Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.05.2012., 03:40   #4081
Ma daj Đipsi, sad sam radi tvog cheesecakea od posnog otišao na "Rekreaciju" i vidim da se sasvim dobro rekreirate.
Pellaprat is offline  
Old 13.05.2012., 05:26   #4082
MBP je napravila verziju pite od zle patke, ova je sa bademima

http://i867.photobucket.com/albums/a...a/00fb7263.jpg

http://i867.photobucket.com/albums/a...a/593437c1.jpg

http://i867.photobucket.com/albums/a...a/db8ffc7c.jpg

Zadnje uređivanje polly : 13.05.2012. at 10:42. Reason: prevelike fotke, molim obratit pažnju na pravila
šatro gospon is offline  
Old 13.05.2012., 14:08   #4083
'natjerali' me da idem radit đipsin čizkejk
iako se slažem s klasom da na slici od pernate izgleda puno primamljivije, pa samo zbog te slike eto pokušala i ja

imala sam malih tehničkih poteškoća pri vađenju pa izgleda kak izgleda


cilla is offline  
Old 13.05.2012., 15:16   #4084
Quote:
MalaMulica kaže: Pogledaj post
po samim sastojcima bi krema tribala bit tvrda ko kamen!
6 žumanjaka na 250ml mlijeka je puno previše! također i 250 g margarina!

umisto brašna stavi gustin, 4 žlice su dovoljne! kuhaj dok ne postane čvršće od pudinga kad ga kuhaš...moglo bi potrajat, ovisno na koliko jakoj vatri kuhaš! makni s vatre i onda dodaji maslo! stavi manje masla od 250g (nemoj margarin koristit, koristi maslo), ja bi samo 150 g stavila, ako ne i manje! nasječeš ga nožem u kremu na manje komade, i miješaš dok se ne otopi! vatra ne triba za to!
i da, ja bi i jaja smanjila na 4 komada! a na kraju kad se krema ohladi umiješaj tučeno slatko vrhnje, 2dcl! i krema će ti bit pjenastija, prozračnija...a i samo vrhnje će je učvrstit, a neće bit toliko masno koliko bi bilo od 250g margarina!
Zavrsila sam je jucer popodne. Stavila 4 zumanjka u kremu, gustin i kuhala (ispalo relativno dobro). E onda stavila margarinkad se krema ohladila i sad imam bijele tockice u kremi Nisam zadovoljna. Zakamuflirala sam ih sa sarenim Dr.Oetker mrvicama, ali unutra se definitivno vide Gosti dolaze u 6 i nemam vremena nista ispravljati. ALi necu odustati, sad me vec ova krema bas nervira. Slijedeci put ide putar u mlaku kremu, jel? ili u toplu? Ako stavim u vrucu, istopio bi se skroz?
Paradisaea is offline  
Old 13.05.2012., 15:29   #4085
Quote:
cilla kaže: Pogledaj post
'natjerali' me da idem radit đipsin čizkejk
iako se slažem s klasom da na slici od pernate izgleda puno primamljivije, pa samo zbog te slike eto pokušala i ja


kažem ja, ovaj forum je zlo

ja pak nisam imala strpljenja čekati da se ohladi :PMS: tako da sam poslagala jagode, pofotkala i pojela jednu junačku fetu prije nego se ohladilo. dobar je i mlak
ono što je ostalo preko noći u frižideru se lijepo stisnulo i izgleda skroz pristojno, ali mi se ne da sad uslikavati. morat ćete mi vjerovati na riječ





hvala Golubici što je ukazala na ovaj čizkejk
podloga od zobenih je predobra, kakvi keksi, kakvi bakrači

e da, ja sam stavila i onaj sloj kiselog vrhnja :Prase:


__________________
Balkanski infinite loop: Marina Abramović gleda Bracu sa Srebrnjaka.
klasa optimist is offline  
Old 13.05.2012., 15:57   #4086
Quote:
Pellaprat kaže: Pogledaj post
Ma daj Đipsi, sad sam radi tvog cheesecakea od posnog otišao na "Rekreaciju" i vidim da se sasvim dobro rekreirate.
Ma mi se odlično rekreiramo!

Quote:
cilla kaže: Pogledaj post
'natjerali' me da idem radit đipsin čizkejk
iako se slažem s klasom da na slici od pernate izgleda puno primamljivije, pa samo zbog te slike eto pokušala i ja

imala sam malih tehničkih poteškoća pri vađenju pa izgleda kak izgleda
Meni je super.

Quote:
klasa optimist kaže: Pogledaj post

ja pak nisam imala strpljenja čekati da se ohladi :PMS: tako da sam poslagala jagode, pofotkala i pojela jednu junačku fetu prije nego se ohladilo. dobar je i mlak :-o
ono što je ostalo preko noći u frižideru se lijepo stisnulo i izgleda skroz pristojno, ali mi se ne da sad uslikavati. morat ćete mi vjerovati na riječ

hvala Golubici što je ukazala na ovaj čizkejk
podloga od zobenih je predobra, kakvi keksi, kakvi bakrači : cerek:

e da, ja sam stavila i onaj sloj kiselog vrhnja :Prase:


E da, što se tiče mojih fotki tog kolača na Rekri, imam ih još bar 20ak. Nije mi se dalo keljiti puno, ali taj kolač redovito radim, razne pečene i nepečene verzije pa moram ovih dana zakeljiti neke fotke koje su više apetitlih.
Gipsyqueen is offline  
Old 13.05.2012., 16:17   #4087
Quote:
klasa optimist kaže: Pogledaj post

ja pak nisam imala strpljenja čekati da se ohladi :PMS: tako da sam poslagala jagode, pofotkala i pojela jednu junačku fetu prije nego se ohladilo. dobar je i mlak

mogu i ja potvrdit da je fin i mlak
zato mi se i raspao kad sam ga vadila van
jagode nemam, pa sam utrpala u sir suhe brusnice i grožđice


Quote:
klasa optimist kaže: Pogledaj post
hvala Golubici što je ukazala na ovaj čizkejk
podloga od zobenih je predobra, kakvi keksi, kakvi bakrači
podloga mi je super, ja nisam stavljala ni putar, samo par kapi sojinog vrhnja da se nekak smoče jer sam si utuvila u glavu da ih moram smočit
cilla is offline  
Old 13.05.2012., 16:34   #4088
Gynešto..poslala sam ti pm

ja sam jučer morala opet radit đipsin čiz..jer je ovaj moj satrao cijelu..kao"pa rekla si da je unutra sve što smijem"

radila sam i ovu zlupatkinu verziju..i to pleh od pećnice..nas 4 je pojelo po kocku..a moj tata..šećeraš..ostatak..isto tako"pa rekla si da je unutra sve što smijem"..

e da..u jučerašnji čiz..nisam stavila maslac..samo sirup..i super je

cimet ne stavljam..alergična i na njega

cilla super ideja za voće unutra..tako ću i ja drugi put

klasa..pohlepnico proždrljiva..i vrhnje stavila!: :ljubomorna jer ona ne smije:
__________________
Ne gledaj u meni svoga goluba
*dobra s modicama*
Sabur..ti je kad gutaš..kiselo..gorko..i ljuto..a da ti se na licu ništa, sem osmjeha ne vidi..
PLAVI GOLUB is offline  
Old 13.05.2012., 16:35   #4089
đipsi..daj link..na te druge kolače..di da ih sad pobogu tražim..
__________________
Ne gledaj u meni svoga goluba
*dobra s modicama*
Sabur..ti je kad gutaš..kiselo..gorko..i ljuto..a da ti se na licu ništa, sem osmjeha ne vidi..
PLAVI GOLUB is offline  
Old 13.05.2012., 16:42   #4090
Povremeno nešto keljim na Forum, tu i na Rekru, povremeno na blog.. Za još neke rekreacijske verzije ti pošaljem pm, ali uskoro na blogu kreće rubrika baš s tom 'mojom' prehranom i kolačima.
Gipsyqueen is offline  
Old 13.05.2012., 16:45   #4091
može..

hvalaaaaa..neću niš tražiti..sve ih spoji i na blog..tamo ću nać
__________________
Ne gledaj u meni svoga goluba
*dobra s modicama*
Sabur..ti je kad gutaš..kiselo..gorko..i ljuto..a da ti se na licu ništa, sem osmjeha ne vidi..
PLAVI GOLUB is offline  
Old 13.05.2012., 16:50   #4092
Quote:
Gipsyqueen kaže: Pogledaj post
moram ovih dana zakeljiti neke fotke koje su više apetitlih.
ne moraš
nemam namjeru mijenjati garderobu za broj veću :recesija:
Quote:
cilla kaže: Pogledaj post

mogu i ja potvrdit da je fin i mlak


Quote:
PLAVI GOLUB kaže: Pogledaj post

klasa..pohlepnico proždrljiva..i vrhnje stavila!: :ljubomorna jer ona ne smije:


udijeli resepi ako imaš još kakav za šećeraše
__________________
Balkanski infinite loop: Marina Abramović gleda Bracu sa Srebrnjaka.
klasa optimist is offline  
Old 13.05.2012., 16:56   #4093
hoćem i ja recepte za 'zdrave' kolače

nije da mi baš trebaju, jer sam i ja ko pernatin skins .."pa rekla si da je unutra sve što smijem"


kak neki ljudi mogu pojest komad kolača i više ne mogu?
cilla is offline  
Old 13.05.2012., 17:05   #4094
Quote:
Gipsyqueen kaže: Pogledaj post
Povremeno nešto keljim na Forum, tu i na Rekru, povremeno na blog.. Za još neke rekreacijske verzije ti pošaljem pm, ali uskoro na blogu kreće rubrika baš s tom 'mojom' prehranom i kolačima.


moze link na blog?
gyioia is offline  
Old 13.05.2012., 17:20   #4095
cilla

đipsi..ja tek sad otkrila rekreaciju
bila tamo unazad par god..iživciralo me,kako su svi stručni..pa mi se nije dalo ni pisat tamo..i sve kao neka dječica bila..
a sad vidim temu recepti..juhuhu..odoh tam

debeli off:..: svjesna mogućeg kartona:

klasa..ja sam šećer zamjenila onim šećeram za šećeraše..mamicu mu njegovu,25 kn pola kg
ne koristim svježi kravlji punomasni..on mi jaaaako digne šećer,i pšenično brašno..al sam na njega alergična,tako da sam ga samo izbacila iz prehrane..
tata mi je šećeraš,..dođeš kod dijabetologa..i nikakve upute ne dobiješ:koluta očima:
a mamin brat u austriji,isto šećeraš..dobio sva moguća upustva,i program prehrane,program vježbanja..ma svašta..i recimo moj tata je dobio uputu da pije tabletu 3 puta na dan poslije obroka svaku..a kaže tetak,da nije to tako ispravno...i da mu je dosta po pola..ujutro jedna i polovica i druga na večer..i tata tako proba..zadnjih 3 mj..nije mu šećer preko 6..bez obzira koliko požnjopa..

da me ne bi pollux zatukla..evo on topik samting:

lijevani uštipci s rižinim brašnom..samo bjelanjcima..i domaći pekmez bez šećera..



Uploaded with ImageShack.us
__________________
Ne gledaj u meni svoga goluba
*dobra s modicama*
Sabur..ti je kad gutaš..kiselo..gorko..i ljuto..a da ti se na licu ništa, sem osmjeha ne vidi..
PLAVI GOLUB is offline  
Old 13.05.2012., 17:29   #4096
Quote:
Paradisaea kaže: Pogledaj post
Zavrsila sam je jucer popodne. Stavila 4 zumanjka u kremu, gustin i kuhala (ispalo relativno dobro). E onda stavila margarinkad se krema ohladila i sad imam bijele tockice u kremi Nisam zadovoljna. Zakamuflirala sam ih sa sarenim Dr.Oetker mrvicama, ali unutra se definitivno vide Gosti dolaze u 6 i nemam vremena nista ispravljati. ALi necu odustati, sad me vec ova krema bas nervira. Slijedeci put ide putar u mlaku kremu, jel? ili u toplu? Ako stavim u vrucu, istopio bi se skroz?
jednom sam pravila kremu za mađarice po nekom receptu (nikad više ) di je maslo išlo u sasvim ohlađenu kremu i dobila sam čokoladnu kremu s bijelim mrvicama! izgledala je grozno!
prvo: ne koristi margarin, uvijek ga zamjenjuj s maslom
drugo: kad se krema skuha, makni je s vatre i umiješaj maslo narezano na kockice, miješaj i otopit će se! poanta je da se otopi, ne želiš komadiće masla unutra, al ne želiš ga ni previše zagrijat jer će tribat puno vremena da se stegne! nakon toga pokrij prozirnom folijom po površini kreme, pusti nek se ohladi i onda koristi za premazivanje torte!

i da, slobodno stuci malo slatkog vrhnja pa umiješaj u hladnu kremu! bit će pjenastija, lakša, prozračnija! za prvi put stavi malo, pa ako ti se svidi, drugi put stavi više, dok ne nađeš neku svoju mjeru! meni je sama krema od žumanjaka i masla više ko preljev za kolač...kad umiješaš tučeno slatko vrhnje, dobiješ puno pjenastiju i prozračiniju verziju, a okus ne promijeni puno!
__________________
Ne zanima me kakav mi novčanik ima dragi - ja nisam površna i vanjština mi nije tako bitna, važno mi je ono unutra. :o :D (© Nica)
Kad narastem, bit ću moderator! :lux:
MalaMulica is offline  
Old 13.05.2012., 17:37   #4097
Quote:
MalaMulica kaže: Pogledaj post
jednom sam pravila kremu za mađarice po nekom receptu (nikad više ) di je maslo išlo u sasvim ohlađenu kremu i dobila sam čokoladnu kremu s bijelim mrvicama! izgledala je grozno!
Upravo tako mi sad izgleda krema Hvala za savjete, probat cu ubrzo jer vec u petak imam nove goste!
A danas, kao da mi nije bilo dosta sa tockastom kremom, sam stavila (premijerno) da ispecem u rerni telecu plecku od 2,5 kg (koja se evo pece vec sat i pol, a imam osjecaj da nigdje jos nije stigla). E jos ako mi i to ne uspije
Paradisaea is offline  
Old 13.05.2012., 17:50   #4098
Quote:
Paradisaea kaže: Pogledaj post
Upravo tako mi sad izgleda krema Hvala za savjete, probat cu ubrzo jer vec u petak imam nove goste!
A danas, kao da mi nije bilo dosta sa tockastom kremom, sam stavila (premijerno) da ispecem u rerni telecu plecku od 2,5 kg (koja se evo pece vec sat i pol, a imam osjecaj da nigdje jos nije stigla). E jos ako mi i to ne uspije
ma ajde, bit će ukusna, pojest će se! reci gostima da je to 'albino dalmatinac' krema
što se plećke tiče, nemam iskustva! od velikih komada mesa, bavila sam se samo purećim batkom, težine oko 1kg! vrijeme pečenja je bilo oko 1h i 45min (prvo poklopljeno pa pola sata otklopljeno, na 200C)! pretpostavljam da je teleće meso malo tvrđe i triba mu duže
nisam te baš utješila, ha?
__________________
Ne zanima me kakav mi novčanik ima dragi - ja nisam površna i vanjština mi nije tako bitna, važno mi je ono unutra. :o :D (© Nica)
Kad narastem, bit ću moderator! :lux:

Zadnje uređivanje MalaMulica : 13.05.2012. at 17:59.
MalaMulica is offline  
Old 13.05.2012., 17:53   #4099
ja meso pečem uvijek poklopljeno,ili prekriveno folijom..koliko težine toliko sati..i onda otklopim,i stavim gril 10-tak min da se zarumeni..dakle 2,5 kg.. 2 i pol h,plus 10 tak min grilanja
__________________
Ne gledaj u meni svoga goluba
*dobra s modicama*
Sabur..ti je kad gutaš..kiselo..gorko..i ljuto..a da ti se na licu ništa, sem osmjeha ne vidi..
PLAVI GOLUB is offline  
Old 13.05.2012., 19:18   #4100
Quote:
PLAVI GOLUB kaže: Pogledaj post
da me ne bi pollux zatukla..evo on topik samting:

lijevani uštipci s rižinim brašnom..samo bjelanjcima..i domaći pekmez bez šećera..
fino to izgleda

odgovorila na chatu da ne mora polka trošiti roza tintu



Quote:
MalaMulica kaže: Pogledaj post
jednom sam pravila kremu za mađarice po nekom receptu (nikad više ) di je maslo išlo u sasvim ohlađenu kremu i dobila sam čokoladnu kremu s bijelim mrvicama! izgledala je grozno!
sigurno je, jer niti se krema smije ohladiti do kraja, a niti maslac smije biti hladan da bi ta krema ispala kako treba.
maslac se ostavi van hladnjaka da smekša kako bi se mogao fino izraditi mikserom. zatim se u njega umiješa krema, sve se još jednom smiksa i nastane čvrsta glatka krema.
__________________
Balkanski infinite loop: Marina Abramović gleda Bracu sa Srebrnjaka.
klasa optimist is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:18.