Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.01.2018., 20:18   #8721
Koliko dugo u prosjeku traje vozački?
PrimoVictoria is offline  
Old 07.01.2018., 20:25   #8722
Ovisi o stanju tuposti kandidata. O zazuzetosti insruktora, ispitivača, o dijelu Pokradistana u kojem živiš. Ispod dva mjeseca teško.

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
__________________
Pare pokreću svijet, ljude i nogomet..... Parama mo´š kupit sve al nemo´š kupit raju.....
Nalc is offline  
Old 16.01.2018., 12:39   #8723
Ja sam išao na ubrzani u Autoškolu Trend... Iz prve sam sve riješio sva sreća tako da nije dugo trajalo! Super je instruktor i predavač i imali su neki popust tak da je super!
herii is offline  
Old 16.01.2018., 12:45   #8724
Autoškola Trend

Quote:
herii kaže: Pogledaj post
Ja sam išao na ubrzani u Autoškolu Trend... Iz prve sam sve riješio sva sreća tako da nije dugo trajalo! Super je instruktor i predavač i imali su neki popust tak da je super!
Baš čitam iskustva možeš mi se javiti privatnom porukom? Vidim da imaju još stare cijene prije poskupljenja pa planiram upisati idući tjedan... Mojih par iz škole su išli u Autoškolu Trend i svi su jako zadovoljni, ali prije godinu dana pa da vidim friška iskustva
Iako imaju dosta pozitivne komentare pa mislim da su među boljima u Zagrebu?
gvan is offline  
Old 16.01.2018., 14:40   #8725
Ima netko preporuku za A?
Lyman is offline  
Old 18.01.2018., 12:00   #8726
Koliko ste dugo cekali termin nakon prijave ispita iz upravljanja vozilom?
partizanka is offline  
Old 18.01.2018., 12:47   #8727
Cca 20 dana. U Ri nije bilo dovoljno ispitivaca pa su ih slali iz Zg-a za vikend.

Sent from my JY-G3 using Tapatalk
JuniorRi is offline  
Old 18.01.2018., 20:14   #8728
Zanima me ako neko zna jeli moguce zavrsnu voznju odradit prie 18 rodendana i podignit vozacku sa napunjenih 18 godina?
Znam da se moze upisat u autoskolu sa 17 ipo al me zanima jel se moze zadnja ispitna voznja odradit prije 18 rodendana....
Goksa is offline  
Old 18.01.2018., 20:17   #8729
Ne može, moraš imati 18 godina da bi izašao na ispit.
Guater is offline  
Old 19.01.2018., 11:08   #8730
Da ne tražim po netu, postoji li maksimalan broj izlazaka na ispit voznje? Evo poznanica pala treći put, svaki put neka sitnica....
DrAqua is offline  
Old 20.01.2018., 00:32   #8731
Prije je bilo 5 puta.
A koliko znam sada nema ogranicenja nego je 3 obavezna dodatna sata + ispit.

Sent from my JY-G3 using Tapatalk
JuniorRi is offline  
Old 22.01.2018., 14:18   #8732
Quote:
Lyman kaže: Pogledaj post
Ima netko preporuku za A?
Ja sam polagao i A i B u autoškoli Trend! Super su, preporuke!
rader is offline  
Old 22.01.2018., 15:37   #8733
Prva pomoć ispit

Svježe iskustvo sa polaganja ispita iz Prve pomoći (HAK, Zagreb).
Pitanja:
Kako utvrditi da li osoba diše?
U koji položaj staviti osobu sa ozljedom trbuha?
Pokažite postupak imobilizacije šake/stopala?!
Ispit je lagan ukoliko odgovorite jednostavno u jednu-dvije rečenice, bez puno okolišanja, objašnjavanja jer u suprotnom doktorica/ispitivač postavlja dodatna pitanja i brzo otkrije koliko (ne)znaš.
cosmicstorm is offline  
Old 23.01.2018., 18:05   #8734
Question

Zena vec tri puta pala na voznji, uvijek neka sitnica (trema/zagrebacki kaos/pad koncentracije...) i sad joj je instruktor, nakon prvog produznog sata, javio da je promijenio auto (s clia na bmw-a) ali da nek ne brine, "bude se ona priviknula u dva sata na novi auto". WTF!?
Pa jel oni to smiju tako? Postoji li neki minimalni broj sati koliko mora odvoziti na autu na kojem će polagati?
sarac is offline  
Old 23.01.2018., 18:36   #8735
Quote:
sarac kaže: Pogledaj post
Zena vec tri puta pala na voznji, uvijek neka sitnica (trema/zagrebacki kaos/pad koncentracije...) i sad joj je instruktor, nakon prvog produznog sata, javio da je promijenio auto (s clia na bmw-a) ali da nek ne brine, "bude se ona priviknula u dva sata na novi auto". WTF!?
Pa jel oni to smiju tako? Postoji li neki minimalni broj sati koliko mora odvoziti na autu na kojem će polagati?
Mene su u gornjim dvadesetim satima, na njihovu ruku i moje malo negodovanje, prebacili s Audija na Peugeot. Prvi sat je bilo malo čudno dok ne skužiš pravilnu vagu (jer audi kreće s kvačilom maltene) i to je u biti to.

Ima dosta od toga, ali poanta je ista.
Violence is offline  
Old 23.01.2018., 19:43   #8736
Quote:
Violence kaže: Pogledaj post
Ima dosta od toga, ali poanta je ista.
Da, princip rada je isti, ali osjećaj za veličinu vozila, međuosovinski razmak, radijus okretanja, položaj sjedenja, hod mjenjača, položaj rikverca, instrument ploča, tvrdoća papučica,.... po meni nedovoljno da polaznik savlada u sat dva kao da se ništa nije dogodilo. Ako je netko pao, dobiva tri sata da poboljša vožnju. Ali ne na sasvim drugom vozilu!!!
sarac is offline  
Old 23.01.2018., 22:21   #8737
Ja sam odvozio 33 sata odvozio na bmw 3 pa presao na golf 7. Imao sam 2 sata vjezbe pa ispit, i prosao bez problema. Dobro, to je s veceg na manji auto, ali sve je to isto..
__________________
Being second is to be the first of the ones who lose.

Ayrton Senna
maxkuki is offline  
Old 24.01.2018., 02:18   #8738
Quote:
sarac kaže: Pogledaj post
Da, princip rada je isti, ali osjećaj za veličinu vozila, međuosovinski razmak, radijus okretanja, položaj sjedenja, hod mjenjača, položaj rikverca, instrument ploča, tvrdoća papučica,.... po meni nedovoljno da polaznik savlada u sat dva kao da se ništa nije dogodilo. Ako je netko pao, dobiva tri sata da poboljša vožnju. Ali ne na sasvim drugom vozilu!!!
makar sve što navodiš je vrlooo li-la, al ovo, mislim ono, tko to kuži uopće osim ako prelazi iz fiće u novu S-klasu..?
lujozg is offline  
Old 24.01.2018., 08:01   #8739
http://aksiget.hr/instruktori-i-vozila/
Ima li netko preporuku za Siget autoškolu ili instruktora.
Zapravo se dvojim jel da upišem u Zagrebu ili u Gorici gdje je jednostavniji promet...ali poučena iskustvom prijatelja, ako se polaže u Gorici...onda nikad ni neću ići u Zagreb jer me strah iz jednostavnog vozit u kompliciranom.
__________________
No heroes, villains, one to blame, while wilted roses fill the stage... ♥
♫Books♪
miss-rebel is offline  
Old 24.01.2018., 08:21   #8740
Pozdrav,

da li je netko isao/ide u auto skolu Remetinec? Kakvi su dojmovi i mozda mi mozete preporuciti instruktora? Prelazim iz jedne skole u drugu, pa trebam samo odraditi jos nesto voznje i na ispit.
__________________
AAMK
scrolla is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:31.