Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.09.2015., 00:27   #121
nalij pero is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2015., 00:28   #122
S time da brijem ako je ono njihovo da bi mogli za to dobit neku lovu. Pozicija.
nalij pero is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2015., 00:34   #123
Ona je rekla da je to njena kuća, a sad... Pozicija je odlična, istina.
Carla Marx is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2015., 00:42   #124
Isuse, Carla, pa ti si jos gora od mene

Ja sam neki dan pila kavu u Radicevoj, skroz dole.
Prilazi mi mlada mrsava (valjda) Romkinja i zica za lijekove. Ma mozda i nije Romkinja, ali tamna je. Nema veze.
Gura mi pod nos neke papire.

Ja pogledam, kad ono povijest bolesti s dermatologije na Salati, njena osobna (Jessica) i dva recepta za kreme i losione s kortikosteroidima.
Zena puna psorijaze po rukama i tjemenu.

Misim si ja, ako nazica dovoljno, a nazica, zakaj se ne maze, zakaj tak izgleda?
Jel nazica, pa joj netko od nadredjenih uzme lovu, a nju koristi da lakse nazica?

Uglavnom, velim ja njoj, gle, ne dam ti novce, ali ako ti trebaju lijekovi, tu je apoteka, pa mozemo otici i kupit cu ti lijekove.

Zao mi je doslo, kaze, uzasno ju svrbi.

Jako se razveselila na moj prijedlog. Dok smo stajale u redu, pet puta mi je zahvalila na pomoci.
Na kraju, kad je dobila kreme, jos me iznenada i zagrlila. U biti, pitala je jel me smije zagrliti i nisam stigla nista reci.

E, sad, jel me izradila, jel dnevno nazica za 5 krema, a ne maze se, jer mora izgledati bolesno, nemam pojma.

Meni ju je doslo zao.
Hannah 3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2015., 00:46   #125
Quote:
nalij pero kaže: Pogledaj post
Ne izgleda kao Ciganka. I da je, ne bih je odbila. Ti bi odbio pogurati invalida parsto metara?
Ovisi o invalidu.
JPK is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2015., 13:14   #126
Meni je ovaj vikend dečko od 13 godina zvonio na vrata, muž je otvorio i dečko se ispričao što smeta i pitao ga može li mu dati nešto novaca ili hrane, nakon što je prošao ispitivanje od strane mog muža, muž je pretpostavio da dečko ne laže, dao mu je 15-ak kn koje je imao u džepu u tom trenutku, ja sam ga pitala je li gladan i pokunjeno je rekao da je pa sam ga pozvala da uđe i napravila mu sendvič i spakirala punu vreću hrane. Srce mi se slama kad vidim da netko mora prositi da bi imao možda za kruh, i uvijek dam koliko mogu i radije se odreknem nečeg što bi si priuštila tim novcima...

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk
Blaisey is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2015., 14:32   #127
Quote:
Carla Marx kaže: Pogledaj post
Ona je rekla da je to njena kuća, a sad... Pozicija je odlična, istina.
Preznojila sam se dok sam čitala ovo tvoje...
Ja mislim da bi ju dovezla do te kuće, te se okrenula i trkom pobjegla
Jeza me hvata od sumnjivih objekata.
petrunjela84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2015., 14:50   #128
Quote:
petrunjela84 kaže: Pogledaj post
Preznojila sam se dok sam čitala ovo tvoje...
Ja mislim da bi ju dovezla do te kuće, te se okrenula i trkom pobjegla
Jeza me hvata od sumnjivih objekata.
Bome sam se i ja preznojila. Nisam ni skužila koliko me strah dok nisam izašla i pogledala svoje crne dlanove koji su se tresli i shvatila da mi se znoj doslovno slijeva niz čelo.

Moram naučiti reći "ne" i malo smanjiti svoje altruistično djelovanje.
Carla Marx is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2015., 14:55   #129
Quote:
Carla Marx kaže: Pogledaj post
Bome sam se i ja preznojila. Nisam ni skužila koliko me strah dok nisam izašla i pogledala svoje crne dlanove koji su se tresli i shvatila da mi se znoj doslovno slijeva niz čelo.

Moram naučiti reći "ne" i malo smanjiti svoje altruistično djelovanje.
Slažem se
petrunjela84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2015., 15:08   #130
Quote:
Carla Marx kaže: Pogledaj post
Bome sam se i ja preznojila. Nisam ni skužila koliko me strah dok nisam izašla i pogledala svoje crne dlanove koji su se tresli i shvatila da mi se znoj doslovno slijeva niz čelo.

Moram naučiti reći "ne" i malo smanjiti svoje altruistično djelovanje.
Ja ne znam reći ne, ali na ovo tvoje ne bih pristala ni u kojem svemiru.
__________________
Would you like you, if you met you?
Nagrišpana is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2015., 20:43   #131
Quote:
Hannah 3 kaže: Pogledaj post
E, sad, jel me izradila,.
Pa kako te izradila kad je tako spremno prihvatila da joj kupiš kreme? Meni izgleda kao da je zaista htjela kupiti kreme.
Bonnie Ann is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2015., 22:24   #132
Quote:
Carla Marx kaže: Pogledaj post
Beat that!
isuse, a kae tebi.

No, ok, nisam ni ja potpuno imuna na napade altruizma. Naime, osjetljiva sam na jadnoizgledajuće djedove. Ajmo sad to ne analizirat, ne znam zašto, ali tak je.

Krenuli mi tako nakon posla u dućan, a pred dućanom sjedi na podu mali mršavi djed nakrcan nekakvim zamotuljcima i vrećama težim od njega.
Jel me ugledao (telepatija), ostavi vreće i udri u lelek da jel bi mi njega povezli, blizu živi ali ne može nositi te vreće, tu je već nekoliko sati, moli ljude da mu pomognu a nitko neće. Ja se raspekmezim, muž se pokušava otresti djeda. Djed udri u plač.

E jebi ga sad. Najebem ja muža da utrpamo malog smrdljivog plačljivog djeda u auto (koji ovaj moj glanca ko mahnit i pizdi ako ga posere muha)zajedno s onom gomilom vreća. Djed prestane plakat. Pitamo ga gdje stanuje "a tu blizu" veli on...i tako svakih 10 minuta.

Vozili mi djeda po nekim brdima i selima..isusbog, već sam se vidjela kak letim iz auta zajedno s čičom, i stalno on ponavlja kak je to gdje on živi "tu blizu"
Uglavnom..ispalo je da djed živi prilično puno km od dućana gdje nas je upecao, da se posvađao s čitavim selom i rodbinom jer je svadljiv, auto ima i njemačku mirovinu ima samo je malo škrt.

Poslije sam još saznala da mu je to uobičajena tehnika šopingiranja. Odjebe se busom, onda žica ljude da ga voze natrag.

pička. Al..šta ja znam. Da ga nismo povezli žderala bi se jako dugo.

Al Carla, ovu tvoju ne bi vozila. Babe ne volim.
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2015., 22:49   #133
Quote:
Carla Marx kaže: Pogledaj post
Čitala sam ovu temu i bila uvjerena da se ne bih dala uvući u neku situaciju gdje zbog pomoći nekome drugome sebe dovedem u neugodan položaj, ali moram sama sebe demantirati.

***

Beat that!
Ovo je vrhunac!
Mogu se zamisliti da je guram do kuće, ali ne znam da li bih se usudila ući u tu kuću koliko god mi bilo teško reći ne u tom trenutku.
__________________
KURAC!
Foto natječaj 586 - Livada
Sabaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2015., 23:10   #134
Smrzla sam se čitajući Carlinu priču.
Mislim, svaka vam čast svima, ljudine ste, ali ne treba sebe izložiti riziku.
Ja izbjegavam dati lovu. Ali hranu kupim kad traže.

Moja stara je imala jednu eskapadu, otvorivši vrata na blef. Frajer je, i pored portafona, uspio ući u zgradu, pokazivati nekakav papir, pozivati se na PTSP i svakom od susjeda(koliko smo poslije čuli, stojeći na hodniku) je spomenuo da je išao u školu sa nekim drugim od susjeda(čitao random prezimena s vrata).
A onako, razbacan lik. Mater od straha dala 50 kn
Inače, portafon i špijunka ftw.
__________________
We linger in the shadows of tormented minds.
https://youtu.be/lugnetyBAhc
Darkyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2015., 01:51   #135
Quote:
Carla Marx kaže: Pogledaj post
...

Beat that!
Quote:
nalij pero kaže: Pogledaj post
Znam o kom pričaš. Vozila sam je jednom, no rekla sam tom debilu od sina, ili šta joj je već, još s rampe da je izvoli uzeti.
Ekipa se nasla.
Quote:
Carla Marx kaže: Pogledaj post
Ozbiljno? Onda smo susjede.

Ja se nisam ni snašla, pa sam otišla jaaaako izvan svoje comfort zone i bilo mi je bed reći "čujte, ja ovo više ne mogu" jer sam zabrijala da će me karma kazniti ako odbijem nepokretnu osobu. Taj lik se mudro sakrio kad je vidio da ja dolazim, a nisam se usudila vikati dok sam imala službeni laptop uz sebe, a ne znajući o kakvoj se osobi radi.

Taj lik koji je došao kasnije, koliko sam shvatila, nije taj njen sin nego neki random lik.

Pitala sam je prije nego smo došle do kuće s kime živi, pa je rekla "s bogom".

Kasnije sam prepričala situaciju mužu, mami i frendici, svi su mi rekli da sam glupa što sam se dala uvući tako duboko u priču i da sam mogla nastradati (osim ovog dijela gdje je dižem i premještaj u krevet + guram uz rampu, a ne smijem zbog zdravstvenih razloga). Muž je rekao da je njega jednom zaustavila dok je žurio na posao i tražila da joj nađe odvjetnika.
Abaddon0100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2015., 01:08   #136
Prije bi pomogla nepoznatom čovijeku, nego li članu svoje obitelji za kojeg se zna da je pokvaren.
Nakamai is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2015., 01:45   #137
Pomazem kome god mogu i koliko mogu, barem sam tako mislila dok nisam procitala Carlin post. Ne znam, ovako na prvu-nema sanse da bih napravila sve to, a onda skuzim da mi je stvarno tesko otpiliti ljude, pogotovo ako su stari i nemocni
__________________
Assumption is the mother of all f***ups! ~ All that I'm after is a life full of laughter ~
Daphne Doo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2015., 14:39   #138
Quote:
Daphne Doo kaže: Pogledaj post
Pomazem kome god mogu i koliko mogu, barem sam tako mislila dok nisam procitala Carlin post. Ne znam, ovako na prvu-nema sanse da bih napravila sve to, a onda skuzim da mi je stvarno tesko otpiliti ljude, pogotovo ako su stari i nemocni
Da mi je tu priču pričao netko drugi, rekla bih: "Pa dobro jesi ti normalan? Nema šanse da bih ja to ikad napravila." I onda se nađeš u tome i bed ti je otpiliti ljude, baš zbog toga što kažeš - starost i nemoć.

Od tog trenutka izbjegavam taj parking.
Carla Marx is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2015., 14:49   #139
A ona je tamo na tom potezu valjda svaki put kad prođem. Dosta ljudi je i zna, moja mama koja ide onuda par puta godišnje je zna.
nalij pero is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2015., 22:36   #140
Pomažem ljudima, na svakojake načine poznatima i nepoznatima

al ovo bi mi bilo previše. dovest ženu do vrata da, ali dalje nema šanse.
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:33.