Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.02.2011., 11:34   #3261
Upravo to, more je more I nikakav agroturizam to ne moze zamijeniti. Odlucili smo se da za ribarsku bas iz tih razloga, a I vise smo htjeli neki intimniji restoran nego ogromno salu kakve su po hotelima. Vjencanje je 2.07. E sad sto se tice pozivnica ja sam ih prvo mislila sama raditi kao I sve ostalo, Ali sam vidjela da ada ima 50 posto popusta tako da sam sve lijepo narucila kod njih, pozivnice, zahvalnice, revere I konfetjere. Isplatilo se. Bend nam je nightexpress, a fotograf moja kunjada, to nam je poklon od mog brata I kunjade. Snimanje nemamo, nije nam to bilo bas bitno. Kako ti stojis sa svim tim. E a prsenje jos nismi gledali, ne znam di sama di bi. Htjela ji nesto malo kvalitetnije, al poet Zlatarna celje je definitivno preskupa. Sta ti mislis?
Lulu7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2011., 11:36   #3262
Vjencanicu sam nasla u nevi . Za to sam se bas dobro pomucila, sve salone sam prevrnula
Lulu7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2011., 12:31   #3263
I meni je trebao biti Night Express ali mislim da im je taj dan zauzet ili su upravo u pregovorima za njega,tako da mislim da ću uzeti dj-a,što je možda i bolje jer su nightovci partijaneri a ja ću imati raznoliku ekipu pa ćemo moći naručivati muziku koju želimo od A-Ž.
Već si zamišljam scenu kada naručim neku house pjesmu i razbacam se pred očima zabzeknute populacije.
Ali baš me briga,to je moj dan i mogu raditi što hoću.
Baš u inat ne želim plesati na Nosi mi se bijela boja.
Da,vidjela sam i ja da imaju na Adi popuste do kraja mjeseca i razmišljam se da naručim sve tamo iako još ne znam niti točan broj gostiju.
Što se prstenja tiče,čula sam pohvale za zlatarnu Dax, i za našu zlatarnu u Puli prva na lijevo nakon slavoluka Sergijevaca tako da mislim da ću otići tamo i vidjeti.zlatarnu Dax i njihovu ponudu imaš na netu.
Za vjenčanicu me tek čekaju muke jer moram krenuti po salonima u potrazi za onom pravom.Planiram najam.
Moram se baciti na dotjerivanje linije ali se nadam da ću to uspjeti riješiti do ljeta jer ima dovoljno vremena,to je između ostalog i bio razlog za taj datum jer sam se dala prostora za jogging mršavljenje.
Još kada se to iskombinira sa preplanulom bojom,trebao bi biti pun pogodak.
Čitam ovdje na netu da su cure naručivale vjenčanice preko e-buya pa ću i to malo proučiti jer su cijene vrlo povoljne.
I da čula sam da su neki išli u Bosnu po prstenje i ostalo i da se full isplati tako da...
Mislim da ima dovoljno vremena da sve to iščeprkam.
Btw kada si rezervirala Ribarsku?
simply nice is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2011., 12:46   #3264
Ma dj je po meni dobra opcija. Bila sam na jednom vjencanju di je bio dj I super je bilo, nije falio band. Kod nightovca je ok sta imaju sirok repertuar pa ce se naci za svakog nesto. A pozivnice si naruci, jos stignes. Ja sam to isto odprilike narucivala, nemamo neki tocan strogi popis. Narucis malo vise pa znas da ti nece faliti Isplati se, nas su sad pozivnice dosle 7,5 kn po komadu, za te novice mozes dobiti samo neke najobicnije, a ove su ipak malo posebnije. Sto se tice prstenja I ja sam cula za tu zlatarnu kod zlatnih grays, treba ic pogledat al to hose stignemo. Vjencanicu isto stignes, idi tu malo pogledat do bibe I neve, mozes I do pazina maker se nisam nesto odusevil tamo, ubiti zavisi sto trazis. Ribarsku smo rezervirali u 10 mj. Sta je moguce da je ciji ljeto zauzeta, bar ja imam dojam da se malo ljudi zeni 7i8 mj. Mozda uletis u neki slobodan termin, il vam je 20.08 definitivan?
Lulu7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2011., 13:17   #3265
Quote:
Lulu7 kaže: Pogledaj post
Bend nam je nightexpress
i nama čuli smo ih tada kad smo bili u Ribarskoj i iako još nismo imali dogovoren datum vjenčanja, znali smo da je to jedini bend kojeg želimo
Ina1011 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2011., 13:30   #3266
Quote:
Lulu7 kaže: Pogledaj post
Hvala ti, sad mi je puno jasnije. Uglavnom cifra nece biti mala
cca 2000 - 2200 kuna, to ti je najjeftinija varijanta, ako je udaljenost do 30 km od matičnog ureda
cocolina0508 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2011., 13:38   #3267
Quote:
Ina1011 kaže: Pogledaj post
i nama čuli smo ih tada kad smo bili u Ribarskoj i iako još nismo imali dogovoren datum vjenčanja, znali smo da je to jedini bend kojeg želimo
Ma sta je je, stvarno su dobri Mi smo ubiti datum vjencanja odredili po tome kad su oni slobodni. Od neces se mora krenut . Koj je vas datum?
Lulu7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2011., 13:40   #3268
Mi smo ga mijenjali zbog njih htjeli smo 11.11., ali su već bili zauzeti pa smo promijenili u 01.10.
Ina1011 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2011., 13:40   #3269
Quote:
cocolina0508 kaže: Pogledaj post
cca 2000 - 2200 kuna, to ti je najjeftinija varijanta, ako je udaljenost do 30 km od matičnog ureda
Sto se tice udaljenosti ona je mala, al s obzirom da bi vjencanje navece ne prije 7,30-8 to bi moglo doci
Lulu7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2011., 13:42   #3270
Quote:
Ina1011 kaže: Pogledaj post
Mi smo ga mijenjali zbog njih htjeli smo 11.11., ali su već bili zauzeti pa smo promijenili u 01.10.
Hehe, sve smo iste sve da dodjemo do onog sta zelimo
Lulu7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2011., 13:44   #3271
Quote:
Lulu7 kaže: Pogledaj post
Sto se tice udaljenosti ona je mala, al s obzirom da bi vjencanje navece ne prije 7,30-8 to bi moglo doci
da istina, ali to ti i ovisi o fleksibilnosti matičara, mi smo se vjenčali u 5,30 i nisu nam naplatili extra, samo onaj osnovni dio...
sjećam se da su jednoj curi bili rekli da svaki sat poslije 16 h naplaćuju 500 ili 700 kn.
cocolina0508 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2011., 13:49   #3272
Quote:
cocolina0508 kaže: Pogledaj post
da istina, ali to ti i ovisi o fleksibilnosti matičara, mi smo se vjenčali u 5,30 i nisu nam naplatili extra, samo onaj osnovni dio...
sjećam se da su jednoj curi bili rekli da svaki sat poslije 16 h naplaćuju 500 ili 700 kn.
Ma daj, ma nisu normalno stvarno. Lako moguce da je tako. Treba drzat fige da nadjemo fleksibilnog maticara. Po meni bi to trebalo biti tocno odredjeno, kao sto navodno I je samo sto svakom izbace neki drugu cifru kako im dodje
Lulu7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2011., 13:50   #3273
Quote:
Lulu7 kaže: Pogledaj post
Ma daj, ma nisu normalno stvarno. Lako moguce da je tako. Treba drzat fige da nadjemo fleksibilnog maticara. Po meni bi to trebalo biti tocno odredjeno, kao sto navodno I je samo sto svakom izbace neki drugu cifru kako im dodje
da,nažalost je to tako, svako ima neku svoju računicu.... ja vam držim fige da nađete dobrog matićčara i da platite što manje!!!! Sretno!
cocolina0508 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2011., 13:54   #3274
Quote:
cocolina0508 kaže: Pogledaj post
da,nažalost je to tako, svako ima neku svoju računicu.... ja vam držim fige da nađete dobrog matićčara i da platite što manje!!!! Sretno!
Hvala ti puno. Valjda ce biti tako
Lulu7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2011., 10:37   #3275
Ja sam svoj datum vjenčanja premjestila sa 5.mjeseca na 8 upravo radi najtovaca jer im je u rasporedu sviranja na kalendaru taj dan bio slobodan.
Ali su mi naknadno rekli da su već u pregovorima za datum kojeg sam izabrala tako da...mislim da će ipak biti dj.
Samo još da nađem nekog dobrog.
Ina mislim da je u tvom slučaju dobro ispalo jer mi se 10.mjesec čini puno bolji za vjenčanje nego 11.
Lulu mislim da neću više mijenjati datum vjenčanja,taj mi se čini jako dobar.
Još ću biti osunčana,dobre volje i nadam se nekoliko kilograma lakša.
Zanima me koju si kolekciju izabrala kod Ade.Imaju jako lijepe stvari i s obzirom na to da im je popust još samo sutra moram se odlučiti i naručiti jer mislim da se sa takvim popustom isplati više nego da se pilam i to radim sama.Pogotovo što sam si našla kolekciju koja mi se sviđa.
Muči me jedino to što još pojma nemam koga ću pozvati niti tko će sve doći.
Moraću naručiti na neviđeno.
simply nice is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2011., 12:36   #3276
Quote:
simply nice kaže: Pogledaj post
Ja sam svoj datum vjenčanja premjestila sa 5.mjeseca na 8 upravo radi najtovaca jer im je u rasporedu sviranja na kalendaru taj dan bio slobodan.
Ali su mi naknadno rekli da su već u pregovorima za datum kojeg sam izabrala tako da...mislim da će ipak biti dj.
S obzirom da imate malu svadbu (rekla si 40 ljudi), dj mi se čini kao bolji izbor od velikog benda kao što je Night Express. Oni su mi više za velike svadbe gdje treba napraviti dobru atmosferu i gdje će puno ljudi plesati. Ovako za neku romantičnu i više intimnu svadbu mi nisu

A što se tiče samog dj-a.. predlažem ti da nazoveš Lorisa iz Night Ex. i da ga pitaš da ti preporuči nekog. Nama je pomogao s masu stvari tako jer je u tome i najbolje zna.
Ina1011 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2011., 15:18   #3277
Ma 8 mj je super za vjenčanje, ja volim ljetna vjenčanja . A sto se tiče ade, uzela sam kolekciju visnjin cvijet. Samo sto nemaju nekog materijala pa će pozivnice biti malo drugačije ali na istu semu. Stavi si na papir makar odprilike. Ja sam ionako naručila vise nego sto mi treba, kao za svaki slučaj nek se nadje isplati se. Brzo odluci do sutra
Lulu7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2011., 10:16   #3278
Višnjin cvijet je jedna od tri kolekcije koje se i meni sviđaju.
Ako ti ostane viška-kupujem
Sinoć smo darling i ja stavljali na papir ljudove da bih barem okvirno znala koliko čega naručiti i na kraju se njemu glava zavrtjela od svih mojih ideja i planova,(jer smo se na početku dogovarali o skromnoj svadbi tipa svečana večera)
Šta mogu kad sam dežurajući na forumu došla do toliko ideja da se on na kraju morao utješiti bocom vina,pa više nije znao jel mu se vrti od nje ili mojih ideja.
simply nice is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2011., 10:43   #3279
Hehe, vjerojatno mu se vrtilo od kombinacije. Svima se njima vrti. Nevjerojatno je to kako većina nas kreće s jednim planom pa se završi na necem desetom. Kad je 500 opcija, a mi bi sve
Lulu7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2011., 12:02   #3280
Lulu sada se i meni zavrtilo.
Stavila ja sve na papir i cifra me zamantala.
Računala sam sve koje mislim pozvati ali naravno pojma nemam da li će svi doći.
Uračunala sam i kutije za cd a ne znam niti da li ću snimati svadbu.
Opet mislim se isplati se zbog popusta od 50%
Ah te slatke muke...
simply nice is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:38.