivo mudriji i povezani sa Duhom Univerzuma. Naše današnje društvo je slijepo za istinu jer duboko grca u iluziji.

Knjiga sa sedam pečata koju opisuje otkrivenje je otpečaćena 2014 godine.
Sekhem is offline  
Old 02.06.2017., 19:03   #48
Val je izbačen i krenuo je iz kada je naša planeta bila poravnata sa centrom galaksije. Mnogi su mislili to će se odmah desiti po poravnanju, a ono se desilo kako bi omogućilo da val krene prema nama. Zbog masivnosti i količine energije neće stići za tren jer je majka Zemlja poprilično udaljena zajedno sa sunčevim sistemom.

Ja sam bio inkarniran u isto vrijeme kada je Isus boravio na zemlji bili smo veoma bliski prijatelji. Mogu potvrditi da je istina ono što je on naučavao.
Sekhem is offline  
Old 02.06.2017., 19:07   #49
koja je brzina vala?
strange quark is offline  
Old 02.06.2017., 21:28   #50
Quote:
Quark kaže: Pogledaj post
koja je brzina vala?
Trenutno nemam informaciju o brzini vala glas anđela me je upozorio u snu samo da stiže prema zemlji. Ja sam već bio pogođen tim valom kroz krunsku čakru i mogu reći da je njegova energija strahovita kada dosegne punu snagu desiti će se ovo što je pisano u evanđelju što sam gore napisao. Meni je djelovalo kao udar munje pa pretpostavljam da ima brzinu munje.
Sekhem is offline  
Old 03.06.2017., 00:53   #51
Quote:
Trenutno nemam informaciju o brzini vala
Kao ni o čemu drugome.
Quote:
glas anđela me je upozorio
Imaš li problema sa razlikovanjem stvarnih (realnih) od nestvarnih (nerealnih) doživljaja ili iskustava ?
Da li ti je ometeno logičko razmišIjanje ?
Čuješ li ili osjećaš stvari i zvukove koji zapravo ne postoje ?
.
Quote:
Ja sam već bio pogođen tim valom kroz krunsku čakru i mogu reći da je njegova energija strahovita kada dosegne punu snagu desiti će se ovo što je pisano u evanđelju što sam gore napisao. Meni je djelovalo kao udar munje pa pretpostavljam da ima brzinu munje.
Tipičan New age bullshit.
Rorion is offline  
Old 03.06.2017., 01:30   #52
Quote:
Rorion kaže: Pogledaj post
Kao ni o čemu drugome.

Imaš li problema sa razlikovanjem stvarnih (realnih) od nestvarnih (nerealnih) doživljaja ili iskustava ?
Da li ti je ometeno logičko razmišIjanje ?
Čuješ li ili osjećaš stvari i zvukove koji zapravo ne postoje ?
.
Tipičan New age bullshit.
Možete me vi smatrati kako god hoćete i pisati što god hoćete.
Ali ja znam 10000000000000000000000000000000000.....% da pišem istinu. O ovome će svjedočiti čitavo čovječanstvo kada bude prolazilo kroz sve.
Kao što reče Isus "nebo i zemlja će proći ali moje riječi neće proći dok se sve ne ispuni".
Sekhem is offline  
Old 03.06.2017., 03:08   #53
Quote:
Sekhem kaže: Pogledaj post
Val stiže iz centra naše galaksije samo je crna rupa toliko moćna kao kosmičko tijelo da iz sebe izbaci toliko masivnu i moćnu energiju. U evanđelju je jasno opisano mjesec će izgubiti svoj sjaj zajedno sa suncem, meteori će padati, zemlja će se čitava tresti, ljudi će se uplašiti od buke vjetra i mora, nebeske sile će se poremetiti. Tek poslije toga dolazi Božanstvo na zemlju.

Sva proročanstva drevnih civilizacija su pisala o ovome ne zaboravite oni su bili neuporedivo mudriji i povezani sa Duhom Univerzuma. Naše današnje društvo je slijepo za istinu jer duboko grca u iluziji.

Knjiga sa sedam pečata koju opisuje otkrivenje je otpečaćena 2014 godine.

Ovo sa zvijezdama i mjesecom u teoriji Ravne Zemlje ima puno više smisla, nego na teoriji monkey-boy globusa.
klokanovac is offline  
Old 03.06.2017., 03:21   #54
Quote:
Sekhem kaže: Pogledaj post
Val je izbačen i krenuo je iz kada je naša planeta bila poravnata sa centrom galaksije. Mnogi su mislili to će se odmah desiti po poravnanju, a ono se desilo kako bi omogućilo da val krene prema nama. Zbog masivnosti i količine energije neće stići za tren jer je majka Zemlja poprilično udaljena zajedno sa sunčevim sistemom.

Ja sam bio inkarniran u isto vrijeme kada je Isus boravio na zemlji bili smo veoma bliski prijatelji. Mogu potvrditi da je istina ono što je on naučavao.
I ja se kao inkarniran sjećam kako smo ispijali žestice na ex...bili smo veoma bliski prijatelji. Nisi se mogao napiti vina kod njega, koliko je butelja proizveo.
klokanovac is offline  
Old 03.06.2017., 03:24   #55
Quote:
Sekhem kaže: Pogledaj post
Možete me vi smatrati kako god hoćete i pisati što god hoćete.
Ali ja znam 10000000000000000000000000000000000.....% da pišem istinu. O ovome će svjedočiti čitavo čovječanstvo kada bude prolazilo kroz sve.
Kao što reče Isus "nebo i zemlja će proći ali moje riječi neće proći dok se sve ne ispuni".
Naravno da hoće, ali ne u teoriji Zemlje kao globusa.
klokanovac is offline  
Old 03.06.2017., 11:28   #56
Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post
Točnije, prije par dana, pred jutro, u snu sam osjetio kako mi s lijeve strane neka sila vrši pritisak od ruke prema glavi, odnosno lijevoj polutki mozga, što me bacilo na koljena, mada sam se u snu nastojao držati na nogama, ali uzalud, strana sila je bila jača. Prvo me bacilo na koljena, pa sam pao na glavu. Kao da sam bio oduzet u tom trenutku, do buđenja iz sna. Nisam mogao učiniti ništa, bilo je jače od mene. Kada sam se probudio, kao da se ništa nije dogodilo. Doduše, ostao sam pod dojmom onoga što mi se dogodilo u snu.
Ovaj san simbolizira nešto što će doći u budućnosti što će uzrokovati veliki pritisak na tvoj ego, a pad na koljena simbolizira slamanje ega, pad na glavu njegov poraz.
Sekhem is offline  
Old 03.06.2017., 13:59   #57
Quote:
Sekhem kaže: Pogledaj post
10000000000000000000000000000000000.....% .
ovo matematicki nije moguce, sto naznacuje da ti pises o necemu sto ne znas. matamaticki bi se to napisalo da ti 100 % pises pizdarije...
__________________
1.) Sunce je kristal---lun
2.) "Ako uopće ne unesemo C vitamin, tijelo će ga također dobiti, ukoliko ima na raspolaganju dovoljan broj atoma ugljika, vodika i kisika (prema formuli)"---Ibrahim
3.) jebes forum bez harama
zecopas is offline  
Old 03.06.2017., 17:43   #58
Quote:
SinnFein kaže: Pogledaj post
klokane otiđi u doktora. Vjerojatno ti fali željeza.
Nije potrebno hvala, Leteća se ponudila za pomoć. Leteća će me spasiti.
klokanovac is offline  
Old 03.06.2017., 17:46   #59
Quote:
Sekhem kaže: Pogledaj post
Ovaj san simbolizira nešto što će doći u budućnosti što će uzrokovati veliki pritisak na tvoj ego, a pad na koljena simbolizira slamanje ega, pad na glavu njegov poraz.
U ovom slučaju moj poraz. Karma is bitch.
klokanovac is offline  
Old 03.06.2017., 17:51   #60
Quote:
Rorion kaže: Pogledaj post
Živjeli sretno muž, žena i sin koji je završavao maturu sa odličnim.
Jednoga dana muž dobio otkaz i tužan ode kući.
Kod kuće ugleda susjeda kako mu praši ženu.
U još većem bedu ode u sobu od svog sina, no tamo ugleda sina sa crncem u pozi 69.
Ajme, dosta mu života, te odluči da si skrati muke skokom sa visokog mosta.
Došavši na most, zakorači preko ograde, no u tom trenutku ga zaustavi patuljak i kaže da će mu ispuniti tri želje ako mu popuši.
Pristane on, no nakon ranote patuljak nestane, ne ispunivši niti jednu želju.
Sekhem, vjeruješ li u patuljke ?
Zaboravi ako misliš provocirati, džaba ti je, pusti se cinizma pređi malo iz kozijeg puta koji se nalazi u tvojoj lijevoj strani mozga, na desnu stranu gdje se nalazi pista za avione i zaplovi kroz zrak srcem. Pusti tu kozu koja ti mekeće iz lijeve polutice, upali avion na desnoj strani pa ćeš shvatiti sve što sam pisao.
Sekhem is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:59.