Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.03.2010., 09:27   #1
Sredstva za poticanje/ubrzanje tamnjenja kože

Stara tema Solarij, sunčanje, beta karoten tablete... razdvaja se na dvije nove - ovu o sredstvima za brže tamnjenje kože, te drugu o solariju.

Dakle, odsad ovdje možete pisati o tabletama, preparatima i drugim sredstvima za ubrzanje i/ili poticanje tamnjenja kože.
__________________
PPPP
Just a Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2010., 10:24   #2
Zanima me dali je netko koristio Inneov za pripremu kože za sunčanje i kakvi su dojmovi??? I dali je netko probao Helioderm od ESI-a, koji odmah sutra kupujem, naime helioderm je nekoliko puta jeftiniji od Inneova a za usporedbu: inneov ima 4,7 mg betakarotena a helioderm 6,5 mg betakarotena
inneov ima 2,5 mg likopena a helioderm 5 mg.

Uz to helioderm ima i 1 mg karotena iz korijena mrkve, 10 mg Q10, 20 mg aloe vere i 1 mg bakra.

Može li netko reći što inneov još ima u sastavu????
victory is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2010., 16:24   #3
Cool

Zanima me ako netko zna ima li u dm-u kupiti preparata za suncanje ali za u solarij, a posebno za lice, da ne kupujem u salonima? Ima previse stranica na staroj temi pa ne mogu naci
Cosmo-Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2010., 22:17   #4
Quote:
Cosmo-Girl kaže: Pogledaj post
Zanima me ako netko zna ima li u dm-u kupiti preparata za suncanje ali za u solarij, a posebno za lice, da ne kupujem u salonima? Ima previse stranica na staroj temi pa ne mogu naci
ima,ja koristim Sundance kremu za tijelo i lice,dođe 30 kn

fino hidratizira ali malo smrdi
EllaVanSaar is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2010., 01:06   #5
Quote:
EllaVanSaar kaže: Pogledaj post
ima,ja koristim Sundance kremu za tijelo i lice,dođe 30 kn

fino hidratizira ali malo smrdi
hmmm... ja neki dan platila 15 kn
i da, smrduckam po pečenom mesu kad ju koristim
hrčkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2010., 13:00   #6
Quote:
hrčkica kaže: Pogledaj post
hmmm... ja neki dan platila 15 kn
i da, smrduckam po pečenom mesu kad ju koristim
ja nigdje ne nađem taj sundance u dm-u u osijeku
mateja122 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2010., 22:16   #7
prirodna smjesa - djeluje 100 %

naribati mrkvu,staviti par oraha i sve zaliti maslinovim uljem u jednu posudi te staviti tu posudu na 2 tjedna na sunce

mazati se tom smjesom prije i poslije sunčanja i vidjet će vam se samo zubi
EllaVanSaar is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2010., 16:34   #8
Quote:
EllaVanSaar kaže: Pogledaj post
prirodna smjesa - djeluje 100 %

naribati mrkvu,staviti par oraha i sve zaliti maslinovim uljem u jednu posudi te staviti tu posudu na 2 tjedna na sunce

mazati se tom smjesom prije i poslije sunčanja i vidjet će vam se samo zubi
Možda je glupo pitanje ali daj reci dali se stavi orah u ljusci ili očišćen????
victory is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2010., 22:19   #9
Quote:
victory kaže: Pogledaj post
Možda je glupo pitanje ali daj reci dali se stavi orah u ljusci ili očišćen????
bolje je u ljusci jer otpušta više toga,ali može i očišćen
EllaVanSaar is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2010., 14:50   #10
Quote:
EllaVanSaar kaže: Pogledaj post
prirodna smjesa - djeluje 100 %

naribati mrkvu,staviti par oraha i sve zaliti maslinovim uljem u jednu posudi te staviti tu posudu na 2 tjedna na sunce

mazati se tom smjesom prije i poslije sunčanja i vidjet će vam se samo zubi

ovo super zvuci, znaci ide jedna mrkva, 2-3 oraha i kolko ulja? moze i ono iz ducaana ili bas onak domace maslinovo ulje?
__________________
You keep creating pictures in your mind and just believe they will come true in time
_reese_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2010., 15:06   #11
Quote:
_reese_ kaže: Pogledaj post
ovo super zvuci, znaci ide jedna mrkva, 2-3 oraha i kolko ulja? moze i ono iz ducaana ili bas onak domace maslinovo ulje?
Nije to baš tako, na svjetloputim ženama ne čini nikakva čuda. Znam iz osobnog iskustva, a ovo ulje nema nikakvu zaštitu osim onih par faktora koje ima maslinovo ulje.

Došao meni iz Amerike Fake bake i uz to dobila neki bronzer u spreju koji se ispire s vodom. Sad čekam prvo kupanje. Kupila sam i kupaći. Eto maksimalno se pripreman za ljeto. Fake tan dođe 15 dolara u njihovim salonima.
Estee Lauder is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2010., 22:23   #12
Quote:
_reese_ kaže: Pogledaj post
ovo super zvuci, znaci ide jedna mrkva, 2-3 oraha i kolko ulja? moze i ono iz ducaana ili bas onak domace maslinovo ulje?
svakako bolje domaće jer je gušće

a ti može staviti i 5 mrkvi,5 oraha i 2 litre ulja - svejedno je,samo ćeš onda imati više

i istina je što kaže Estee L. - ovo je super kada koristiš na nekoj bazi,recimo 4-5 dana sunčanja na moru jer ako odmah kreneš a svjetloputa si neće dobro završiti
EllaVanSaar is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2010., 13:53   #13
cure jel ima koja od vas kakva iskustva s beta karoten tabletama?koje su najbolje i kakav je učinak?jel smanjuju nastajanje madeža i pjegica?
*b_r_i_n_e_t_a* is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2010., 19:25   #14
Quote:
*b_r_i_n_e_t_a* kaže: Pogledaj post
cure jel ima koja od vas kakva iskustva s beta karoten tabletama?koje su najbolje i kakav je učinak?jel smanjuju nastajanje madeža i pjegica?
meni barem nije,a pila sam Beta karoten od Natural Weltha i od Gesund Plusa...meni se činilo kao da sam brže tamnila...to je sve..
EllaVanSaar is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2010., 11:03   #15
Quote:
*b_r_i_n_e_t_a* kaže: Pogledaj post
cure jel ima koja od vas kakva iskustva s beta karoten tabletama?koje su najbolje i kakav je učinak?jel smanjuju nastajanje madeža i pjegica?
evo ja pijem konstantno beta karoten od dietpharma, a inace sam svijetlije puti

nije lose, samo sto ga prije moras poceti pit, znaci mjesec i pol prije izlaganja suncu...
Quote:
prirodni beta- i alfa-karoten + C + E za zaštitu kože od sunčevog zračenja te za brže tamnjenje kože

Zadnje uređivanje Bubica30 : 12.06.2010. at 11:04. Reason: krivo napisala
Bubica30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2010., 15:35   #16
Quote:
EllaVanSaar kaže: Pogledaj post
prirodna smjesa - djeluje 100 %

naribati mrkvu,staviti par oraha i sve zaliti maslinovim uljem u jednu posudi te staviti tu posudu na 2 tjedna na sunce

mazati se tom smjesom prije i poslije sunčanja i vidjet će vam se samo zubi
evo ja ću pitati još gluplje - mogu li mljeveni orasi? imam ih doma, jedno 200 grama
Cvrcak i Mrav is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2010., 20:13   #17
Quote:
Cvrčak i Mrav kaže: Pogledaj post
evo ja ću pitati još gluplje - mogu li mljeveni orasi? imam ih doma, jedno 200 grama
vidiš to ne znam...
nije to moj recept nego od jedne babe sa Visa
ali mislim da mljeveni orasi ne bi imali takav učinak kao cijeli,a pogotvo oni u kori radi ispuštanja ulja - poznato orahovo ulje
EllaVanSaar is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2010., 09:21   #18
Quote:
EllaVanSaar kaže: Pogledaj post
prirodna smjesa - djeluje 100 %

naribati mrkvu,staviti par oraha i sve zaliti maslinovim uljem u jednu posudi te staviti tu posudu na 2 tjedna na sunce

mazati se tom smjesom prije i poslije sunčanja i vidjet će vam se samo zubi
Recite mi jel u smjesi ostanu komadići mrkve?
Malo mi je bed mazat sa s necim da mi komadići ostaju po meni

I majke mi, gdje sad početkom 7.mj nabavit mlade orahe, kaj nisu krajem ljeta mladi orasi?
Good evil is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2010., 10:03   #19
Quote:
Good evil kaže: Pogledaj post

I majke mi, gdje sad početkom 7.mj nabavit mlade orahe, kaj nisu krajem ljeta mladi orasi?
Ne, ne mogu biti krajem ljeta, sada su nekako! Odi kod nekog na selo i traži!
Dandy_080 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2013., 14:56   #20
Quote:
EllaVanSaar kaže: Pogledaj post
prirodna smjesa - djeluje 100 %

naribati mrkvu,staviti par oraha i sve zaliti maslinovim uljem u jednu posudi te staviti tu posudu na 2 tjedna na sunce

mazati se tom smjesom prije i poslije sunčanja i vidjet će vam se samo zubi
Ja sam cula da se stavljaju oni zeleni, nezreli orasi, jeli to tocno ili? I mozete poblize objasniti kako napraviti tu smjesu, to sve zajedno kasnije samljeti ili samo iscijediti da ostane tekucina?
Dramalj05 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:27.