Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.11.2012., 09:53   #81
Quote:
slavon kaže: Pogledaj post
Od aerodroma u centar grada treba ići specijalnim sky -train(vlakom).
Puno je brže i jeftinije(60 ili 100 bahta).
Smještaj u aprtmanu sa 30 m2(klima,topla voda,televizor,internet)lako nađete za 350-500 bahta.
Vi ste sve plaćali vrlo skupo.
Pozdrav
Istina. Zaboravio sam napisati da sam jako skupo prošao. Čak sam i napisao ono za pive. Tu su pive u ducanu reicmo 50 bahta 0,75L leo i chang, Ostale svjetske malo skuplje. Ono je bio prvi dan , bio sam van grada , i teško se je bilo snaći. Da ne pričam da horde pasa hodaju po ulicama ( to govorim za udaljenost od 40 km od centra, da se netko ne uplaši ). Sam sam tu , jebiga. Sad sam dosao na Khao San i tu je show. Klopa od 10 do 40 bahta, max, voće jako jeftino 5 - 20 baht, a voće je ludilo, Možeš raditi sokove od različitih voća i tako... Cjenkanje VRH!!! Mozes spustit kolko oces, samo moras biti uporan .

P.s. neka vas ne bune različiti izvještaji, jer ovaj grad nema kraja, teško da smo svi prošli istom ulicom, vidjeli sve isto. Ovo da istražuješ 10 godina nebi se mrdnuo par ulica ! Nemojte nositi odjeću, ja sam se zajebo. I to je jeftino. Zao mi je da sam jednu majcu uzo, a majce su po 10 bahta, 1 euro, i tak .
UndResistance is offline  
Old 01.11.2012., 10:29   #82
Mene ograničava vrijeme, moram ici taksijem, jer sam 10 dana ovdje. Ljudi nemojte napraviti grešku ko ja i doći tu na 10 dana. ja vec 2. dan sam svjestan da je to malo. Jednostavno tko nije gadljiv, osjecat ce se ko u raju, tko je gadljiv, ima mc donalds. puno grešaka sam napravio sa prvi put . NARAVNO da ce biti i 2. , i 3. put vrlo uskoro.

Pozdrav , i Sretno i dođite!!!!! Ovo se jako isplati.
UndResistance is offline  
Old 01.11.2012., 10:38   #83
Quote:
UndResistance kaže: Pogledaj post
P.s. neka vas ne bune različiti izvještaji, jer ovaj grad nema kraja, teško da smo svi prošli istom ulicom, vidjeli sve isto. Ovo da istražuješ 10 godina nebi se mrdnuo par ulica ! Nemojte nositi odjeću, ja sam se zajebo. I to je jeftino. Zao mi je da sam jednu majcu uzo, a majce su po 10 bahta, 1 euro, i tak .
Ne valja ti računica! Majice, T-shirt nisu 10 bahta, već od 60 do 80 batha, dakle od 1,5 do 2 eura.

CURRENCY CONVERTER WIDGET
ConverterRatesNewsInfo
Read important information about the THB.
60.00 THB = 1.51 EUR
Thai Baht ↔ Euro
1 THB = 0.025 EUR, 1 EUR = 40,00 THB

T -shirt se mogu kupiti za 11 kuna! Možei jeftinije, ali nije neka kvaliteta.
60.00 THB = 11.3409 HRK

Zadnje uređivanje Tony Balloni : 01.11.2012. at 10:45.
Tony Balloni is offline  
Old 01.11.2012., 12:45   #84
Quote:
slavon kaže: Pogledaj post
Od aerodroma u centar grada treba ići specijalnim sky -train(vlakom).
Puno je brže i jeftinije(60 ili 100 bahta).
Smještaj u aprtmanu sa 30 m2(klima,topla voda,televizor,internet)lako nađete za 350-500 bahta.
Vi ste sve plaćali vrlo skupo.
Pozdrav
Pozdrav,s obzirom da odlazim u bkk za nekoliko dana zanima me gdje mogu naci tako dobar i povoljan smjestaj za desetak eura. . . ?
Điran is offline  
Old 01.11.2012., 12:57   #85
Quote:
Tony Balloni kaže: Pogledaj post
Ne valja ti računica! Majice, T-shirt nisu 10 bahta, već od 60 do 80 batha, dakle od 1,5 do 2 eura.

CURRENCY CONVERTER WIDGET
ConverterRatesNewsInfo
Read important information about the THB.
60.00 THB = 1.51 EUR
Thai Baht ↔ Euro
1 THB = 0.025 EUR, 1 EUR = 40,00 THB

T -shirt se mogu kupiti za 11 kuna! Možei jeftinije, ali nije neka kvaliteta.
60.00 THB = 11.3409 HRK
Ma je, tako je . 40 bahta 1 euro, 30 BAHTA 1 dolar . isprike. 60 - do 100 bahta one obične majce kakve ima svugdje u svijetu, Kosulje thai (ja to sve zovem thai sta je drugacije )200 bahta početna , al to se sve mora dobro umanjiti., hlace (thai) 250 , al se to snizi obicno na 200 , ja sam uzo 5 za 900.
Ohladit cu malo, da ne zbunjujem tu ljude bezveze , napišem još nešto kad se vratim. a ne ovako poluinformacije. Isprike...

Sretno tko god ide !!! Cijene samo dole , samo dole, TOO MUCH, TOO MUCH, bye bye, POLAGANI HOD , i onda te zove nazad ... IHIHIHHI,

Sretno !

i da , nemojte popušit na žabama , cijene ih jebeno, a ne vrijede, njih slobodno za duplo i vise trazite smanjiti i uredno pristaju.
UndResistance is offline  
Old 01.11.2012., 16:50   #86
Quote:
Điran kaže: Pogledaj post
Pozdrav,s obzirom da odlazim u bkk za nekoliko dana zanima me gdje mogu naci tako dobar i povoljan smjestaj za desetak eura. . . ?
Gotovo u svakom Guesthouse(8-13 Eura).Hosteli puno jeftiniji.Hoteli 2 i 3 zvjezdice 400-700 bahta.
Ništa ne rezervirati(skupo i nepotrebno).Samo se prošetati,pitati i cjenkati.
Pogotovo sada kada je kišno razdoblje,dakle izvan sezone.
Pozdrav
slavon is offline  
Old 01.11.2012., 17:14   #87
[QUOTE=

Kad je o piću riječ, Tajland treba iskoristiti za konzumiranje jeftinog i kvalitetnog voća, sviježe iscijeđene sokove, jer toga nema ovdje, a ako ima puno je skuplje. Po meni je totalno neracionalno ići tamo i svakodnevno piti 10 - 15 boca Changa ili Singje, kada za 5 kuna Ožujsko, Pan, Laško, Karlovačko, Union mogu kupiti u svakom našem trgovačkom centru.

Ali, ako za ananas loše kvalitete moram platiti 18 kuna, onda ću svakako iskoristiti ponudu u Tajlandu i na lokalnoj tržnici, za 3 ili 4 kune (15 -20 batha), kupiti veliki, slatki prvoklasni ananas s Pukheta.

1/4 očišćenog ananasa je 10 batha![/QUOTE]

..mozda i ja imam bujnu mastu,ali sve mi se cini da je mamut322 bio u pravu..nekako FLORIS misticno nestade,a tesko mi je vjerovati da bi ijedan lik dao ovakvu izjavu,iscjedeni sok bolji od pive?.....da,meni..
__________________
It has to start somewhere,it has to start sometime what better place than here, what better time than now?
lightlana83 is offline  
Old 01.11.2012., 21:39   #88
Quote:
slavon kaže: Pogledaj post
Gotovo u svakom Guesthouse(8-13 Eura).Hosteli puno jeftiniji.Hoteli 2 i 3 zvjezdice 400-700 bahta.
Ništa ne rezervirati(skupo i nepotrebno).Samo se prošetati,pitati i cjenkati.
Pogotovo sada kada je kišno razdoblje,dakle izvan sezone.
Pozdrav
znaci još ta kiša traje???
nisam previse o tome razmisljaomioslio sam da je zavrsilo to razdoblje,
a kakva je situacija na otocima ?
Điran is offline  
Old 02.11.2012., 05:35   #89
Quote:
Điran kaže: Pogledaj post
znaci još ta kiša traje???
nisam previse o tome razmisljaomioslio sam da je zavrsilo to razdoblje,
a kakva je situacija na otocima ?
Ništa "još ne traje".
Kiša pada sada manje nego u Hrvatskoj koliko pratim.Radi se samo o sezoni u kojoj ima više padalina nego u drugoj sezoni.
Kiša ne pada svaki dan,a i kada pada,pada uglavnom relativno kratko.
Sada nije "top sezona" za otoke i turizam.
Ovisi što tražite tamo i što volite.
Pozdrav
slavon is offline  
Old 02.11.2012., 09:31   #90
Quote:
lightlana83 kaže: Pogledaj post
..mozda i ja imam bujnu mastu,ali sve mi se cini da je mamut322 bio u pravu..nekako FLORIS misticno nestade,a tesko mi je vjerovati da bi ijedan lik dao ovakvu izjavu,iscjedeni sok bolji od pive?.....da,meni..
Nisam nestaLA nego me jednostavno strah bilo šta pitati na ovom forumu jer što god da pitam samo me napadaju. Malo sam se prebacila na strane forume..tamo vlada malo opuštenija atmosfera moram priznat! :-) Tu se ljudi naljute jer postavim neko pitanje koje je već bilo negdje među 10000 postova!?! Pa milion pitanja i odgovora je ponovljeno u ovom topicu, ne kužim u čemu je stvar! A moj dobri frend Tony mi javi u PP kad netko pomisli da smo ja i on jedna osoba! Ja nisam još nikad bila u Thailandu tkd nema šanse da znam te stvari o cijenama pive i sokova. A sad mogu i ja vas napast jer NE ČITATE CIJELI forum jer da čitate vidjeli bi da sam ja već kupila karte Vce-Bkk preko Austrian Airlinesa od 04.12. do 20.12. za 600eur, a Tony je kupio kartu preko Turkish i u drugom terminu i sad ima nekih problema oko promjene datuma koliko sam shvatila. Zato molim vas, kako ste vi meni rekli, pažljivo čitati sve postove na forumu prije ovakvih optužbi! :-)
FLORIOS is offline  
Old 02.11.2012., 11:24   #91
Quote:
slavon kaže: Pogledaj post
Ništa "još ne traje".
Kiša pada sada manje nego u Hrvatskoj koliko pratim.Radi se samo o sezoni u kojoj ima više padalina nego u drugoj sezoni.
Kiša ne pada svaki dan,a i kada pada,pada uglavnom relativno kratko.
Sada nije "top sezona" za otoke i turizam.
Ovisi što tražite tamo i što volite.
Pozdrav
Hvala ti puno na info.a sto volim volim svasta ali me interesira ponajvise zabava i more,a s obzirom das radim samo ljeti mogu otici kad hocu,doduse zbog vize moram uci u zemlju do 23.01,a planirao sam ostati od sada pa sve do bozica,e sad mi je sve pomrseno
Điran is offline  
Old 02.11.2012., 13:08   #92
Quote:
FLORIOS kaže: Pogledaj post
A sad mogu i ja vas napast jer NE ČITATE CIJELI forum jer da čitate vidjeli bi da sam ja već kupila karte Vce-Bkk preko Austrian Airlinesa od 04.12. do 20.12. za 600eur, a Tony je kupio kartu preko Turkish i u drugom terminu i sad ima nekih problema oko promjene datuma koliko sam shvatila. Zato molim vas, kako ste vi meni rekli, pažljivo čitati sve postove na forumu prije ovakvih optužbi! :-)
Evo, promijenio sam termin! Doplatio 172 eura i sada ću u Tajlandu biti 34 dana, a ne samo 19!

Inače, nije mi jasno zašto se ovi snebivaju kad kažem da u Tajlandu ne pijem pivo! Uživam u sviježe iscijeđenim sokovima, a uz ribu pijem neko australsko ili čileansko vino!
Tony Balloni is offline  
Old 02.11.2012., 15:02   #93
Voce je stvarno prvoklasno i vrlo je jeftino, ali ne skrecite pogleda s prodavaca da vam nebi ubacili kilu secera, jer je kod njih obicaj sve zivo preseceriti.Sad jos nije high season, a vrijeme je ok za plazu i otoke.Moze se jeftino iznajmiti kakav bungalov blizu plaze.
Hapa is offline  
Old 02.11.2012., 17:08   #94
Quote:
FLORIOS kaže: Pogledaj post
Nisam nestaLA nego me jednostavno strah bilo šta pitati na ovom forumu jer što god da pitam samo me napadaju. Malo sam se prebacila na strane forume..tamo vlada malo opuštenija atmosfera moram priznat! :-) Tu se ljudi naljute jer postavim neko pitanje koje je već bilo negdje među 10000 postova!?! Pa milion pitanja i odgovora je ponovljeno u ovom topicu, ne kužim u čemu je stvar! A moj dobri frend Tony mi javi u PP kad netko pomisli da smo ja i on jedna osoba! Ja nisam još nikad bila u Thailandu tkd nema šanse da znam te stvari o cijenama pive i sokova. A sad mogu i ja vas napast jer NE ČITATE CIJELI forum jer da čitate vidjeli bi da sam ja već kupila karte Vce-Bkk preko Austrian Airlinesa od 04.12. do 20.12. za 600eur, a Tony je kupio kartu preko Turkish i u drugom terminu i sad ima nekih problema oko promjene datuma koliko sam shvatila. Zato molim vas, kako ste vi meni rekli, pažljivo čitati sve postove na forumu prije ovakvih optužbi! :-)
..pitaj sto god te zanima,ja cu ti odg...i nije mi uopce bitno jesi li ili nisi ti tb..mozda bi i meni nesto takvo palo na pamet...who knows?!
__________________
It has to start somewhere,it has to start sometime what better place than here, what better time than now?

Zadnje uređivanje lightlana83 : 02.11.2012. at 17:20.
lightlana83 is offline  
Old 03.11.2012., 09:34   #95
TB nije FLORIS. Pažljivim čitanjem foruma zaključujem da FLORIS ima svog dragog mužića (FLORIS- mužić će ti sigurno zgriješiti s Tajkom dok ti budeš na pedikuri), a Toni Balloni je freelance photographer.

Mene zanima jedna druga stvar. Dobio sam narudžbu da kupim Apple iPad 3. Ili možda Apple Ipad 2??? Gdje se to kupuje? Ja znam samo za PantipPlazu i MBK Centar (na 3. ili 4. katu). Koliko su cijene, molim da mi netko pošalje link s kojeg se mogu vidjeti orijentacijske cijene ovih uređaja?

Za one koji putuju prema otocima, AirAsia od 1. listopada 2012. godine leti s Don Muaeng Airport (DMG), to je stari aerodrom i ima novu uslugu Island Transfers prema otocima - Lanta, Lipe, Phangan, Phi Phi , Samui

http://www.airasia.com/th/th/island-transfers.page
Tony Balloni is offline  
Old 03.11.2012., 15:16   #96
Pobriso mi se post , tj. zatražilo da se log in , a bio sam logged, i sad sve u vjetar. jako "dobra" fora....

Nema veze, tko je snalažljiv snaći će se tko nije neće i to je to.
UndResistance is offline  
Old 03.11.2012., 22:00   #97
Kada sam kupovala kartu, rekli su da se svi letovi preusmjeravaju na Don Mueang. Doo kada je to i zašto? Kako najjeftinije s Don Mueanga doći do Khao San Roada?
phuketya is offline  
Old 04.11.2012., 06:18   #98
Pozdrav sa Tajlanda. Tu sam vec misec dana i dosadilo mi. Vcrs idem nocnim vlakom za Laos. Tamo cu bit nekih 10ak dana pa dalje za Kambodu i Vijetnam. Ako je netko na ovoj ruti a zeli se pridruzit moze me kontaktirat na ovaj br. +66898291869 Pozdrav !!!
__________________
Hrvatska liga!!!
MakarSKA is offline  
Old 04.11.2012., 13:16   #99
Quote:
lightlana83 kaže: Pogledaj post
..pitaj sto god te zanima,ja cu ti odg...i nije mi uopce bitno jesi li ili nisi ti tb..mozda bi i meni nesto takvo palo na pamet...who knows?!
Puno hvala! ;-)

Neću se više pravdat..nisam TB i gotovo!
Da..Tb...imam mužića! Šta da radim...ako bude htio otić sa Tajlanđankom neka ide! Nisam ja ljubomorna!

Nego evo, da se vratimo u Thailand. Ipak sam odlučila da nećemo za Kambođu ovaj put..ipak smo prekratko tamo i ne možemo sve pa smo morali od nečega odustati. Ali drugi put sigurno! Sad ćemo bit ćemo 2 dana u Bangkoku, nadam se da je to dosta, jedan dan i jednu noć do Ayutthaye i onda na jug - Samui, Phanagan, Phuket, PhiPhi i Krabi. Odlučili smo se ipak za prvi put proći otoke, a onda neki drugi put ići na sjever.

Pitanjce..ako itko ima iskustva sa kupnjom karata za vlak preko thailandtrainticket.com? Zanima me radi sigurnosti da nije neka prevara od stranice i to! Pročitala sam negdje da zna biti gužva u 12. mjesecu pa da je bolje bookirati vlak unaprijed da budem sigurna. Hvala!
FLORIOS is offline  
Old 04.11.2012., 14:42   #100
Quote:
phuketya kaže: Pogledaj post
Kada sam kupovala kartu, rekli su da se svi letovi preusmjeravaju na Don Mueang. Doo kada je to i zašto? Kako najjeftinije s Don Mueanga doći do Khao San Roada?
To je od 1.listopada 2012. godine. Zašto? Na to pitanje mogu odgovoriti predsjednici uprava ovih triju kompanija -Suvarnabhumi Airport, Air Asia i Don Mueng Airport. Nemoj razbijati glavu s poslovnim politikama, bolje pročitaj ovdje informacije o transferu do Don Muenga.
http://www.donmuangairportonline.com/transportation

FLORIS, još od vremena Emmanuelle,

http://www.imdb.com/title/tt0071464/plotsummary
ništa se nije promijenilo u tom Bangkoku. Žene se same sunčaju po hotelskim bazenima, nisu ljubomorne na svoje mužiće, živi se u totalnom kaosu, punom nezaboravnih mirisa, boja i zvukova. Iz Bangkoka možeš otići, ali će uspomena na Bangkok u tebi živjeti vječno!

Evo jedan video o Bangkoku iz 1977.

http://www.youtube.com/watch?v=q3FWCMV2WSQ

http://www.youtube.com/watch?v=0k9_v...eature=related

Jedino majmuna više nema!

Zadnje uređivanje Tony Balloni : 04.11.2012. at 15:01.
Tony Balloni is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:07.