Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.10.2020., 23:55   #1
Prehrana u bolnici

Sa željom našem vrijednom ivici1983 da što prije ozdravi. i bude dobrog teka.


Imate li iskustva s boravkom u bolnici i što mislite o bolničkoj prehrani? Čula sam od jednog nutricioniste koji sastavlja bolnički jelovnik da u prosjeku imaju, ako se dobro sjećam, pet juha dnevno. Ili četiri.
Za tlakaše i bubrege, giht, tako nešto neslanu. Za gastroenterološke poput Krona i sličnih dijagnoza, drugu, za šećeraše treću, juhu vulgaris i ako nije za plućne dijagnoze. Možda sam pomiješala koju.
Juha mora biti na meniju, to je standard.

Doručak uvijek isti, kruh, maslac, med ili pekmez, salama, čaj, rjeđe bijela kava. Nekad jaja, kuhana češće, kajgana rjeđe. Ali zobene s voćem nikad.
A nisu skupe.

Kao dijete dobivala sam oko 4 poslijepodne jabuku. Kasnije nisam. Ne znam zašto, to je zgodno.
Hrenovke sam dobila za jednu neukusnu, hladnu večeru na Merkuru, još 2017. Mislila sam da ih više ne služe. Mršavo nešto, jedva komad batačića i malo povrća za ručak. Tad sam skoro bila gladna u bolnici. A žena koja je sa mnom dijelila sobu, iz Osijeka, se žalila da je kod njih još gore.

Nakon jedne teže operacije nisam jela danima. Nakon pet dana povraćanja donijeli mi neko krepko varivo, kavijar od jesetre nisam probala, ali mu ne bi bio ravan, koliko je to meni bilo ukusno, valjda od gladi, onako toplo.

U Varaždinskim Toplicama služe dobre štrukle sa sirom.

Generalno mislim da voća stvarno ne bude dovoljno.
Brat je ležao s jednim košarkašem u sobi, ćevapi su uredno stizali, svi su se pravili da ne vide.

Kakva su vaša iskustva?

Drži se Ivek!
Brusina75 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2020., 00:34   #2
Pogledajte što jedu pacijenti u osječkoj bolnici

https://www.index.hr/vijesti/clanak/...i/2029877.aspx
__________________
Awakening
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2020., 00:34   #3
Dok u hrvatskim bolnicama pacijenti jedu bljutavu blitvu, Japanci uživaju u ovim delicijama

https://www.index.hr/magazin/clanak/...ma/999309.aspx
__________________
Awakening
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2020., 00:49   #4
Prijatelju,

Ja sam odležao mjesec dana u Japanu u bolnici. Hrana je uistinu ovakva ali uz najskuplje moguće zdravstveno osiguranje koje su mi uzimali od plaće (puno skuplje od hrvatskog) to zadovoljstvo me još koštalo 30 000 kn.
Ceskek is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2020., 10:40   #5
I ja sam jako fino jela kod Podobnika kad sam rodila, i muž i ja smo se najeli od mog ručka i sve je bilo prefino
Samo koliko para toliko muzike
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2020., 10:56   #6
Ono što je meni ostalo u sječanju iz Petrove su svaki dan jogurti, kefiri, kisela mlijeka itd. - otišla sam doma sa zalihom
VK Girl is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2020., 10:56   #7
Quote:
Brusina75 kaže: Pogledaj post
Sa željom našem vrijednom ivici1983 da što prije ozdravi. i bude dobrog teka.
Što je s njim?
__________________
"Svi su jednaki, ali neki su jednakiji od drugih." © svinja Napoleon
kajpa is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2020., 11:19   #8
Quote:
VK Girl kaže: Pogledaj post
Ono što je meni ostalo u sječanju iz Petrove su svaki dan jogurti, kefiri, kisela mlijeka itd. - otišla sam doma sa zalihom


Ja se sa Svetog duha sjećam neke bijele kaše koju smo dobile uz saft
Nismo nikad uspjele detektirati jel to bio pšenični griz skuhan na vodi, ili neki jako loši bijeli žganci - uglavnom odurno
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2020., 12:14   #9
Quote:
Brusina75 kaže: Pogledaj post
Sa željom našem vrijednom ivici1983 da što prije ozdravi. i bude dobrog teka.


Imate li iskustva s boravkom u bolnici i što mislite o bolničkoj prehrani?

Drži se Ivek!
Quote:
kajpa kaže: Pogledaj post
Što je s njim?
sve je u redu s menom, bio sam na artroskopskoj operaciji koljena , odmah drugi dan išao doma .... posao koji radim, stalno stajanje, dizanje teških stvari neprekidno učinili svoje i meniskus je na jednom dijelu se zdrobio... da, i višak kila je vjerojatno doprinjeo tome, svjestan sam toga ali ne može biti glavni uzrok.

doručkovao drugi dan nisam , jer već u 8 je fizioterapeut pokazao mi je vježbe i mogao sam doma. ali večera, taj dan kad sam imao operaciju , znači nakon što 24 sata nisi ništa jeo a 20 sati ni pio vodu i onda dobiš tri žlice špageti pomješanih sa umakom i žlicu i pol salate.. pa kaj je malo je malo. i onda , u bolnici uz špagete dobiš i šnitu kruha ?? a sve kao nutricionistički izbalansirano . pohvala je što su ovdje špageti bili posluženi u debeloj zdjelici sa poklopcem pa su bili vruči.
dobro, svi koji su duže u bolnici nešto i smršave , prije korone su tu posjete uskakale ,ali sad kak je korona nema ni posjeti pa si baš osuđeni isključivo na bolničku hranu.

imam dva prava bolnička višednevna iskustva, Hamburg 2001 i Klenovnik 2014. u Hamburgu su doručak i večera namazi sa šnitom šunke i dvije šnite tosta i čaj ali je ručak zato fini i obilan , sjećam se lazanji sa povrčem, lososem sa žara sa pireom i umakom od špinata i posebno večere dan poslije operacije , prvim obrokom tri vrste juhe : bistra , krem od rajčice i mliječno krem , ta je bila slatka , svaka u svojoj zdjelici i svaka vruča.
U Klenovniku su porcije hrane bile obilne ,to je plučna bolnica a navodno za plučne bolesnike mora biti hrana obilnija ??? ili je štos u tome što tamo liječe i Tbc a pacijenti su iz cijele Hrvatske a oni obično dođu kronično mršavi pa onda i za ostale pacijente koji imaju kao što sam ja imao upalu pluča isto kuhaju kalorično . bio je npr i grah sa kiselim zeljem i kobasica , ručak obavezno mesni, večera ponekad bez npr juha od rajčice i krpice sa zeljem. uglavnom, velike porcije ,zbilja dosta kad samo ležiš ali je bio drugi problem- sve je bilo hladno. em im termosice su bile prethistorijske u kojim su hranu dostavljali na odjel ( jer je kuhinja posebni objekat i na odjelu servirka poslužuje , nije ko npr u Koprivnici gdje je svaki obrok posebno serviran na tacni u kuhinji i sa kolicima dovezen ) a i teta koja je servirala je to servirala prije vremena večera , obrok te dočekao na stolu , ponekad je baš bilo skroz hladno
ivica1983 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2020., 13:04   #10
Quote:
ivica1983 kaže: Pogledaj post
sve je u redu s menom,
To mi je drago čuti.

Quote:
U Klenovniku su porcije hrane bile obilne ,to je plučna bolnica a navodno za plučne bolesnike mora biti hrana obilnija ??? ili je štos u tome što tamo liječe i Tbc a pacijenti su iz cijele Hrvatske a oni obično dođu kronično mršavi pa onda i za ostale pacijente koji imaju kao što sam ja imao upalu pluča isto kuhaju kalorično.
Ja sam s upalom pluća (ima već dosta od tada) bila u plućnoj bolnici u Rockefellerovoj, nekih deset dana. Mislim da nisam tamo pojela skoro ništa.
Niti sam uspijevala razaznati što bi moglo biti to što smo dobivali.
Čušpajzi nedefiniranih sastojaka, kao da je netko išao po bolnicama i sl. ustanovama, pa sve ostatke čušpajza pomiješao i donio tamo.
Ja jesam jako izbirljva što se tiče jela, ali volim čušpajze (kad imaju okus na nešto)...nije to, stvarno je bilo očajno.
__________________
"Svi su jednaki, ali neki su jednakiji od drugih." © svinja Napoleon
kajpa is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2020., 14:30   #11
Drago mi je Ivice da si dobro.

Ne pamtim vise kakva je bila hrana kad sam bila u bolnici, davno, jos u bivsoj drzavi. Po iskustvu blize obitelji, no prije corone, sto je manja bolnica to je bolja hrana, a imaju iskustva iz Rovinja, Pule, Rijeke, Zagreba, Krapine i Varazdina.
__________________
Cemo ben, tr ni sila
Maremonti is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2020., 16:49   #12
svi mi moramo uzeti u obzir da ako boluješ od nekih bolesti je i dijeta bolnička specifična, da takva mora biti . moja majka je prije 15 godina operirala žučne kamence i bila 10 dana u bolnici , od tada ne jede rižu jer je svaki dan dobivala suhu , neslanu , raskuhanu rižu. i sad neće staviti rižu u usta ni slučajno,kad ju skuha, ona ju ne jede. e sad, pitanje, dali je tih 10 dana svaki dan morala jesti rižu i dali je ta riža baš morala biti takva
ivica1983 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2020., 20:12   #13
Nije trebala svaki dan jesti rizu. I svakako je trebala biti ukusnija skuhana. Nutricionisti mozda i dobro naprave plan, no nabava i izvedba zakazu. Steta jer se vjerojatno zbog toga puno hrane baca.
__________________
Cemo ben, tr ni sila
Maremonti is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2020., 20:55   #14
vjerojatno bi 95 % nas forumaša za hranu u bolnici reklo da je neukusna čisto zbog jedne sitnice - jer bi nam bila premalo slana ; jer smo naučeni na jače slano a u bolnici sole dosta slabije slano tj sole prema nekim potrebama za unos soli dnevno.
ivica1983 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2020., 22:05   #15
Pet puta sam bila hospitalizirana.
Zarazna (trovanje hranom) - dijetalna prehrana nakon toga, ali ukusna
Petrova - katastrofa, jedino što je valjalo bio je kruh; prvo jelo nakon operacije - varivo ječam s kukuruzom; da su mi ciglu dali, lakše bi mi legla
Rebro (3 puta) - odlična hrana; malo pretjeruju sa škrobom, ali hrana je ukusna i fino pripremljena. Znam da sam jednu nedjelju bila tamo, dobili smo za desert savijaču od rogača.

Ni jedan od tih boravaka u bolnici nisam varala s hranom - što sam tamo dobivala, to sam pojela, pa makar poslije bila i gladna. Računam da je netko proračunao što mi i koliko treba, a i ne želim da mi radi nečeg što dobijem izvana ispadnu neki zdravstveni problemi.
TIT is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2020., 23:01   #16
meni je najluđe bilo kad su mi nakon porođaja servirali svježi pirjani kupus. načitaš se po časopisima za trudnice i majke kako dojilje trebaju izbjegavati hranu koja napuhuje i aromatičnu hranu, da kroz mlijeko takve tvari uznemiruju i bebin želučić. kad oni puf rodiljama - kupus.
Lizzie M is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2020., 23:16   #17
Meni u Vinogradskoj nije bilo loše. Otprilike na razini studentske menze. Doručak je valjda u svim bolnicama isti, 2 šnite kruha, čaj i neki namaz. Večera je u pravilu bolja od ručka jer su tu bila jednostavna jela tipa sir i vrhnje, tjestenina sa sirom i slično. Jedino je znala bit neka gotova instant tjestenina, to su vjerojatno iz Podravke dobivali Talianetu u vrećama, to mi baš nije ležalo. Petkom frigani oslić s povrćem. Jedino sam nakon 3 tjedna tamo prestao jesti piletinu jer je svaki drugi dan za ručak bila piletina, a nju i inače baš ne preferiram. Prije svakog ručka juha s hrpom povrća.
Ono što je loše je da je hrana neslana. Generalno to nije loše, ali je loše za ovakve poput mene koji vole neslanu hranu. Tak da sam se prvi vikend, kad sam im zbrisao van, skljokao na Trgu Francuske republike jer su mi skroz valjda pali elektroliti. Nekako se dovukao nazad, nisam im ništa govorio, nego si kupio vreću čipsa za večeru. Onda je bilo dobro i otad sam imao vrećicu kikirikija u ladici.

U Bjelovaru zato kuhaju nejestivo. Sve je na bazi razmućenog brašna, čušpajzi, gulaši, sve je u toj pasti od brašna. To je skroz nejestivo. Staviš žlicu, ona stoji ko u pudingu. Još i kruh nakomadaju na 3 prsta debelo. Užas.
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2020., 12:38   #18
Quote:
Lizzie M kaže: Pogledaj post
meni je najluđe bilo kad su mi nakon porođaja servirali svježi pirjani kupus. načitaš se po časopisima za trudnice i majke kako dojilje trebaju izbjegavati hranu koja napuhuje i aromatičnu hranu, da kroz mlijeko takve tvari uznemiruju i bebin želučić. kad oni puf rodiljama - kupus.
Ovisi koji casopis citas. Svaki ima svoju teoriju.

Imas i to da dok je trudnica da jede sve sto hoce pa da se dijete navikne jos i prije poroda na raznu hranu. I takodjer dok doji da jede sto ona zeli da se dijete i preko mlijeka navikne na razne okuse i hranu.

Znaci npr rokas po ljutim feferonima i indijskom curry-u te cesnjaku dok jos ne rodis a i kasnije i dijete bude naviknuto na te okuse. Pa i kada krene dohrana ubacis cesnjak ili kurkumu dok kuhas kasicu itd. Doduse ne ljute feferone! Sluznica zeludca maloj djeci nije jos jaka.
europe2seoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2020., 02:17   #19
zadnji put , zapravo jedini i put u životu 7 bio dana u sovjetskom savezu, fjodor bolnica puni pansion
sve standardno kako u našim studentskim menzama , ali sam zazivao boršč jer ga je dostojevski stalno spominjao
i dobili ga na kraju kuša liz i ostavio, najviše jer je vizuelno odbojan




babunovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2020., 08:16   #20
Quote:
babunovich kaže: Pogledaj post
zadnji put , zapravo jedini i put u životu 7 bio dana u sovjetskom savezu, fjodor bolnica puni pansion
sve standardno kako u našim studentskim menzama , ali sam zazivao boršč jer ga je dostojevski stalno spominjao
i dobili ga na kraju kuša liz i ostavio, najviše jer je vizuelno odbojan
e...kad ti to kažeš...
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:51.