Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi > Borilački sportovi i vještine

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.11.2020., 19:31   #10281
Je, otpuštanje Rooneya i prelazak Kingu, to je bio kraj. Malo sam zbrljao u prošlom postu, iz glave pišem jbg.
Lowryder is offline  
Old 27.11.2020., 19:50   #10282
Tyson i Roy se bore bez suca sa smiješnim pravilima jer su djedice i na njih se pazi da se nedaj bože povrijede i onda krušer provali da bi Tyson prebio Hrgovića ili konkurirao Joshui za pojas
zabogi is offline  
Old 27.11.2020., 20:13   #10283
Tyson je "McGregor boksa". Sjajan borac, mozda najatraktivniji ikad, ali nije najbolji. Lista protivnika mu je VRLO upitna, barem u odnosu na druge s kojima se usporedjuje. Ja bi npr. u teoretskoj raspravi o borbi u primeu prednost dao Lennoxu. I to ne malu prednost. Ali, nećemo nikad znati.

Poslano sa mog LYA-L29 koristeći Tapatalk
elf123 is offline  
Old 27.11.2020., 22:52   #10284
Quote:
zabogi kaže: Pogledaj post
Tyson i Roy se bore bez suca sa smiješnim pravilima jer su djedice i na njih se pazi da se nedaj bože povrijede i onda krušer provali da bi Tyson prebio Hrgovića ili konkurirao Joshui za pojas
Greška rođo, greška. Pravila nisu smiješna, nego su normalna, boksačka, ima klađenja, sudaca, proglašenja pobjednika, uručivanja pojasa, nokauta, nema prekida zbog posjekotine, postoji samo jedan pobjednik - na poene ili nokautom, rukavice od 12 unci - tek 2 unce veće od natjecateljskih - za sparing se inače koriste od 16 i 18 unci, nema zaštitne kacige na glavi i 8 rundi po 2 minute...znači sasvim otvoreni fajt, i zašto to ne gledati??? Pa ja bi gledao i da je neki cirkus...
bonecrusher is offline  
Old 27.11.2020., 23:29   #10285
ko ima SK2 ide vaganje upravo live
PETIT-BEURRE is offline  
Old 28.11.2020., 00:24   #10286
Quote:
PETIT-BEURRE kaže: Pogledaj post
ko ima SK2 ide vaganje upravo live
Vaganje i emisija:

https://www.youtube.com/watch?v=wxNkFOolK9c
agrarna_reforma is offline  
Old 28.11.2020., 00:35   #10287
Quote:
bonecrusher kaže: Pogledaj post
Greška rođo, greška. Pravila nisu smiješna, nego su normalna, boksačka, ima klađenja, sudaca, proglašenja pobjednika, uručivanja pojasa, nokauta, nema prekida zbog posjekotine, postoji samo jedan pobjednik - na poene ili nokautom, rukavice od 12 unci - tek 2 unce veće od natjecateljskih - za sparing se inače koriste od 16 i 18 unci, nema zaštitne kacige na glavi i 8 rundi po 2 minute...znači sasvim otvoreni fajt, i zašto to ne gledati??? Pa ja bi gledao i da je neki cirkus...
Prije par dana su mediji drugačije rekli.

Ali i da je po pravilima sve jedno će biti cirkus ne meč. Tko može od ljudi u tim godinama očekivati dobar meč

Ova dva više nemaju ni snage u udarcima, Tyson Roya ne bi nakautirao sve da mu se ovaj napenali i veli aj me zaljepi u čelo.
zabogi is offline  
Old 28.11.2020., 00:56   #10288
Udarac vjerojatno ima, to se dugo drzi. Pitanje je brzine i kondicije. Krace runde idu Tysonu u prilog. Kao i tajsonova fizicka gradja i snaga, upravo zato sto se brzina i refleksi vise gube.
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Old 28.11.2020., 12:49   #10289
Quote:
zabogi kaže: Pogledaj post
Prije par dana su mediji drugačije rekli.

Ali i da je po pravilima sve jedno će biti cirkus ne meč. Tko može od ljudi u tim godinama očekivati dobar meč

Ova dva više nemaju ni snage u udarcima, Tyson Roya ne bi nakautirao sve da mu se ovaj napenali i veli aj me zaljepi u čelo.
Ta pravila su već x puta mijenjali, ili netko širi dezinformacije. No, sada je sve definirano i valja očekivati beskompromisni fajt. Sudeći po snimkama obojica su zadržali brzinu, samo je pitanje koliko dugo mogu udarati u komadu-u seriji...
Roy može zadati jako puno brzih udaraca u seriji, Tyson nešto manje ali su jači i on unaša tijelo u udarce...Kakve veze godine imaju sa dobrim mečem??? Ja ti nađem 2 60-godišnjaka koji će se tući rukama i nogama barem pola sata bez prestanka i poslije otići u lokalni kafić u wc-u isprati krv i "nekaj popiti". I tako svakih nekoliko dana. Vjeruj mi - ljudi pružaju vrhunski spektakl kakav se nigdje ne viđa.
bonecrusher is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:59.