Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.02.2012., 16:29   #281
Quote:
satir_ kaže: Pogledaj post
Što je, ponestalo mašte? Baš mašta čini svašta. A da sad malo ozbiljno popričamo o temi?
Ajde, pucaj...
Kerefek76 is offline  
Old 10.02.2012., 11:12   #282
jehovin

Quote:
satir_ kaže: Pogledaj post
Što je, ponestalo mašte? Baš mašta čini svašta. A da sad malo ozbiljno popričamo o temi?
Ti si dosad maštao o ratu sad i sam vidiš da od takvog scenarija nema ništa pa pokušavaš dobit neki komentar koji bi ti davao povoda za još maštarije..sigurno jehovini svjedoci nemaju uspijeha uživo..možda je sad ovo novi način komunikacije?
southend is offline  
Old 10.02.2012., 17:29   #283
Ok,za sada mi se čini da po svojoj prognozi vodim,kako se situacija zahuktava.

Iran-Pakistan-Rusija-Kina-?-Brazil??
Izrael-SAD-Europa-Indija-Turska-Canada


U svakome slučaju,biti će krvi do koljena na relacija Bliski istok-Indija-Kina.
Ako ne u skoro vrijeme onda u dogledno.
__________________
Imiđ kralja zlata odgajala me krema,u izbjegavanju zakona tu mi ravnog nema.
intercepts is offline  
Old 10.02.2012., 19:08   #284
Quote:
intercepts kaže: Pogledaj post
Ok,za sada mi se čini da po svojoj prognozi vodim,kako se situacija zahuktava.

Iran-Pakistan-Rusija-Kina-?-Brazil??
Izrael-SAD-Europa-Indija-Turska-Canada


U svakome slučaju,biti će krvi do koljena na relacija Bliski istok-Indija-Kina.
Ako ne u skoro vrijeme onda u dogledno.
Ta tvoja prognoza je poprilićno neinformirana. Indija je odjebala EU. Za brazil se ne zna na koju će stranu a zaboravio si napisati za ostale lationameričke zemlje koje će biti protiv engleske.

osim toga iz tvojih postova vidi da podržavaš imperijaliste a to znači financijske korporacije protiv kojih su ljudi ovdje.Bolje bi se uklopio u kometare na jutarnji i slićne novine. U svakom slučaju,propagiraš mržnju i rat i krv do koljena tako da mislim da zaslužuješ ban.

a i ostali primjerci koji su se pojavili kao ovaj iznad tebe su još manje informirani. treči svjetski rat uopče nije više alternativa nažalost
Soilent is offline  
Old 10.02.2012., 20:03   #285
Quote:
Soilent kaže: Pogledaj post
Indija je odjebala EU.
Indija(iako ne deklarirana) jest po trenutnoj situaciji u sendviču Pakistan-Kina,samo je pitanje vremena kada će sklopiti čvršći pakt sa "saveznicima".

Kriva konstatacija da podržavam imperijalizam i krvoproliće,baš suprotno.
Ono što je glavna bit ove teme jest špekuliranje,a ti si to očito totalno zanemario.
__________________
Imiđ kralja zlata odgajala me krema,u izbjegavanju zakona tu mi ravnog nema.
intercepts is offline  
Old 11.02.2012., 23:37   #286
Quote:
intercepts kaže: Pogledaj post
Indija(iako ne deklarirana) jest po trenutnoj situaciji u sendviču Pakistan-Kina,samo je pitanje vremena kada će sklopiti čvršći pakt sa "saveznicima".

Kriva konstatacija da podržavam imperijalizam i krvoproliće,baš suprotno.
Ono što je glavna bit ove teme jest špekuliranje,a ti si to očito totalno zanemario.
Indija sigurni neće stati na stranu Zapada jer je energetski i poljoprivredno potpuno ovisna od svojih arapskih i azijskih susjeda. Ono malo high tech tehnologije koja ovisi o Zapadu nije razlog zašto bi se odrekli recimo Iranske nafte ili kineskog tržišta na kojem su jedino konkurentni sa svojim proizvodima.
Kerefek76 is offline  
Old 12.02.2012., 18:54   #287
Quote:
intercepts kaže: Pogledaj post
Ok,za sada mi se čini da po svojoj prognozi vodim,kako se situacija zahuktava.

Iran-Pakistan-Rusija-Kina-?-Brazil??
Izrael-SAD-Europa-Indija-Turska-Canada


U svakome slučaju,biti će krvi do koljena na relacija Bliski istok-Indija-Kina.
Ako ne u skoro vrijeme onda u dogledno.
Ma niš od toga to se malo zvecka oružjem da naprave naftnu krizu ko u 70-im da dignu cijenu nafte za 500%
Uopče je nebitan iranski nuklearan program umjetno se stvaraju krize da bi se špekuliralo cijenom nafte
Ajmo realno tam neki jebač deva drži sve izvore nafte izmisliš novu tehnologiju(nuklearnu,solarnu, ili što več) odjeb... te obrezane ali neee to nije produktivno jer ti trebaju krize
BD-zg is offline  
Old 13.02.2012., 19:15   #288
Quote:
BD-zg kaže: Pogledaj post
Ma niš od toga to se malo zvecka oružjem da naprave naftnu krizu ko u 70-im da dignu cijenu nafte za 500%
Što misliš da će se zveckanje kao termin vječito koristiti?
Daj bože.

Quote:
Ono malo high tech tehnologije koja ovisi o Zapadu nije razlog zašto bi se odrekli recimo Iranske nafte ili kineskog tržišta na kojem su jedino konkurentni sa svojim proizvodima.
A nećeš ti argumenata-možeš me slobodno poškakljati.
Kina ovisi o američkom tržištu,pa im opet otvoreno prijeti ratom.
Europa otvoreno ovisi o energentima od Rusije,pa kada se Putin ponovo vrati bez problema zatvori pipicu.

Quote:
Indija sigurni neće stati na stranu Zapada jer je energetski i poljoprivredno potpuno ovisna od svojih arapskih i azijskih susjeda.
Si zaboravio na Nepal i Kašmir
?----dovoljan je samo okidač u smislu Irana.
Jebeš ekonomsku ovisnost kada se u svijetu trenutno igra "igra"prestiža-sluge i gospodara.
__________________
Imiđ kralja zlata odgajala me krema,u izbjegavanju zakona tu mi ravnog nema.
intercepts is offline  
Old 13.02.2012., 19:45   #289
da, 3. svjetski rat je neizbjezan i samo je pitanje vremena kad ce poceti. i vjerujte da u pitanju nije nikakvo povecanje cijene nafte il slicni banalni razlozi. ljudi koji ce orkestrirati 3. svj rat upravljaju svim drzavama ovog svijeta i savezi se ne formiraju na temelju "mi smo ovisni o kineskim ulaganjima, iranskoj nafti il sta ja znam cemu" nego su unaprijed iskalkulirani tako da se dobije vise manje isti odnos snaga na obje strane sa razlogom da rat bude sto razorniji. ovo je zavrsni plan, and from it the new world order will arise
viper87 is offline  
Old 13.02.2012., 22:43   #290
Quote:
viper87 kaže: Pogledaj post
da, 3. svjetski rat je neizbjezan i samo je pitanje vremena kad ce poceti. i vjerujte da u pitanju nije nikakvo povecanje cijene nafte il slicni banalni razlozi. ljudi koji ce orkestrirati 3. svj rat upravljaju svim drzavama ovog svijeta i savezi se ne formiraju na temelju "mi smo ovisni o kineskim ulaganjima, iranskoj nafti il sta ja znam cemu" nego su unaprijed iskalkulirani tako da se dobije vise manje isti odnos snaga na obje strane sa razlogom da rat bude sto razorniji. ovo je zavrsni plan, and from it the new world order will arise
Mislim da ono što ostane nakon WW3 neče biti order nego anarchy
BD-zg is offline  
Old 13.02.2012., 22:47   #291
Quote:
BD-zg kaže: Pogledaj post
Mislim da ono što ostane nakon WW3 neče biti order nego anarchy
ordo ab chao iliti order out of chaos
viper87 is offline  
Old 13.02.2012., 23:47   #292
Quote:
viper87 kaže: Pogledaj post
da, 3. svjetski rat je neizbjezan i samo je pitanje vremena kad ce poceti. i vjerujte da u pitanju nije nikakvo povecanje cijene nafte il slicni banalni razlozi. ljudi koji ce orkestrirati 3. svj rat upravljaju svim drzavama ovog svijeta i savezi se ne formiraju na temelju "mi smo ovisni o kineskim ulaganjima, iranskoj nafti il sta ja znam cemu" nego su unaprijed iskalkulirani tako da se dobije vise manje isti odnos snaga na obje strane sa razlogom da rat bude sto razorniji. ovo je zavrsni plan, and from it the new world order will arise
Totalni cirkus koji se razbuktava zbog zaduživanja država. Iza svega ovoga mora stajati nekakvo tajno društvo koji jede mnoge države iznutra već godinama jer drugog objašnjenja nema za ovu globalnu glupost koja nam prijeti.
klokanovac is offline  
Old 13.02.2012., 23:51   #293
Quote:
viper87 kaže: Pogledaj post
nego su unaprijed iskalkulirani tako da se dobije vise manje isti odnos snaga na obje strane sa razlogom da rat bude sto razorniji.
Da,zanimljivo je kako se moguća "situacija"odvija u dvorištima najmnogoljudnijih zemlja svijeta.
__________________
Imiđ kralja zlata odgajala me krema,u izbjegavanju zakona tu mi ravnog nema.

Zadnje uređivanje Bat Kol : 18.02.2012. at 14:09. Reason: quote
intercepts is offline  
Old 14.02.2012., 00:20   #294
Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post
Totalni cirkus koji se razbuktava zbog zaduživanja država. Iza svega ovoga mora stajati nekakvo tajno društvo koji jede mnoge države iznutra već godinama jer drugog objašnjenja nema za ovu globalnu glupost koja nam prijeti.
yep, slazem se, ako te zanima, naci ces tu na alternativi moj thread (il kak se to vec zove) - "tko je dosao do istih zakljucaka" - pa svrati jednom
viper87 is offline  
Old 14.02.2012., 12:48   #295
čuj dok ratuje iran,china,pakistan,i još nekolica..da nejdem u daljno nabrajanje i dalje se ratuje a najviše europa i to u 21st.ove rasprave su džabe uvjek može izbit rat pa i kod nas.
zabogi is offline  
Old 14.02.2012., 18:14   #296
Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post
Totalni cirkus koji se razbuktava zbog zaduživanja država. Iza svega ovoga mora stajati nekakvo tajno društvo koji jede mnoge države iznutra već godinama jer drugog objašnjenja nema za ovu globalnu glupost koja nam prijeti.
A što ako su financijski odnosi ustvari improvizacije u hodu koje su ljudi vođeni vlastitim interesima generacijama stvarali uglavnom stihijski, i počivaju na staklenim nogama koje pri malo jačem ekonomskom poremećaju pucaju ? Novac je zapravo imaginarna stvar, i ponekad ne odražava pravo stanje materijalnih dobara i njihove razmjene, a kad to troje uđe u direktnu interakciju događa se ono što zovemo ekonomskom krizom, koja opet povlači druge odgovore...


jebateled, sam sebi zvučim ko Karl Mars
haram is offline  
Old 19.02.2012., 21:08   #297
Treci svjetski rat traje od sukoba S.Korea-J.korea
razer92 is offline  
Old 27.02.2012., 06:40   #298
Quote:
viper87 kaže: Pogledaj post
da, 3. svjetski je neizbjezan i samo je pitanje vremena kad ce poceti. i vjerujte da u pitanju nije nikakvo povecanje cijene nafte il slicni banalni razlozi. ljudi koji ce orkestrirati 3. svj r. upravljaju svim drzavama ovog svijeta i savezi se ne formiraju na temelju "mi smo ovisni o kineskim ulaganjima, iranskoj nafti il sta ja znam cemu" nego su unaprijed iskalkulirani tako da se dobije vise manje isti odnos snaga na obje strane sa razlogom da rat bude sto razorniji.
Izgleda da je stvarno neizbjezan
http://www.hrsvijet.net/index.php?op...ijet&Itemid=72
martin polo is offline  
Old 29.02.2012., 23:09   #299
Mislim da uopce nije vazno kako,zasto,ko protiv koga!Nego je vazno KAD?Mi smo sigurno nadrapali ja vec razmisljam dje bi se mogo sakrit!Ima jedna ogromna suma!Danas mi je bas palo napamet da bi se tamo mogo sakrit samo se nadam da nece bit u blizini nas bacenih nuklearki!A sad da ce ic trazit mene jednog,sumljam
tole1710 is offline  
Old 29.02.2012., 23:18   #300
ja stanujem blizu špilje u zadarskom zaleđu,oko 2 km od mene.u slučaju da samo nešto ozbilnije krene,odmah se upućujem tamo,sa zalihama hrane i vode,prirodno sklonište,i tamo sam za max 10 minuta.
zadar25god is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:36.