Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.01.2006., 21:44   #61
netko je ranije pitao "gdje je autorica teksta"-evo me ali pimjećujete sa malo drugačijim nickom jer mi je forum štekao i nekaj nije valjalo sa nickom pa sam promjenila

uglavnom,popila sam antibiotike i to u turi od dva tjedna jer su mi preporučili dužu kuru da se kakti bakterija do kraja uništi.klavocin je bio u pitanju.nakon toga je analiza pokazala da je urin sterilan te sam nakon toga počela uzimati biofarmove kapsule brusnice i da pokucnem u drvo;dobro sam.
nemam nikakvih problema i mislim da ću si opet uzeti te kapsule jer sam čula od dosta cura da su im pomogle.
ne znam,nisam baš optimistična jer nekak si mislim da bu se opet javila infekcija....ne znam.....već sam se navikla tak da eto,nisam baš optimistična.
moram pitati: šta je to hygiei i ACIDOSALUS i kako se koristi.
i još nekaj;kolke su to doze vitamina c za uzimanje jer od dosta ljudi sam čula da se baš c vitamin treba izbjegavati.malo ste me zbunili al nije bed

hvala
eennter is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2006., 21:52   #62
2000 mg vitamina C
__________________
I don't want to set the world on fire
I just want to start a flame in your heart
Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2006., 02:43   #63
Quote:
eennter kaže:
netko je ranije pitao "gdje je autorica teksta"-evo me ali pimjećujete sa malo drugačijim nickom jer mi je forum štekao i nekaj nije valjalo sa nickom pa sam promjenila

uglavnom,popila sam antibiotike i to u turi od dva tjedna jer su mi preporučili dužu kuru da se kakti bakterija do kraja uništi.klavocin je bio u pitanju.nakon toga je analiza pokazala da je urin sterilan te sam nakon toga počela uzimati biofarmove kapsule brusnice i da pokucnem u drvo;dobro sam.
nemam nikakvih problema i mislim da ću si opet uzeti te kapsule jer sam čula od dosta cura da su im pomogle.
ne znam,nisam baš optimistična jer nekak si mislim da bu se opet javila infekcija....ne znam.....već sam se navikla tak da eto,nisam baš optimistična.
moram pitati: šta je to hygiei i ACIDOSALUS i kako se koristi.
i još nekaj;kolke su to doze vitamina c za uzimanje jer od dosta ljudi sam čula da se baš c vitamin treba izbjegavati.malo ste me zbunili al nije bed

hvala

Sam ti pij te brusnice!
hygiea ti je za intimno pranje, imas je u svakoj apoteci i kolko se sjecam imali su je u dm-u isto. Odlicna je!
Bani is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2006., 05:15   #64
Quote:
eennter kaže:
netko je ranije pitao "gdje je autorica teksta"-evo me ali pimjećujete sa malo drugačijim nickom jer mi je forum štekao i nekaj nije valjalo sa nickom pa sam promjenila

uglavnom,popila sam antibiotike i to u turi od dva tjedna jer su mi preporučili dužu kuru da se kakti bakterija do kraja uništi.klavocin je bio u pitanju.nakon toga je analiza pokazala da je urin sterilan te sam nakon toga počela uzimati biofarmove kapsule brusnice i da pokucnem u drvo;dobro sam.
nemam nikakvih problema i mislim da ću si opet uzeti te kapsule jer sam čula od dosta cura da su im pomogle.
ne znam,nisam baš optimistična jer nekak si mislim da bu se opet javila infekcija....ne znam.....već sam se navikla tak da eto,nisam baš optimistična.
moram pitati: šta je to hygiei i ACIDOSALUS i kako se koristi.
i još nekaj;kolke su to doze vitamina c za uzimanje jer od dosta ljudi sam čula da se baš c vitamin treba izbjegavati.malo ste me zbunili al nije bed

hvala
hygieia ti je pranje za doli, jel-s tim se peri od sada pa forever!
acidosalus ti je pripravak za jacanje sluznice i zeluca i mjehura-imas o tome u mom postu na prethodnoj stranici--check it out.)pod rednim brojem 1 ) meni je pomoglo
brusnicu svakako pij jos neko vrijeme za taj vit.c su mi svi rekli IZBJEGAVAT kada imam uplau mjehura...ne znam, ja sam izbjegavala i bilo mi je bolje...
__________________
the road to hell is paved with good intentions

THINGS TURN OUT BEST FOR THOSE WHO MAKE THE BEST OUT OF THE WAY THINGS TURN OUT *art linkletter*
sheila is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2006., 09:55   #65
Quote:
sheila kaže:
hygieia ti je pranje za doli, jel-s tim se peri od sada pa forever!
acidosalus ti je pripravak za jacanje sluznice i zeluca i mjehura-imas o tome u mom postu na prethodnoj stranici--check it out.)pod rednim brojem 1 ) meni je pomoglo
brusnicu svakako pij jos neko vrijeme za taj vit.c su mi svi rekli IZBJEGAVAT kada imam uplau mjehura...ne znam, ja sam izbjegavala i bilo mi je bolje...
Ja uzimam Hiprex antibiotik na dugo vremena, to je specijalni antibiotik za sprecavanje upale mjehurnoga traka ...uzimao sam ga godinama, i nitko mi do sada nije kazao da ON NE RADI BEZ vitamin C.
__________________
Eight days in Sydney.
Ja sam prezivio 3 raka,2011 R/bubreg izvadjen,2012 rak prostate i mjehura sve izvadjeno,2013 rak se vratio na limfne cvorove...43 godine kronicne bolove.I izgubio sina Daria 50 godina staroga." ostalo mi je 2 mjeseca zivota...umirem,Octobar 2014
Vilko is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2008., 18:54   #66
je se mora i decko lijecit,piti kuru antibiotika ako cura ima e.coli?
Lolly Pop is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2008., 21:58   #67
Quote:
Lolly Pop kaže: Pogledaj post
je se mora i decko lijecit,piti kuru antibiotika ako cura ima e.coli?
ne ako ju imaš u urinu a ako ju imaš u vagini onda treba
valneahana is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2008., 10:49   #68
pozdrav, ja sam dobila e. coli pred nekih dva mjeseca, inace sam sklona upalama mjehura ali sam uvijek to rijesavala uvinim zrncima. popila sam dvije ture antibiotika i nalaz je sterilan ali mene jos tu i tamo zapece pri mokrenju. ubijam se od brusnice tako da je sad ok. jedino sto me zna peci uvijek prvo mokrenje nakon seksa. koristimo kondom pa mi je to malo cudno.
__________________
this baby got a temper, you'll never tame her
Poluplave okice is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2008., 11:30   #69
Quote:
valneahana kaže: Pogledaj post
ne ako ju imaš u urinu a ako ju imaš u vagini onda treba
kaze gin da se prosirila upala,malo mi je lijevi jajovod zadebljan na dodir,preventive radi dobila sam antibiotik kao i moj decko,sumamed 3 tjedna 3x 2tblt jednom tjedno...
inace u mokraci je bilo leukocita,epitela...
klamidija i ostalo nije i ne moze biti s obzirom da mi je prvi kao i ja njemu...pa smo zakljucili da to nece biti
Lolly Pop is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2008., 13:38   #70
Quote:
Lolly Pop kaže: Pogledaj post
kaze gin da se prosirila upala,malo mi je lijevi jajovod zadebljan na dodir,preventive radi dobila sam antibiotik kao i moj decko,sumamed 3 tjedna 3x 2tblt jednom tjedno...
inace u mokraci je bilo leukocita,epitela...
klamidija i ostalo nije i ne moze biti s obzirom da mi je prvi kao i ja njemu...pa smo zakljucili da to nece biti
ako ti je rekla da mora i on onda mora,pogotovo zato što je prisutna tebi u spolnom sustavu,samo mi nije jasna shema sumameda 3 tjedna 3puta po dvije jednom tjedno,to mi se nečini kvalitetno jer antibiotik kad se daje treba se piti svaki dan sve dok se nepopije pa makar i simptomi prošli
valneahana is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2008., 16:53   #71
meni su isto našli bakterije, nešto leukocita, eritrocita i pločastog epitela. Sad sam na antiboticima i cajevima, a brusnicu je neko pokupio iz svih trgovackih centara gdje sam je trazila. U lidlu, Konzumu svugdje je netko ispraznio cijele kutije...
ela is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2009., 23:00   #72
Uvin čaj! Ali nikako ne paralelno s brusnicom. Urin mora biti alkalan da bi uvin čaj djelovao a brusnica ga zakiseljuje. S uvinim čajem se pije soda bikarbona!

Članci o tome su ovdje i ovdje.
Filip Zeto is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2010., 10:25   #73
bok svima.......evo da i ja potrazin koji savjet.vec 3 god.iman stalno upale a ima godinu pokazala mi se escherichia coli u mokraci i od tada kad god me pocne bolit san na klavocinu itd...svaki moj posjet doktoru antibiotik bilo bi dobro da to ista pomogne al nazalost NEpije caj brusnica...pa gotovo sve san pokupovala sta ima od brusnica al nevidin nikakvo olaksanje..pa me sad zanima ima li tu netko da mi moze dat koji dobar savjet sta napravit..tek mi je 21god a vec se toliko patim s tom bakterijom...jel postoji slucaj(osoba)koja je to izljecila i ako ima zanima me KAKO????????????
mali problemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2010., 12:50   #74
Quote:
mali problemi kaže: Pogledaj post
bok svima.......evo da i ja potrazin koji savjet.vec 3 god.iman stalno upale a ima godinu pokazala mi se escherichia coli u mokraci i od tada kad god me pocne bolit san na klavocinu itd...svaki moj posjet doktoru antibiotik bilo bi dobro da to ista pomogne al nazalost NEpije caj brusnica...pa gotovo sve san pokupovala sta ima od brusnica al nevidin nikakvo olaksanje..pa me sad zanima ima li tu netko da mi moze dat koji dobar savjet sta napravit..tek mi je 21god a vec se toliko patim s tom bakterijom...jel postoji slucaj(osoba)koja je to izljecila i ako ima zanima me KAKO????????????
Imas teme na Zenskom zdravlju vezane za tvoj problem, a procitaces i primjere cura, koje su rijesile svoj problem sa E.coli (i sama se borim sa njom)

https://www.forum.hr/showthread.php?t=478624

https://www.forum.hr/showthread.php?t=451142

https://www.forum.hr/showthread.php?t=375197

Sretno!
Andromeda25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2010., 16:43   #75
nisam citala sve ,puno ima,ali svi imamo isti problem,nego ovako eserihija,koja je jako gadna i dosadna se treba lijeciti,obavezno,nenzma jeste li znali ali kiselo je smrt za eserihiju,pijte limunade,jedite kiseloga voca,ono cisti bubbrege ali naravno nemojte pretjerivati,kazu brusnica,nema sta se nije probalo,brate uzas,ona se zna prikriti,
pritome jos i stapilokoka je isto dosadna i izaziva jake uplae mjehura,nista zene moje..pijte kiselo i jedite kiselo jer to ubija eserihiju,cuvajte se....
__________________
Čudno je, kako je malo potrebno da budemo srećni, i jos čudnije: kako često nam baš to malo nedostaje!M&D
M&D is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2010., 16:45   #76
Otkrili su mi escherichiu coli u urinu...

uglavnom - kako se to zaradi? To me zanima... (muškarac sam)

Zadnje uređivanje Sht : 21.12.2010. at 17:45.
Sht is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2011., 20:27   #77
vidim, spominjete brusnicu, odnosno čaj/sok od brusnice. ja kako nisam mogla naći pravi, prirodni sok, a čaj još i manje (jer brusnice u njemu ima 1%!), kupila sam sušene brusnice. ali googlanjem sam otkrila da se za tegobe ovog tipa koriste listovi brusnice! moje je pitanje: vrijedi li onda plod išta??
*SpHeRe* is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2012., 18:16   #78
pila sam šest antibiotika i ništa ne pomažu.nalaz urina mi je los.doktori su nasli bakteriju i nikako da ode,neznaju sta da rade,ima li tko takvih iskustava? hvala. neznam vise kako se toga rijesiti
Elena:07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2012., 18:34   #79
Poštovana,

Možete li napisati o kojoj je bakteriji riječ, kakav je nalaz urinokulture, tj. o kolikom je broju bakterija riječ i imate li kakvih tegoba (primjerice, pečenje pri mokrenju, bolno mokrenje, učestalo mokrenje itd.).
__________________
Angel, que das luz a mi vida, eres el aire que quiero respirar. Angel, que alivias mis heridas, no te alejes que muero si no estás. Angel, llévame en tus alas a la cima de este gran amor. En tu alma, vive mi esperanza; en tus manos está mi corazón.
El Gato Félix is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2012., 10:41   #80
princip je medicine da se ne liječi nalaz nego bolest, ako nema tegoba 'bakteriju' nije potrebno liječiti. osim u osoba oštećenog imuniteta.
__________________
Optimist says this is the best of worlds. Pessimist believes him.
Khan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:50.