Natrag   Forum.hr > Društvo > Svijet oko nas > Poljoprivreda

Poljoprivreda Kako privređivati plodovima zemlje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.06.2017., 20:34   #1
Smrad u kosi I na kozi od ciscenja svinjca

Dakle nedavno sam cistio kod susjeda na farmi svinja (3000) kom. Tak sam se usmrdio da drugi da nemogu oprati taj smrad uvako se u kozu I u kosu neko rijesenje probao sam sa sodom b I octom
Limunskomm kiselinom 7puta sam prao kosu jucer I danas 4 puta I nikako van taj smrad
Neko rijesenje!
androsije is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 20:44   #2
Quote:
androsije kaže: Pogledaj post
Dakle nedavno sam cistio kod susjeda na farmi svinja (3000) kom. Tak sam se usmrdio da drugi da nemogu oprati taj smrad uvako se u kozu I u kosu neko rijesenje probao sam sa sodom b I octom
Limunskomm kiselinom 7puta sam prao kosu jucer I danas 4 puta I nikako van taj smrad
Neko rijesenje!
ušlo ti je u pore kože. jedino možeš riješiti iznojavanjem. najbolje ti je otići nekud na sunce i na kupanje na kakvo jezero/rijeku.
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 11:52   #3
Kako reče x type, iznojavanje. Ali da ne dehidriraš i da pospješiš iznojavanje, redovito pij dosta tekućine. Voda je najbolja, ali također zeleni čaj sa limunom (ne puno šećera) i fizička aktivnost. Neki se kupaju u zelenom čaju, ali mislim da će neka intezivna mirisna kupka sa eteričnim uljima biti također dobra. U konačnici, možeš se nakon kupanja dok si još mokar, natrljati nekim dječjim uljem (uzmi mirisno, ako uzmeš bez parfema ne će biti prevelike koristi).

P.S. Idući puta sveži neku maramu, ili staru majcu na glavu.
__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:46.