Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.07.2017., 13:25   #2401
Hvala!
nalij pero is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2017., 13:40   #2402
Pa ricinusa ima u najbližoj ljekarni, ako vam se ne da potezati do kemiga ili neke drogerije...
__________________
I can turn a gray sky blue
SubSV is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2017., 09:58   #2403
Quote:
Ay Carmela kaže: Pogledaj post
Kupujem u dm-a, adriaspa marka. Mala je bočica, ne znam sad koliko, ali traje mjesecima jer je gusto, skoro kao med.

Izjava: ni ja ni itko moj ne prodaje ricinus niti ima ikakve veze sa adriaspa. 😀
Odricanje od odgovornosti
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2017., 13:20   #2404
Quote:
Ay Carmela kaže: Pogledaj post
Ricinus potiče rast dlaka tamo gdje inače rastu. Meni je baš bilo ružno jer mi je kosa inače gusta i grivasta. I sad odjednom rupa na čelu. Više je nema, ja zadovoljna.
e takva je i moja kosa, gusta i teska. moguce da je zbog toga i nastala ta prorijeđenost gore. kad imam spuštenu kosu se to uopce ne primjecuje, ali kad svezem rep mi nekako jadno djeluje

nadam se da cu imati srecu da mi pomogne taj ricinus kao sto je tebi
c.c. is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2017., 22:21   #2405
Potrošila sam eucerin fluid za lice i danas sam u ljekarni uzela uriage bariesun mat, rekla je ljekarka da je koristila i da je ok.
jel tko probao, trebam li što znati?
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2017., 22:26   #2406
to nisam, ali inače imam o uriageu bolje mišljenje nego o većini drugih, kod nas razvikanijih, ljekarničkih brendova.

tako da se nadam da će ti biti dobro.
aryna is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2017., 22:29   #2407
piše da je hipoalergenska krema i 50+. ne znam što točno taj + znači
nisam još ništa od uriagea imala, pa ćemo vidit.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2017., 22:33   #2408
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
Potrošila sam eucerin fluid za lice i danas sam u ljekarni uzela uriage bariesun mat, rekla je ljekarka da je koristila i da je ok.
jel tko probao, trebam li što znati?
Imam njihovu toniranu kremicu spf 50, nije mat sva se sjajim ali mi ne smeta jer gore tak i tak stavim i malo Dermablenda. Odradi svoj posao, nisam poflekana ovo ljeto (hiperpigmentacija).

Prošle godine sam imala smeđe flekice na vrhovima obraza. Tak da ću pazit da kupim neko novo sredstvo prije nego ova tubica dođe do kraja. Možda kupim takvu matirajuću kremicu. Javi ak će ti radit kaos na licu (nadam se da će ti bit ok).
__________________
I can turn a gray sky blue
SubSV is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2017., 22:40   #2409
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
piše da je hipoalergenska krema i 50+. ne znam što točno taj + znači
nisam još ništa od uriagea imala, pa ćemo vidit.
to je, mislim, sad neki standard označavanja u europi, mislim i u australiji (ali ne još u USA). između SPF 30+ i 50+ ti je razlika zapravo jako mala, SPF 50+ štiti možda od samo 1 posto više UVB zraka nego SPF 30+.
98 naspram 97 posto, tak nešto.
aryna is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 09:15   #2410
Ako ne piše SPF 50+, nego samo 50+, to označava godine
Flying Buttress is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 10:12   #2411

__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 18:34   #2412
Vichy ima promociju, daruju kremu za sunčanje uz kupnju kreme.

http://www.vichy.hr/clanci/iframe-pr...ns/a29323.aspx
__________________
I can turn a gray sky blue
SubSV is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 20:46   #2413
jel ima ko keratoze?
mislila sam da dobivam nove, čudne madeže no doktorica je rekla da to nisu madeži i da su ok.
od tada im se poduplao broj, sad su ih 4, na nadlaktici jedne ruke. zanima me što s njima prek ljeta.
malo sam guglala, svjetloputi ljudi ih dobijaju, naravno. od sunca, naravno.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 21:33   #2414
Joj, nikako da odem pogledati jedan... madez valjda.
Nije nabubren, asimetrican, ni nista osim boje - boja je neka siva s nijansom plave ili zelene ili obje mozda, imam to sigurno vise godina Malo, okruglo, kao potkozno, ko pokusaj tetovaze u JNA.
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 22:00   #2415
Ma, ja idem relativno redovito, i svaki put završim na uklanjanju.
ja sam mala tvornica madeža a moja dermatologinja uzme marker, i zaokruži sve sumnjivo, a sve joj je sumnjivo.
onda poslika svaki i svaki isprinta na A4. e to je strašno nešto, i pošalje me u bolnicu.
sad bih ovu jesen onda valjda trebala i s ovime na preggled, već vidim kako vadi marker, a crni je i nikako da se opere.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 23:10   #2416
Dugo me nije bilo na topicu , sorry, krećem ispočetka.

Quote:
nalij pero kaže: Pogledaj post
Čemu taj sprej služi?
Boji ili ljepoti općenito?
Oboje. Ja sam jako svijetla, ali ruke mi obično dobiju neku mini-boju, a noge ostanu bijele bjelcate. E, onda mi taj puder da mrvicu boje na nogama (ima ga u različitim nijansama, ja uzmem najsvijetliju), plus što noge djeluju vrlo ujednačeno i baršunasto, kao da su fotošopirane, ali uživo.

Quote:
Hilda kaže: Pogledaj post
Ne proizvodi? Ja sam tražila prije 3 tjedna i nije bilo. Sad opet imaju. Kupih prije ...2 tjedna. Tak da niš više ne kužim.
Lorealov nisam vidjela i nisu mi nudile kad nije bilo Art Decoa.

Od drugih sam probala od Make up factory i dobri su. Ni njih nije bilo kad sam tražila.
Sad me baš zanima taj Lorealov. Jel skup?

nalij pero služi čemu inače služi puder. Prekrivanju.

Edit: e da zelena trubo, ima i Coverderm...mislim po farmacijama. Zadnji put kad sam tester probala bio je krečast i gust. Ne znam jesu kaj popravili po tom pitanju.
Hvala ti na savjetima. Nisam gledala cijenu L'Orealovog, jer se nisam htjela pomiriti s tim da neću naći Art Decoov.

Sad si mi dala novu nadu, pogledat ću još okolo, možda negdje nađem.

Quote:
nalij pero kaže: Pogledaj post
Pa šta se ne sflekaš cijeli?
Ne. Špricaš se gola, a kad ga jednom razmažeš, skida se samo tuširanjem. Ja ga znam nositi na bijele suknje ili bermude i sve ostane čisto i bijelo, ne ostaje ni najmanji trag.

Quote:
SubSV kaže: Pogledaj post
Jesi probala naručiti direktno preko stranice Kameje?

https://www.kameja.hr/proizvodi/bronzing-1/
Hvala ti. Prvi put čujem za Kameju, ali nisam u Hr, pa idem proučiti da li šalju u inozemstvo.

Quote:
Flying Buttress kaže: Pogledaj post
Ako ne piše SPF 50+, nego samo 50+, to označava godine
Da.


Nego... Još dvije stvari.

Jeste li čuli za kozmetiku L.O.V.? Neki dan sam je vidjela u DM-u, trebao mi je puder u kamenu, i ajde da probam, uzmem puder 2u1, onaj kameno-baršunasti. Sličan sam već imala od Max Factora i bio mi je ok. Ovaj nije.

I druga stvar. Sinoć sam si stavila Garnierovu masku od meda i, ukratko, prsti kojima sam je nanosila su mi postali narančasti, lice narančasto, nakon što sam je isprala, još sam deset minuta trljala lice micelarnom. Katastrofa.
zelena truba is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2017., 14:35   #2417
Quote:
Xiang Chi kaže: Pogledaj post
Joj, nikako da odem pogledati jedan... madez valjda.
Nije nabubren, asimetrican, ni nista osim boje - boja je neka siva s nijansom plave ili zelene ili obje mozda, imam to sigurno vise godina Malo, okruglo, kao potkozno, ko pokusaj tetovaze u JNA.
imala sam ja to. i isto sam ga zvala kao i ti. pokušaj jna tetovaže.
radi se o potkožnom madežu. skinula sam ga jer je bilo na podlaktici s vanjske strane.
to je bilo prije nekoliko godina. sad mi je ostao mali sitni ožiljak od reza s tri šava koji liči na onaj ožiljak od cjepiva na nadlaktici
no, ipak bolje od tog plavo-zelenog jna
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2017., 15:22   #2418
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
imala sam ja to. i isto sam ga zvala kao i ti. pokušaj jna tetovaže.
radi se o potkožnom madežu. skinula sam ga jer je bilo na podlaktici s vanjske strane.
to je bilo prije nekoliko godina. sad mi je ostao mali sitni ožiljak od reza s tri šava koji liči na onaj ožiljak od cjepiva na nadlaktici
no, ipak bolje od tog plavo-zelenog jna
Takodjer

Meni ne smeta izgledom. Promjer mu je 2-3 mm. Nema sanse da se izlazem rezanju ako ne moram
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2017., 19:58   #2419
Jeste vi svjesne koliko je Krka Kozmetika velika?
Gledam neke oglase za posao, Krka trazi na vise lokacija u Europi ukljucujuci i London i Pariz.
Bila sam uvjerena da su oni regionalni igrac
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2017., 21:08   #2420
Quote:
Xiang Chi kaže: Pogledaj post
Jeste vi svjesne koliko je Krka Kozmetika velika?
Gledam neke oglase za posao, Krka trazi na vise lokacija u Europi ukljucujuci i London i Pariz.
Bila sam uvjerena da su oni regionalni igrac
Baš Krka Kozmetika ili Krka?
Mislim da je ovo drugo farmacija.
A eu su, šire tržište.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:19.