Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.05.2015., 18:41   #61
Davno sam se trebao provozat sa prijateljem u tom autu, čisto da vidim kakav je. Mislim da sam imao 18 godina. Kad sam ušao, razočarenje... nisam imao ni neke volje da se vozam u tome, nije mi bio primamljiv ni sa čim. Plastike ko da je Lupo, stvarno loše, volan još koliko toliko, sicevi su bili užas, ko da sam sjeo na klupu u parku.

Obožavam Mercedes, ali uz Vaneo, A klasa nije dostojna tog imena. Jako precjenjeni auti.

Mislim na taj dizajn, ova nova je već druga priča, ali da bi više o njoj rekao, trebao bi se provozat u njemu.
rocker1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2015., 19:51   #62
Ja imam 140. 2004g. Nikad nikakvi kvarovi. Benzinac. Loce ko da je ne znam kakva motorcina u njemu. Jedina zamjerka potrosnja.... 11g. star 180tkm. platila 1400E.
__________________
Var inte rädd, det finns en mörklagd hamn Du ser den inte nu, men färdas dit. En dag skall du bekänna högt Hans namn Hans kärleks frid som ingenting begär
romantic_ass is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2015., 11:55   #63
Quote:
rocker1987 kaže: Pogledaj post
Davno sam se trebao provozat sa prijateljem u tom autu, čisto da vidim kakav je. Mislim da sam imao 18 godina. Kad sam ušao, razočarenje... nisam imao ni neke volje da se vozam u tome, nije mi bio primamljiv ni sa čim. Plastike ko da je Lupo, stvarno loše, volan još koliko toliko, sicevi su bili užas, ko da sam sjeo na klupu u parku.

Obožavam Mercedes, ali uz Vaneo, A klasa nije dostojna tog imena. Jako precjenjeni auti.

Mislim na taj dizajn, ova nova je već druga priča, ali da bi više o njoj rekao, trebao bi se provozat u njemu.
Sjećam se kad je stari gledao negdje tamo 2003. - 2004. nešto mu bila simpatična tad neke 4 godine stara A-klasa (bila za neke povoljne novce, skinuta s leasinga).
Ušli unutra, sjeli, on na vozačevo mjesto, ja pored... osvrnuli se malo... ja otvorio pretinac, zatvorio... pogledali se i izašli

Ne bi ga bio uzeo, da su ga besplatno davali.
frenchman is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2015., 16:37   #64
Quote:
frenchman kaže: Pogledaj post
Sjećam se kad je stari gledao negdje tamo 2003. - 2004. nešto mu bila simpatična tad neke 4 godine stara A-klasa (bila za neke povoljne novce, skinuta s leasinga).
Ušli unutra, sjeli, on na vozačevo mjesto, ja pored... osvrnuli se malo... ja otvorio pretinac, zatvorio... pogledali se i izašli

Ne bi ga bio uzeo, da su ga besplatno davali.
Upravo tako, kad vidiš cijenu, pogledaš plastiku, vidiš da je precjenjen. Auto je sa cijenom dvije klase iznad onoga što nudi. Meni je užasno ružan auto, toliko grešaka je bilo od početka, da mi nimalo nisu pouzdana kupnja ni x godina kasnije, tako da je sve to velika kocka.

Veliki promašaj Mercedesa, ako mene pitaš, a to mi je najdraži brend.
rocker1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2015., 20:25   #65
Quote:
Rsv051 kaže: Pogledaj post
Molim Vas ako mi netko moze nesto reci o A klasi ,2000 godiste,160 benzinac.

Konkretnije o ovom modelu
15228441

Broj oglasa njuskalo.

Zahvaljujem.
šta da ti kažem, na tom autu postoji samo znak od mercedesa dok je sve ostalo na razini fijata punta ili opel korse, ako već želiš mečku, bolje uzmi 1 god stariju C klasu za tu paru

edit: da ne bi bilo da serem, probao sam sam dizela ovakvog, srećom samo 2 kilometra..
Genscher is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2016., 11:33   #66
Uzeo nekakvu A klasu 180 CDI 2007. fora autek,malo troši.

Preporučaju ECU remap na njemu i dizanje na 130ks jer kao razlike nema ni u mašini ni u turbini samo razlika u mapiranju motora. Isti 200 CDI. Kažu potrošnja za litru manja u skoro svim režimima vožnje(od vlasnika istih).

Ima još kaj na šta trebam obratiti pažnju kod tih grande smartova?

I ako neko zna kako napraviti BT pairing na audio 20 sustavu bio bih zahvalan. Googlam i nigdje nema.

Zadnje uređivanje Havoc123 : 12.02.2016. at 12:08.
Havoc123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2016., 13:25   #67
Nova A-klasa dolazi za godinu dana. Četvrta generacija. I dalje ostaje hatch, neće biti MPV.
Caeruleus is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2016., 13:40   #68
Quote:
Caeruleus kaže: Pogledaj post
Nova A-klasa dolazi za godinu dana. Četvrta generacija. I dalje ostaje hatch, neće biti MPV.
Daj pocni stavljat neke linkove uz to sto postas jer ovako zvuci samo kao dezinformacija. Redizajn A klase je tek nedavno izasao tako da sumnjam da vec sljedece godine dolazi nova.
Lucky-ZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 09:02   #69
Poštovani trebam pomoć! Naime imam mercedes a klase 150 benzinac (W169) god 2006.Svako jutro prilikom prvog paljenja 2 do 3 sekunde jako se čuje lanac a poslije ništa niti u radu motora niti prilikom novog pokretanja.To mi se događa poslije zadnjeg servisa prije 3 mjeseca .Molim za pomoć.

Zadnje uređivanje stariz : 22.01.2018. at 09:48.
stariz is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 09:34   #70
Pripremi novčanik.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 10:06   #71
Mercedes A klasa

Najčešće Nije to ništa . Zahladilo je . Nemaš odmah tlak ulja na španeru lanca .reci mehaničaru neka ipak promjeni nekad i filter ( neda im se jer su iza i ak sve obavljaju brzo tak i sve zaseru uljem .) e sad kada ga nagovoriš na izmjenu zamoli ga neka pogleda da nije koja plastika pukla u kućištu i nek rukom malo razradi ventil . No uvjek postoji mogućnost da ti je i natezač u kucu pa bu ipak trebalo zagrebat dublje po kasici .


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
__________________
Magia Posthuma
vampir001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 10:31   #72
Quote:
vampir001 kaže: Pogledaj post
Najčešće Nije to ništa . Zahladilo je . Nemaš odmah tlak ulja na španeru lanca .reci mehaničaru neka ipak promjeni nekad i filter ( neda im se jer su iza i ak sve obavljaju brzo tak i sve zaseru uljem .) e sad kada ga nagovoriš na izmjenu zamoli ga neka pogleda da nije koja plastika pukla u kućištu i nek rukom malo razradi ventil . No uvjek postoji mogućnost da ti je i natezač u kucu pa bu ipak trebalo zagrebat dublje po kasici .


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
hvala još ću to sa filterom pokušati a onda će biti vadi novčanik
stariz is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 11:00   #73
Vidim poprilično olako to sve probavljaš . Vjerojatno nisi ni približno informiran kaj znači dublje zagrebat po kasici i kakav je to zahvat u tvome slučaju ?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
__________________
Magia Posthuma
vampir001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 20:02   #74
Quote:
vampir001 kaže: Pogledaj post
Vidim poprilično olako to sve probavljaš . Vjerojatno nisi ni približno informiran kaj znači dublje zagrebat po kasici i kakav je to zahvat u tvome slučaju ?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
vjerojatno će me doći 3 do 4 tisuće kuna
stariz is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 22:26   #75
A ? Dobro onda .
__________________
Magia Posthuma
vampir001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 18:28   #76
Vozio sam neko vrijeme A160, 75 ks, 2003. godište.

Za tu klasu i godište dosta dobra oprema. Automatska klima, senzori za parkiranje, abs, esp, asr..zvučnici dosta dobri... Auto se nije kvario, osim reparirane 2 dizne i ne troši puno

Eh to je čini mi se jedino dobro na tom autu.. sve ostalo užas.

Auto za 75 ks i za tu kilažu, bi trebao kud i kamo bolje ići. Ovaj ne ide nikud. Preslab. Unutrašnjost ne daje dojam kvalitete, volan katastrofa, upravljivost isto. Nesiguran za vožnju, u zavojima imaš osjećaj da ćeš se prevrnut, kao da voziš neki stari kombi. Tvrd, neudoban, raskliman itd, da ne nabrajam.

Ugl. jedan od gorih auta koje sam vozio i u kojem sam se vozio.
Tekk is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2018., 09:43   #77
Neki dan vidio kako su jednu A klasu te generacije šlepali užetom na servis... Nisam otraga uspio odgonetnut je li benzinac ili dizel u pitanju. Bit će veselja po vlasnikov džep.
Orlov77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2018., 13:03   #78
Mozda MarkoNarkova?

Sent from my Apollo Lite using Tapatalk Pro
Guater is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2018., 13:15   #79
Mečka je bila srebrna metalik a za volanom neki deda. Passat karavan ga je dobro "cuknuo" kad su skretali u dvorište.
Orlov77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2018., 13:51   #80
Quote:
Tekk kaže: Pogledaj post



Ugl. jedan od gorih auta koje sam vozio i u kojem sam se vozio.


Jes . 168 linija je katastrofa . 169 je svjetlosnim godinama ispred po svemu . Ali kaj se tiče održavanja jednako su zajebani .


Sent from my iPad using Tapatalk Pro
__________________
Magia Posthuma
vampir001 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:04.