Natrag   Forum.hr > Sport > Formula 1

Formula 1 Brm, brm, fiju...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.11.2007., 16:07   #1
Jeee, konacno: SRBIJA DOBIJA TRKU FORMULE1

Predsednik Vlade Srbije Vojislav Koštunica primiće danas predsednika Medjunarodne automobilske federacije Maksa Mozlija, koji razmatra mogućnost da uloži u izgradnju modernog autodroma u Srbiji.

Na tom autodromu bi se održavale trke evropskih i svetskih šampionata u motociklizmu i automobilizmu.

Mozli želi da uloži oko 95 miliona evra u manje razvijene automobilske sredine, a Srbija je na vrhu te liste i kroz nekoliko godina bi mogla da dobije moderan autodrom po svetskim standardima, preneli su domaći mediji.

Jedna od glavnih tema razgovora Mozlija i Koštunice biće mogućnost izgradnje modernw staze, ali i poligona za specijalna vozila kao što su vatrogasne službe, policija, Hitna pomoć, za šta Mozli već ima projekat.

Podsetimo da su prvi pregovori oko izgradnje F1 staze počeli u decembru prošle godine kada je Srbiju posetio vlasnik Formule 1 Berni Eklston sa suprugom Slavicom.
andes is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2007., 16:08   #2
http://www.blic.co.yu/sport.php?id=20784
andes is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2007., 18:24   #3
Srbi prave ražanj, a zec je još uvijek u šumi! Da mi je znati sa kojim plaćama ćete plaćati ulaznice koje stoj prosječno €300 i kojih to 100.000 građana će napuniti trbine te automobilističke staze.
Inače Srbima na info, Berni je obišao sve države svijeta u potrazi za novim stazama ali su tek rijetke dobile stazu i utrku Forumle One.
® LUCKY ® is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2007., 19:42   #4
Quote:
® LUCKY ® kaže: Pogledaj post
Srbi prave ražanj, a zec je još uvijek u šumi! Da mi je znati sa kojim plaćama ćete plaćati ulaznice koje stoj prosječno €300 i kojih to 100.000 građana će napuniti trbine te automobilističke staze.
Inače Srbima na info, Berni je obišao sve države svijeta u potrazi za novim stazama ali su tek rijetke dobile stazu i utrku Forumle One.
Je li hoćeš reći da su karte svugdje u prosjeku 300 EUR ? Ne vjerujem.
Ja mislim da bi se prije skupilo 100 000 u nas ili u Beogradu nego u Turskoj. Išlo bi dosta ekipe odavde.
Pogledaj koncert RHCP ovo ljeto. Ako je događaj dovoljno atraktivan, ljudi bi išli.

Realno, to je stvarno poveći zalogaj i ne vjerujem da će se realizirati. Mada bih volio kad već kod nas nema šanse.

Šta je s Rusijom ?
Clark is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2007., 19:56   #5
iako čisto sumnjam da će dobit, ako dobiju ja neću ići tamo gledati.
__________________
U Hrvatskoj komunistička partija još uvijek djeluje, samo pod drugim imenom - socijaldemokratska partija.
j.a. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2007., 20:19   #6
GrandPrix Serbia (Belgrade)

Teško, ali išao bih gledat kad bi bilo...
Luyindula is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2007., 20:40   #7
Quote:
® LUCKY ® kaže: Pogledaj post
Srbi prave ražanj, a zec je još uvijek u šumi! Da mi je znati sa kojim plaćama ćete plaćati ulaznice koje stoj prosječno €300 i kojih to 100.000 građana će napuniti trbine te automobilističke staze.
Inače Srbima na info, Berni je obišao sve države svijeta u potrazi za novim stazama ali su tek rijetke dobile stazu i utrku Forumle One.

slazem se da je prerano veseliti se ali cijene nisu tak visoke
300€ je cijena za najskuplje tribine dok je 50€ do 150€ cijena za jeftinija mjesta sto bi si vecina (barem u hr) mogla priustiti, pogotovo ako je jeftin put

uostalom, vjerujem da bi se mogla izgraditi moderna staza u srbiji ali to je tek mali dio posla u dobivanju utrke F1
popratna infrastruktura (hoteli, zabavni sadrzaj, dostupnost lokacije), stopa kriminala te koeficijent korupcije u zemlji su gotovo presudni faktori za dobivanje utrke

korupcija je ujedno i najveci problem (kako za srbiju tako i za hr), visok koeficijent korupcije automatski odbija velike tvrtke i velika dogadjanja
__________________
F1 PULS
Sepa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2007., 22:20   #8
ak sam isla u monzu, mogu i do srbije

pogledam utrku, pojedem neko mijesano na splavima i popijem kavu s prijateljima
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2007., 22:56   #9
Quote:
Sepa kaže: Pogledaj post
popratna infrastruktura (hoteli, zabavni sadrzaj, dostupnost lokacije), stopa kriminala te koeficijent korupcije u zemlji su gotovo presudni faktori za dobivanje utrke
i onda mi padne na pamet Brazil


Quote:
j.a. kaže:
iako čisto sumnjam da će dobit, ako dobiju ja neću ići tamo gledati.
također
absoluta is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2007., 00:34   #10
Quote:
Sepa kaže: Pogledaj post
300€ je cijena za najskuplje tribine dok je 50€ do 150€ cijena za jeftinija mjesta sto bi si vecina (barem u hr) mogla priustiti, pogotovo ako je jeftin put
Što misliš da su karte tako jeftine? Ne znam baš, trebao bi malo prosurfati. Malo mi je sumnjivo, pošto su karte za EURO otprilike u tim iznosima.

Mnoge stvari tamo ne štimaju i čisto sumnam da imaju šanse. Rusija i Indija se najavljuju već jako dugo vremena, ali ih još uvijek nema.
Ovo što se u Srbiji danas događa, se događalo i u Hrvatskoj prije x godina. Na kraju od toga nije ispalo.
® LUCKY ® is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2007., 11:04   #11
mogu napravit pola staze u srbiji a pola u hrvatskoj
LSAR is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2007., 12:00   #12
Quote:
LSAR kaže: Pogledaj post
mogu napravit pola staze u srbiji a pola u hrvatskoj
Preko Dunava jedan mali mostić ha?!
® LUCKY ® is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2007., 17:09   #13
Quote:
® LUCKY ® kaže: Pogledaj post
Što misliš da su karte tako jeftine? Ne znam baš, trebao bi malo prosurfati. Malo mi je sumnjivo, pošto su karte za EURO otprilike u tim iznosima.

Mnoge stvari tamo ne štimaju i čisto sumnam da imaju šanse. Rusija i Indija se najavljuju već jako dugo vremena, ali ih još uvijek nema.
Ovo što se u Srbiji danas događa, se događalo i u Hrvatskoj prije x godina. Na kraju od toga nije ispalo.
karte jesu toliko
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2007., 17:34   #14
Quote:
atlantis kaže: Pogledaj post
karte jesu toliko
Bio sam na SPA ove godine.Od 120-450€ za vikend naravno.Ako se rezerviraju prije(ima tablica po mjesecima) znaju ići do 50% dole.
__________________
Power to surprise.
alfa146 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2007., 18:09   #15
Quote:
alfa146 kaže: Pogledaj post
Bio sam na SPA ove godine.Od 120-450€ za vikend naravno.Ako se rezerviraju prije(ima tablica po mjesecima) znaju ići do 50% dole.
Što je vip onda samo nekih 450€ ili si to napisao za ona klasična mjesta, najjeftinija?
® LUCKY ® is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2007., 18:13   #16
Evo tu imamo cijene ulaznca!

www.f1-grandprix-tickets.com

® LUCKY ® is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2007., 21:17   #17
Quote:
absoluta kaže: Pogledaj post
i onda mi padne na pamet Brazil

brazil je ipak vec neko vrijeme u kalendaru, jos od vremena dok se nije toliko gledalo na to

uostalom, ja opcenito govorim o dolasku velikih kompanija i dogadjaja (i pritom ne mislim na podruznice i trgovine nego konkretnije stvari poput raznoraznih pogona i tvornica i sl)
__________________
F1 PULS
Sepa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2007., 21:23   #18
Quote:
® LUCKY ® kaže: Pogledaj post
Što misliš da su karte tako jeftine? Ne znam baš, trebao bi malo prosurfati. Malo mi je sumnjivo, pošto su karte za EURO otprilike u tim iznosima.
znam, gledao sam cijene za 5 staze (imola, monza, monaci, spa i silverstone) i na svima je tek najskuplja opcija bila iznad 300tinjak eura (jedino je silverstone skuplji posto je funta puno jaca valuta)

Quote:
® LUCKY ® kaže: Pogledaj post
Mnoge stvari tamo ne štimaju i čisto sumnam da imaju šanse. Rusija i Indija se najavljuju već jako dugo vremena, ali ih još uvijek nema.
Ovo što se u Srbiji danas događa, se događalo i u Hrvatskoj prije x godina. Na kraju od toga nije ispalo.
kod nas to nije proslo iz jednog vrlo "poznatog" razloga, Bernie nije nista podmazao i propala stvar
a i procitao sam u nekom clanku da je Bernie rekao vodstvu grobnika kaj trebaju promijeniti da bi mogli nastaviti pregovore, triput ih je nazvao i pitao za zdravlje, nitko nije mrdnuo ku**em i Bernie odlucio da ima pametnijeg posla

svidjalo se to nama ili ne, sumnjam da bi srbi dopustili da se tak nekaj desi, iz iskustva znam da ce srbin uvijek probat pomoci dok ce hrvat samo gledat kak te zajebat
__________________
F1 PULS
Sepa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2007., 21:25   #19
Quote:
® LUCKY ® kaže: Pogledaj post
Evo tu imamo cijene ulaznca!

www.f1-grandprix-tickets.com


tu su uvijek vise cijene nego da kupujes direktno od organizatora
__________________
F1 PULS
Sepa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2007., 21:30   #20
Quote:
® LUCKY ® kaže: Pogledaj post
Što je vip onda samo nekih 450€ ili si to napisao za ona klasična mjesta, najjeftinija?
kak mislis VIP mjesta?
kad govorimo o kartama govorimo o rasponu od stajanja do najskuplje tribine (obicno startno-ciljna ravnina)

sve VIP loze i slicne pizdarije ne dolaze u obzir za obicnog obozavatelja F1



naravno, kad se prica o cijeni karata treba paziti jel karta za cijeli vikend ili samo za utrku
npr. stajanje u monzi je cca 60EUR (samo nedjelja) dok je u silverstoneu 100GBP (cijeli vikend, moze se na tribinu u petak ak ima mjesta)

neke staze nude karte za svaki dan posebno, neke nude samo za cijeli vikend, neke imaju popuste za studente, neke nemaju...
__________________
F1 PULS
Sepa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:08.