Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.01.2018., 17:21   #681
Mislio sam na HPS-ov forum i na temu o mučkanju oksalne tj. Beevitala. Vidim neke sličnosti u nastupu. Inače ne mislim nikaj loše samo kaj u moj auto nebu isla voda iz pipe.
Prigorecc is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2018., 17:51   #682
Tijekom ljeta skupljat kondenzat iz kućne klime i eto vode za cijelu zimu
frenchkey is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2018., 18:17   #683
Quote:
Prigorecc kaže: Pogledaj post
Mislio sam na HPS-ov forum i na temu o mučkanju oksalne tj. Beevitala. Vidim neke sličnosti u nastupu. Inače ne mislim nikaj loše samo kaj u moj auto nebu isla voda iz pipe.
Ako je zbog kamenca onda neka te ne bude strah. Sve alkoholni ocat popapa (napravi mali test kući: odvrni perlator sa slavine i stavi ga preko noći u alk. ocat)
črni is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2018., 18:25   #684
Perlatore i kuhalo za vodu (čaj) čistim sa alkoholnim octom i to djeluje. Ne znam kako djeluje kada se koristi kao prevencija. Imam i kotel za rakiju koji je dosta u upotrebi pa mi nije problem niti tamo procistiti vodu. Istina je da je cijena kupovne tekucine pre niska da bih se zaje...o sa time. Mozda smuckam malo cisto da provjerim miris jer ocekujem da ce se dosta osijetiti rakija.
Prigorecc is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2018., 18:34   #685
Plavić osjetno manje smrdi od rakije. A i opisao sam kako se poništava miris onima kojima to jako smeta ili koriste baš veliki omjer rakije.

Na kraju mislim da je sve stvar navike. Ako se navikneš na lakše, brže i bolje nema povratka na staro.
črni is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 08:52   #686
Od sutra u Plodinama tri litre Nigrina 20 kuna.
_MK_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 09:35   #687
Quote:
IMTrener kaže: Pogledaj post
Sta vozis da ti stane 5 litara? U audi a6 nije stalo vise od 4,5 litre ako se ne varam
Nisam rekao da sam izlio sve, nego da sam napunio do vrha
Vectra B, a stane više od litre, ali koliko Ima negdje u knjižici napisano točno koliko stane u varijantu sa običnim lampama, a koliko u varijantu sa xenonima. Ovaj drugi troši više, pa ima veću posudu. Ne znam kako im nije palo na pamet stavljati veliku posudu u sva vozila, jeftinije je proizvoditi jednu varijantu, nego dvije.
__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 11:15   #688
Tekućina za pranje stakla

Pa jer neko ko malo tekucine trosi nasipa punu posudu u 7,8mjesecnu,i ta ista ljetna ga doceka po velkim minusima


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tomos222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 09:11   #689
Quote:
_MK_ kaže: Pogledaj post
Od sutra u Plodinama tri litre Nigrina 20 kuna.
Ufff, to majstore!
Sad idem vidjeti ima li još koja vrećica free, pa da napravim rezervu za nagodinu...
__________________
Pero
pero_OS is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 17:13   #690
Smrznuo mi se stakloper

Imao sam unutra Nigrin, i onda pred par tjedana, prije nego što su najavili ovaj ledeni val, natočio sam unutra još Lidlove tekućine, ostalo mi, a vodio sam se logikom da mješavina Nigrina i ovoga ne može biti baš toliko loša. Nije bilo problema na niskim minusima, no danas eto veselja...

Nemam pojma gdje mi je smrznuto. Da ne pada bijelo vnogo vani uz ledeni vjetar, još bih išao skidati crijevo da vidim je li u njemu, ili samo gore kod mlaznica (gdje bi možda fen pomogao). Ovako nemam volje, ubije me vjetar za minutu, a sinusi me ionako rasturaju. Stražnja mlaznica normalno funkcionira, u crijevu je još stari Nigrin, jer nisam često prao stražnje staklo.

Ja ću popizdit.

Pa ti stavljaj W5 iz Lidla... nikad više...
_MK_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 18:02   #691
ja jucer dok jos nisu bili minusi i popustilo, nasuo pola litre rakije, bilo unutra oko litre ljetne tekucine, valjda ce rakija pobjediti!
sokak is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 18:23   #692
Quote:
_MK_ kaže: Pogledaj post
Smrznuo mi se stakloper

Imao sam unutra Nigrin, i onda pred par tjedana, prije nego što su najavili ovaj ledeni val, natočio sam unutra još Lidlove tekućine, ostalo mi, a vodio sam se logikom da mješavina Nigrina i ovoga ne može biti baš toliko loša. Nije bilo problema na niskim minusima, no danas eto veselja...

Nemam pojma gdje mi je smrznuto. Da ne pada bijelo vnogo vani uz ledeni vjetar, još bih išao skidati crijevo da vidim je li u njemu, ili samo gore kod mlaznica (gdje bi možda fen pomogao). Ovako nemam volje, ubije me vjetar za minutu, a sinusi me ionako rasturaju. Stražnja mlaznica normalno funkcionira, u crijevu je još stari Nigrin, jer nisam često prao stražnje staklo.

Ja ću popizdit.

Pa ti stavljaj W5 iz Lidla... nikad više...
A vidiš ja imam baš taj W5 iz Lidla (istina Zlovenskog) i taman hoću napisati kak se NIJE smrznuo ....
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 18:31   #693
O đizus.

A ovaj još i nije čisti, nego mješavina s Nigrinom. Ne znam točno koliko, ali rekao bih da je 1:1. Mislim da nisam više od litre nasuo unutra. Danas sam kupio tri litre zimske na Apiosu i utrpao u tank cca dvije, tako da onoga fakat nije bilo puno (na Fikusu je kapacitet oko 4 litre gore do čepa).

Možda ga je sjebalo što sam miješao, ili što mi je stajao u šupi godinu-dvije?

Ako sutra stane snijeg, dofurat ću si fen do auta na produžnom pa grijati mlaznice dok ne prošiba friško van...
_MK_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 18:33   #694
ja jutros nisam špicao stakla jer bi se tako mala i tanka količina na ledenom staklu odma zamrzla...i opet isti drek...
ex conn is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 18:52   #695
Ja tocim INA-inu zimsku vec 3 sezone i nemam problema na zaledjivanje. Nisam doduse skuzio razliku izmedju plave i zelene, ali ugl OK su.

Prekjucer bas natocio zelenu, jucer bio u Delnicama na -7 i ne ledi.
__________________
Ako se osjećate glupo, sjetite se da postoje odrasli ljudi koji vjeruju da su dva pigvina došetala s Južnog pola kako bi se ukrcali na brod te izbjegli poplavu.

Tekućine se NE sipaju!!!
Moonraker is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 19:18   #696
Meni se AutoKrešo tekučina nije smrzla i lijepo miriše. Do neki dan sam imao Nigrin od limuna i miris mi se nije svidio.
Guater is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 19:38   #697
[QUOTE=_MK_;68292149]Smrznuo mi se stakloper

Imao sam unutra Nigrin, i onda pred par tjedana, prije nego što su najavili ovaj ledeni val, natočio sam unutra još Lidlove tekućine, ostalo mi, a vodio sam se logikom da mješavina Nigrina i ovoga ne može biti baš toliko loša. Nije bilo problema na niskim minusima, no danas eto veselja...

Nemam pojma gdje mi je smrznuto. Da ne pada bijelo vnogo vani uz ledeni vjetar, još bih išao skidati crijevo da vidim je li u njemu, ili samo gore kod mlaznica (gdje bi možda fen pomogao). Ovako nemam volje, ubije me vjetar za minutu, a sinusi me ionako rasturaju. Stražnja mlaznica normalno funkcionira, u crijevu je još stari Nigrin, jer nisam često prao stražnje staklo.

Ja ću popizdit.

Pošto se nama ostalima tekučina iz Lidla nije smrznula, izgleda da je problem u Nigrinu
Prigorecc is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 19:42   #698
Nije, jer je na stražnje staklo uredno izašao stari Nigrin. Tamo špricnem jednom mjesečno, ako se baš nekim čudom desi da se staklo zaprlja, pa je ostalo još u crijevu prije nadolijevanja Lidla.

Inače, kod mene je bilo -12.5 ujutro.

Špricao (tj. pokušao) sam popodne na povratku doma kad mi je na autocesti zasralo šajbu. Onda su mi brisači napravili još veći kaos, tako da sam čistio staklo maramicama za nos i novim stakloperom na benzinskoj.
_MK_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 19:43   #699
Quote:
Moonraker kaže: Pogledaj post
Ja tocim INA-inu zimsku vec 3 sezone i nemam problema na zaledjivanje. Nisam doduse skuzio razliku izmedju plave i zelene, ali ugl OK su.

Prekjucer bas natocio zelenu, jucer bio u Delnicama na -7 i ne ledi.
Mislim, gospodine, da ste ulili antifriz umjesto tekucine za stakla, sudeci po bojama tih tekucina.
cheer_up is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 19:47   #700
Kod mene trenutno zimski Alfacar i ne smrzava se.

Poslano sa mog LG-M700 koristeći Tapatalk
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:06.