Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.01.2018., 02:10   #461
Daaaa, samo nije dovoljno da je tabla .... mora bit i onaj drugi uvjet (neprekinuti niz kuća .... znate kako ide).

Tako da po meni ova generička objašnjenja "na D8" nebi prošla na sudu. Ne mora baš GPS koordinata ali km+metar ili kućni broj.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 13:52   #462
Quote:
rocker1987 kaže: Pogledaj post
(5) Novčanom kaznom u iznosu od 1.000,00 kuna kaznit će se za prekršaj vozač koji se vozilom u naselju kreće brzinom koja je za više od 20 do 30 km na sat veća od dopuštene ili prometnim znakom ograničene brzine.

Eto, to je to.

Znači u naselju je, a ako si siguran da je u Brelima, to je dosta dugo naselje od table do table i praktički imaš 4-5 mjesta na kojima su mogli lupit kameru, a da to nije standardno mjesto i možeš se jebat.

Recimo, pogledaj gdje stoji policija na google maps, ja je tamo nikad u životu nisam vidio, obično 200 metara lijevo ili desno, ali baš na tom mjestu, apsolutno nikad. Eto, google ih baš tamo uhvatio.
Nisam siguran, ali piše u rješenju ''u 12:55 u BRELIMA'' i to baš ovako, velikim slovima.
Će da kupujemo laser interceptor mamice im ga spapatrljim

Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Daaaa, samo nije dovoljno da je tabla .... mora bit i onaj drugi uvjet (neprekinuti niz kuća .... znate kako ide).

Tako da po meni ova generička objašnjenja "na D8" nebi prošla na sudu. Ne mora baš GPS koordinata ali km+metar ili kućni broj.
Pismo primila stara majka i platila odmah u pošti. Onda me zvala i rekla šta je.
Možda bi se ja i sudio, ali jedna je majka
frenchkey is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 00:26   #463
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Daaaa, samo nije dovoljno da je tabla .... mora bit i onaj drugi uvjet (neprekinuti niz kuća .... znate kako ide).

Tako da po meni ova generička objašnjenja "na D8" nebi prošla na sudu. Ne mora baš GPS koordinata ali km+metar ili kućni broj.
A jebiga, sad, kao da ne znamo kakva je država Hrvatska.
rocker1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 12:36   #464
ako nekome treba informacija, potvrđujem iz osobnog iskustva da u Ulici Braće Radić u Varaždinu u kutiji ima kamera

i da u mjestu Jarče polje pripazite jer policija često tamo zna postavit kameru, sakrit se u grm i čekat nekoga poput mene
soap is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 13:05   #465
To je jedina lokacija u vz gdje je kamera stalno...od kako je kutija tamo, nikad ju nisam vidio praznu...
Al bome moras i posteno pretjerati da dobijes cestitku

Mislim da ni jedan taj fiksni radar u VZ ne slika ako ne ides bar 28-30kmh preko ogranicenja...a bas da ti se toliko zuri da u gradu moras 30+ kmh preko ogranicenja...
nigda_vz is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 13:23   #466
Pred skoro dvije godine govorili da neće kažnjavat prekoračenja 10 - 20 km/h.

http://www.varazdinske-vijesti.hr/ak...-najbrze-6616/

Mada sam znao na istočnoj ili kraju Međimurske potegnut kojih 20 - 25 više al dosad ništa nije stiglo. No, što se ono priča da bi uveli kamere u Koprivničkoj?
Orlov77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 16:37   #467
Cuo sam i ja price da ce tam na nadvoznjaku postavit kameru koja ce pratit oba smjera.
Od kad sam zadnji puta to cuo, proslo je sigurno 2 godine i jos ih nema.

Prije svega bi ono debilno ogranicenje trebali podici s 50 na 70, a onda nek stave kamera koliko im je volja...
To mi je kvart i prođem bar 7-8 puta dnevno tu dionicu, kad bi na petrolu mjerili brzinu, svaki puta bi mi mogli napisat kaznu...ali posto je takvo ogranicenje, nema bas ni plavaca tamo jer bi nesto morali i raditi

Mislim da samo stariji od 70g. tamo voze po ogranicenju...
nigda_vz is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 16:52   #468
Quote:
soap kaže: Pogledaj post

i da u mjestu Jarče polje pripazite jer policija često tamo zna postavit kameru, sakrit se u grm i čekat nekoga poput mene
đe te ćapila? jel kod mosta stare benzinske i onog restorana Dobra?

https://www.google.hr/maps/@45.45605...2!8i6656?hl=en
ex conn is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 20:50   #469
Quote:
nigda_vz kaže: Pogledaj post
To je jedina lokacija u vz gdje je kamera stalno...od kako je kutija tamo, nikad ju nisam vidio praznu...
Al bome moras i posteno pretjerati da dobijes cestitku

Mislim da ni jedan taj fiksni radar u VZ ne slika ako ne ides bar 28-30kmh preko ogranicenja...a bas da ti se toliko zuri da u gradu moras 30+ kmh preko ogranicenja...
točno +31 km/h sam uslikan. nije skoro nikog na cesti bilo, a i tih par auta šta je prošlo je vozilo sličnom brzinom. žurilo mi se i išo sam iz grada prema zapadu, no to nije opravdanje

Quote:
ex conn kaže: Pogledaj post
đe te ćapila? jel kod mosta stare benzinske i onog restorana Dobra?

https://www.google.hr/maps/@45.45605...2!8i6656?hl=en
kaže kućni broj 3A. ne znam di je to, a nisam ni znao da me slikalo pošto nisam vidio nikakav blic, a bio je mrak i danas došla čestitka. prošao sam tamo puno puta na putu do Rijeke i natrag i nikad nisam tamo vidio policiju da čekaju ili slikaju. postave kameru i mućki čekaju da neko naleti
soap is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 21:16   #470
Quote:
soap kaže: Pogledaj post


kaže kućni broj 3A. ne znam di je to, a nisam ni znao da me slikalo pošto nisam vidio nikakav blic, a bio je mrak i danas došla čestitka. prošao sam tamo puno puta na putu do Rijeke i natrag i nikad nisam tamo vidio policiju da čekaju ili slikaju. postave kameru i mućki čekaju da neko naleti
to je onda tu, tu su se zavukli, gamad:

https://www.google.hr/maps/@45.45096...2!8i6656?hl=en

i nije ni čudo jer niže, đe je onak šleper , je škola...tak da se to razme, ne?

a imaš i VEEELIKI natpis po cesti

https://www.google.hr/maps/@45.45278...2!8i6656?hl=en

tak da bi bilo dobro to čitati ipak smanjit brzinu, jer tu vole vatat
ex conn is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 21:18   #471
brena je brena, ali dvaput je dvaput
frenchkey is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 21:26   #472
kroz jarče polje se ne vozi brzo,znaju oni stajat blizu škole,kod onog skretanja za vodenu dragu ili na kraju ravnice desno iza ograde di je put za kuće ispod ceste...i još bolja pozicija u lišnici kad se sa petrakovog brda ili dubravci spuštaš na dole ili od duga rese prema petrakovom brdu iznad mrzljaka desno uvučeni
__________________
laganini...
Hrcoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 21:38   #473
Quote:
ex conn kaže: Pogledaj post
to je onda tu, tu su se zavukli, gamad:

https://www.google.hr/maps/@45.45096...2!8i6656?hl=en

i nije ni čudo jer niže, đe je onak šleper , je škola...tak da se to razme, ne?

a imaš i VEEELIKI natpis po cesti

https://www.google.hr/maps/@45.45278...2!8i6656?hl=en

tak da bi bilo dobro to čitati ipak smanjit brzinu, jer tu vole vatat
kažem, puno puta sam se vozio starom do Rijeke i natrag i nikad ih u Jarče polju nisam vidio. ali za sve ima prvi put i za ubuduće znam.

najviše policiju viđam u Gornjem Mrzlom Polju, Bosanci, Stubica-Vrbovsko i Delnice naravno.
soap is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 21:39   #474
soap pazi se kamere na švarči isto,bilo da ideš od karlovca prema mrzlom polju ili obrnuto
__________________
laganini...
Hrcoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 21:47   #475
Quote:
Hrcoo kaže: Pogledaj post
soap pazi se kamere na švarči isto,bilo da ideš od karlovca prema mrzlom polju ili obrnuto
nisam znao da tamo ima
gledam ovdje: https://kompare.hr/savjetnik/tocne-lokacije-radara/ i na Waze, nema upisa za kameru.
soap is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 21:53   #476
stave kameru uz cestu u grm a oni sjede u civilnom autu,al je neznam kako se ljud usude vozit brže od 50 po onom dijelu ceste koju kao da su izbombardirali

ili budeš maler kao ja prođeš kameru na švarči,lagano se spustim i onda me klepe sa 500kn ovdje prije lole ribara,doduše ima godina kako je to bilo al opet pederska posla https://www.google.hr/maps/@45.46558...2!8i6656?hl=hr
__________________
laganini...

Zadnje uređivanje Hrcoo : 22.01.2018. at 22:06.
Hrcoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 22:15   #477
ma đe tu? ja 99% izlazim tu od ispod nadvožnjaka pa dalje prema RI i nikad ih vidio....
ex conn is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 22:22   #478
ma bilo to pred par godina,bila je kamera gore u grmu preko puta onog salona keramike i sanitarija i onda fino majstor dole uza zid sa radarom onim šta iz ruke mjeri...dao malo gasa i jbg plati šuti..moguće da sam ja taj dan potrefio kakvu akciju kako znaju imat...poslije toga ih nikad tu nisam vidio...frend mi živi gore na vrhu uzbrdice di je zastava i kaže tamo navečer budu sa radarom
__________________
laganini...
Hrcoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 23:37   #479
Quote:
soap kaže: Pogledaj post
ako nekome treba informacija, potvrđujem iz osobnog iskustva da u Ulici Braće Radić u Varaždinu u kutiji ima kamera
Ujutro kad sam prolazio kutija je bila prazna. Prazna je od negdje prošle srijede/četvrtka. Ali je bila u toj kutiji sigurno pola godine bez micanja.

Inače, dosad je bilo za +30km/h, mislim da su negdje na jesen spustili na +27km/h. Znači 76km/h i ispod bi trebalo bit sigurno.

Što se tiče najava, trebale su biti u Koprivničkoj postavljene s krajem 2017te, ali koliko vidim ništa. Ista najava je bila i za istočnu obilaznicu, poslije 2. semafora kod Solvisa, ali koliko vidim ni tamo nema ništa.
0ptImus is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 12:12   #480
Quote:
0ptImus kaže: Pogledaj post
Ista najava je bila i za istočnu obilaznicu, poslije 2. semafora kod Solvisa, ali koliko vidim ni tamo nema ništa.
Navodno je tamo kamera postavljena (nisam je vidio).
Ja vozim tamo do 100kmh i nisam jos nista dobio...

Cuo sam da su neki dobili, al to su neprovjerene informacije
nigda_vz is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:17.