Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.01.2011., 20:24   #81
Mi zivimo u kuci sa njegovim roditeljima na svom katu.
Dan iza pira, oni su radili rucak za obitelj i prijatelje koji nisu bili na svadbi uz kumove.. nas nitko nije uznemiravao, mi smo dosli na rucak, cestitali nam gosti, ovi sto nas niosu vidjeli donjeli su poklone, ovi sta jesu nisu haha tako smo se mi poslje povukli u svoje.
Isto tako na pireve na koje smo putovali sutra dan bi bili na rucku, poslje malo kolac kava pozdravljanje i doma.
__________________
mali bubnjar
LelaSt is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2011., 02:29   #82
Spavat ćemo u hotelu, ujutro vjerojatno s kumovima i prijateljima popiti kavu na terasi hotela, a za dalje ne znam
Lorraine is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2011., 17:41   #83
mi isto spavamo u hotelu, poslije bi imali za najuzu rodbinu rucak. to ce se u biti svesti na kumove i roditelje jer su svi u biti izvan zagreba pa ce ic doma pretpostavljam odmah poslije svadbe. mislili smo u hotelu al ima daleko boljih restorana za istu cijenu pa da bas ne jedemo hotelsku hranu
kayla is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2012., 10:31   #84
Da vas pitam....

Mi bi imali manju svadbu, što znači da jedan dio njegove rodbine (koja je za razliku od moje velika) neće doći, tj. nećemo ih pozvati čisto iz financijskih i nekih drugih razloga.... On je sa sela, kod njih je običaj da ideš u svatove nekome tko je išao tebi, da se cijela uža familija od pecto članova skupi na ročkasima, krstitkama i slično... Međutim, premda si je Dragi blizak s njima i sve, mi nemamo tolko love niti želje za organizacijom tako velike fešte.
Dakle, ako na svadbi bude striktno određena rodbina koja dolazi, jel u redu predložiti njegovima da idući ili kojiveć dan organiziraju doma neku fešticu i da se pozove one ljude koji na svadbi NISU bili? Njima to nije bed jer kako rekoh, često se skuplja cijela obitelj pa zakaj ne i sad.

Kak ste to izvele, jel bilo ljutnje, prigovaranja, zamjerki i ostalog? Dakle ono, mi bi radili malu svadbu a oni koji ne dođu neka se sutradan skupe....
__________________
🎄 Dear Santa.... I tried.
House`s Mistres is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2012., 15:59   #85
a sad, ovisi kako se uzme. uvijek će biti onih koji će se ljutiti, tako da ako ti je to bitno, odmah zaboravi. Ako praviš vjenčanje na kojem ćeš imati bend, foto, video, vjenčanicu i sve što ide uz to, onda je (po mom mišljenju) glupo zvati ljude drugi dan doma, ispadaju nebitni.Ili pozovi sve odmah, ili odluči koje ćeš zvati, a koje ne. Ali ako imaš stvarno malo vjenčanje, ono-roditelji, kumovi i vi, bez benda i svih vjenčanih kerefeka, OK, pozoveš ih da skupa proslavite, pojedete, popijete i dobro, svi zadovoljni i razumiju.
I kako odlučiti tko je od rođaka bitniji? Meni je npr, bitnija mamina sestrična nego njena sestra, a da pozovem sestričnu a sestru ne, ova bi digla nos do neba...to je problem kod ljudi...
(ovo je samo moje mišljenje, a pošto ne znam sve činjenice, lako da sam otišla u krivom smjeru! ugl, poanta se kuži)
__________________
getting lost will help you find yourself
vriisky is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2012., 20:03   #86
Dan nakon svadbe ( spavali smo u iznajmljenom apartmanu ), svratili doma po spakirane kufere i kad smo se odmorili letili smo za London.
Lakonoga777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2012., 09:45   #87
mi smo prespavali u hotelu, došli oko 1,2 doma - k njemu, pojeli nešto (neki su već prijatelji i rodbina bili tu), otišli k mojima. dolazili su rodbina koja je bila u svatovima i prijatelji roditelja koji nisu bili. oni su još feštali a mi smo otišli kući
nama su svi govorili da pozovemo cijelu rodbinu od dragog, isto je velika. nismo i sada nam je žao. ista je spika, vi ste nama bili, mi bi vama, naravno donjeli bi poklon, pa ne bi zbog njih bili u minusu. eto, na kraju nismo i neki nam prigovaraju, a to će radit cijeli život.
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:09.