Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.09.2008., 10:53   #1101
Ajd nek neko stavi link za download knjiga na pdf, sad sam baš zainteresiran kaj to točno Icke piše
__________________
Dobrovoljno bannan for good.
Aryan is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2008., 11:09   #1102
3 Svj rat je moguc. Stvarno puno Ickeovih teorija drzi vodu. Pogledajte sad Svijet, financijske krize, naftne krize, kriza na bliskom istoku, trzavice između Rusije i SADa stvarno se moze zakljucit da netko povlaci konce koje ce na kraju vodit do 3 Svj rata jer naposlijetku mora se svo ono pusto naoruzanje iskoristit...

Kaze on da je optimistican ali ja bas i nisam
Overthetop is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2008., 11:29   #1103
Quote:
mrktrb kaže: Pogledaj post
evo priloga i skoro pola sata intervjua, ako nekoga zanima:

http://www.24sata.hr/news/clanak/dav...rijeme-/80622/

od tema sam izdvojio 3. svjetski rat, CIA tehnologiju i pitanje o moći
molitve
ima video za svaku od njih

svakako zanimljivo...
sad vise cjenim 24 sata
__________________
Nemojte dopustiti da vas vaša vlada odvuče u mrežu korupcije, fašizma i prijevara zvanu Europska unija, nakon što ste tako teško izborili svoju samostalnost!
_ZULE_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2008., 11:40   #1104
Quote:
Germa kaže: Pogledaj post
imaš izvanrednu sposobnost za, kako bi srbi rekli, promašiti ceo fudbal
A znaš šta bi na to odgovorio neki pošten čoek srbin?:

Ma gde si ti bio kad sam se ja fudbalisao po komšiluku??

Mani se bre tog rčinastog čauša nekrsta,

a ti marifetluci Dejvida Ajka nevrede ni po lule duvana!


__________________
DRUGI DOLAZAK
UBERSOLDAT is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2008., 11:50   #1105
obadvojica ste skrenuli s teme i od ljudi koje navodno branite.
__________________
Nemojte dopustiti da vas vaša vlada odvuče u mrežu korupcije, fašizma i prijevara zvanu Europska unija, nakon što ste tako teško izborili svoju samostalnost!
_ZULE_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2008., 12:32   #1106
http://www.24sata.hr/news/clanak/dav...e_id=main_page
__________________
From above it is not bright
From below it is not dark
Leon 23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2008., 14:43   #1107
Quote:
UBERSOLDAT nije na čisto baš i manipulira i opet kaže:
David Icke nije iskrena osoba, sve što je izjavio je u biti 95 do 98% istine, a ostalo laž!
a ti marifetluci Dejvida Ajka nevrede ni po lule duvana!
Mislim da bi vam svima bilo bolje da se ostavite bedastoća, osvrnete oko sebe i pogledate kakva se sranja valjaju preko mora i planina. I dok je u susjednoj Italiji kruh postao jedna od najskupljih namirnica o ostalom ne treba niti govoriti. Samo slikovito prikazati. Živjeli svi ... čin čin

__________________
The ice age is coming, the sun is zooming in .. After all this, won't you give me a smile? Clash
Seventin is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2008., 15:44   #1108
Quote:
Seventin kaže: Pogledaj post
Mislim da bi vam svima bilo bolje da se ostavite bedastoća, osvrnete oko sebe i pogledate kakva se sranja valjaju preko mora i planina. I dok je u susjednoj Italiji kruh postao jedna od najskupljih namirnica o ostalom ne treba niti govoriti. Samo slikovito prikazati. Živjeli svi ... čin čin
Dicke:

SKRIVENA ZNANOST
Znanstvenik koji je prisiljen raditi za CIA-u pričao mi je da je lijek za rak odavno poznat. I sam je bolovao od raka, no bio je potreban sustavu pa su mu dali serum koji ga je izliječio. Također, postoji tehnologija koja manipulacijom Aure pustinju može pretvoriti u plodno tlo.


A onda je svizac došao na pozornicu za karaoke i otpjevao:

Sla-slaži mi pa makar bilo što,
Sla-slaži mi i onako sad je svejedno.
Sla-slaži mi pa makar bilo što,
Sla-slaži mi i onako sad je prekasno.
__________________
DRUGI DOLAZAK
UBERSOLDAT is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2008., 18:25   #1109
Quote:
UBERSOLDAT kaže: Pogledaj post
Sla-slaži mi pa makar bilo što,
Sla-slaži mi i onako sad je svejedno.
Sla-slaži mi pa makar bilo što,
Sla-slaži mi i onako sad je prekasno.


Pa makar i subliminarnim potpisom kojim i crkva 20 stoljeća drži pod "kontrolom" pola čovječanstva i prodaje muda pod bubrege navodnim naukom!

Lalalalala šubidubi da parampmapa pidupi papa
__________________
The ice age is coming, the sun is zooming in .. After all this, won't you give me a smile? Clash
Seventin is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2008., 19:00   #1110
Quote:
Seventin kaže: Pogledaj post


Pa makar i subliminarnim potpisom kojim i crkva 20 stoljeća drži pod "kontrolom" pola čovječanstva i prodaje muda pod bubrege navodnim naukom!

Lalalalala šubidubi da parampmapa pidupi papa
Pa meni netreba crkva da mi kaže da Isus postoji...pucaš u prazno

A vidi ovo:

RAT U GRUZIJI
Predsjednik Gruzije Mikhail Saakashvili američko je potrčkalo. Na vlast ga je i postavila revolucija koja je bila potpomognuta američkim kapitalom. Naravno da su Amerikanci znali koja će biti reakcija Rusije, to je i bio cilj. Siguran sam da je to bio potez na šahovskoj ploči, a krajnji je cilj treći svjetski rat.


Pa mi smo o ovome pisali na podforumu politika-svijet davnih dana, te naravno sve ovdje navedeno i napisali, a Dicke tada još nije ni čuo za Gruziju....ma mislim lik je fantastičan.

Napiše opće poznate stvari koje znaju svi malo informiraniji ljudi da ih zaintrigira, a onda lansira glupost o teraformiranju pustinje uz pomoć aure

klasičan primjer psihološke manipulacije ljudima slabe volje.
__________________
DRUGI DOLAZAK
UBERSOLDAT is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2008., 19:11   #1111
Quote:
UBERSOLDAT kaže: Pogledaj post

Pa mi smo o ovome pisali na podforumu politika-svijet davnih dana, te naravno sve ovdje navedeno i napisali, a Dicke tada još nije ni čuo za Gruziju....ma mislim lik je fantastičan.
i kako da te sad netko nakon ovog ozbiljno shvati?
vidim, sad više nije d.yke, nego dicke ...što time postižeš osim što sebe diskreditiraš?

ps. potpis ti je vrhunski
__________________
Quasimodo predicted all this!
Germa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2008., 19:15   #1112
Quote:
UBERSOLDAT kaže: Pogledaj post
Pa meni netreba crkva da mi kaže da Isus postoji...pucaš u prazno ..
Hah... tebi ne treba ali drugima uvaljuješ na nedvosmislen način "priču" koju upravo ta ista crkva (koja tebi ne treba) ima istu ikonu za svog "lidera".
Mislim, ovo bi već i žaba shvatila!

Daleko od toga da ja nemam svoj stav ili pristup prema "njemu". Ali bar "ga" ne "prodajem" uokolo
__________________
The ice age is coming, the sun is zooming in .. After all this, won't you give me a smile? Clash
Seventin is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2008., 19:51   #1113
Quote:
Seventin kaže: Pogledaj post

Daleko od toga da ja nemam svoj stav ili pristup prema "njemu". Ali bar "ga" ne "prodajem" uokolo
Neprodajem ja ništa, nitko još radi mojih postova nije prešao na kršćanstvo s nekih drugih uvjerenja...stavio sam Ga iz drugih razloga, ....

...ali kao što bi neki gore naveli: opet smo otpuzali od teme


Dicke:
- ovaj svijet kakvog ga vidimo postoji jedino u našem mozgu, a inače je samo niz polja frekvencije i polja naših misli. Evo, ja sad sjedim u TV studiju. To je pomalo slično stvarnosti koju mi poznajemo.
Jedino mjesto gdje televizija postoji je naša percepcija; ove slike na ekranu postoje samo na ekranu. Svugdje drugdje, televizija je zapravo frekvencija na kojoj se emitira.
Televizija do naših domova dolazi frekvencijama, koje televizijski aparat dekodira kao slike na ekranu. Isto je i s internetom. Jedino mjesto gdje internet postoji - ta grafika i ti sajtovi - monitor je vašeg računala. Svugdje drugdje internet je samo elektronika. Isto
tako funkcionira i naš mozak: on neprekidno dekodira frekvencijska polja, pretvarajući ne-fizičke pojave u holografsku iluziju stvarnosti. Kad kušate neki okus, to je samo električni signal mozgu; kad nešto vidite, to je samo električna poruka mozgu koju on dekodira kao trodimenzionalnu stvarnost za koju nam se čini da je pred nama, a koja fizički zapravo postoji samo u našoj glavi.


Ovakav način izražavanja i objašnjavanja pojedinih pojmova je ukrao od scenarista Star Trek-a, a to se naziva "techno bubbling". Spaja opće poznate stvari s trancedentalnim poimanjem, a povezuje ih techno bubbling-om!
__________________
DRUGI DOLAZAK
UBERSOLDAT is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2008., 20:17   #1114
Quote:
UBERSOLDAT kaže: Pogledaj post
Neprodajem ja ništa, nitko još radi mojih postova nije prešao na kršćanstvo s nekih drugih uvjerenja...stavio sam Ga iz drugih razloga, ....!
Jesi li siguran? I uvijek tako samozatajan - kojih drugih razloga? Ja nisam niti rekao da ti nešto prodaješ - pogledaj malo bolje! Tako ste i Icke-u spočitavali prodaju proizvoda pa ste pogubili navodnike po putu Moć izražavanja je jebena stvar, kolega. Ja govorim o subliminalnim porukama. O korištenju provjerenih simbola i ikona iz prošlosti kakve koriste u svoje svrhe i dogmatski sistemi (poput kršćanske crkve). Hebi ga, ne znam kako više da to objasnim. Tko nije do sada shvatio niti neće. A za ostale - zabole me anno domini 0.

Ja Ga ipak ne bih "prostituirao" iz bilo kojih razloga, pa valjda to zato ne čini niti Icke, tko zna?!
__________________
The ice age is coming, the sun is zooming in .. After all this, won't you give me a smile? Clash
Seventin is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2008., 20:33   #1115
Quote:
UBERSOLDAT kaže: Pogledaj post
bla bla bla....Isus...bla bla bla...kršćanstvo...bla bla bla...!
Uf, nemogu više razumjet tako naprednu komunikaciju. Da sam bar pametan kao ti pa da razumijem šta hoćeš reći, joj meni...
smokeG is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2008., 20:35   #1116
Quote:
Seventin kaže: Pogledaj post
Jesi li siguran? I uvijek tako samozatajan - kojih drugih razloga? Ja nisam niti rekao da ti nešto prodaješ - pogledaj malo bolje! Tako ste i Icke-u spočitavali prodaju proizvoda pa ste pogubili navodnike po putu Moć izražavanja je jebena stvar, kolega. Ja govorim o subliminalnim porukama. O korištenju provjerenih simbola i ikona iz prošlosti kakve koriste u svoje svrhe i dogmatski sistemi (poput kršćanske crkve). Hebi ga, ne znam kako više da to objasnim. Tko nije do sada shvatio niti neće. A za ostale - zabole me anno domini 0.

Ja Ga ipak ne bih "prostituirao" iz bilo kojih razloga, pa valjda to zato ne čini niti Icke, tko zna?!
jooooj, a kom ja to prodajem , pa svi ovdje forumaši imaju svoju izgrađenu ličnost...Svatko ima nešto što mu je bitno u životu, što mu daje snagu i s čime se poistovječuje, a toga se netreba stidjeti!

A ako hočeš, mogu ja njega maknut....mislim ako ti smeta




Dicke nije političar, niti nešto tako slično, Dicke je lik koji ima svoju svrhu...čisti manipulator

Svaki čovjek u prošlosti koji je održao toliko govora, napisao toliko knjiga..mora se izjasnit o svojim stavovima, ako već prosipa toliko fraza da ti pamet stane, a o ovome ni zuc!

Postoji razlog, zašto Ga otvoreno nespominje, a to sigurno nije bojazan od reklamiranja.
__________________
DRUGI DOLAZAK
UBERSOLDAT is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2008., 20:50   #1117
Quote:
smokeG kaže: Pogledaj post
Uf, nemogu više razumjet tako naprednu komunikaciju. Da sam bar pametan kao ti pa da razumijem šta hoćeš reći, joj meni...
Evo vidiš Seventin....ovog lika nemogu nikako prebrlatit, on je Dickeov sljedbenik, ....ovo ti je čisti dokaz da moja sličica nije reklama!


Dicke voli ovakve likove,.... apsoluno negativni stavovi, vjeruje da mu puževi golaći(pardon gmazovi) određuju život....i što je najgore, on je sretan zbog toga!
A sreća se nesmije ukrast... ljudi vole kad kupe "večernji" prvo crnu kroniku pročitat, a šta bi im ja
__________________
DRUGI DOLAZAK
UBERSOLDAT is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2008., 20:54   #1118
Quote:
UBERSOLDAT kaže: Pogledaj post
Evo vidiš Seventin....ovog lika nemogu nikako prebrlatit, on je Dickeov sljedbenik, ....ovo ti je čisti dokaz da moja sličica nije reklama!


Dicke voli ovakve likove,.... apsoluno negativni stavovi, vjeruje da mu puževi golaći(pardon gmazovi) određuju život....i što je najgore, on je sretan zbog toga!
A sreća se nesmije ukrast... ljudi vole kad kupe "večernji" prvo crnu kroniku pročitat, a šta bi im ja
Uh lol, uopće ne razumijem ovaj comeback. Anyway, jedno pitanje, koliko si ti knjiga od Ickea pročitao? Ne govorim o Dickeu, tvojoj gay fantaziji Ickea, nego o pravom Ickeu.
smokeG is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2008., 21:07   #1119
Quote:
UBERSOLDAT kaže: Pogledaj post

Postoji razlog, zašto Ga otvoreno nespominje, a to sigurno nije bojazan od reklamiranja.
http://www.24sata.hr/news/clanak/dav...rijeme-/80622/

evo u ovom intervjuu Ga je par puta spomenuo....nej me krivo shvatit neslažem se snjim u ovome.
__________________
Nemojte dopustiti da vas vaša vlada odvuče u mrežu korupcije, fašizma i prijevara zvanu Europska unija, nakon što ste tako teško izborili svoju samostalnost!
_ZULE_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2008., 21:32   #1120
Gdje? Ovo? -

MANIPULACIJA NAD LJUDSKOM VRSTOM
Ljudima se manipulira na različite načine. Podijeljeni smo po rasama, vjerama (koje sve vuku korijene od istih vjerovanja), jezikom… Konstantno nas drže u stanju straha. Strah za financije, strah od rata i nasilja kojima smo konstantno bombardirani kroz medije, te raznim ostalim strahovima. Cilj je da se svijet zadrži u stanju kaosa jer je harmonijom teško manipulirati.
__________________
The ice age is coming, the sun is zooming in .. After all this, won't you give me a smile? Clash
Seventin is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:14.